Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

obiektyw Samyang 500 mm f/8 Preset IF MC

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
obiektyw Samyang 500 mm f/8 Preset IF MC
Samyang 500 mm f/8 Preset IF MC
0 zł
Opis i dane

Samyang 500 mm f/8 Preset IF MC to najtańszy z teleobiektywów marki Samyang. Został zaprejektowany z myślą o osobach, które bez inwestowania dużych pieniędzy chciałyby mieć dostęp do optyki długoogniskowej.

Konstrukcja obiektywu zaprojektowana i wykonana jest niezwykle starannie, z wykorzystaniem wysokiej klasy materiałów. Wszystkie soczewki wykonano ze szkła optycznego na które dodatkowo nałożono powłoki antyrefleksyjne zapewniające wysoką transmisję światła. Obudowa natomiast wykonana jest z trwałego metalu. Oznaczenie Preset oznacza, że obiektyw posiada dwupierścieniowy system sterowania przysłoną.  Osobnym pierścieniem ustawia się wartość przysłony a osobnym ją domyka lub otwiera. Na obudowę obiektywu naniesiono również skalę głębi ostrości. Kolejną ważną cechą tego obiektywu jest uniwersalne mocowanie T2 pozwalające zamocować go do wszystkich systemów lustrzanek po zastosowaniu odpowiedniego adaptera T2.

Lepsza jakość obrazu!
Lepsza jakość obrazu!
W obiektywie zastosowano elementy asferyczne korygujące aberracje sferyczną oraz zniekształcenia geometryczne. Dzięki temu obraz jest lepszej jakości.
Filtry fotograficzne
Dowolność używania różnorodnych filtrów dzięki możliwości mocowania filtrów zewnętrznych.
Filtry fotograficzne
Elementy niskodyspersyjne
Elementy niskodyspersyjne
Soczewki ze szkła niskodysperyjnego ED pozwalają skutecznie skompensować zjawisko aberracji chromatycznej. Poprawia to rozdzielczość i umożliwia uzyskanie wyjątkowej kontrastowości obrazów w całym zakresie wartości przysłony.
Idealny w bardziej wymagających obszarach fotografii
Obiektyw stałoogniskowy charakteryzują się większą jasnością i mniejszą ilością soczewek. Dzięki temu jakość uzyskiwanego obrazu jest wyższa, a poziom wad optyczny niższych. Sprawdza się doskonale przy fotografowaniu w słabym oświetleniu i daję precyzyjną kontrolę nad głębią ostrości.
Idealny w bardziej wymagających obszarach fotografii

Dane techniczne

obiektyw Samyang 500 mm f/8 Preset IF MC

Typ stałoogniskowy
Rodzaj  tele
Mocowanie Pentax adapter w zestawie
Ogniskowa 500 mm
Kąt widzenia 5 stopni
Minimalna przysłona f/32
Ustawianie ostrości od 10 metrów
Konstrukcja 4 elementy w 4 grupach
Elementy asferyczne tak
Elementy niskodyspersyjne tak
Filtry zewnętrzne
Średnica filtra  67 mm
Parametry fizyczne   
Wymiary (średnica x długość)  70 x 298 mm
Waga  640 g
Wyposażenie   
Wyposażenie  adapter T-2, etui, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, osłona na obiektyw (przednia), osłona na obiektyw (tylna), przystawka do mocowania statywu
Gwarancja   
Gwarancja  36 miesięcy
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samyang 500 mm f/8 Preset IF MC, wpisz 506374 w wyszukiwarce euro.com.pl.