Toshiba CAF-X116XPL

oczyszczacz powietrza

Toshiba
nr kat.
1205069

Podaj numer katalagowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Filtracja powietrza  3-stopniowa
Filtry  HEPA, PET, węglowy
Zobacz pełny opis
Akcesoria
Opis i dane

TOSHIBA CAF-X116XPL

JAPOŃSKA JAKOŚĆ
MA ZNACZENIE.

 • DO POMIESZCZEŃ O MAKSYMALNEJ WIELKOŚCI 84m2

  Oczyszczacz powietrza nadaje się m.in. do dużych domów i biur. To najwydajniejsze urządzenie w ofercie Toshiba do usuwania szkodliwych cząsteczek z powietrza

 • CADR 700 M3 NA GODZINĘ Z JONIZACJĄ UJEMNĄ I DODATNIĄ

  Niezwykle wydajne urządzenie o mocnej sile, wyposażone dodatkowo w jonizację dodatnią i ujemną. Z parametrem CADR 700m3/godz, oczyszczacz wyeliminuje alergeny, wirusy i bakterie ponad 3-krotnie w ciągu godziny, na bieżąco pokazując na wyświetlaczu stan powietrza

 • NIEZWYKLE CICHY, TYLKO 21dB

  Urządzenie generuje ciśnienie akustyczne od 21dB do 48dB w trybie turbo. Jest to najcichsze urządzenie w całej rodzinie oczyszczaczy powietrza Toshiba

Dlaczego oczyszczacz powietrza Toshiba CAF-X116XPL

USUWANIE ALERGENÓW, WIRUSÓW I BAKTERII
MA ZNACZENIE

Wykorzystaj technologię dodatnich i ujemnych jonów plazmowych, aby wyeliminować z pomieszczenia wirusy, alergeny, bakterie i szkodliwe cząsteczki pleśni oraz usuwać nieprzyjemne zapachy. Jonizacja ujemna i dodatnia gwarantuje skuteczne oczyszczanie powietrza

PRECYZYJNE OCZYSZCZANIE
MA ZNACZENIE

Zneutralizuj nawet 99% szkodliwych substancji znajdujących się w pomieszczeniu i zapewnij swojemu organizmowi zdrowe otoczenie! Dzięki filtracji powietrza Dual Max z 5 warstwowym filtrem True HEPA, wyeliminujesz z pomieszczenia duże i mikroskopijne zanieczyszczenia, w tym wszelkie alergeny, bakterie i wirusy

TECHNOLOGIA MICROSOUND
MA ZNACZENIE

Technologia Microsound pozwala oczyszczaczowi powietrza na bardzo cichą pracę. Oczyszczacz pracujący w trybie normalnym i nocnym jest praktycznie bezszelestny, nie zakłóca dnia oraz pozwala na spokojny i zdrowy sen w ciszy

BIEŻĄCY POMIAR CZĄSTEK PM 2.5
MA ZNACZENIE

Oczyszczacz Toshiba na bieżąco mierzy ilość mikroskopijnych cząstek PM 2,5 w powietrzu oraz wskazuje na wyświetlaczu jakość powietrza. Jeżeli jakiekolwiek warunki znacząco obniżą stan powietrza, uruchom tryb turbo

Fukcje oczyszczacza powietrza Toshiba CAF-X116XPL

POMOŻE ZWALCZYĆ KASZEL I KATAR

Pożegnaj się z niewidzialnym wrogiem – nasz oczyszczasz powietrza Toshiba wykryje w powietrzu cząstki, których Ty nie jesteś w stanie zobaczyć

Oczyszczacz powietrza eliminuje z otoczenia mikroskopijne cząstki o średnicy nawet 0,3 mikrona, które są niewidoczne dla gołego oka i nazywane są cichym zabójcą. Efektywnie pozbędziesz się z powietrza przyczyn infekcji gardła czy kataru.

FILTR TRUE HEPA 5W1

Precyzyjna filtracja powietrza wraz z jonami ujemnymi aż w 99,9% - dla zdrowia całej Twojej rodziny!

