Przejdź do opisu produktu

Philips Combi 2w1 AC3829/10

oczyszczacz powietrza

Philips
nr kat.
1196990

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Poziom hałasu w trybie nocnym  20,5 dB
Filtracja powietrza  4-stopniowa
Filtry  NanoCloud, NanoProtect HEPA, węglowy, wstępny
Tryby pracy  automatyczny, nocny, turbo, usuwania bakterii i wirusów
Czujniki  alergenów, gazu, kurzu i PM 2,5
Zobacz pełny opis produktu

Razem taniej!

Akcesoria

Opis produktu

Philips Ac3829 Kv 1100px
 

Oczyszczacz powietrza i nawilżacz 2w1 z aplikacją mobilną AC3829/10

 
Philips Ac3829 10 Opis 1100px
 
 

Zdrowsze powietrze w Twoim domu

 
Philips Sprawdz Jak Dziala Ac3829 Lifestyle
 
 
 

Oczyszczacz wykorzystuje w pełni naturalne metody oczyszczania i nawilżania, nie jonizuje powietrza i nie stosuje szkodliwych środków chemicznych. Jest także bezpieczny dla zwierząt. Usuwa do 99,97% cząsteczek o wielkości zaledwie 0,003 mikrona (800 razy mniejszych niż cząsteczki PM2,5). Oznacza to, że usunie z powietrza szkodliwe cząsteczki PM2,5 i PM10, alergeny takie jak: kurz, roztocza, pyłki, zarodniki pleśni, sierść zwierząt, a nawet bakterie i wirusy.

 
 
 

Oczyszczacze Philips skutecznie usuwają:

 
 
Philips Oczyszczacz 333 Oczyszczacze Usuwaja
 
 

ZOSTAW SMOG ZA DRZWIAMI

 
Philips Oczyszczacz Ac2887 10 Smog
 

Światowa Organizacja Zdrowia informuje, że powietrze w naszych domach może być od 2 do 5 razy bardziej zanieczyszczone niż na zewnątrz.*Przez otwarte drzwi i okna do Twojego domu z zewnątrz wpadają zanieczyszczenia powietrza wraz z alergenami. Przedostają się one do pomieszczeń także przez naturalną wentylację.


Najgroźniejsza dla zdrowia człowieka, wśród wszystkich zanieczyszczeń, jest cząsteczka PM2,5. Długotrwałe wdychanie powietrza zanieczyszczonego PM2,5 skraca średnią długość życia, ponieważ cząsteczki te, wnikając do organizmu wywołują i nasilają choroby układu oddechowego i krążenia.

 

* Rzeczywiste wartości to współczynniki dla powietrza wewnątrz / na zewnątrz wynoszące 1,62–6,37 w miesiącach letnich i 2,05–10,99 w miesiącach zimowych. Tekst i liczby pochodzą z opracowania: T. Salthammer Angewandte Chemie Int. Ed. 52, (2013), 3320; oryginalne dane pochodzą z opracowania: B. Wang et al. / Atmospheric Environment 41 (2007) 2851–2861.

 
 
 
Philips Cząsteczka PM2,5Philips Cząsteczka PM2,5Philips Cząsteczka PM2,5

Cząsteczka PM2,5

Najgroźniejsza dla zdrowia człowieka, wśród wszystkich zanieczyszczeń, jest cząsteczka PM2,5. Długotrwałe wdychanie powietrza zanieczyszczonego PM2,5 skraca średnią długość życia, ponieważ cząsteczki te, wnikając do organizmu, wywołują i nasilają choroby układu oddechowego i krążenia.

 
Philips Skutki zanieczyszczenia powietrza w domuPhilips Skutki zanieczyszczenia powietrza w domuPhilips Skutki zanieczyszczenia powietrza w domu

Skutki zanieczyszczenia powietrza w domu

Zanieczyszczone powietrze jest szczególnie niekorzystne dla dzieci, kobiet w ciąży, osób starszych i chorych. Może przyczyniać się do problemów z oddychaniem, wywoływać i nasilać objawy alergii i astmy. Oczyszczanie powietrza w domu, pozwoli Ci zadbać o zdrowie oraz komfort życia Twojej rodziny.

