Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie ABBYY FineReader 9.0 Home Edition

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie ABBYY FineReader 9.0 Home Edition
ABBYY FineReader 9.0 Home Edition
149 zł
Opis i dane

ABBYY FineReader 9.0 Home Edition dzięki zastosowaniu silnika OCR - Engine 9.0 posiada równie wysoką dokładność rozpoznawania jak znane na rynku najnowsze wersje Professional Edition i Corporate Edition.
Wersja Home Edition to doskonała propozycja dla wszystkich użytkowników domowych, którzy mają potrzebę sporadycznego lub częstszego ręcznego przepisywania tekstów drukowanych. Niezwykle pomocny jest przy wprowadzaniu tekstu z książek, podręczników, czasopism do programu MS Word, MS Excel czy formatu PDF. Program przekształca zarówno obrazy pochodzące ze skanerów jak i aparatów cyfrowych. Przetwarza skany i
zdjęcia dokumentów w 179 językach (w tym j.polskim).
Rozpoznawane jest pismo drukowane i tabele, języki formalne (C++, Pascal, etc.) , znaki subskryptu (r2), proste formuły chemiczne (np. H20), tekst w pionie, hiperłącza oraz nagłówki i stopki jak i numeracja stron.

Dane techniczne

oprogramowanie ABBYY FineReader 9.0 Home Edition

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania użytkowe
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  polska
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących ABBYY FineReader 9.0 Home Edition, wpisz 404908 w wyszukiwarce euro.com.pl.