Philips AirWasher HU5930/10

2 w 1 nawilżacz, oczyszczacz

Philips
nr kat.
1093762

Podaj numer katalagowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Moc  11 W
Pojemność zbiornika na wodę  4 litry
Funkcje dodatkowe  blokada rodzicielska, czujnik Healthy Air Protect, filtracja NanoProtect, technologia NanoCloud, tryb nocny
Zobacz pełny opis
Brak w sklepach stacjonarnych
Brak możliwości dostawy
Niedostępny

Produkt tymczasowo niedostępny

2 w 1 nawilżacz, oczyszczacz Philips AirWasher HU5930/10
Philips AirWasher HU5930/10
Brak w sklepach stacjonarnych
Brak możliwości dostawy
Niedostępny
Akcesoria
Opis i dane
Philips Hu5930 Kv 1120px
 

BARDZO WYDAJNY NAWILŻACZ Z FUNKCJĄ OCZYSZCZANIA

 
 
 
Philips Hu5930 Opis 1120px
 
 
 

DLACZEGO ODPOWIEDNIE NAWILŻENIE POWIETRZA JEST WAŻNE?

 
Philips Wilgotnosc 1120px
 
 
 
Philips Niekorzystny wpływ suchego powietrzaPhilips Niekorzystny wpływ suchego powietrzaPhilips Niekorzystny wpływ suchego powietrza

Niekorzystny wpływ suchego powietrza

 • wpływa na jakość snu
 • zmniejsza odporność
 • może podrażniać oczy, nos i gardło
 • często przyczynia się do problemów oddechowych
 • wysusza włosy i skórę
 • sprzyja rozwojowi bakterii i wirusów

Technologia Philips NanoCloud nawilża powietrze w domach, biurach i innych pomieszczeniach, utrzymując nawilżenie na stałym, rekomendowanym poziomie od 40 do 60%.

 
Philips Technologia Philips NanoCloudPhilips Technologia Philips NanoCloudPhilips Technologia Philips NanoCloud

Technologia Philips NanoCloud

Uzyskała certyfikat potwierdzający jej higieniczne działanie. Udowodniono, że uwalnia do powietrza 99% mniej bakterii w porównaniu z ultradźwiękowymi nawilżaczami, chroniąc długofalowo Twoje zdrowie dzięki powietrzu niemal zupełnie wolnemu od patogenów i pleśni.

 
Philips Bez plam i mokrych śladów!Philips Bez plam i mokrych śladów!Philips Bez plam i mokrych śladów!

Bez plam i mokrych śladów!

Uwalniana para wodna ze zwykłych oczyszczaczy zawiera minerały, wapno i magnez, które skraplają się na meblach, podłodze i ścianach, zostawiając białe osady i plamy. Technologia NanoCloud, zmniejsza cząsteczki pary wodnej i minerały zostają zatrzymane w zbiorniku wody urządzenia. Drobna mgiełka utrzymuje się w powietrzu dłużej co zapobiega powstawaniu mokrych plam w Twoim mieszkaniu.

 
Philips 4 precyzyjne ustawienia nawilżaniaPhilips 4 precyzyjne ustawienia nawilżaniaPhilips 4 precyzyjne ustawienia nawilżania

4 precyzyjne ustawienia nawilżania

Poziom nawilżenia może być ustawiony manualnie (40, 50 lub 60%) bądź sterowany automatycznie, gdzie odpowiednie nawilżenie zostanie dopasowane do stanu powietrza w pomieszczeniu. Utrzymywanie optymalnego poziomu nawilżenia minimalizuje problemy zdrowotne powodowane przez suche powietrze oraz sprawia, że powietrzem w pomieszczeniu komfortowo się oddycha.

 
 

DODATKOWA FUNKCJA OCZYSZCZANIA POWIETRZA

 
Philips Duzy Filtr
 
 
 

Lepszą wydajność oczyszczania powietrza z cząsteczek i długi okres eksploatacji zapewnia gruby filtr NanoProtect. Wychwytuje on do 99% cząsteczek o wielkości 0,2 mikrona. Jest to wielkość najpowszechniejszych unoszących się w powietrzu alergenów, szkodliwych cząsteczek, bakterii i wirusów. Całe powietrze przepływa przez wysokiej klasy filtr o solidnej i stabilnej strukturze, która zapewnia dużą wydajność filtrowania.

 
 
 

ZOSTAW SMOG I ALERGENY ZA DRZWIAMI

 
 
 

Zgodnie z informacjami podawanymi przez Światową Organizację Zdrowia powietrze w naszych domach może być od 2 do 5 razy bardziej zanieczyszczone niż na zewnątrz.*

Zanieczyszczenia powietrza z zewnątrz mogą łatwo przedostać się do Twojego domu przez otwarte drzwi i okna. Naturalna wentylacja przepuszcza do pomieszczeń alergeny i cząsteczki pyłu zawieszonego PM2,5, które współtworzą smog.

 
 
 
Philips Cząsteczka PM2,5Philips Cząsteczka PM2,5Philips Cząsteczka PM2,5

Cząsteczka PM2,5

PM2,5 to cząsteczka, która wśród wszystkich zanieczyszczeń atmosferycznych jest najgroźniejsza dla zdrowia człowieka. Długotrwałe wdychanie powietrza zanieczyszczonego cząsteczkami PM2,5 skraca średnią długość życia, ponieważ przenikają one do najgłębszych partii płuc i wchłaniane są do krwioobiegu, zwiększając ryzyko chorób układu oddechowego i krążenia, a także nasilając ich objawy.

