Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie ABBYY FineReader 9.0 Professional EDU

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie ABBYY FineReader 9.0 Professional EDU
ABBYY FineReader 9.0 Professional EDU
0 zł
Opis i dane
    Aplikację ABBYY FineReader cechuje bardzo wysoka dokładność rozpoznawania (dla dokumentów o dobrej jakości wynosi ona prawie 100%). Obecnie ABBYY FineReader 9.0 potrafi przetwarzać dokumenty o niskiej jakości ze wysoką precyzją. Zastosowana w aplikacji AB , BYY FineReader 9.0 najnowsza technologia adaptatywnego rozpoznawania dokumentów (Adaptive Document Recognition Technology) traktuje dokumenty jako całość, co powoduje że są one przekształcane z większą niż do tej pory dokładnością.
    Program w inteligentny sposób analizuje poszczególne elementy struktury dokumentu tj. nagłówki, zawartość, kolumny, tabelę, grafiki i numerację stron. Dzięki temu dokładność rozpoznawania jest do 35% wyższa w porównaniu do poprzedniej wersji, przy czym skuteczność odwzorowania układu strony wzrosła do 32%. Z powodzeniem przekształcane są dokumenty o niskiej rozdzielczości, np. zeskanowane z rozdzielczością 200 dpi lub pochodzące z urządzeń wielofunkcyjnych.
    FineReader wykorzystuje także słownik programu Microsoft Word w procesie rozpoznawania, co gwarantuje poprawność rozpoznawania specyficznych słów. Procedury rozpoznawania zastosowane w aplikacji powodują, że układ rozpoznanego obrazu jest identyczny jak jego oryginał. Zachowany zostaje tekst wokół obrazków graficznych, tekst pionowy, kolumny, tabele i nieregularne obrazki oraz czcionki. Zachowywany jest układ takich elementów jak: obrazy i kolumny, formaty tabel, rozmiar czcionek i inne. Elementy tekstu rozpoczynające się na http://, ftp://, file:// lub mailto są rozpoznawane przez program FineReader 9.0 jako hiperłącza i odtwarzane podczas zapisywania pliku Microsoft Word, PDF i HTML w postaci pełni funkcjonalnych łącz. Perfekcyjnie są odtwarzane nagłówki i stopki, numery stron, tytuły, przypisy i listy.
    Aplikacja FineReader przeprowadza rozpoznawanie znaków na zdjęciach, wykorzystując udoskonaloną technologię adaptatywnego rozpoznawania firmy ABBYY. W porównaniu z poprzednią wersją program FineReader 9.0 oferuje wzrost dokładności rozpoznawania obrazów  z aparatu cyfrowego do 60%. Technologia ta stanowi rozwiązanie wielu problemów typowych dla zdjęć z aparatu cyfrowego, takich jak niewłaściwe oświetlenie, brak ostrości, zniekształcone wiersze tekstu i brak informacji o rozdzielczości. Ze zniekształceniami powstającymi w obiektywie aparatu lub podczas fotografowania stron grubej książki pomagają radzić sobie funkcje wstępnego przetwarzania obrazu, które prostują wiersze tekstu. Rozwiązanie to jest bardzo pomocne gdy potrzebne jest przechwycenie tekstu z wielkiego plakatu lub stronic z grubej, zszywanej na grzbiecie.

Dane techniczne

oprogramowanie ABBYY FineReader 9.0 Professional EDU

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania użytkowe
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  polska
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  Windows Vista, Serwer 2003, XP, 2000
Wersja  9.0 Edukacyjna
Gwarancja   
Gwarancja  12 miesięcy
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących ABBYY FineReader 9.0 Professional EDU, wpisz 804019 w wyszukiwarce euro.com.pl.