Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie Adobe Lightroom CC 2018 MLP ML + 1TB Cloud Storage (Kod) 1uż/1rok

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie Adobe Lightroom CC 2018 MLP ML + 1TB Cloud Storage (Kod) 1uż/1rok
Adobe Lightroom CC 2018 MLP ML + 1TB Cloud Storage (Kod) 1uż/1rok
Opis i dane
Program Lightroom sprawia,że fotografia cyfrowa jest łatwiejsza,szybsza i bardziej fascynująca. Bezpieczne środowisko edycji pozwala eksperymentować bez ograniczeń. Zdjęcia można poprawiać przy użyciu zaawansowanych opcji odcieni,kontrastu,koloru i innych parametrów. Program umożliwia skuteczne porządkowanie wszystkich zdjęć i udostępnianie ich niemal wszędzie.
 
Idealne zdjęcia na każdym etapie pracy — od wykonania ujęcia do obróbki końcowej.
Program Lightroom jest podstawowym środowiskiem obsługi fotografii — ułatwiającym porządkowanie, edytowanie i udostępnianie zdjęć.
 
Łatwa praca z obrazami HDR
Sceny o wysokim kontraście można łączyć w celu uzyskania naturalnego wyglądu lub fantazyjnych obrazów. Funkcja scalania HDR umożliwia scalenie szeregu ujęć z różnymi ustawieniami ekspozycji w pojedynczy obraz HDR.
 
Zaawansowane pokazy slajdów wideo
Obrazy, wideo i muzykę łatwo jest ująć w pięknym, dopracowanym pokazie slajdów z profesjonalnymi efektami, takimi jak panoramowanie i powiększanie.
 
Obsługa dodatkowych urządzeń
Aplikacja Lightroom jest teraz dostępna na urządzenia z systemem Android. Podobnie jak na tabletach iPad i telefonach iPhone wszystkie zmiany są synchronizowane z komputerem.
 
Szybkie wyszukiwanie zdjęć
Widok z podziałem na tabletach iPad i telefonach iPhone ułatwia i przyspiesza znajdowanie fotografii.
 
Rozpoznawanie twarzy
Zdjęcia członków rodziny czy znajomych można wyszukać w kilka chwil — również bez pomocy znaczników metadanych. Wystarczy zaznaczyć twarz na fotografii, a program Lightroom odszuka daną osobę na wszystkich innych obrazach. Zdjęcia można klasyfikować i grupować na podstawie twarzy.
 
Skuteczne sterowanie filtrami
Program pozwala dokładnie ustalić, które części obrazu zostaną objęte filtrami gradientowymi czy radialnymi. Maskę filtrowania można edytować pędzlem — swobodnie dodając i usuwając efekty filtra.
 
Tworzenie historii wizualnych
Obrazy z programu Lightroom można pobierać do aplikacji Adobe Voice i Slate na tablecie iPad lub telefonie iPhone, aby tworzyć historie wizualne lub filmy animowane.
 
Zwiększona wydajność
Importowanie i dopracowywanie fotografii przebiega wyjątkowo szybko. Program Lightroom dzięki zgodnym procesorom graficznym zapewnia błyskawiczne przetwarzanie, szczególnie podczas poprawiania obrazów w module ciemni.
 
Oszałamiające panoramy
Program obsługuje przechwytywanie panoramicznego pola widzenia z zachwycającym poziomem szczegółów. Technologia Photomerge ułatwia łączenie wielu obrazów, w tym plików Raw, w celu utworzenia spójnych panoram.

 
Łatwe udostępnianie zdjęć
Program Lightroom umożliwia publikowanie galerii internetowych. Korzystając z programu Lightroom na komputerze lub urządzeniu przenośnym, można uzyskiwać opinie na temat swoich zdjęć, uczestniczyć w dyskusjach i wykonywać inne czynności

Kopiowanie i wklejanie poprawek
Podczas pracy na tablecie iPad lub telefonie iPhone można szybko skopiować dopasowania jednego zdjęcia i wkleić je do innego, aby błyskawicznie je przetworzyć.
 
Doskonałe prezentacje
Nowy tryb prezentacji na tabletach iPad i telefonach iPhone umożliwia pokazywanie zdjęć bez obaw o przypadkowe wprowadzenie zmian.
 
Udoskonalone galerie internetowe
Do prezentowania prac służą eleganckie, atrakcyjne, interaktywne galerie internetowe. Nowe szablony galerii są zgodne ze standardem HTML5, który gwarantuje obsługę szerokiej gamy przeglądarek na komputerach i urządzeniach przenośnych.

Dane techniczne

oprogramowanie Adobe Lightroom CC 2018 MLP ML + 1TB Cloud Storage (Kod) 1uż/1rok

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania graficzne
Nośnik kod cyfrowy
Liczba urządzeń 1
Okres licencji 1 rok
Interoperacyjność   
Kompatybilne systemy operacyjne  Windows, OSX
Wymagania systemowe  Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, MacOS X
Kompatybilne urządzenia  komputer PC, laptop
Producent   
Nazwa producenta / importera  ALSO Polska sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Adobe Lightroom CC 2018 MLP ML + 1TB Cloud Storage (Kod) 1uż/1rok, wpisz 6201044 w wyszukiwarce euro.com.pl.