Urządzenie wyposażone jest w filtr True HEPA 5w1, w którym każda z warstw ma znaczenie dla naszego zdrowia i samopoczucia. Filtr główny zbiera sierść i duże pyły, filtr PET likwiduje cząsteczki o średnicy nie większej niż 2,5 μm, filtr węglowy pochłania formaldehyd, LZO oraz inne zanieczyszczenia, filtr True HEPA wzmacnia efekt filtracji, skutecznie usuwając cząsteczki PM0.1, bakterie i alergeny a ostatnia warstwa filtra PET ma za zadanie przedłużyć żywotność całego filtra, dzięki czemu posłuży Ci nawet do 2 lat!

PODPOWIE, KIEDY WYMIENIĆ FILTR

Łatwo sprawdzisz, czy przyszła pora na wymianę filtra i zyskasz pewność, że oddychasz maksymalnie czystym powietrzem

Specjalnie zaprojektowane okienko Air Window pozwala Ci na ocenę stanu czystości filtra. Żywotność filtra zależy nie tylko od stopnia zanieczyszczenia powietrza w pomieszczeniu, ale również od częstotliwości jego czyszczenia. Przedłuż żywotność filtra nawet do 2 lat, regularnie odkurzając zewnętrzną warstwę filtra HEPA i myjąc w wodzie filtr wstępny.

POZWALA CI WYBRAĆ NAJLEPSZY TRYB I PRĘDKOŚĆ PRACY

Korzystaj z kilku trybów i prędkości pracy, dzięki intuicyjnemu ekranowi dotykowemu, który ułatwi Ci programowanie oczyszczacza

Wybierz tryb automatyczny, w którym urządzenie samo dostosowuje moc oczyszczania do bieżącej jakości powietrza lub wybierz jeden z trzech trybów odpowiadających Twoim potrzebom.

ZAPEWNIA CZYSTE POWIETRZE WSZĘDZIE, BEZ WYJĄTKÓW

Ciesz się czystym powietrzem dookoła Ciebie, bez względu na ustawienie urządzenia

Oczyszczacz pobiera powietrze z każdej strony, a dzięki jonom dodatnim i ujemnym, podwójnym filtrom oraz parametrowi CADR 700m3 filtruje je niezwykle skutecznie. To zdecydowanie najmocniejszy oczyszczacz w rodzinie oczyszczaczy powietrza Toshiba i jeden z najmocniejszych na rynku.

BLOKADA PRZED DZIEĆMI

Zapewnij sobie spokój ducha i komfort użytkowania dzięki blokadzie ustawień

Czy Twoje pociechy są ciekawe świata i lubią majstrować przy urządzeniach? Oczyszczacz powietrza Toshiba posiada specjalną blokadę tak, aby bawiące się dziecko nie wyłączyło urządzenia lub nie zmieniło jego ustawień.

KÓŁKA UŁATWIAJĄCE TRANSPORT

Oczyszczasz powietrza skończył pracę? Przesuń go w miejsce, w którym nikomu nie będzie przeszkadzał – bez problemu

Oczyszczacz powietrza Toshiba CAF-X116XPL posiada wbudowane kółka, pozwalające na przenoszenie urządzenia z jednego pomieszczenia do drugiego. Są przy tym bezpieczne dla podłoża, nie pozostawiając rys ani smug.

Czy w Twoim domu potrzebny jest oczyszczacz powietrza?
Sprawdźmy!

Odpowiedz na poniższe pytania i zobacz, czy w Twoim
domu przyda się oczyszczacz powietrza.