 

* Rzeczywiste wartości to współczynniki dla powietrza wewnątrz / na zewnątrz wynoszące 1,62–6,37 w miesiącach letnich i 2,05–10,99 w miesiącach zimowych. Tekst i liczby pochodzą z opracowania: T. Salthammer Angewandte Chemie Int. Ed. 52, (2013), 3320; oryginalne dane pochodzą z opracowania: B. Wang et al. / Atmospheric Environment 41 (2007) 2851–2861.

 
 

Alergeny w Twoim domu? Możesz ograniczyć ich działanie

 
Philips Alergeny w Twoim domu? Możesz ograniczyć ich działaniePhilips Alergeny w Twoim domu? Możesz ograniczyć ich działaniePhilips Alergeny w Twoim domu? Możesz ograniczyć ich działanie


PYŁKI I ZANIECZYSZCZENIA

Dostają się do domu przez okna, naturalną wentylację lub wnoszone są przez ludzi.

 
Philips Alergeny w Twoim domu? Możesz ograniczyć ich działaniePhilips Alergeny w Twoim domu? Możesz ograniczyć ich działaniePhilips Alergeny w Twoim domu? Możesz ograniczyć ich działanie


CODZIENNE CZYNNOŚCI

Alergeny generowane są przez wiele codziennych czynności np. sprzątanie, a także poprzez zwierzęta domowe.

 
Philips Alergeny w Twoim domu? Możesz ograniczyć ich działaniePhilips Alergeny w Twoim domu? Możesz ograniczyć ich działaniePhilips Alergeny w Twoim domu? Możesz ograniczyć ich działanie


PLEŚNIE, BAKTERIE

Są to grzyby, które uwalniają swoje szkodliwe zarodniki do powietrza.

 
 
 
Philips Ac3829 Czy Wiesz Ze 1120px
 
 

POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ

Philips POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆPhilips POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆPhilips POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ

Fundacja Europejskiego Centrum Badań Alergii (ECARF) na podstawie przeprowadzonych badań klinicznych potwierdza, że oczyszczacze powietrza Philips pomagają łagodzić objawy alergii.*

* Test kliniczny przeprowadzony na oczyszczaczach powietrza Philips przy użyciu pyłków traw, Bergmann; sierpień 2015.

 
 
 
 

TECHNOLOGIA  NANOCLOUD

 
Philips Technologia Filips Nanocloud Ac3829 Lifestyle
 
 
 

O higienicznym działaniu technologii nawilżania i oczyszczania powietrza świadczy przyznany jej certyfikat. Urządzenie utrzymuje powietrze niemal wolne od patogenów pleśni, co jest niezmiernie ważne dla Twojego zdrowia. Powietrze jest nawilżane w sposób naturalny, za pomocą bardzo małych cząsteczek wody, które parując roznoszą o 99% mniej bakterii od nawilżaczy ultradźwiękowych.

 
 
 
Philips Skuteczne pochłanianie wody oraz optymalna efektywność parowaniaPhilips Skuteczne pochłanianie wody oraz optymalna efektywność parowaniaPhilips Skuteczne pochłanianie wody oraz optymalna efektywność parowania

Skuteczne pochłanianie wody oraz optymalna efektywność parowania

 

Technologia NanoCloud opiera się na naturalnym procesie parowania. Urządzenie pochłania suche powietrze, łączy go z cząsteczkami wody i uwalnia do otoczenia nawilżone powietrze. Dla Twojego komfortu możesz wybrać poziom nawilżania, który Ci najbardziej odpowiada: 40%, 50% 60% lub wybrać tryb automatyczny. Dostępna jest także opcja „samo oczyszczanie”, która wyłącza nawilżanie, gdy nie jest ono konieczne.

 
Philips Bez ryzyka poparzeniaPhilips Bez ryzyka poparzeniaPhilips Bez ryzyka poparzenia

Bez ryzyka poparzenia

 

Dzięki technologii NanoCloud, urządzenie nie podgrzewa wody, masz więc pewność, że nie poparzysz się gorącą wodą lub parą.

