Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

obiektyw Voigtlander APO - Lanthar 90 mm f/3,5 SL II CF

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
obiektyw Voigtlander APO - Lanthar 90 mm f/3,5 SL II CF
Voigtlander APO - Lanthar 90 mm f/3,5 SL II CF
0 zł
Opis i dane

Voigtlander APO-LANTHAR 90mm F3.5 SLII Close Focus to nowa wersja udanego obiektywu 90mm z wbudowanym mikroprocesorem. Ten portretowy obiektyw sprawdzi się również w fotografii makro. Zarówno jakość wykonania, jak i jakość zdjęć wykonanych tym obiektywem zadowolą najbardziej wymagających użytkowników. Przystosowany jest do pracy zarówno z aparatami z matrycą pełnoklatkową jak i APS-C.
Obiektyw zbudowany jest w konstrukcji 6 elementów w 5 grupach. Rewelacyjne wykonanie obudowy i bagnetu z metalu gwarantuje niespotykany komfort użytkowania oraz wytrzymałość. Posiada dziewięciolistkową przysłonę. Minimalna odległość ostrzenia to 50cm, a po zamontowaniu soczewki makro (w komplecie): 32cm. Skala odwzorowania wynosi 1:1,8.
Wbudowany procesor oraz układ elektroniczny odpowiada za komunikację z aparatem. Zapewnia obsługę trybów ekspozycji, sterowanie przysłoną z poziomu aparatu, potwierdzenie ostrości, możliwość używania pełnej automatyki lampy błyskowej, zapisywanie parametrów zdjęcia w metadanych EXIF.

Mocowanie Nikon
Mocowanie Nikon
Obiektyw z systemem mocowania Nikon współpracuje z lustrzankami Nikon. Dzięki temu cała elektronika między korpusem aparatu a obiektywem działa kompatybilnie.
Filtry fotograficzne
Dowolność używania różnorodnych filtrów dzięki możliwości mocowania filtrów zewnętrznych.
Filtry fotograficzne
Makrofotografia
Makrofotografia
Obiektywy makro, pozwalają fotografować bardzo małe obiekty z bliska i rejestrują szczegóły, których często nie widać gołym okiem.
 
Idealny w bardziej wymagających obszarach fotografii
Obiektyw stałoogniskowy charakteryzują się większą jasnością i mniejszą ilością soczewek. Dzięki temu jakość uzyskiwanego obrazu jest wyższa, a poziom wad optyczny niższych. Sprawdza się doskonale przy fotografowaniu w słabym oświetleniu i daję precyzyjną kontrolę nad głębią ostrości.
Idealny w bardziej wymagających obszarach fotografii

Dane techniczne

obiektyw Voigtlander APO - Lanthar 90 mm f/3,5 SL II CF

Typ stałoogniskowy
Rodzaj  standardowy
Mocowanie Nikon
Ogniskowa 90 mm
Maksymalne powiększenie 0,56 (1:1,8)
Kąt widzenia 27 stopni
Maksymalna przysłona f/3,5
Minimalna przysłona f/22
Ustawianie ostrości od 50 cm
Makro tak
Konstrukcja 6 elementów w 5 grupach
Elementy asferyczne nie
Liczba listków przysłony 9
Filtry zewnętrzne
Średnica filtra  52 mm
Parametry fizyczne   
Wymiary (średnica x długość)  63 x 48 mm
Waga  320 g
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, osłona na obiektyw (przednia), osłona na obiektyw (tylna), osłona przeciwsłoneczna, soczewka makro
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Voigtlander
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Voigtlander APO - Lanthar 90 mm f/3,5 SL II CF, wpisz 505967 w wyszukiwarce euro.com.pl.