Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie Autodesk AutoCAD LT 2013 SLM Box

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie Autodesk AutoCAD LT 2013 SLM Box
Autodesk AutoCAD LT 2013 SLM Box
Opis i dane
Dokumentuj pomysły za pomocą oprogramowania AutoCAD LT do kreślenia i detalowania oraz tworzenie precyzyjnych rysunków technicznych 2D, które można łatwo edytować, współdzielić, a także zmieniać ich przeznaczenie. Dzięki wersjom dla systemów Windows i Mac można teraz łatwiej niż kiedykolwiek tworzyć dokumentację projektową na wybranej platformie.
  • Dokumentowanie pomysłów — Szczegółowe dokumentowanie pomysłów oraz projektów za pomocą rozbudowanego zestawu narzędzi CAD do kreślenia i detalowania 2D.
  • Współpraca z innymi — Dzięki oryginalnej technologii DWG™ oprogramowanie AutoCAD LT umożliwia elastyczne i bezpieczne współdzielenie plików oraz współpracę z kolegami i klientami korzystającymi z różnych platform.
  • Większa wydajność — Oprogramowanie AutoCAD LT stworzono dla potrzeb efektywnego dokumentowania projektów dbając o wydajność kreślenia i intuicyjną obsługę.

Dane techniczne

oprogramowanie Autodesk AutoCAD LT 2013 SLM Box

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania inne
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  polska
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  Windows XP, Windows 7
Wersja  AutoCAD LT 2013 SLM Box ML Win 057E1-AG5111-1001
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Autodesk AutoCAD LT 2013 SLM Box, wpisz 428349 w wyszukiwarce euro.com.pl.