 
Philips Zbiornik na wodęPhilips Zbiornik na wodęPhilips Zbiornik na wodę

Zbiornik na wodę

 

Pojemnik posiada okienko kontroli wody, przez które widać jej aktualny poziom w zbiorniku. Gdy jej poziom opadnie, wskaźnik zacznie migać, informując o konieczności jej uzupełnienia.

 
 
 
 

DLACZEGO ODPOWIEDNIE NAWILŻENIE POWIETRZA MA ZNACZENIE?

 
 
 

Suche powietrze niekorzystnie wpływa na nasze samopoczucie, wywołuje problemy ze snem, zmniejsza odporność, ale także może podrażniać nasze oczy, nos czy gardło. Dlatego tak ważny jest odpowiedni poziom wilgotności powietrza w pomieszczeniach, w których przebywamy.

 
 
 
Philips Philips Nawilzanie Powietrza Ac3829
 
 

Technologia NanoCloud umożliwia monitorowanie jakości powietrza w czasie rzeczywistym oraz utrzymywanie stałej wilgotności. Wysoka wydajność nawilżania, blisko 600 ml/h, zapewnia czyste i doskonale nawilżone powietrze, dla Twojego zdrowia i komfortu.

 
 
 
 
 
 

Zmniejszone cząsteczki pary wodnej nie zawierają minerałów, wapnia i magnezu. Dlatego nawilżając powietrze, na Twoich meblach, podłodze i ścianach nie pojawią się plamy i osady, tak jak to się dzieje, gdy używa się zwykłych nawilżaczy.

 
 
 
 

SPRAWDŹ, JAK DZIAŁA

 
Philips Sprawdz Jak Dziala Ac3829 Lifestyle New
 
 
 
Philips Filtr NanoProtect HEPAPhilips Filtr NanoProtect HEPAPhilips Filtr NanoProtect HEPA

Filtr NanoProtect HEPA

Wychwytuje do 99,97% cząsteczek o wielkości nawet 0,003 mikrona. Jest to wielkość najpowszechniejszych unoszących się w powietrzu alergenów, szkodliwych cząsteczek, bakterii i wirusów.

 
 
 

Zasięg działania do 37 m2 oraz wygoda użytkowania

 
Philips Ac3829 10 Zasieg
 
 
Philips Efektywne oczyszczanie powietrza do 37 m2 oraz monitorowanie jego stanu w czasie rzeczywistymPhilips Efektywne oczyszczanie powietrza do 37 m2 oraz monitorowanie jego stanu w czasie rzeczywistymPhilips Efektywne oczyszczanie powietrza do 37 m2 oraz monitorowanie jego stanu w czasie rzeczywistym

Efektywne oczyszczanie powietrza do 37 m2 oraz monitorowanie jego stanu w czasie rzeczywistym

 

Panel urządzenia posiada wskaźnik, który na bieżąco informuje o jakości powietrza za pomocą 4 kolorów: od niebieskiego (niski poziom alergenów i cząsteczek) do czerwonego (wysoki poziom alergenów i cząsteczek).

 
Philips Dwa tryby wyświetlania zanieczyszczeńPhilips Dwa tryby wyświetlania zanieczyszczeńPhilips Dwa tryby wyświetlania zanieczyszczeń

Dwa tryby wyświetlania zanieczyszczeń

Pokazuje stan powietrza w czasie rzeczywistym, wyświetlając aktualny poziom szkodliwych cząsteczek PM2,5 oraz wskaźnik IAI monitoruje stężenie alergenów w skali od 1 do 12. Oczyszczacz odnotowuje nawet najmniejsze zmiany w powietrzu.

 
Philips Tryb ogólny i antyalergenowyPhilips Tryb ogólny i antyalergenowyPhilips Tryb ogólny i antyalergenowy

Tryb ogólny i antyalergenowy

Spersonalizuj i zoptymalizuj proces oczyszczania powietrza, wybierając tryb pracy automatycznej. Ustaw tryb ogólny lub delikatny tryb antyalergenowy, który jest bardzo czuły na obecność alergenów w powietrzu.

