Sharp KC-930EU
SharpPodaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.
855 855 855
pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00
855 855 855
Akcesoria
Opis produktu
Zobacz nasz artykuł: Sharp KC-930 EUW – niekwestionowany lider w swojej klasie





Dane techniczne
oczyszczacz powietrza Sharp KC-930EU
Technologia oczyszczania | Plasmacluster |
Maksymalna wielkość pomieszczenia | 21 m2 |
Wydajność | 180 m3/h |
Filtracja powietrza | 3-stopniowa |
Filtry | HEPA, wstępny |
Moc | 42 W |
Łączność Wi-Fi | nie |
Nawilżanie powietrza | tak |
Regulacja stopnia oczyszczania | tak |
Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza | tak |
Maksymalny poziom hałasu | 48 dB |
Funkcje dodatkowe | technologia Plasmacluster, wydajność nawilżania 350 ml/godz. |
Kolor | biały |
Parametry zewnętrzne | |
Wymiary opakowania | 44 x 27 x 60 cm |
Waga z opakowaniem | 5 kg |
Wyposażenie | |
Wyposażenie | zestaw wkładów filtrujących, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna |
Gwarancja | |
Gwarancja |
24 miesiące
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat! |
Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Producent | |
Nazwa producenta / importera | Vestel Poland Sp. z o.o. |
Znak zgodności | |
Znak zgodności |
|
Koszt gospodarowania odpadami | 0,23 zł (wliczony w cenę towaru) |
- Marka: Sharp
- Rodzaj: oczyszczacz powietrza
- Filtry: wstępny
Ocena klientów
- prostota użycia
- stabilność
Po 3 latach użytkowania, polecam ten produkt, nie było żadnych problemów podczas jego użytkowania. W 100% spełnia swoje zadanie.
Kupilam z polecenia. Bylam sceptyczna, ale ogólnie warto. Roznica w jakości powietrza zwłaszcza przed spaniem
Kupiłem ten oczyszczacz ze względu na synka alergika ale przed spraniem wstawiam go przynajmniej na godzinę również do naszej sypialni. Sprawia że powietrze pachnie i nie czuć w nim kurzu. Jest dość cichy i energooszczędny.
Czytałem wasze opinie i na ich podstawie kupiłem ten oczyszczacz więc jestem zobligowany dodać swoją.
Tak jak w tytule : WARTO
Na początku chciałem kupić jedynie nawilżacz lecz jak się wgryzłem w temat to moje wymagania spełniał właśnie Sharp.
Jestem alergikiem ( kurz, roztocza, trawy itd) , codziennie w nocy miałem napad kaszlu w sypialni, katar... wychodziłem do większego salonu (pewnie lepsza cyrkulacja powietrza ) budziłem przez to żonę i myślałem że już tak musi być :(
Od miesiąca używam Sharpa i jak ręką odjął ...od pierwszej nocy. Nie kaszle, nie mam kataru i co najważniejsze dla mnie mogę oddychać przez nos.
Włączam praktycznie 2-3 godz przed snem, jest cichy więc w nocy chodzi prawie cały czas.
Zgadzam się z Waszymi pozytywnymi opiniami.
Oczyszczacz sprawdza się bardzo dobrze. Powietrze jest rześkie i nawilżone. Może spokojnie chodzić całą noc w pokoju dziecka, gdyż jest bardzo cichutki. Ogólnie urządzenie warte swojej ceny. Jeśli mam się już do czegoś przyczepić to trochę mały zbiorniczek na wodę, ale to drobiazg w porównaniu z zaletami tego urządzenia. Polecam.
urzadzenie jest takie jak sie spodziewalam (choc nie jest to lekarstwo na alergie - szkoda) - czyli naprawde dobre. przy uzyciu wyczuwa sie istotna zmiane w jakosci powietrza. nie wyprobowalismy jeszcze opcji nawilzania, ale sadzac po dotchczasowym uzywaniu pewnie tez bedzie spelniala oczekiwania.
Praktycznie go nie wyłączam, chodzi non stop. Małe zużycie energii, cicha praca w trybie auto i przede wszystkim bardzo duża czułość czujnika. Przy najmniejszym zanieczyszczeniu powietrza zwiększa intensywność pracy
Produkt rewelacyjny, pokój wspaniale odświeżony, jonizator wykańcza wszystkie nieprzyjemne zapachy w tym zapach papierosów.
Urządzenie ciche, niestety jonizator trochę buczy i ciężko spać przy włączonym Jonizowaniu.
Zalecam zapoznanie się z instrukcją obsługi w celu prawidłowego używania urządzenia, gdyż nieprawidłowe używanie oczyszczacza może bardzo szybko wykończyć filtr HEPA. Ogólnie efekt działania oczyszczacza jest rewelacyjny, śpi się jak "dziecko" a człowiek czuje się bardziej rześki.
Spełnia moje oczekiwania.
Używam tego urządzenia już jakiś czas i prawdę powiedziawszy uważam to za jeden z najbardziej udanych i uzasadnionych zakupów jakich udało mi się dokonać. Jakość powietrza co prawda nie poprawia się w jakiś magiczny sposób od razu, natomiast po włączeniu urządzenia na parę dni (uzupełniając je oczywiście w międzyczasie wodą) z funkcją jonizacji nie sposób nie zauważyć, że jakość snu powoli, ale systematycznie się poprawia. Urządzenie nie jest głośne, ustawione na najmniejszą moc wydaje kilkunastodecybelowy szum, co absolutnie nie przeszkadza w spaniu. Wygląd: minusem jest brak dyfuzora, a co za tym idzie nie da się kontrolować strumienia wydmuchu powietrza (ale to raczej nic nie znacząca sprawa). Bardzo prosty w użyciu. Inna sprawa to taka, że akurat ten model nadaje się raczej tylko do małych pomieszczeń - w przypadku takich przekraczających 20m2 jest oczywiście odczuwalny efekt jego działania, ale wyraźnie mniejszy.