 • Czy w Twoim domu mieszka alergik?
 • Czy ktoś z domowników pali papierosy?
 • Czy ktoś z domowników często choruje?
 • Masz w domu kominek?
 • Czy często gotujesz w domu?
 • Czy w Twoim domu mieszka osoba chora na astmę?
 • Czy zdarza się, że źle sypiasz i często odczuwasz zmęczenie?
 • Irytuje Cię zapach sierści pupila?
 • Robisz teraz remont albo planujesz go w najbliższym czasie?
 • Czy chcesz, aby Twoja skóra wyglądała młodziej?
 • Czy często budzisz się rano z zapchanym nosem?
 • Czy powietrze w Twoim domu jest za suche?
 • Czy masz dzieci?
 • Czy używasz pachnących świec i kadzidełek?
 • Czy używasz drażniących środków czystości?

Jeśli odpowiedziałeś/aś twierdząco na przynajmniej 3 pytania z powyższych, to znaczy, że potrzebujesz oczyszczacza powietrza!

Jakiej wielkości jest Twoje mieszkanie lub pokój, w którym chcesz oczyszczać powietrze?

do 24m2

CAF-X33XPL

do 36m2

CAF-X50XPL

do 60m2

CAF-X83XPL

do 84m2

CAF-X116XPL

Zanieczyszczenie powietrza
jest niewidzialnym zabójcą

4,2 mln

zgonów rocznie z powodu narażenia na zanieczyszczone powietrze na zewnątrz 

3,8 mln

zgonów rocznie z powodu narażenia gospodarstw domowych na  dym z brudnych pieców i paliw

91%

ludności na świecie mieszka w miejscach, w których jakość powietrza przekracza limity WHO

Źródło: World Health Organization (WHO), 2018

Powietrze w pomieszczeniu
jest gorsze niż myślisz

Ponad 90% naszego czasu spędzamy w pomieszczeniu. Zła wiadomość jest taka, że powietrze w pomieszczeniu jest często do 10 razy bardziej zanieczyszczone niż na zewnątrz. Powody zgonów spowodowane zanieczyszczeniem powietrza wewnątrz pomieszczeń:

Źródło: World Health Organization (WHO), 2018

Co zanieczyszcza powietrze wewnątrz?

DYM

Dym z kominków, pieców opalanych drewnem i papierosów.

VOCS - LZO

LZO to toksyczne opary, które są odgazowywane z materiałów wytworzonych przez człowieka i przedmiotów codziennego użytku domowego, takich jak meble, pościel i dywany.

ŚWIECE I ELEKTRONIKA

Świece, zapachy i elektronika to duże zanieczyszczenia powietrza w pomieszczeniach. Uwalniają toksyny, które tworzą niezdrowe środowisko i mogą powodować ból głowy, zmęczenie i inne objawy.

PRODUKTY TOALETOWE

Od aerozoli po płyny, łazienka jest wypełniona chemikaliami w powietrzu. Kosmetyki i przybory toaletowe, a także winylowe zasłony prysznicowe mogą powodować szkodliwe powietrze w pomieszczeniu.

SŁABA CYRKULACJA

Nowsze domy są szczelne. To hamuje właściwą wentylację i powoduje potencjalne zagrożenia dla zdrowia. Brudne powietrze w systemach HVAC, na strychach i w piwnicach pozostaje w domu.

ŚRODKI CZYSZCZĄCE
I DETERGENTY

Chemikalia, spraye i środki czyszczące mogą uwalniać toksyczne LZO do naszych domów.

PLEŚŃ

Łazienki i kuchnie są bardzo podatne na rozwój pleśni z powodu wilgoci. Sprawdzaj, czy nie gromadzi się pleśń, szczególnie jeśli masz alergie lub niewyjaśnione problemy zdrowotne.

GOTOWANIE

Gotowanie generuje wysoki poziom cząstek, które mogą pozostawać w powietrzu i są łatwo wdychane. Należy używać wentylatora kuchennego i wentylatora wyciągowego, aby zapobiec złej jakości powietrza w pomieszczeniu.

Co robi
oczyszczacz powietrza

Zabija bakterie, wirusy oraz eliminuje wszelkie szkodliwe substancje z powietrza po to, abyś żył zdrowiej, dłużej i przyjemniej.

