Przejdź do opisu produktu

Oczyszczacz powietrza Hoover H-Purifier 700 HHP75CAH011

oczyszczacz powietrza

Hoover
nr kat.
1240052

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Poziom hałasu  max. 50 dB / min. 21 dB
Czujniki  gazu, jakości powietrza, nieprzyjemnych zapachów, PM 10, PM 2,5, temperatury, tlenku węgla (czadu), wilgotności
Filtry  HEPA 13, węglowy, wstępny
Zobacz pełny opis produktu

Razem taniej!

Produkt, który aktualnie
przeglądasz:
Hoover H-Purifier 700 HHP75CAH011
1 699 zł
Hoover H-Purifier 700 HHP75CAH011
+
206,10 zł
-10%
201,52 zł
-12%
194,65 zł
-15%
229 zł
44,99 zł
-10%
43,99 zł
-12%
42,49 zł
-15%
49,99 zł
62,99 zł
-10%
61,59 zł
-12%
59,49 zł
-15%
69,99 zł
71,99 zł
-10%
70,39 zł
-12%
67,99 zł
-15%
79,99 zł
Wybierz inny produkt
Cena razem:
Oszczędzasz

Akcesoria

Opis produktu

Oddychaj zdrowym powietrzem - wolnym od wirusów, bakterii, cząstek smogu i alergenów


Hoover HHP75CAH011

DANE TECHNICZNE

Usuwa do 99,97% zanieczyszczeń

 

DANE TECHNICZNE

Ultracichy: tylko 21 dB

 

DANE TECHNICZNE

Wbudowany czujnik czadu

 

DANE TECHNICZNE

Możliwość sterowania aplikacją

 

01

Oczyszczacz

Rozbudowana, 3-stopniowa filtracja z filtrem HEPA H13 zapewnia najlepszą ochronę przed zanieczyszczeniami o wielkości od 0,01 µm (mikrometra).

02

Nawilżacz

Aby zadbać o odpowiedni poziom wilgotności pomieszczenia możesz wybrać jeden z trzech domyślnych wariantów (40%, 55% i 70%) lub dostosować ustawienia do swoich aktualnych potrzeb za pomocą aplikacji hOn.

03

Aromaterapia

Drobna mgiełka uwalniana przez dyfuzor rozprowadza w powietrzu kojący zapach olejków eterycznych lub naturalną mieszankę opartą na probiotykach.

04

Czujnik czadu

Czujnik czadu jest zawsze aktywny - w przypadku wykrycia tlenku węgla włączy się dźwiękowy alarm, a aplikacja natychmiast wyśle ostrzeżenie na telefon.

Zobacz funkcje oczyszczacza Hoover

Hoover HHP75CAH011

Oddychaj z ulgą przez cały rok

Oczyszczacz likwiduje do 99,97% wirusów, bakterii, cząsteczek smogu i alergenów. Rozbudowana, 3-stopniowa filtracja z filtrem HEPA H13 zapewnia najlepszą ochronę przed zanieczyszczeniami o wielkości od 0,01 µm (mikrometra).

Czyste powietrze w 10 minut z H-PURIFIER 700

Po każdym włączeniu H-PURIFIER 700 rozpoczyna analizę powietrza w zakresie obecności pyłu i zanieczyszczeń (PM10 i PM2,5) oraz lotnych związków chemicznych (GAZ). Czas jaki urządzenie potrzebuje na oczyszczenie powietrza w pomieszczeniu o powierzchni do 22 m2 to zaledwie 10 minut.

Pierścień jakości powietrza

Jakość powietrza możesz w każdej chwili sprawdzić na wyświetlaczu H-PURIFIER lub w aplikacji hOn. Zielony kolor pierścienia LED Ring oznacza doskonałą jakość powietrza, żółty – zadowalającą, pomarańczowy – słabą, a czerwony – bardzo złą.

