Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie ABBYY FineReader 9.0 Corporate Edition

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie ABBYY FineReader 9.0 Corporate Edition
ABBYY FineReader 9.0 Corporate Edition
0 zł
Opis i dane
    Aplikację ABBYY FineReader cechuje bardzo wysoka dokładność rozpoznawania (dla dokumentów o dobrej jakości wynosi ona prawie 100%). Obecnie ABBYY FineReader 9.0 potrafi przetwarzać dokumenty o niskiej jakości ze wysoką precyzją. Zastosowana tu najnowsza technologia adaptatywnego rozpoznawania dokumentów (Adaptive Document Recognition Technology) traktuje dokumenty jako całość, co powoduje że są one przekształcane z większą niż do tej pory dokładnością.
    Program w inteligentny sposób analizuje poszczególne elementy struktury dokumentu tj. nagłówki, zawartość, kolumny, tabelę, grafiki i numerację stron. Dzięki temu dokładność rozpoznawania jest do 35% wyższa w porównaniu do poprzedniej wersji, przy czym skuteczność odwzorowania układu strony wzrosła do 32%. Z powodzeniem przekształcane są dokumenty o niskiej rozdzielczości, np. zeskanowane z rozdzielczością 200 dpi lub pochodzące z urządzeń wielofunkcyjnych.
    FineReader wykorzystuje także słownik programu Microsoft Word w procesie rozpoznawania, co gwarantuje poprawność rozpoznawania specyficznych słów. Procedury rozpoznawania zastosowane w aplikacji powodują, że układ rozpoznanego obrazu jest identyczny jak jego oryginał. Zachowany zostaje tekst wokół obrazków graficznych, tekst pionowy, kolumny, tabele i nieregularne obrazki oraz czcionki. Zachowywany jest układ takich elementów jak: obrazy i kolumny, formaty tabel, rozmiar czcionek i inne. Elementy tekstu rozpoczynające się na http://, ftp://, file:// lub mailto są rozpoznawane przez program FineReader 9.0 jako hiperłącza i odtwarzane podczas zapisywania pliku Microsoft Word, PDF i HTML w postaci pełni funkcjonalnych łącz.
    Perfekcyjnie są odtwarzane nagłówki i stopki, numery stron, tytuły, przypisy i listy. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technicznym konwersja plików PDF jest dokładna i szybsza. Program doskonale się sprawdza w agendach rządowych i innych organizacjach, dla których istotną rolę odgrywa bezpieczeństwo, gdyż obsługuje ustawienia zabezpieczeń , plików PDF tj. hasło otwarcia pliku, system haseł dostępu do niektórych operacji na pliku, 40 i 128 bitowe szyfrowanie na bazie RC4 oraz szyfrowanie 128 bitowym kluczem AES.
    ABBYY FineReader oferuje również obsługę plików PDF ze znacznikami. Przez to ułatwione jest tworzenie plików PDF zoptymalizowanych pod kątem urządzeń kieszonkowych takich jak palmtopy lub narzędzia do odczytywania zawartości ekranu używane przez osoby posiadające wadę wzroku.

Dane techniczne

oprogramowanie ABBYY FineReader 9.0 Corporate Edition

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania użytkowe
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  polska
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  Microsoft® Windows® Vista, Microsoft® Windows® Server 2003, Windows® XP, Microsoft® Windows® 2000 (aby możliwa była praca ze zlokalizowanymi interfejsami, konieczna jest obsługa odpowiedniego języka)
Wersja  9.0 Korporacyjna
Gwarancja   
Gwarancja  12 miesięcy
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących ABBYY FineReader 9.0 Corporate Edition, wpisz 804016 w wyszukiwarce euro.com.pl.