Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie Autodesk AutoCAD LT 2012

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie Autodesk AutoCAD LT 2012
Autodesk AutoCAD LT 2012
0 zł
Opis i dane
Wydajność, zgodność i stabilność – najważniejsze cechy AutoCAD LT, profesjonalnego oprogramowania do kreślenia i detalowania 2D.

Oprogramowanie AutoCAD LT® zostało opracowane do profesjonalnego kreślenia, zapewniając niezawodność i rodzimą zgodność z formatem DWG™, a także udostępniając rozbudowane narzędzia do kreślenia 2D zwiększające wydajność pracy.
  •     Dokumentacja — Szczegółowe dokumentowanie pomysłów oraz projektów za pomocą rozbudowanego zestawu narzędzi do kreślenia i detalowania 2D.
  •     Współpraca — Tworzenie projektów w rodzimym formacie DWG™, aby bezproblemowo udostępniać je współpracownikom i klientom.
  •     Optymalizacja — Dzięki opcjom menu i interfejsu użytkownika oprogramowanie AutoCAD LT dostosowuje swoje działanie do wymagań użytkownika.

Opcje oprogramowania do kreślenia i detalowania AutoCAD LT® umożliwiają dokumentowanie pomysłów i optymalizowanie procesów pracy, a także ułatwiają współpracę z pracownikami oraz klientami. Zaprojektowane do profesjonalnego kreślenia, oprogramowanie AutoCAD LT udostępnia branżowe narzędzia do rysowania 2D, których nadrzędnym celem jest podnoszenie wydajności.

Dane techniczne

oprogramowanie Autodesk AutoCAD LT 2012

Informacje podstawowe   
Zastosowanie narzędziowe
Wersja językowa  polska
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Autodesk AutoCAD LT 2012, wpisz 816074 w wyszukiwarce euro.com.pl.