 
Philips Wygodne programowanie czasu pracyPhilips Wygodne programowanie czasu pracyPhilips Wygodne programowanie czasu pracy

Wygodne programowanie czasu pracy

 

Dodatkowo, dla większego komfortu użytkowania, oczyszczacz 2w1 został wyposażony w zegar, na którym można ustawić czas pracy urządzenia od 1 do 12 h.

 
Philips 5 trybów prędkości wentylatoraPhilips 5 trybów prędkości wentylatoraPhilips 5 trybów prędkości wentylatora

5 trybów prędkości wentylatora

 

Wybierz najbardziej odpowiadającą Ci prędkość pracy wentylatora (do wyboru prędkości 1, 2, 3 oraz tryb snu i tryb turbo). Możesz również ustawić działanie automatyczne.

 
Philips Tryb nocnyPhilips Tryb nocnyPhilips Tryb nocny

Tryb nocny

 

Urządzenie posiada specjalnie zaprojektowany tryb, by oczyszczać powietrze także nocą i nie zakłócać snu domownikom. Powietrze zostaje szybko oczyszczone i stale monitorowany jest jego stan. Światła urządzenia zostają przyciemnione lub wyłączone, praca jest cicha.

 
Philips Blokada rodzicielska i praktyczne kółka dla Twojej wygodyPhilips Blokada rodzicielska i praktyczne kółka dla Twojej wygodyPhilips Blokada rodzicielska i praktyczne kółka dla Twojej wygody

Blokada rodzicielska i praktyczne kółka dla Twojej wygody

 

Blokada uniemożliwi Twojemu dziecku przypadkową zmianę ustawień, dzięki czemu masz pewność, że urządzenie będzie pracowało zawsze według Twoich preferencji. Co więcej, oczyszczacz został wyposażony w kółka, dzięki którym wygodnie go przemieścisz.

 
 
 

ZDALNE STEROWANIE DZIĘKI APLIKACJI

 
 
 

Znasz aktualny poziom zanieczyszczenia
na zewnątrz i w domu.

Możesz ustawić oczyszczanie przed
powrotem do domu.

Wiesz, jakie aktywności danego dnia
nie są zalecane.

 
 

Jakość powietrza pod Twoją kontrolą

 
 
 

Aktualne informacje o jakości powietrza

 

WEWNĄTRZ

Monitorowanie mierzonych przez
oczyszczacz zmian jakości powietrza

Philips WEWNĄTRZPhilips WEWNĄTRZPhilips WEWNĄTRZ

Poziomu szkodliwych
cząsteczek PM2,5

Philips WEWNĄTRZPhilips WEWNĄTRZPhilips WEWNĄTRZ

Poziomu alergenów

NA ZEWNĄTRZ

Monitorowanie

Philips NA ZEWNĄTRZPhilips NA ZEWNĄTRZPhilips NA ZEWNĄTRZ

Stężenia pyłków

Philips NA ZEWNĄTRZPhilips NA ZEWNĄTRZPhilips NA ZEWNĄTRZ

Poziomu zanieczyszczenia powietrza

 

Zbieranie historycznych danych o zanieczyszczeniu powietrza, aby powiązać jego jakość z samopoczuciem (tygodniowo/miesięcznie/rocznie).

 
 

Zawsze i wszędzie

 
 
Philips Poziom zanieczyszczeniaPhilips Poziom zanieczyszczeniaPhilips Poziom zanieczyszczenia

Poziom 
zanieczyszczenia

Aktualne informacje o natężeniu pylenia i zanieczyszczeniu powietrza.

Philips Prognoza zanieczyszczeniaPhilips Prognoza zanieczyszczeniaPhilips Prognoza zanieczyszczenia

Prognoza 
zanieczyszczenia

Dane historyczne oraz prognozowanie zanieczyszczenia powietrza i pylenia.

