Przejdź do opisu produktu

iRobot Roomba J7+

odkurzacz automatyczny

iRobot
nr kat.
1248506

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Promocja
odkurzacz automatyczny iRobot Roomba J7+
Czas pracy/Czas ładowania  75 min. / 180 min.
Programator pracy/Wirtualna ściana  tak / nie
Ładowanie i wznawianie sprzątania  tak
Czujniki  akustyczny, antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, optyczny vSLAM (kamera), przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, wykrywający zabrudzone miejsca, zabezpieczenie przy podnoszeniu
Zobacz pełny opis produktu

Opis produktu

Logo iRobot

Roomba® j7+ (j7558)

Robot odkurzający

iRobot Roomba j7+

Robot odkurzający iRobot Roomba® j7+ (j7558) z łącznością Wi-Fi i 2 gumowymi szczotkami głównymi do wszystkich powierzchni i stacją Clean Base z funkcją automatycznego usuwania brudu - Uczy się, tworzy mapy i dostosowuje się do Twojego domu - Rozpoznaje i omija przeszkody - Sprząta kiedy, gdzie i jak chcesz.

 • Idealny dla właścicieli zwierząt domowych
 • Personalizowane sugestie sprzątania
 • Kompatybilność z asystentami głosowymi i technologią Imprint Link
30 lat na rynku
Firma iRobot ma ponad 30 lat doświadczenia w dziedzinie robotyki i innowacji, a na całym świecie sprzedała ponad 30 milionów robotów domowych. Niezależnie od tego, czy wybierzesz urządzenie Roomba, Braava czy oba – Twoje podłogi otrzymają specjalistyczną opiekę, której potrzebują.
 

Ten robot ma jeden cel: precyzyjne, gruntowne sprzątanie

Twoje marzenie o czystym domu w codziennym pośpiechu i przy stale zmieniającym się planie dnia może się zrealizować. Robot odkurzający Roomba® j7+ wykorzystuje system nawigacji PrecisionVision, aby poruszać się po domu i sprzątać okruchy z obiadu pod stołem, popcorn po wieczorze filmowym w salonie, sierść psa oraz codzienny brud i kurz — niezawodnie i gruntownie.

 

Informuje Cię na bieżąco, zawsze masz sprzątanie pod kontrolą

Twój dom nigdy nie wygląda tak samo, ale robot Roomba® j7+ wie, jak sobie z tym radzić. Korzystając z systemu nawigacji PrecisionVision, rozpoznaje w czasie rzeczywistym przeszkody, takie jak nieczystości pozostawione przez zwierzęta domowe czy przewody od ładowarek i omija je. Przesyła nawet zdjęcia tego, co napotyka, dzięki czemu możesz być zawsze na bieżąco ze sprzątaniem domu.

 
 

Łączy w sobie moc, precyzję i wydajność

Aby skutecznie wyręczać Cię w sprzątaniu, robot Roomba® j7+ wykorzystuje wydajny 3-stopniowy system sprzątania, który obejmuje 10-krotnie większą moc ssącą*, szczotkę do sprzątania przy krawędziach i w narożnikach oraz 2 gumowe szczotki główne do wszystkich powierzchni, które elastycznie dostosowują się do różnych rodzajów podłóg i w które nie zaplątuje się zwierzęca sierść.

 

Możesz zapomnieć o odkurzaniu na długie miesiące

Brud i kurz znikają, ponieważ robot odkurzający Roomba® opróżnia swój pojemnik w stacji Clean Base® z funkcją automatycznego usuwania brudu do worków AllergenLock™, które zatrzymują 99% pyłków i pleśni. Zamknięty worek oznacza brak bałaganu i unoszącego się kurzu podczas jego opróżniania. Wystarczy wyrzucić zużyty worek do kosza i umieścić nowy w stacji — w higieniczny i łatwy sposób.