TOSHIBA – JAPOŃSKA JAKOŚĆ I DESIGN

FAQ
Co jeszcze chcesz
wiedzieć
o oczyszczaczach
powietrza Toshiba?

 • Jak dobrać oczyszczacz do moich potrzeb?

  W ofercie Toshiba znajdziesz oczyszczacze o różnych parametrach. Są one dobrane do powierzchni mieszkania, na której ma zostać przefiltrowane powietrze. Modele różnią się nie tylko zakresem działania, ale też maksymalnym przepływem powietrza w ciągu godziny i wielkością samego urządzenia. Jeśli nie masz pewności, który oczyszczacz powietrza wybrać, skorzystaj z naszego poradnika zakupowego.

 • Po co oczyszczać powietrze w mieszkaniu?

  Oczyszczasz powietrza to sposób na powietrze bez bakterii, alergenów oraz pyłków. Jeśli więc czujesz w domu zaduch, Twoja rodzina często choruje z nieznanych przyczyn, a dodatkowo drażni Cię nieprzyjemny zapach czy duże ilości sierści Twojego pupila – to warto zastanowić się nad kupnem oczyszczacza. Urządzenie pomoże rozprawić się ze wszystkimi powyższymi problemami. Dzięki temu oddychanie stanie się dużo łatwiejsze, sen zdrowszy, a Twoje ciało mniej obciążone zanieczyszczeniami.

 • Czy oczyszczacz powietrza przyda mi się jedynie zimą?

  Nie. Zimą oczywiście najbardziej odczuwasz potrzebę oczyszczania powietrza – zwłaszcza jeśli mieszkasz w dużym mieście. Unoszący się nad ulicami smog jest bardzo uciążliwy. Jednak wiosną, latem i jesienią jakość powietrza również pozostawia wiele do życzenia. Mikroskopijne cząstki PM 2.5, wszechobecne bakterie, pleśń, roztocza i pyłki nie dają spokojnie oddychać. Część z tych zagrożeń pochodzi zza okna, a część – z Twojego własnego domu i zbierających się tam zanieczyszczeń. Wybierając oczyszczacz powietrza, decydujesz się na zdrowsze życie każdego dnia, bez wyjątków.

 • Czym jest parametr CADR ?

  Parametr CADR, podany przez nas przy każdym z modeli oczyszczaczy powietrza, mówi o ich wydajności. Jeżeli oczyszczacz powietrza ma parametr CADR równy 500 m3/godz oznacza to, że w ciągu godziny upora się on z taką właśnie objętością powietrza. Nasz największy model oczyszczacza powietrza potrafi przefiltrować w ciągu godziny równowartość powietrza znajdującego się w trzech mieszkaniach o powierzchni 100 m2.

 • Jak głośny jest oczyszczacz powietrza?

  Dzięki technologii Microsound oczyszczacze powietrza Toshiba pracują cicho – nie głośniej niż szept. Oczyszczacz powietrza łączy w sobie dużą moc i niezwykle dyskretną pracę.

 • Jak często należy wymieniać filtry w oczyszczaczu?

  Zużycie filtrów Dual Max zależy w dużym stopniu od tego, jak często używasz oczyszczacza Toshiba. Aby ułatwić Ci ocenę zużycia filtra, wzbogaciliśmy jego konstrukcję o niewielkie okienko, które pozwoli Ci zerknąć do środka urządzenia i obejrzeć filtr. Dzięki temu zawsze wymienisz filtr na czas.

 • Dlaczego oczyszczacz Toshiba?

  Oczyszczacz powietrza Toshiba to wysoka jakość i minimalistyczny, nowoczesny design. Wyróżnia się zarówno wysoką wydajnością, jak i precyzją filtrowania powietrza – wychwytują więcej szkodliwych cząstek, zapewniając Ci komfort oddychania i codziennego życia. Z łatwością dobierzesz odpowiedni oczyszczacz Toshiba do swojego mieszkania. W ofercie mamy kilka modeli, przeznaczonych do wnętrz różnej wielkości.