Funkcja aromaterapii

H-PURIFIER 700 nie tylko skutecznie oczyszcza powietrze. Wbudowany dyfuzor uwalnia kojące zapachy olejków eterycznych (H-ESSENCE), które ułatwiają relaks i odprężenie w przyjemnej, domowej atmosferze.

Naturalne probiotyki

Zamiast olejków zapachowych możesz użyć dedykowanego olejku probiotycznego H-BIOTICS. Rozpylone za pośrednictwem oczyszczacza probiotyki hamują namnażanie się szkodliwych mikroorganizmów, takich jak bakterie i drobnoustroje, przywracając równowagę ekosystemu w pomieszczeniu.

4 tryby pracy do wyboru

Tryb automatyczny – urządzenie samodzielnie dostosowuje moc do aktualnej jakości powietrza. Tryb nocny – zapewnia niezwykle ciche (21 dB), ale intensywne oczyszczanie powietrza podczas snu. Tryb maksymalny – idealnie sprawdzi się do usuwania dymu papierosowego lub zapachów gotowania. Tryb alergii na pyłki – uruchomi się automatycznie w przypadku wykrycia w powietrzu uczulających alergenów.

Tryb alergii na pyłki

Przy użyciu aplikacji hOn możesz stworzyć spersonalizowany profil alergiczny. Wybierz pyłki, które uczulają Ciebie lub Twoich bliskich - jeśli urządzenie wykryje je w powietrzu, automatycznie uruchomi tryb alergii na pyłki, który złagodzi jej uciążliwe objawy. Aplikacja hOn będzie monitorować obecność alergenów zarówno w domu, jak i na zewnątrz.

Wygodne sterowanie aplikacją

Aplikacja hOn pozwala wygodnie sterować urządzeniem, nawet kiedy jesteś poza domem. Możesz za jej pomocą m.in. zmieniać tryby pracy oczyszczacza, odczytywać temperaturę i wilgotność oraz statystyki zanieczyszczeń.

Hoover 4w1 H-PURIFIER 700 to innowacyjny oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Zadbaj o zdrowe i czyste powietrze w swoim domu. Oczyszczacz pochłania aż 99,97% zanieczyszczeń takich jak: wirusy, bakterie, cząsteczki smogu czy alergeny. Dodatkowo nawilża suche powietrze, a także pomaga Ci się zrelaksować dzięki funkcji aromaterapii. H-PURIFIER 700 został wyposażony w czujnik czadu, aby na bieżąco monitorować obecność tlenku węgla i dbać o Twoje bezpieczeństwo. Urządzenie jest ultraciche i nowoczesne – możesz sterować nim przez aplikację.

 

Znamy lepszy sposób na nawilżenie powietrza! Hoover 4w1 H-PURIFIER 700 to innowacyjny oczyszczacz, który również nawilża suche powietrze w Twoim domu. Urządzenie jest nowoczesne i wielofunkcyjne: nawilża i oczyszcza powietrze – usuwa aż do 99,97% zanieczyszczeń, ma wbudowany czujnik czadu i funkcję aromaterapii!

 

Znamy lepszy sposób na oczyszczenie powietrza w Twoim domu! Hoover 4w1 H-PURIFIER 700 oczyszcza pomieszczenie o pow. 22m² w mniej niż 10 minut! Usuwa aż 99,97% zanieczyszczeń takich jak: bakterie, wirusy, cząsteczki smogu czy alergeny. To wielofunkcyjne urządzenie nie tylko oczyszcza i nawilża powietrze, ale również posiada czujnik czadu oraz funkcję aromaterapii! Zadbaj o zdrowe i czyste powietrze o każdej porze roku. Urządzenie zimą usuwa cząsteczki smogu, wirusy i bakterie, natomiast w sezonie pylenia przeciwdziała objawom alergii.

 

Odkryj więcej funkcji

Hoover HHP75CAH011

 

   Czy wiesz, że...?