 
 

Sprząta po Tobie i po sobie

Nie musisz dotykać kurzu i brudu przez całe miesiące, ponieważ robot odkurzający Roomba® j7+ automatycznie opróżnia zawartość do stacji Clean Base® z funkcją automatycznego usuwania brudu. Stosowane w tym systemie worki AllergenLock™ mogą pomieścić brud i zanieczyszczenia gromadzone przez 60 dni.

 

On sprząta, Ty zajmujesz się swoimi sprawami

Wykorzystując unikalną inteligencję stworzoną wyłącznie na potrzeby urządzeń firmy iRobot, robot odkurzający Roomba® j7+ uczy się układu Twojego domu, aby precyzyjnie sprzątać powstające zabrudzenia, takie jak okruchy pod kuchennym stołem, na jedno polecenie wydane za pośrednictwem Twojego asystenta głosowego**. A wszystko dzięki możliwościom platformy iRobot Genius.

 
 

Sprzątanie, które wyprzedza Twoje potrzeby

Sprzątanie nie będzie już zakłócać Twojego życia, ponieważ robot odkurzający Roomba® j7+ pozna Twoje nawyki i na ich podstawie stworzy personalizowane harmonogramy, a także zasugeruje dodatkowe sprzątanie w okresie pylenia roślin lub linienia zwierząt domowych. Dodatkowo integracja z asystentem głosowym pozwoli Ci uruchamiać urządzenie za pomocą poleceń głosowych**.

 

Sprzątaj, kiedy nie ma Cię w domu

Platforma iRobot Genius umożliwia włączenie robota po wyjściu z domu i zakończenie jego pracy przed powrotem, dzięki czemu nie widzisz sprzątania, a jedynie jego efekty. Ciesz się czystym domem i wolnym dniem.

 
 

Kieruje się tylko tam, gdzie jest potrzebny

Robot odkurzający Roomba® j7+ wykonuje swoją pracę, szukając kurzu i unikając przeszkód. Technologia reaktywnych czujników informuje robota odkurzającego Roomba® o problematycznych miejscach, dzięki czemu wie on, gdzie się skierować, aby nie utknąć pod meblami. Tylko urządzenia iRobot są wyposażone w technologię Dirt Detect™, która pozwala im skupić się na zabrudzonych miejscach, takich jak obszary o dużym natężeniu ruchu w domu.

Sprząta wszystkie powierzchnie

W parę chwil przystosuje się do Twojego domu

Gruntownie sprząta zarówno dywany, jak i podłogi, automatycznie dostosowując wysokość głowicy czyszczącej tak, aby 2 gumowe szczotki główne do wszystkich powierzchni znalazły się bezpośrednio przy sprzątanym podłożu.

iRobot Genius

Pyta, co zrobić, i zapamiętuje Twoje odpowiedzi

Wznieś sprzątanie na wyższy poziom dzięki robotowi, który robi to tym lepiej, im częściej jest używany. Robot odkurzający Roomba® j7 działa w oparciu o platformę iRobot Genius, dzięki czemu możesz polecić mu, aby sprzątał, gdy jesteś poza domem. Podczas odkurzania robot przesyła do aplikacji zdjęcia napotykanych przeszkód, np. przewodów od ładowarek. Dzięki temu będziesz wiedzieć o powstałych zabrudzeniach lub zagrożeniach w swoim domu, takich jak nieczystości pozostawione przez zwierzęta, a także mieć możliwość przekazania robotowi odkurzającemu Roomba® j7, jak powinien postępować z takimi przeszkodami w przyszłości. Możesz również mieć pewność, że na każdym etapie stosujemy tylko najwyższe standardy szyfrowania, zapewniając Ci kontrolę nad urządzeniem i Twoimi danymi.

Inteligencja

Jakość, która nie przemija. Inteligencja, która się rozwija

Robot nigdy nie przestaje rozwijać swojej inteligencji, ponieważ stale otrzymuje poprzez platformę iRobot Genius innowacyjne rozwiązania w postaci najnowszych technologii i przełomowych funkcji.