 
Philips Sterowanie oczyszczaczemPhilips Sterowanie oczyszczaczemPhilips Sterowanie oczyszczaczem

Sterowanie oczyszczaczem

Zdalne sterowanie oczyszczaczem, zawsze i wszędzie.

Philips WskazówkiPhilips WskazówkiPhilips Wskazówki

Wskazówki
 

Wskazówki, które pomagają zmniejszyć ryzyko narażenia
na zanieczyszczenia.

 
 
 

Technologia AeraSense

 
Philips Technologia AeraSense
 
 

AeraSense to innowacyjna, inteligentna i automatyczna technologia zapewniająca precyzję i wydajność porównywalną do profesjonalnych czujników. Wykrywa cząsteczki mniejsze od PM2,5 i tak dostosowuje parametry pracy urządzenia, by w jak najszybszym czasie zapewnić zdrowsze powietrze.

 
 
 
Philips Ikony Oczyszczacz Aera Sense

Precyzyjny czujnik
Najlepszy w swojej klasie czujnik, monitorujący jakość powietrza w Twoim domu

 
Philips Ikony Oczyszczacz Kurz

Reakcja na zanieczyszczenia
W razie ich wykrycia, automatycznie pobudza oczyszczacz do intensywniejszej pracy

 
Philips Ikony Oczyszczacz Wskanik Led

Wskaźniki LED
4 kolorowy system wskaźników informuje o jakości powietrza

 
 
 

VITASHIELD IPS. SYSTEM WIELOETAPOWEJ FILTRACJI

 
Philips Ac 3829 Vita Shield Ips
 
 

System inteligentnego oczyszczania VitaShield IPS skutecznie oczyszcza powietrze z prędkością wynoszącą nawet 310 m3/godz. Usuwa do 99,97% niewidocznych dla oka zanieczyszczeń. Sprawdza się w pomieszczeniach o maksymalnej wielkości do 37 m2.

 
 
Philips Ikony Oczyszczacz Filtr Wstepny

Filtr wstępny
Odpowiedzialny za wyłapywanie kurzu, włosów i sierści

 
Philips Ikony Oczyszczacz Filtr Węglowy

Filtr z aktywnym węglem
Usuwa szkodliwe gazy i nieprzyjemne zapachy

 
Philips Ikony Oczyszczacz Filtr Nano

Filtr NanoProtect HEPA
Filtruje cząsteczki o rozmiarze mniejszym niż PM2,5

 
 

HEALTHY AIR PROTECT. NIEUSTAJĄCA KONTROLA CZYSTOŚCI FILTRÓW

 
Philips Ac3829 Health Air Protect
 
 
 

Healthy Air Protect. Dla Twojej wygody, specjalny alarm przypomni Ci, że trzeba wyczyścić filtr wstępny lub wymienić pozostałe. W przypadku, gdy filtr nie zostanie wymieniony, urządzenie przestanie działać, ponieważ nie byłoby skuteczne. To rozwiązanie daje Ci pewność, że oczyszczasz zawsze spełnia swoją rolę.

 
 
 
Philips Ac3829 Filtry V2
 
 

Filtry wymienne. Należy pamiętać, że im bardziej zanieczyszczone filtry, tym mniejsza efektywność oczyszczania. Dlatego wymiana filtrów jest bardzo ważna, aby skutecznie oczyszczać powietrze.

 
 
 

W OPAKOWANIU

 
 
 
Philips W Opakowaniu 3829
  • Oczyszczacz powietrza
  • Filtr NanoProtect HEPA (FY2422) do 2 lat użytkowania
  • Filtr z aktywnym węglem (FY2420) do 1 roku użytkowania
  • Filtr NanoCloud (FY3435) do 1 roku użytkowania
  • Instrukcja obsługi
 
 
 

PORÓWNAJ PRODUKTY

 
 

Philips Ac3829 10

Philips Ac2729 Tabelka
 
 
 
Oczyszczacz i nawilżacz powietrza
2w1 AC3829/10
z aplikacją
Oczyszczacz i nawilżacz powietrza
2w1 AC2729/50
z aplikacją
 