Oczyszczacz H-PURIFIER 700 wychwytuje z powietrza pyły zawieszone PM, czyli drobne cząsteczki (niewidoczne dla ludzkiego oka) pochodzące głównie z zanieczyszczeń zewnętrznych, takich jak pojazdy i emisje przemysłowe. To właśnie one odpowiadają za ataki kaszlu, problemy z oddychaniem, pogorszenie się stanu zdrowia osób z astmą lub ostre, gwałtowne zapalenie oskrzeli.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaki oczyszczacz powietrza jest najlepszy?

  Wybór modelu zależy od oczekiwań i preferencji użytkownika. Przy wyborze, warto zwrócić uwagę na dostępne tryby pracy, wydajność oczyszczania i rodzaj filtrów. Dużą zaletą jest czujnik czadu, który pozwoli ustrzec Cię przed zatruciem tlenkiem węgla oraz dodatkowe funkcje, takie jak nawilżacz powietrza oraz aromaterapia.

 • Czy oczyszczacz powietrza pomaga przy alergiach?

  Tak. Oczyszczacz powietrza H-PURIFIER wychwytuje i neutralizuje pyłki, łagodząc reakcje alergiczne. Ponadto, aplikacja hOn umożliwia utworzenie profilu alergicznego użytkownika, w którym wybierasz pyłki, na które jesteś uczulony. Aplikacja na bieżąco monitoruje stężenie wybranych pyłków. Jeśli wykryje ich obecność, wyśle ostrzeżenie i aktywuje tryb alergii.

 • Czy oczyszczacze Hoover radzą sobie ze smogiem?

  Tak. Oczyszczacze Hoover posiadają 3-warstwowy system filtracji, który zapewnia wszechstronne oczyszczanie powietrza z gazów, pyłków oraz pyłów zawieszonych (PM 10, PM 2,5). Te ostatnie należą do groźnych dla zdrowia składników smogu.

 • Czy filtr można czyścić? Kiedy powinno się to robić?

  H-PURIFIER na bieżąco monitoruje stan filtra i informuje Cię o konieczności jego wyczyszczenia lub wymiany. Aby wyczyścić filtr, wystarczy wyjąć go z urządzenia i odkurzyć zewnętrzną siatkę.

 • Co, jeśli w powietrzu pojawią się niebezpieczne substancje?

  Jeśli stężenie tlenku węgla przekroczy normę, pierścień jakości powietrza LED Ring, przycisk informacyjny oraz przycisk CO Alert zaczną migać na czerwono i włączy się alarm dźwiękowy. Alarm będzie działał do momentu, gdy stężenie tlenku węgla (CO) spadnie poniżej 50 ppm.

 • Czy oczyszczacz ma zabezpieczenia przed dziećmi?

  Tak. H-PURIFIER można łatwo zabezpieczyć przed dziećmi. Wystarczy przytrzymać odpowiedni przycisk na urządzeniu, a panel sterowania zostanie zablokowany.

Jakie akcesoria znajdziesz w opakowaniu?

 