Filtr wysokiej wydajności

Znika brud i to, czego nie widać gołym okiem

Filtr o wysokiej wydajności wykonano ze specjalnego materiału, który wychwytuje 99% alergenów w postaci pleśni, pyłków czy roztoczy.

Zmywalny pojemnik

Szybkie opłukanie i gotowe

Utrzymanie robota odkurzającego Roomba® w czystości nigdy nie było łatwiejsze. Dzięki zmywalnemu pojemnikowi na brud wszelkie resztki kurzu i brudu po prostu spływają.

Bezpieczeństwo

Zachowaj czystość w domu i bezpieczeństwo swoich danych

Od ponad 30 lat klienci iRobot używają naszych robotów w swoich domach, aby korzystać z bezpiecznych i skutecznych usług sprzątania. Nasz szacunek dla Twojej przestrzeni osobistej rozciąga się zarówno na wymiar fizyczny, jak i wirtualny, w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa danych. Firma iRobot zawsze stosuje najwyższe standardy szyfrowania danych, poparte deklaracją zapewnienia bezpieczeństwa informacji. Dane wykorzystujemy wyłącznie w celu zapewnienia większego komfortu użytkowania i jak najlepszej wydajności robota.

 • * W porównaniu z systemem sprzątania robotów Roomba® serii 600
 • ** Współpracuje z urządzeniami wyposażonymi w rozwiązania Google Home i Alexa. Alexa oraz wszelkie powiązane logo i znaki towarowe są własnością firmy Amazon.com lub jej podmiotów stowarzyszonych. Google jest znakiem towarowym firmy Google LLC.
iRobot Roomba j7+ - opakowanie

Duża moc i inteligentne sprzątanie

Zawartość opakowania:

 • Robot Roomba® j7
 • Stacja dokująca Clean Base®
 • Przewód zasilający
 • Dodatkowy filtr
 • Dodatkowa szczotka boczna
 • 2 wymienne worki na brud AllergenLock™

Dane techniczne

odkurzacz automatyczny iRobot Roomba J7+

Czas ładowania 180 min.
Czas pracy 75 min.
Pojemność zbiornika 0,4 litra
Czujniki akustyczny, antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, optyczny vSLAM (kamera), przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, wykrywający zabrudzone miejsca, zabezpieczenie przy podnoszeniu
Wirtualna ściana nie
Wirtualna latarnia nie
Nazwa filtra  AeroForce
Kolor  czarny
Funkcje   
Automatyczne opróżnianie pojemnika tak
Automatyczny powrót do bazy i ładowanie tak
Ładowanie i wznawianie sprzątania  tak
Sterowanie  za pomocą smartfona
Tworzenie mapy pomieszczenia  tak
Liczba programów czyszczenia 7
Programy czyszczenia  automatyczny, cichy, intensywny, miejscowy, powtarzania sprzątania, spiralny, wzdłuż ścian
Funkcje dodatkowe  3-stopniowy system odkurzania, asystent głosowy, automatyczne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, funkcja automatycznego wyłączenia, funkcja lokalizacji, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, inteligentne wykrywanie brudu, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa
Informacje dodatkowe   
Wyświetlacz  nie
Zmywalny pojemnik na kurz  tak
Wskaźnik zapełnienia pojemnika   tak
Zastosowane technologie  aplikacja mobilna iRobot, iRobot AeroForce, koordynacja pracy robota sprzątającego i mopującego iRobot Imprint Link, mapowanie pomieszczeń iRobot Imprint Smart Mapping, raport sprzątania iRobot raporty Clean Map, technologia iRobot iADAPT 3.0 z mapowaniem przestrzeni do 10 planów pięter, Wi-Fi, wykrywanie i czyszczenie bardziej zabrudzonych miejsc iRobot system Dirt Detect, wyznaczanie stref bez dostępu
Inne  bateria litowo-jonowa, głowica dopasowująca się do rodzaju sprzątanej powierzchni
Parametry fizyczne   
Średnica  34 cm
Wysokość  8,5 cm
Wymiary opakowania  46 x 39 x 38 cm
Waga z opakowaniem  12 kg
Wyposażenie   
Szczotki  szczotka boczna
Pozostałe  dodatkowy filtr, przewód zasilania, stacja dokująca
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Producent   
Nazwa producenta / importera  DLF Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Marka: iRobot
 • Rodzaj: odkurzacz automatyczny
 • Funkcja mopowania: nie