#DetailsMatter

Dane techniczne

oczyszczacz powietrza Toshiba CAF-X116XPL

Technologia oczyszczania jonizacja
Maksymalna wielkość pomieszczenia 84 m2
Wydajność 700 m3/h
Filtracja powietrza  3-stopniowa
Filtry HEPA, PET, węglowy
Moc  39 W
Łączność Wi-Fi   nie
Nawilżanie powietrza nie
Tryby pracy  nocny
Czujniki  kurzu i PM 2,5
Regulacja stopnia oczyszczania tak
Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza nie
Maksymalny poziom hałasu 48 dB
Poziom hałasu w trybie nocnym  21 dB
Funkcje dodatkowe  blokada rodzicielska, jonizacja, timer, tryb nocny, wskaźnik wymiany filtra, wyświetlacz
Kolor  biały
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  84 x 42 x 43 cm
Waga z opakowaniem  0,10 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  zestaw wkładów filtrujących, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Instrukcja użytkownika  Pobierz   
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Producent   
Nazwa producenta / importera  Union Distribution s.r.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie

Ocena klientów

4,5 na podstawie 6 ocen
5
(5)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(1)
Najwyżej ocenione zalety:
 • prostota użycia
 • stabilność
83% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
CAF-X116XPL
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
03-04-2020,
MalyPro
Potwierdzony zakup

Spełnia swoją funkcję posiada duże filtry jest bardzo prosty w obsłudze . Pierwsze 2 tygodnie czuć plastik lub nie wiadomo co u mnie pracuje 24h mimo iż mieszkam w mniejszej miejscowości sąsiedzi potrafią dołożyć do pieca i wtedy czujniki zachowują się wzorowo .Nie spotkałem żadnych problemów z uruchomieniem jak i użytkowaniem sprzętu Szkoda tylko że w 2 tygodnie po zakupie można to kupić taniej o 200 zł

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Wymiana Filtrów
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
21-11-2019,
Matti
Klient Euro

Oczyszczacz wydaje sie ciekawa ofertą ale brak informacji o kosztach wymiany filtrów a sprzedajacy również jej nie posiada a google milycz duzy minus i brak atrakcyjnosi urzadzenia mimo innych zalet

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (4) (7) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Brak podanego kosztu filtra wynika z tego, że zostaną one wprowadzone do sprzedaży od lutego 2020. Wystarczyło napisać wiadomość do Toshiby aby się tego dowiedzieć a nie zaniżać od razu oceny produktu. Koszt zestawu filtrow 399 zł i wymienny co 2 lata.
Sparkle zapytał 31-01-2020
Odpowiedz
Zwiń pytania
Ocena w marcu 2020r. zakupu z grudnia 2019r.
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
15-03-2020,
Magdalena
Klient Euro

Dzięki niemu nie czuję smogu zza okna, jak i tytoniu od sąsiadów. Skutecznie i szybko pochłania zapachy kuchenne (w teybie turbo), ale i np. olejki eteryczne. Mieszkanie nie ma zapachu świeżości (morskiej bryzy, czy górskiego powietrza), jest jakieś sztuczne i bez wietrzenia - duszne (nie przez ogrzewanie). Przez miesiąc użytkowania utrzymywał się zapach palonego plastiku-ponoć norma. Infekcje u dzieci w jego obecności jakby łagodniej i krócej przebiegają. Po 4 miesiącach z 5 kresek czujnika filtru Hepa świecą się 2, a nowe nadal są niedostępne (producent zapewnia o dwuletniej żywotności filtrów, nowe miały być od lutego w sklepach). Trzeba uważać na kabel zasilający przy przesuwaniu oczyszczacza, łatwo go nadepnąć. Tryb Sleep dla mnie zbyt głośny, słyszę go w sypialni. W instrukcji braki, np.dotyczace sposobu oczyszczania prefiltra (z korespondencji wiem, iż czyści się go pod wodą i czeka aż wyschnie lub suszy suszarką). Obsługa techniczna online poprzez maila toshibahasupport@uniondistribution.eu godna polecenia.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Oczyszczacz CAF-X116XPL
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
26-11-2019,
Kasia
Klient Euro