 
 
Czystsze powietrze i optymalne nawilżenie, zasięg do 37 m2
Czystsze powietrze i optymalne nawilżenie, zasięg do 30 m2
Zastosowana technologia
 
 
Wieloetapowa filtracja VitaShield
Wieloetapowa filtracja VitaShield
Wieloetapowa filtracja VitaShield
Tak
Tak
Czujnik zanieczyszczenia AeraSense
Czujnik zanieczyszczenia AeraSense
Czujnik zanieczyszczenia AeraSense
Tak
Tak
Tryb antyalergenowy
Tryb antyalergenowy
Tryb antyalergenowy
Tak
Tak
Nawilżenie NanoCloud
Nawilżenie NanoCloud
Nawilżenie NanoCloud
Tak
Philips Phi Minus Icon
Elektroniczny wskaźnik jakości powietrza
Elektroniczny wskaźnik jakości powietrza
Elektroniczny wskaźnik jakości powietrza
PM2,5, alergenów, poziomu nawilżenia 
PM2,5, alergenów, poziomu nawilżenia
Stopnie wskaźników zanieczyszczeń
Stopnie wskaźników zanieczyszczeń
Stopnie wskaźników zanieczyszczeń
4
4
Prędkości wentylatora
Prędkości wentylatora
Prędkości wentylatora
5
5
Tryb automatyczny
Tryb automatyczny
Tryb automatyczny
Tak
Tak
Głośność w trybie cichym/nocnym
Głośność w trybie cichym/nocnym
Głośność w trybie cichym/nocnym
32 dB
32 dB
Programowanie czasu pracy
Programowanie czasu pracy
Programowanie czasu pracy
1-12h
1-12h
Czujnik Healthy Air Protect
Czujnik Healthy Air Protect
Czujnik Healthy Air Protect
Tak
Tak
Blokada Healthy Air Protect
Blokada Healthy Air Protect
Blokada Healthy Air Protect
Tak
Tak
Blokada rodzicielska
Blokada rodzicielska
Blokada rodzicielska
Tak
Kółka
Kółka
Kółka
Tak
Tak
Wydajność filtracji
 
 
Wydajność oczyszczania CADR
Wydajność oczyszczania CADR
Wydajność oczyszczania CADR
310 m3/h
250 m3/h
Bakterie
Bakterie
Bakterie
99,90%
99,90%
Cząsteczki PM2,5
Cząsteczki PM2,5
Cząsteczki PM2,5
99%
99%
Wirusy
Wirusy
Wirusy
99,90%
99,90%
Przepływ powietrza
Przepływ powietrza
Przepływ powietrza
390 m3/h
280 m3/h
Maksymalny zasięg działania
Maksymalny zasięg działania
Maksymalny zasięg działania
37 m2
30 m2
Aplikacja mobilna
Aplikacja mobilna
Aplikacja mobilna
Tak
Tak
Akcesoria i szacowana żywotność
 
 
Filtr I
Filtr I
Filtr I
do 2 lat (FY2422)
do 2 lat (FY1410/30)
Filtr II
Filtr II
Filtr II
do 1 roku (FY2420)
do 1 roku (FY1413/30)
Filtr III
Filtr III
Filtr III
do 1 roku (FY3435)
do 1 roku (FY2425/30)
Parametry
 
 
Wymiary (szer. x gł. x wys.)
Wymiary (szer. x gł. x wys.)
Wymiary (szer. x gł. x wys.)
295 x 424 x 693 mm
396 x 230 x 580 mm
Moc
Moc
Moc
45 W
35 W
 
 
 