Dane techniczne

oczyszczacz powietrza Hoover H-Purifier 700 HHP75CAH011

Dane ogólne   
Maksymalny poziom hałasu 50 dB
Minimalny poziom hałasu  21 dB
Kolor  szary
Sterowanie  manualne, zdalne przez aplikację
Oczyszczanie   
Maksymalna wielkość pomieszczenia 110 m2
Współczynnik CADR  330 m3/h
Technologia oczyszczania H-Trifilter
Filtracja powietrza  3-stopniowa
Czujniki  gazu, jakości powietrza, nieprzyjemnych zapachów, PM 10, PM 2,5, temperatury, tlenku węgla (czadu), wilgotności
Filtry HEPA 13, węglowy, wstępny
Tryby pracy  automatyczny, nocny, użytkownika
Funkcje   
Łączność Wi-Fi   tak
Regulacja stopnia oczyszczania tak
Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza tak
Wskaźnik wymiany filtra  tak
Wskaźnik szkodliwych gazów  tak
Wskaźnik wilgotności  nie
Wskaźnik temperatury  tak
Timer  tak
Zastosowane technologie  dyfuzor, H-BIOTICS , H-ESSENCE, pollen allergy mode & user allergic profile, Wi-Fi
Funkcje dodatkowe   
Nawilżanie tak
Jonizacja  nie
Nawiew 360°  tak
Informacje dodatkowe  aplikacja mobilna, aromaterapia, automatyczny tryb pracy, czujnik gazu, funkcja WiFi, wskaźnik czystości powietrza, wskaźnik wymiany filtra
Parametry fizyczne   
Wymiary (szer. x wys. x głęb.)  28 x 74,5 x 31,7 cm
Waga  9,6 kg
Wymiary opakowania  35 x 37 x 81 cm
Waga z opakowaniem  6 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  zestaw wkładów filtrujących, instrukcja obsługi w języku polskim
Instrukcja użytkownika  Pobierz
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz
Producent   
Nazwa producenta / importera  Candy Hoover Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Marka: Hoover
 • Rodzaj: oczyszczacz powietrza
 • Nawilżanie: tak

Ocena klientów

5 na podstawie 9 ocen
5
(8)
4
(1)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione cechy:
 • wydajność
 • wygląd
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Ocena wysoka oznacza 3, 4 lub 5 gwiazdek
Wczytywanie...
Najbardziej pomocne
Najwyżej ocenione
Najniżej ocenione
Najnowsze
wszystkie
wszystkie
Potwierdzony zakup, pozostałe opinie
Potwierdzony zakup (7)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Klient Euro (0)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Pozostałe opinie (2)
Nie możemy potwierdzić, że autorzy tych opinii są naszymi klientami i kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Bardzo dobry zakup.
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
21-08-2021,
Jacek
Potwierdzony zakup

Oczyszczacz kupiony w promocji w cenie tańszego modelu. Różnicą między tym tańszym a tym jest jedynie kolor obudowy i cena. Praca bardzo cicha, w nocy nie słychać jak pracuje. Cena filtra jest w porównaniu z innymi oczyszczaczami podobnych parametrów dużo niższa. Na minus to brak jonizatora. W trybie Auto pracuje bardzo wydajnie w pierwszej fazie (kilka minut) i potem przechodzi w tryb cichy. Polecam.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Nawilzacz
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
05-08-2021,
Jola
Potwierdzony zakup

Zakup dokonałam gdyż jestem alergikiem.Sprzet sprawuje się świetnie. Cicha praca nie przeszkadza. Powietrze jest super nawilżone. A dodatkowy atut piękny aromat.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Zepsuty produkt
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
01-02-2022,
Luki
Potwierdzony zakup

Otrzymałem uszkodzony produkt nie podaje wody do urządzenia ! Wyświetla błąd !

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
jarkoch1970@gmail.com
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
09-11-2021,
Jarek
Potwierdzony zakup

Spełnia wszystkie moje wymagania urządzenie godne polecenia tylko aplikacja przez cały czas wyświetla jakiś błąd a przede wszystkim zużywa duża ilość wody nawilżacz

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Oczyszczacz
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
14-12-2021,
Mglr
Potwierdzony zakup

Pomieszczenie 15 m2 oczyszcza i nawilża bardzo szybko, pomieszczenie 35 m2 z klatką schodową radzi sobie gorzej, Oczyszczanie podczas gotowania, pieczenia czy smażenia jak najbardziej wydajne, Szybko automatycznie reaguje na nagły wzrost zanieczyszczenia w pomieszczeniu i zwiększa "obroty" Podczas uruchomienia tryby olejki lub prebiotyki, dyfuzor wydaje piszczący dźwięk - w ciągu dnia to nie przeszkadza, dyfuzor uruchamia się co jakiś Jakość wykonania na najwyższym poziomie, aplikacja w pewnych zakładkach bezużyteczna. Myślę że jest to najlepszy oczyszczacz w tej cenie z takimi parametrami, dodatkowy atut to nawilżacz - 5L wody zdemineralizowanej wystarczył na około 2 tygodnie sporadycznego nawilżania w celu podtrzymania wilgotności (ubytek 5-10% w ciągu dnia) a nie ciągłego nawilżania w celu podniesienia wilgotności o 20 - 30% Ogólnie polecam