Oczyszczacz spełnia swoje funkcje, poza tym jest łatwy w obsłudze, cichy i ładnie się prezentuje

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (4) (2) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
oczyszczacz
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
14-12-2019,
Klaudia
Klient Euro

Używam go krotko ale zauwazylam roznice, w domu ladnie pachnie, nawewt zapach gotowania jest usuwany szybko. Warto jeśli szuka się urządzenia do dużego pomieszczenia

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
CAF-X116XPL
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
18-12-2019,
Jo

Dobrze wypada w porównaniu z oczysczaczami innych firm, ten model jest wydajny i cicho działa wiec można go ustawić w sypialni. Minus ze nikt nie wiedzia;l nic o filtrach ale Toshiba szybko zareagowała na messanger – ponoc w lutym już będą. Urządzenie bardzo polecam! Ps. Fajni ludzie w tej toshiba pracują :D Az zostawiam Wam opinie 😊 pozdrawiam!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Usługi
Opcje
Mam zużyty sprzęt do oddania. Odbieramy z miejsca dostawy
Mam zużyty sprzęt do oddania. Odbieramy z miejsca dostawy nr kat. 489
Przedłuż Gwarancję ®
Uszkodzenie sprzętu z przyczyn wewnętrznych lub wad materiałowych, które nie jest spowodowane bezpośrednim działaniem człowieka oraz nie jest skutkiem użytkowania sprzętu w sposób niezgodny z instrukcją obsługi.
Nagły wzrost napięcia prądu w sieci energetycznej, do której podłączony jest ubezpieczony sprzęt. Nie wymaga się podłączenia sprzętu do sieci za pośrednictwem listwy antyprzepięciowej, ani nie ogranicza się przyczyn przepięcia do następstw wyładowań atmosferycznych
Reklamowany sprzęt jest odbierany od Klienta przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem Klientowi.
Zabór sprzętu z zamkniętego pomieszczenia lub z zamkniętego schowka lub bagażnika samochodu; wymaga zgłoszenia na Policję.
Kradzież przy użyciu lub groźbie natychmiastowego użycia przemocy lub przez doprowadzenie ofiary do stanu nieprzytomności lub bezbronności; wymaga zgłoszenia na Policję.
Zyskujesz
Ochrona pełna Ochrona podstawowa Standardowa gwarancja
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta
Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta w pierwszym roku po zakupie
Obsługa door-to-door
Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku
Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku w pierwszym roku po zakupie
Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia (każde, które nie zostało dokonane celowo)
Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia w pierwszym roku po zakupie
Okres ochrony
Wczytywanie...
do 5 lat
do 3 lat
Wczytywanie...
do 5 lat
do 3 lat
Wczytywanie...
Płatność miesięczna
Płatność jednorazowa
52,50 zł
przez 10 miesięcy
?

Pierwsza składka doliczana jest do wartości zamówienia. Następne 9 składek opłacisz miesięcznie na indywidualne konto wskazane na polisie.

Jeśli w dalszych krokach zdecydujesz się na Raty przez Internet lub Raty z Doradcą, składka za ubezpieczenie sprzętu zostanie uwzględniona w kredycie ratalnym i rozłożona na raty zgodnie z wybraną promocją ratalną.

Warunki ubezpieczenia
37,50 zł
przez 10 miesięcy
?

Pierwsza składka doliczana jest do wartości zamówienia. Następne 9 składek opłacisz miesięcznie na indywidualne konto wskazane na polisie.

Jeśli w dalszych krokach zdecydujesz się na Raty przez Internet lub Raty z Doradcą, składka za ubezpieczenie sprzętu zostanie uwzględniona w kredycie ratalnym i rozłożona na raty zgodnie z wybraną promocją ratalną.

Warunki ubezpieczenia
30 zł
przez 10 miesięcy
?

