Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

upgrade/aktualizacja ABBYY PDF Transformer 3.0 PRO PL Upgrade

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
upgrade/aktualizacja ABBYY PDF Transformer 3.0 PRO PL Upgrade
ABBYY PDF Transformer 3.0 PRO PL Upgrade
Opis i dane
Firma ABBYY wprowadza na rynek nową wersję programu ABBYY PDF Transformer 3.0. przeznaczonego do konwersji i tworzenia plików PDF. W wersji tej znalazły się przełomowe usprawnienia przetwarzania plików PDF, które powodują, że jego wyniki są dokładniejsze, niż kiedykolwiek do tej pory.
Dzięki technologii adaptatywnego rozpoznawania dokumentów (Adaptive Document Recognition Technology - ADRTTM), PDF Transformer 3.0 jest jedynym w swojej klasie produktem zdolnym do odtworzenia logicznej struktury dokumentu, układu tekstu i formatowania na wielu stronach konwertowanego pliku PDF. Oprócz najwyższej jakości przekształcania plików, nowa wersja oferuje większą elastyczność tworzenia i modyfikowania dokumentów PDF, zgodnie z potrzebami użytkownika. Zawiera ona również zaawansowane funkcje bezpiecznej edycji i archiwizacji plików PDF, np. możliwość redagowania informacji poufnych w plikach PDF, dodawania szczególnych atrybutów, takich jak pieczęcie i numeratory, kompresji plików PDF i zapisywania ich w przeszukiwalnym formacie PDF/A na potrzeby długotrwałej archiwizacji.
Inteligentne odwzorowanie struktury i formatowania dokumentów

Inteligentne odwzorowanie struktury i formatowania dokumentów
Bazując na niepowtarzalnej technologii ADRT, PDF Transformer 3.0 inteligentnie odwzorowuje logiczną strukturę i formatowanie wielostronicowych dokumentów PDF, przekształcanych do formatu plików aplikacji Microsoft Word i Excel.
PDF Transformer nie traktuje dokumentu wielostronicowego jak zbiór oddzielnych stron, lecz jak całość. W efekcie precyzyjnie odtwarza rodzime elementy formatowania aplikacji pakietu Microsoft Office, takie jak nagłówki i stopki, numeracja stron, przypisy, podpisy pod ilustracjami, a także czcionki i style, dając użytkownikowi możliwość łatwej modyfikacji wynikowego dokumentu. Numery stron są automatycznie aktualizowane po dodaniu lub usunięciu stron przez użytkownika. Przypisy i podpisy są inteligentnie kojarzone z odpowiadającą im treścią. Przesunięcie lub usunięcie treści spowoduje równoczesne przeniesienie lub usunięcie odpowiadającego jej przypisu lub podpisu.

Łączenie i rozbudowywanie dokumentów
Program oferuje rozbudowane funkcje tworzenia i modyfikowania plików PDF w zależności od potrzeb użytkowników. Mogą oni obecnie z łatwością łączyć wiele dokumentów w różnych formatach w jeden dokument PDF lub dołączać nowy plik do istniejącego pliku PDF, bez potrzeby jego przerabiania.

Wydajna kompresja MRC i obsługa standardu PDF/A
ABBYY PDF Transformer 3.0 oferuje nowe, wydajne funkcje optymalizacji dokumentów PDF na potrzeby ich współdzielenia i archiwizacji. Przeznaczone do długoterminowej archiwizacji dokumenty pakietu Office i pliki PDF zawierające sam obraz można przekształcić na przeszukiwalny format PDF/A. Ponadto, dzięki wykorzystaniu nowej technologii kompresji MRC, możliwe jest nawet dziesięciokrotne zmniejszenie wielkości pliku PDF w celu oszczędności przestrzeni dyskowej.

Redakcja danych poufnych
ABBYY PDF Transformer daje kancelariom prawnym, agencjom i wydziałom administracji, brokerom usług finansowych, instytucjom ochrony zdrowia i klientom biznesowym możliwość niezawodnej redakcji poufnych informacji, zarówno w tekstowej, jak i graficznej warstwie dokumentu PDF.

Pieczęcie i numeratory
PDF Transformer pozwala w prosty sposób oznaczyć i zidentyfikować dokumenty poprzez naniesienie na nich uwag o prawach autorskich lub statusie za pomocą pieczęci zawierających dowolny tekst, w dowolnym kolorze i miejscu. Identyfikację, ochronę i automatyczną numerację cennych dokumentów umożliwia z kolei nowa funkcja numeratora.

Najszersza gama obsługiwanych języków
Nowa wersja programu ABBYY PDF Transformer precyzyjnie rozpoznaje i przekształca dokumenty w 184 językach, w tym w polskim, angielskim, niemieckim oraz innych językach np. łacińskim i cyrylicą, hebrajskim, chińskim, japońskim i tajskim. Pracę z aplikacją dodatkowo ułatwia użytkownikowi funkcja automatycznego wykrywania języka w dokumentach jedno- i wielojęzycznych.

Inne nowe funkcje oferowane przez PDF Transformer 3.0 to m.in.:
 - ulepszony mechanizm tworzenia tabel,
 - ulepszony interfejs użytkownika,
 - współpraca z pakietem Microsoft Office 2007,
 - obsługa standardu PDF 1.7.

Dane techniczne

upgrade/aktualizacja ABBYY PDF Transformer 3.0 PRO PL Upgrade

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania narzędziowe
Liczba urządzeń 1
Wersja licencji  kontynuacja licencji
Wersja językowa  polska
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  Windows XP/Vista/7
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących ABBYY PDF Transformer 3.0 PRO PL Upgrade, wpisz 424369 w wyszukiwarce euro.com.pl.