Dane techniczne

oczyszczacz powietrza Philips Combi 2w1 AC3829/10

Technologia oczyszczania VitaShield IPS
Maksymalna wielkość pomieszczenia 37 m2
Wydajność 310 m3/h
Filtracja powietrza  4-stopniowa
Filtry NanoCloud, NanoProtect HEPA, węglowy, wstępny
Moc  45 W
Łączność Wi-Fi   tak
Nawilżanie powietrza tak
Tryby pracy  automatyczny, nocny, turbo, usuwania bakterii i wirusów
Czujniki  alergenów, gazu, kurzu i PM 2,5
Regulacja stopnia oczyszczania tak
Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza tak
Wskaźnik szkodliwych gazów  tak
Maksymalny poziom hałasu 50,5 dB
Poziom hałasu w trybie nocnym  20,5 dB
Funkcje dodatkowe  aplikacja mobilna, blokada rodzicielska, funkcja Turbo, podświetlenie panelu sterowania (lampka nocna), system NanoProtect, technologia AeraSense, technologia NanoCloud, technologia VitaShield IPS, tryb automatyczny, tryb nocny, wentylacja, wydajność nawilżania 600 ml/godz., wyświetlacz cyfrowy LED
Kolor  biały
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  80 x 40 x 50 cm
Waga z opakowaniem  5,70 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  zestaw wkładów filtrujących, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Instrukcja użytkownika  Pobierz   
Gwarancja   
Gwarancja  18 miesięcy, 72 miesiące na zbiornik
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Philips
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Philips
  • Rodzaj: oczyszczacz powietrza
  • Filtry: NanoCloud

Ocena klientów

5 na podstawie 65 ocen
5
(63)
4
(2)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • stabilność
  • prostota użycia
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Doskonały produkt.
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
03-12-2020,
Gegola
Potwierdzony zakup

Urządzenie mam od 2 tygodni. Działa znakomicie, oczyszcza i równocześnie nawilża. Pracuje cicho. Nie sądziłem, że mimo iż mieszkamy w okolicy o w miarę czystym powietrzu, powietrze w pomieszczeniu gdzie pracuje Philips na początku jego pracy jest bardzo zanieczyszczone. Nie wiem jeszcze jakie jest zużycie prądu, ale generalnie polecam, mimo dość wysokiej ceny.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
29-11-2020,
Krysia
Potwierdzony zakup

Oczyszczacz zasługuje na polecenie. Jest cichy czyli nie powoduje wzmożonej nerwowości. Po wskazaniach pomiarów okazało się jak zanieczyszczone jest powietrze w pokoju, nawet przy zamkniętych oknach. Polecam

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Trafny zakup... Rewelacja
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
14-10-2020,
Walek85
Potwierdzony zakup

Trafny zakup... Polecam gorąco

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Philips 2w1
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
08-01-2021,
bmw
Potwierdzony zakup

Bardzo wydajne urządzenie. Niesamowicie podwyżść powietrza. Nie tylko oczyszcza, ale też nawilża. Minus : czarny kabel i kratka wlotowa do białego urządzenia .

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
ok
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
14-01-2021,
M
Potwierdzony zakup

Korzystamy z urządzenia ok 2 tyg. Jakos powietrza jest dużo lepsza. Faktycznie jak pokazuje zwiększenie do 15 czuć dym zalatujący z dworu kratkami wentylacyjnymi. Wczesniej nie zwracało się uwagi na częstotliwość takim malutkich zmian w jakości powietrza. Po 2 tyg pracy potrafi zejść do poziomu 1. Co do nawilzacza widoczna znaczna poprawa. Przy mocnym grzaniu jakie lubie, maz przez spanie z otwarta buzia budzil się z suchym językiem. Mowi ze teraz nie ma tego uczucia. Nie czuc tez suchości w nosie. Ustawione nawilżenie na 60 % przez 2 tygodnie pracy jeszcze tego poziomu nie osiągnęło. Wyglad bardzo estetyczny. Niebieska dioda dosyć mocno swieci może bardziej czułym przeszkadzać. Jest opcja wyłączenia wyświetlacza. Wody dolewać trzeba codziennie do nawilżacza. Jest dosyć głośny na całkiem duzy dom słychać jego delikatne szumienia prawie wszędzie. Odgłos nie jest upierdliwy mi nie przeszkadza, dźwięk podobny do nawiewu klimatyzacji. Co do energooszczędności nie mogę się wypowiedzieć dziala zbyt krotko. A stabilność zobaczymy jak dziecko zacznie raczkowac.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Świetny produkt
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
06-12-2020,
Amanda
Potwierdzony zakup

