Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

upgrade/aktualizacja ABBYY Finereader 11 Professional Edition PL Upgrade

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
upgrade/aktualizacja ABBYY Finereader 11 Professional Edition PL Upgrade
ABBYY Finereader 11 Professional Edition PL Upgrade
Opis i dane
Upgrade z wersji FineReader 8 Professional/ Corporate Edition, 9 Professional/Corporate Edition, 10 Professional/Corporate Edition.


ABBYY FineReader 11
to aplikacja do zastosowań biurowych, pozwalająca zwiększyć wydajność pracy małych i średnich przedsiębiorstw, jak również instytucji rządowych i edukacyjnych. Bez względu na to, czy zachodzi potrzeba wprowadzenia danych z dokumentów papierowych do komputera, zamianę pliku graficznego na format edytowalny czy pliku PDF na formę przeszukiwaną, ABBYY FineReader przyczynia się do większej efektywności procesów biznesowych powodując, że praca z dokumentami jest łatwa i wydajna.


ABBYY FineReader 11 to inteligentne oprogramowanie OCR dla użytkowników indywidualnych i profesjonalistów, pozwalające przekształcać zeskanowane dokumenty, pliki PDF i zdjęcia z aparatu cyfrowego do postaci umożliwiającej edycję i przeszukiwanie, m.in. na pliki aplikacji Microsoft® Word, Excel® i przeszukiwalne pliki PDF. Oferowane przez nie zaawansowane funkcje rozpoznawania dają użytkownikowi możliwość uwolnienia danych zawartych w dokumentach i obrazach, równocześnie eliminując potrzebę ręcznego przepisywania i formatowania.

ABBYY FineReader 11 pomaga osiągnąć wyższą wydajność pracy poprzez przekształcanie zeskanowanych dokumentów papierowych na ich formę edytowalną lub przeszukiwaną. Dokładne przekształcanie tekstu oraz o 45% wyższa prędkość, pozwala wyeliminować potrzebę ręcznego przepisywania i formatowania dokumentów, a także szybko generować pliki wynikowe w różnych językach ( 189 obsługiwanych języków). Proces jest prosty – oprogramowanie prowadzi użytkownika przez poszczególne etapy przekształcania i oferuje automatyzację zadań przez pojedyncze kliknięcia.

Precyzyjne przekształcanie dokumentów papierowych do postaci edytowalnej lub przeszukiwalnej.
Program umożliwia przekształcanie zeskanowanych dokumentów za pomocą skanerów wolnostojących i sieciowych do postaci umożliwiającej edycję oraz plików PDF z możliwością przeszukiwania, z dokładnością rozpoznawania sięgającą 99,8%.

Eliminacja ręcznego przepisywania i formatowania
Dzięki nowatorskiej technologii adaptatywnego rozpoznawania dokumentów (Adaptive Document Recognition Technology – ADRT) firmy ABBYY program FineReader 11 pozwala wyeliminować ręczne przepisywanie tekstu, precyzyjnie odtwarzając poszczególne elementy struktury wielostronicowego dokumentu, w tym właściwy układ tekstu, tabele, kolumny, spis treści, nagłówki i stopki, przypisy, numery stron, podpisy pod tabelami i wykresami oraz wielkość i style czcionki.

Zwiększona wydajność pracy, dzięki szybszemu przetwarzaniu i łatwemu dostępowi do zadań zautomatyzowanych
Wydajne przetwarzanie i specjalne tryby pracy przekładają się na szybsze generowanie wyników pracy nawet o 45%. Dzięki przyjaznemu interfejsowi nie ma potrzeby uczenia się skomplikowanych procedur i poznawania ustawień. Zautomatyzowane menu „Szybkie zadania” można dostosować do potrzeb swoich procesów biznesowych, a następnie rozdystrybuować w obrębie całej grupy roboczej, co pozwoli usprawnić przetwarzanie dokumentów w przedsiębiorstwie.

Zaawansowane przekształcanie i kompresja plików PDF
Na potrzeby archiwizacji, możliwe jest proste przekształcanie zeskanowanych obrazów i plików PDF do postaci przeszukiwalnych plików PDF i plików PDF/A. FineReader 11 umożliwia obsługę ustawień zabezpieczeń plików PDF oraz redakcję, pozwalając na ochronę danych poufnych oraz bezpieczne udostępnianie dokumentów współpracownikom i klientom.

Więcej języków, niż w jakimkolwiek innym programie OCR
ABBYY FineReader 11 potrafi przekształcać dokumenty wielojęzyczne zawierające dowolną kombinację 189 automatycznie rozpoznawanych języków. Nowa wersja programu obsługuje dodatkowo m.in. język wietnamski oraz arabski.

Automatyczne przetwarzanie plików dzięki obsłudze aktywnych folderów
Za pośrednictwem monitorowanych skrzynek odbiorczych i folderów lokalnych oraz sieciowych przetwarzanie dokumentów może odbywać się automatycznie, zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem zadań.

Dodatkowe narzędzia sprzyjające wydajności pracy w grupie
Program ABBYY FineReader 11 w wersji Corporate Edition wyposażony jest w funkcje obsługujące rozproszone przetwarzanie dokumentów pozwalające rozdzielać zadania związane z przetwarzaniem pomiędzy wielu użytkowników. Program można zainstalować centralnie z serwera na wielu stacjach roboczych i elastycznie rozmieścić aplikacje w środowisku korporacyjnym.

Licencjonowanie jednoczesne
Dzięki licencjom jednoczesnym możliwe jest współdzielenie licencji na wielu komputerach. Produkt można zainstalować na dowolnej liczbie stacji roboczych w sieci lokalnej, natomiast w danym czasie można uruchomić go na tylu komputerach, ile zostało zakupionych licencji. Specjalny menedżer licencji pozwala przypisywać, dodawać i usuwać licencje, a także monitorować ich wykorzystanie.

Zapisywanie i wysyłanie plików w wielu różnych formatach (m.in. programu Writer z pakietu OpenOffice.org®)
Aby sprostać potrzebom biznesowym przedsiębiorstw, FineReader 11 zapewnia obsługę szerokiej gamy formatów zapisu obrazów i dokumentów. Wyniki pracy można również wysyłać bezpośrednio do aplikacji przed ich zapisaniem lub eksportować do platformy Microsoft® SharePoint® w celu łatwego udostępnienia innym.

Przenoszenie danych kontaktowych z wizytówek za pomocą programu ABBYY Business Card Reader
Wykorzystując aplikacje ABBYY Business Card Reader można w prosty sposób przenieść dane z papierowych wizytówek do kontaktów programu Microsoft Outlook® i plików w formacie elektronicznym.

Dane techniczne

upgrade/aktualizacja ABBYY Finereader 11 Professional Edition PL Upgrade

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania użytkowe
Liczba urządzeń 1
Wersja licencji  kontynuacja licencji
Wersja językowa  polska
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  Windows XP/Vista/7
Wersja  Professional Edition
Gwarancja   
Gwarancja  12 miesięcy
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących ABBYY Finereader 11 Professional Edition PL Upgrade, wpisz 428296 w wyszukiwarce euro.com.pl.