Pierwsza składka doliczana jest do wartości zamówienia. Następne 9 składek opłacisz miesięcznie na indywidualne konto wskazane na polisie.

Jeśli w dalszych krokach zdecydujesz się na Raty przez Internet lub Raty z Doradcą, składka za ubezpieczenie sprzętu zostanie uwzględniona w kredycie ratalnym i rozłożona na raty zgodnie z wybraną promocją ratalną.

Warunki ubezpieczenia
15 zł
przez 10 miesięcy
?

Pierwsza składka doliczana jest do wartości zamówienia. Następne 9 składek opłacisz miesięcznie na indywidualne konto wskazane na polisie.

Jeśli w dalszych krokach zdecydujesz się na Raty przez Internet lub Raty z Doradcą, składka za ubezpieczenie sprzętu zostanie uwzględniona w kredycie ratalnym i rozłożona na raty zgodnie z wybraną promocją ratalną.

Warunki ubezpieczenia
Uszkodzenie sprzętu z przyczyn wewnętrznych lub wad materiałowych, które nie jest spowodowane bezpośrednim działaniem człowieka oraz nie jest skutkiem użytkowania sprzętu w sposób niezgodny z instrukcją obsługi.
Nagły wzrost napięcia prądu w sieci energetycznej, do której podłączony jest ubezpieczony sprzęt. Nie wymaga się podłączenia sprzętu do sieci za pośrednictwem listwy antyprzepięciowej, ani nie ogranicza się przyczyn przepięcia do następstw wyładowań atmosferycznych
Reklamowany sprzęt jest odbierany od Klienta przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem Klientowi.
Zabór sprzętu z zamkniętego pomieszczenia lub z zamkniętego schowka lub bagażnika samochodu; wymaga zgłoszenia na Policję.
Kradzież przy użyciu lub groźbie natychmiastowego użycia przemocy lub przez doprowadzenie ofiary do stanu nieprzytomności lub bezbronności; wymaga zgłoszenia na Policję.
Zyskujesz
Ochrona pełna Ochrona podstawowa Standardowa gwarancja
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta
Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta w pierwszym roku po zakupie
Obsługa door-to-door
Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku
Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku w pierwszym roku po zakupie
Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia (każde, które nie zostało dokonane celowo)
Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia w pierwszym roku po zakupie
Okres ochrony
Wczytywanie...
do 5 lat
do 3 lat
Wczytywanie...
do 5 lat
do 3 lat
Wczytywanie...
Płatność miesięczna
Płatność jednorazowa
Raty
Raty do 20x0% odroczone
Raty 0%
Dobre Raty
Do 50 niskich rat
Raty do 50x0% z ochroną sprzętu
3 miesiące
20 miesięcy
3
499,67 zł
4
374,75 zł
5
299,80 zł
6
249,83 zł
7
214,14 zł
8
187,37 zł
9
166,56 zł
10
149,90 zł
11
136,27 zł
12
124,92 zł
13
115,31 zł
14
107,07 zł
15
99,93 zł
16
93,69 zł
17
88,18 zł
18
83,28 zł
19
78,89 zł
20
74,95 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz, ile to kosztuje
3 miesiące
20 miesięcy
3
499,67 zł
4
374,75 zł
5
299,80 zł
6
249,83 zł
7
214,14 zł
8
187,37 zł
9
166,56 zł
10
149,90 zł
11
136,27 zł
12
124,92 zł
13
115,31 zł
14
107,07 zł
15
99,93 zł
16
93,69 zł
17
88,18 zł
18
83,28 zł
19
78,89 zł
20
74,95 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz, ile to kosztuje
3 miesiące
48 miesięcy
3
514,66 zł
4
389,74 zł
5
314,79 zł
6
264,82 zł
7
229,13 zł
8
202,36 zł
9
181,55 zł
10
164,89 zł
11
151,26 zł
12
139,91 zł
13
130,30 zł
14
122,06 zł
15
114,92 zł
16
108,68 zł
17
103,17 zł
18
98,27 zł
19
93,88 zł
20
89,94 zł
21
86,37 zł
22
83,13 zł
23
80,16 zł
24
77,45 zł
25
74,95 zł
26
72,64 zł
27
70,51 zł
28
68,53 zł
29
66,68 zł
30
64,96 zł
31
63,34 zł
32
61,83 zł
33
60,41 zł
34
59,08 zł
35
57,82 zł
36
56,63 zł
37
55,50 zł
38
54,44 zł
39
53,43 zł
40
52,46 zł
41
51,55 zł
42
50,68 zł
43
49,85 zł
44
49,06 zł
45
48,30 zł
46
47,58 zł
47
46,88 zł
48
46,22 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz, ile to kosztuje
3 miesiące
50 miesięcy
3
674,67 zł
4
506 zł
5
404,80 zł
6
337,33 zł
7
289,14 zł
8
253 zł
9
224,89 zł
10
202,40 zł
11
184 zł
12
168,67 zł
13
155,69 zł
14
144,57 zł
15
134,93 zł
16
126,50 zł
17
119,06 zł
18
112,44 zł
19
106,53 zł
20
101,20 zł
21
96,38 zł
22
92 zł
23
88 zł
24
84,33 zł
25
80,96 zł
26
77,85 zł
27
74,96 zł
28
72,29 zł
29
69,79 zł
30
67,47 zł
31
65,29 zł
32
63,25 zł
33
61,33 zł
34
59,53 zł
35
57,83 zł
36
56,22 zł
37
54,70 zł
38
53,26 zł
39
51,90 zł
40
50,60 zł
41
49,37 zł
42
48,19 zł
43
47,07 zł
44
46 zł
45
44,98 zł
46
44 zł
47
43,06 zł
48
42,17 zł
49
41,31 zł
50
40,48 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz, ile to kosztuje