Ocena klientów

5 na podstawie 17 ocen
5
(15)
4
(1)
3
(1)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
 • Funkcjonalność
 • Wydajność
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Super robot
Wydajność:
Odpowiednia moc:
Funkcjonalność:
24-10-2021,
ka
Potwierdzony zakup

Świetnie odkurza. Do tego bardzo ładnie wygląda. Jestem bardzo zadowolony z zakupu.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (3) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Przeciętny
Wydajność:
Odpowiednia moc:
Funkcjonalność:
06-11-2021,
Maciej
Potwierdzony zakup

Jestem raczej zawiedzony, jak na tę cenę to robot nic szczególnego nie oferuje. Dywany sprząta dobrze i sierść, ale z fug i między panelami już ma trudno wybrać brud, bo moc ssania jest niska. Nawigacja wieczorem zaczyna zawodzić, LED troche pomaga, ale jak jest ciemniej to się bardziej odbija od mebli i ścian, poza tym jeździ dobrze. Głośny nie jest, ale cichy też. Na zimę kiedy jest ciemno już wcześniej może mieć problem. Wykrywanie obiektów dopiero się rozwija, bo wykrywa kupy i kable, ale nic więcej. Tu pewnie trzeba będzie poczekać aż iRobot doda więcej obiektów do AI, bo buty i inne nadal są kłopotliwe. Apka jest ok, ale nie ma nadal wielu map, pilota i niektórych bajerów co konkurencja. W każdym razie mapy z każdą jazdą się poprawiają same co jest na plus, ale trochę to zajmuje zanim robot zacznie lepiej jeździć bo pierwsze przejazdy są słabe (długo trwają i odbija się często). Stacja głośna bardzo, ale tylko chwilowo. Wykrywanie pełnego zbiornika jest przydatne bo jak się zapełni (a jest dość mały) to wraca opróżnić nawet kilka razy na cykl. Przy 55m2 zostaje mi około 50% baterii, więc jest lepiej niż się spodziewałem.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (12) (3) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
iRobot J7+
Wydajność:
Odpowiednia moc:
Funkcjonalność:
11-11-2021,
artjoltom
Potwierdzony zakup

Jest super. Polecam niezdecydowanym.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (4) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Roomba
Wydajność:
Odpowiednia moc:
Funkcjonalność:
19-12-2021,
Mario
Potwierdzony zakup

Spełniają się wszystkie moje wymagania

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
iRobotRoombaJ7+
Wydajność:
Odpowiednia moc:
Funkcjonalność:
04-12-2021,
Mirek 57
Potwierdzony zakup

Sprząta ok. ale jeszcze się uczy, idzie mu to całkiem nieźle, za każdym razem mnie pozytywnie zaskakuje.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (2) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Roomba J7plus
Wydajność:
Odpowiednia moc:
Funkcjonalność:
18-12-2021,
DaroJot
Potwierdzony zakup

Po zakupie urządzenia byliśmy zaskoczeni jego cichą pracą w porównaniu do poprzednich modeli. Kolejną ciekawą funkcją jest wykrywanie i fotografowanie przeszkód oraz ich identyfikacja. Jakość sprzątania jest bardzo dobra, świetnie radzi sobie z progami i stelażami foteli (starsze modele wieszali się na nich). Ciekawą funkcją jest zbiornik na brud, co pozwala na zapomnienie o codziennym czyszczeniu pojemnika. Podczas opróżniania zbiornika stacja dokująca jest bardzo głośna, ale tylko przez ok. 5sek. Super jest to, że pojemnik na brud odkurzacza można myć w wodzie. Wirtualna mapa mieszkania jest bardzo intuicyjna, a pełna personalizacja daje wiele możliwości sprzątania. Płynne przesuwanie granic pomieszczeń, wyznaczanie poszczególnych obszarów do sprzątania daje pełną swobodę użytkowania. Jakość sprzątania jest bardzo dobra. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Cudów nie ma co oczekiwać
Wydajność:
Odpowiednia moc:
Funkcjonalność:
03-01-2022,
Bravia
Potwierdzony zakup

