Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie ABBYY FineReader Pro for Mac (1PC, Kod)

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie ABBYY FineReader Pro for Mac (1PC, Kod)
ABBYY FineReader Pro for Mac (1PC, Kod)
Opis i dane
Korzystając z ABBYY FineReader Pro for Mac z łatwością przekształcisz dokumenty papierowe, cyfrowe zdjęcia tekstu i pliki PDF do postaci umożliwiającej edycję i przeszukiwanie. Bez potrzeby ręcznego przepisywania i formatowania. Oszczędzisz czas, a sobie oszczędzisz wysiłku i problemów, ponieważ możesz edytować, przeszukiwać, udostępniać, archiwizować i kopiować informacje z dokumentów, ponownie je wykorzystując lub przytaczając.
 
FineReader Pro łączy w sobie funkcje rozpoznawania znaków o niezrównanej jakości i dokładnej rekonstrukcji formatowania dokumentu, jak również najszerszą z dostępnych na rynku gamę obsługiwanych języków oraz intuicyjny interfejs.
 
Najwyższa jakość rozpoznawania tekstu i dokładność odwzorowywania układu spośród dostępnych na urządzenia z systemem Mac OS X 
Kluczowe znaczenie dla osiągnięcia maksymalnej produktywności ma precyzja rozpoznawania tekstu i odwzorowywania układu. Tymczasem FineReader Pro cechuje się obecnie najwyższą w swojej branży dokładnością, która sięga 99,8%, wg wewnętrznych testów firmy ABBYY. Oznacza to, że program generuje umożliwiające edycję cyfrowe kopie dokumentów, które pod względem tekstu i układu dokładnie odpowiadają oryginałom. Są natychmiast gotowe do wykorzystania, aktualizacji lub udostępniania, nie wymagając ręcznego przepisywania lub korekty.

Dane techniczne

oprogramowanie ABBYY FineReader Pro for Mac (1PC, Kod)

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania narzędziowe
Nośnik kod cyfrowy
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  wielojęzyczna
Interoperacyjność   
Kompatybilne systemy operacyjne  OSX
Wymagania systemowe  Mac OS X 10.9, Mac OS X Mountain Lion 10.8.4
Kompatybilne urządzenia  komputer PC, laptop
Producent   
Nazwa producenta / importera  ALSO Polska sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących ABBYY FineReader Pro for Mac (1PC, Kod), wpisz 6200908 w wyszukiwarce euro.com.pl.