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
oczyszczacz
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
08-03-2022,
sinttra

Czekałam na taki produkt, świetny jest zwłaszcza zimą! Jest bardzo cichutki, do tego ma opcję aromaterapii, której uzywamy przy infekcjach dróg oddechowych. Polecam!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
bogdan.waldemar@outlook.com
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
23-12-2021,
bogdan.waldemar@outlook.com
Potwierdzony zakup

Mam jego krótko ,do tej pory działa dobrze

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
3 w 1
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
10-03-2022,
Ola
Potwierdzony zakup

Zakupiony oczyszczacz z pewnością spełnia swoją funkcję! Mąż jest alergikiem i od razu twierdzi że lepiej mu się śpi.. Mimo iż na nie odczuwam różnicy. Super ze jest funkcja nawilżacza i dyfuzora! Nie rozumiemy jednak. Czemu włączając funkcje nawilżania automatycznie wzrasta wielkość Pm i urządzenie robi się żółte / czerwone

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
oczyszczacz
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
18-05-2022,
Klara

Prosty w użyciu, filtry działają bardzo dobrze, można ustawić poziom wilgotności jaki się potrzebuje. sprawne urządzenie!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Autor tej opinii jest naszym klientem. Kupił ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Autor tej opinii jest naszym klientem. Nie możemy potwierdzić, że kupił ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
Najbardziej pomocne
Najwyżej ocenione
Najniżej ocenione
Najnowsze
wszystkie
wszystkie
Potwierdzony zakup, pozostałe opinie
Potwierdzony zakup (7)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Klient Euro (0)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Pozostałe opinie (2)
Nie możemy potwierdzić, że autorzy tych opinii są naszymi klientami i kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.

Pytania i odpowiedzi (8)

Powiadom o pytaniach
Jaki filtr pasuje do tego oczyszczacza ? U97 czy U98?
czy do nawilżacza można uzyc wody z kranu?
Jak często należy wymieniać filtr w oczyszczaczu ?
Mateusz1916 zapytał 2 miesiące temu
Pytanie dotyczy wariantu:
biało-srebrny
Przejdź do produktu
Czy ktoś wypróbował ten oczyszczać na dużej powierzchni? czy jest on w stanie rzeczywiście tak duża powierzchnię oczyścić?
Opti zapytał 8 miesięcy temu
Pytanie dotyczy wariantu:
biało-srebrny
Przejdź do produktu
Jaki jest poziom hałasu dla trybu normalnego/automatycznego?
Melaniaaa zapytał 11 miesięcy temu
Pytanie dotyczy wariantu:
biało-srebrny
Przejdź do produktu
Czy produkt chłodzi też powietrze?
MirasFerdas zapytał 1 rok temu
Pytanie dotyczy wariantu:
biało-srebrny
Przejdź do produktu
Witam, jakie są przybliżone roczne koszty utrzymania tego urządzenia? Koszt i ilość filtrów? Jak często należy je wymienić (tak wiem, urządzenie je podaję).
Składak zapytał 1 rok temu
Pytanie dotyczy wariantu:
biało-srebrny
Przejdź do produktu
Jakiej wielkości jest pojemni nawilżacza?Jaka jest żywotność filtra i gdzie można go kupić,bo nigdzie nie mogę znaleźć, jaki jest pobór mocy,bo również tego nie ma w opisie?
AM1111 zapytał 1 rok temu
Pytanie dotyczy wariantu:
biało-srebrny
Przejdź do produktu
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Hoover H-Purifier 700 HHP75CAH011, wpisz 1240052 w wyszukiwarce euro.com.pl.