Raty przez Internet

Wypełnij wniosek, potwierdź tożsamość przelewem 1 zł i podpisz Umowę - wszystko przez Internet

 • Do 21 tys. złotych
 • Bez wychodzenia z domu
 • Minimum formalności
 • Szybka decyzja, nawet w 2 minuty
Dowiedz się więcej o Ratach przez Internet

Raty przez Internet

Wypełnij wniosek, potwierdź tożsamość przelewem 1 zł i podpisz Umowę - wszystko przez Internet

 • Do 21 tys. złotych
 • Bez wychodzenia z domu
 • Minimum formalności
 • Szybka decyzja, nawet w 2 minuty
Dowiedz się więcej o Ratach przez Internet

Raty przez Internet

Wypełnij wniosek, potwierdź tożsamość przelewem 1 zł i podpisz Umowę - wszystko przez Internet

 • Do 21 tys. złotych
 • Bez wychodzenia z domu
 • Minimum formalności
 • Szybka decyzja, nawet w 2 minuty
Dowiedz się więcej o Ratach przez Internet

Raty przez Internet

Wypełnij wniosek, potwierdź tożsamość przelewem 1 zł i podpisz Umowę - wszystko przez Internet

 • Do 21 tys. złotych
 • Bez wychodzenia z domu
 • Minimum formalności
 • Szybka decyzja, nawet w 2 minuty
Dowiedz się więcej o Ratach przez Internet
Pytania i odpowiedzi (2)
Powiadom o pytaniach
Czy ten model oczyszczacza Toshiba ma timer? W spisie Dane Techniczne powyżej jest taka informacja w pozycji Funkcje dodatkowe. Również na opakowaniu (pudełku) jest ikona z opisem Timer. Niestety nie mogę odnaleźć tej funkcji, a jest dla mnie ważna. Nie ma jej bezpośrednio na panelu dotykowym. Czy może ukryta jest pod jakąś sekwencją (dłuższym przytrzymaniem któregoś z przycisków)?
Jaki jest koszt filtrów i na ile wystarczą? Radek
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Toshiba CAF-X116XPL, wpisz 1205069 w wyszukiwarce euro.com.pl.