Godny polecenie. Dobrze i szybko czyści powietrze, jest cichy a dzięki kółkom można go łatwo przestawiać. Sterowanie z telefonu to duża zaleta, nawet będąc poza domem można go włączyć i wrócić do do domu z czystym i nawilżonym powietrzem

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Dotyczy zakupu
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
11-12-2020,
mariano
Potwierdzony zakup

Polecam oczywiście jak dla mnie zakup udany

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Rewelacyjne urządzenie
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
16-12-2020,
nat_iwa
Potwierdzony zakup

Oczyszczacz jest bardzo łatwy w obsłudze, mimo swoich gabarytów szybko "wtapia się" w otoczenie. Samemu można dobrać paramtetry, urządzenie cicho pracuje oraz można je obsługiwać za pomocą smartfona. Po użyciu funkcji oczyszczanie z nawilżaniem mam o wiele większy komfort oddychania i przebywania w pomieszczeniu. Dodatkowym plusem jest wzrost kwiatków którym sprzyja czystsze i lepiej nawilżone powietrze :)

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
polecam
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
31-01-2021,
klient
Potwierdzony zakup

bardzo dobry oczyszczacz. Działa intuicyjnie i dzięki aplikacji można dowiedzieć się dużo ciekawych rzeczy o jakości powietrza, kiedy trzeba będzie wymienić filtry lub na przykład wyłączyć urządzenie przez aplikacje kiedy jest się poza domem. Jest to droższa inwestycja ale bardzo się opłaca, szybko zdziwiłem się jak bardzo zanieczyszczone powietrze mnie otacza. Dzięki nawilżaczowi z dużym pojemnikiem 3L urządzenie działa sobie przez dłuższy czas bez potrzeby dolewania wody. Bardzo dobre urządzenie dla osób ze zwierzętami, nawilżacz usuwa alergeny z powietrza, sierść nie lata już tak w powietrzu przy suchych dniach.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Świetne powietrze
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
09-02-2021,
Adam
Potwierdzony zakup

Posiadamy 4 urządzenia dwa Philips Combi 2w1 AC3829/10 i dwa Xiaomi 3H. Za sprawą nawilżacza w modelach Philips powietrze w pomieszczeniach jest rewelacyjny. Gdy wchodzi się do pomieszczenia z Philips to tak jakby wejść do sypialni po wymianie pościeli, po całkowitym wywietrzeniu. Ciężko mi opisać efekt, poprostu jest super. W kwestii samego oczyszczania powietrza, zakładam że urządzenie działa poprawnie. Wskazania Philips a Xioami w przypadku odczytu PPM2.5 znacząco się różnia Xiaomi pokazuje PPM2.5 na poziomie 5, a Philips ponad 20 punktów więcej(urządzenia na próbę stawiałem obok siebie). Jeśli komuś zależy tylko na pozbyciu się zanieczyszczeń z powietrza myślę że trzykrotnie tańszy Xioami wystarcza, natomiast jeśli ktoś chce efekt wow to nawilżacz w Philips jest super. PS. Nawilżacz trzeba raz w tygodniu czyścić, nie jest to urządzenie bez obsługowe.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytanie i odpowiedzi (4)

Powiadom o pytaniach
Witam. Posiadam ten oczyszczacz powietrza. Niestety mam problem z wyborem filtrów do tego urządzenia. Zakupiłam nie ten co trzeba. Mogę liczyć na pomoc?
Jeszcze poproszę o informację na temat pojemności pojemnika na wodę.
W jakiej technologii jest nawilżanie w tym urządzeniu? Czy jest to nawilżanie ewaporacyjne? Nie mogę znaleźć tej informacji a zależy mi by na przedmiotach w pomieszczeniu nie pozostawały ślady wody.
czy ten oczyszczacz będzie wystarczający do pokoju 27 metrów?
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Philips Combi 2w1 AC3829/10, wpisz 1196990 w wyszukiwarce euro.com.pl.

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów