Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie Avid Studio Upgrade

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie Avid Studio Upgrade
Avid Studio Upgrade
0 zł
Opis i dane
Możliwa jest aktualizacja z następujących wersji Pinnacle Studio: 9,10,11,12,14 oraz 15.

To wydajne i równocześnie łatwe w użyciu oprogramowanie oferuje szeroki zakres narzędzi edycyjnych, technologię stabilizacji obrazu oraz funkcjonalność interfejsu zapożyczone z Avid Media Composer  – programu wykorzystywanego przez większość montażystów, którzy w ostatnich latach zdobywali Oscary.

Wśród kluczowych funkcji Avid Studio, niespotykanych dotychczas  w rozwiązaniach kierowanych  na rynek konsumencki, znajdują się m.in.:

Zintegrowana biblioteka mediów: umożliwia szybkie wyszukiwanie, organizowanie i zarządzanie plikami video, foto i audio poprzez jednolity, łatwy w użyciu, wszechstronny interfejs użytkownika. Uniwersalne narzędzie importowania sprawia, że zaimportowanie zdjęć, video i audio do biblioteki z szerokiego zakresu urządzeń rejestrujących jest niezwykle łatwe.

Wydajny edytor mediów: eliminuje potrzebę korzystania z dodatkowych zewnętrznych aplikacji, np. do korekcji plików video, foto i audio. Wszystko można zrobić nie wychodząc z Avid Studio, a następnie wykorzystywać w różnych projektach.

Dobrze wyposażony edytor osi czasowej: posiada oś czasową na profesjonalnym poziomie, umożliwiającą edycję z wykorzystaniem markerów np. do synchronizowania audio i video, klatek kluczowych do tworzenia płynnych przejść. Nieograniczona ilość ścieżek oznacza wydajną edycję oraz możliwość wielokrotnego nakładania obrazów, np. obraz w obrazie lub efekty wielowarstwowe.

Imponująca kolekcja profesjonalnej klasy efektów: Zawiera zestaw dodatków i plug-in’ów, w tym również profesjonalny pakiet Red Giant: ToonIt , Knoll Light Factory, Magic Bullet Looks, Trapcode Shine, 3D Stroke, Trapcode Particular.

Narzędzia do authoringu i wypalania DVD oraz Blu-ray: Podzielenie się swoimi filmami z rodziną czy przyjaciółmi jest bardzo łatwe dzięki zintegrowanym narzędziom do authoringu i  różnorodności obsługiwanych formatów eksportowania.

Materiały szkoleniowe oraz inteligentne narzędzia (SmartTools): Pomocą w osiągnięciu doskonałych rezultatów służą filmy szkoleniowe dotyczące nie tylko organizacji pracy w Avid Studio, ale również podstaw edycji wideo.

Skalowalny, intuicyjny  interfejs – okno programu Avid Studio jest całkowicie skalowalne, dzięki czemu użytkownik może je idealnie dopasować do monitora panoramicznego.

Dane techniczne

oprogramowanie Avid Studio Upgrade

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania do obróbki wideo
Liczba urządzeń 1
Wersja licencji  kontynuacja licencji
Wersja językowa  polska
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Avid Studio Upgrade, wpisz 420579 w wyszukiwarce euro.com.pl.