To nie odkurzacz i jeżeli ktoś myśli, że będzie cud to niech weźmie w dłoń i odkurzy. Bez perfekcji z super mappingiem i aplikacją. Sprząta jak tego typu urządzenia niezależnie od marki. Jak ktoś nie ma czasu lub leniwy to polecam -:)

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
genialny Janusz
Wydajność:
Odpowiednia moc:
Funkcjonalność:
02-12-2021,
LauraT.
Potwierdzony zakup

Irobot Roomba J7+ jest u mnie od jakiegoś czasu. "Janusz" bo tak został ochrzczony :)) jest następcą chińskiego s6max, który po roku użytkowania poszedł do sprzątania piwnicy. Dokładność sprzątania i moc ssąca Roomby jest zdumiewająca. Nie ma porównania do poprzednika, to tak jak porównywać Kia z Mercedesem - niby bzyczy tak samo, jedzie podobnie, ale efektów brak. "Janusz" bardzo dokładnie odkurzył i zmapował cały dom ponad 300 m2, o wszystkich przeszkodach napotkanych na drodze informuje mnie wysyłając wiadomość i robiąc zdjęcia, (zaznaczę ze te przeszkody to nie tylko kable czy kupy zwierząt,, jak pisał jakiś poprzednik , ale również małe rzeczy typu klocki , kredki itp.) Aplikacja ma wiele możliwości, pozwala między innymi na śledzenie robota w czasie rzeczywistym. Stacja opróżniająca jest głośna ale i tak rewelacyjna, co tu więcej pisać... "Janusz" jest po prostu GENIALNY .

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (6) (4) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Co za ściema... iRobot jakby nie był w Chinach produkowany. Roborock S6 Max V ma znacznie większą moc ssania od Roomby j7+, do tego jest dokładniejszy - posiada radar LDS i kamerę, a nie tylko kamerę, nie wymaga oświetlenia do działania, pracuje na baterii 2 razy dłużej. Żeby j7+ sprzątnął te 300 m2 to musiałby działać na 4 cyklach ładowania, czyli 4x 75 minut sprzątania i 3x ładowanie po 2h, czyli 11h xD Kolejna ściema to możliwość śledzenia robota w czasie rzeczywistym - dopiero po skończonym cyklu mamy podgląd pod mapę... wyświetla się tylko animacja jadącego robota po kafelkach. Podgląd na bierząco to właśnie ma Roborock S6 MaxV...
qwerty zapytał 13-12-2021
Odpowiedz
Zwiń pytania
Bezobsługowy
Wydajność:
Odpowiednia moc:
Funkcjonalność:
14-09-2021,
Oskar

Wszystko robi sam, taka Zosia-samosia wśród urządzeń domowych. Sama się opróżnia, sama również sprząta, nie trzeba jej kontrolować - wystarczy zaprogramować kiedy ma odkurzać. Sama unika przeszkody i kable gdy dzieciaki zostawią je na ziemi.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (3) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
polecam
Wydajność:
Odpowiednia moc:
Funkcjonalność:
29-11-2021,
Tomasz45

Jestem zadowolony z zakupu tego modelu, jest znacznie dokładniejszy, innowacyjny i skuteczny. Dzięki ruchomej głowicy i dwóm szczotkom gumowym odkurza gruntownie. Funkcja mapowania jeszcze na lepszym poziomie. Polecam

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (2) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
1 2
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytania i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące iRobot Roomba J7+

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących iRobot Roomba J7+, wpisz 1248506 w wyszukiwarce euro.com.pl.