 
Philips Skutki zanieczyszczenia powietrza w domuPhilips Skutki zanieczyszczenia powietrza w domuPhilips Skutki zanieczyszczenia powietrza w domu

Skutki zanieczyszczenia powietrza w domu

Zanieczyszczenia w powietrzu, mogą przyczyniać się do problemów z oddychaniem, wywoływać alergie i astmę oraz zaostrzać ich objawy. W szczególności narażone są dzieci, kobiety w ciąży, osoby starsze i chorzy. Dbając o zdrowie oraz komfort codziennego życia należy skutecznie oczyszczać i nawilżać powietrze w domu.

 
 

* Rzeczywiste wartości to współczynniki dla powietrza wewnątrz / na zewnątrz wynoszące 1,62–6,37 w miesiącach letnich i 2,05–10,99 w miesiącach zimowych. Tekst i liczby pochodzą z opracowania: T. Salthammer Angewandte Chemie Int. Ed. 52, (2013), 3320; oryginalne dane pochodzą z opracowania: B. Wang et al. / Atmospheric Environment 41 (2007) 2851–2861

 
 
 

ZASIĘG DZIAŁANIA DO 70 m2 I WYSOKA WYDAJNOŚĆ

 
Philips Hu5930 Lifestyle V3
 
 
 
Philips Efektywnie oczyści i nawilży powietrze w pomieszczeniach nawet do 70 m2Philips Efektywnie oczyści i nawilży powietrze w pomieszczeniach nawet do 70 m2Philips Efektywnie oczyści i nawilży powietrze w pomieszczeniach nawet do 70 m2

Efektywnie oczyści i nawilży powietrze w pomieszczeniach nawet do 70 m2

 

Dodatkowo elektroniczny wyświetlacz wskaże poziom nawilżenia i temperaturę powietrza w pomieszczeniu, które będą precyzyjnie mierzone za pomocą inteligentnego czujnika. Kiedy urządzenie wykryje, że zbiornik wody jest pusty, przypomni o konieczności jego ponownego napełnienia.

 
Philips 4 różne tryby prędkości wentylatoraPhilips 4 różne tryby prędkości wentylatoraPhilips 4 różne tryby prędkości wentylatora

4 różne tryby prędkości wentylatora

Umożliwiają swobodny wybór i ustawienie preferowanej prędkości wentylatora lub działanie automatyczne (do wyboru prędkości 1, 2 i 3 oraz tryb automatyczny). Dodatkowo jest bardzo wydajny energetycznie, zużycie energii wynosi zaledwie 6 W!

 
 
 

WYGODA UŻYTKOWANIA

 
Philips Hu5930 Lifestyle V1
 
 
 
Philips Duży pojemnik na wodę - aż 4 litry!Philips Duży pojemnik na wodę - aż 4 litry!Philips Duży pojemnik na wodę - aż 4 litry!

Duży pojemnik na wodę - aż 4 litry!

 

Wydajność nawilżania urządzenia to aż 500 ml/h, co oznacza większy zasięg jego działania oraz mniejszą częstotliwość dolewania wody!

 
Philips Elektroniczny wskaźnik poziomu nawilżenia oraz temperaturyPhilips Elektroniczny wskaźnik poziomu nawilżenia oraz temperaturyPhilips Elektroniczny wskaźnik poziomu nawilżenia oraz temperatury

Elektroniczny wskaźnik poziomu nawilżenia oraz temperatury

 

Elektroniczny wyświetlacz, wskazuje poziom nawilżenia i temperaturę powietrza mierzone poprzez inteligentny czujnik.

 
Philips Ustawienie zegara i wyłączenie oświetleniaPhilips Ustawienie zegara i wyłączenie oświetleniaPhilips Ustawienie zegara i wyłączenie oświetlenia

Ustawienie zegara i wyłączenie oświetlenia

 

Elektroniczny wyświetlacz dotykowy umożliwia łatwą obsługę i ustawienie zegara od 1 do 8 godzin. Podświetlenie LED może zostać wyłączone, aby nie zakłócało snu nocą.

 
Philips Tryb cichyPhilips Tryb cichyPhilips Tryb cichy

Tryb cichy

 

W trybie cichym oczyszczacz zmniejsza prędkość pracy wentylatora i ogranicza poziom hałasu, by zapewnić spokojny sen.

 
Philips Blokada rodzicielskaPhilips Blokada rodzicielskaPhilips Blokada rodzicielska

Blokada rodzicielska

 

Uniemożliwi przypadkową zmianę ustawień nawilżacza przez Twoje dziecko, dzięki czemu masz pewność, że urządzenie będzie pracowało zawsze według Twoich preferencji.

 
Philips Łatwe czyszczeniePhilips Łatwe czyszczeniePhilips Łatwe czyszczenie

Łatwe czyszczenie

 

Inteligentnie zaprojektowana struktura wewnętrzna umożliwia łatwe czyszczenie i konserwację wkładu nawilżającego, tacki z wodą oraz zbiornika wody.

 
 
 

HEALTHY AIR PROTECT. NIEUSTAJĄCA KONTROLA CZYSTOŚCI FILTRÓW

 
Philips Hu5930 Nano Protect
 
 
 

Healthy Air Protect. Nie musisz kontrolować stanu filtrów, specjalny alarm poinformuje Cię o konieczności czyszczenia filtra wstępnego lub wymiany pozostałych. Jeśli filtr nie zostanie szybko wymieniony, urządzenie przestanie działać, ponieważ oczyszczanie nie byłoby skuteczne. Takie rozwiązanie daje Ci pewność, że powietrze będzie zawsze czystsze i zdrowsze.

 
 
 
Philips Filtry wymiennePhilips Filtry wymiennePhilips Filtry wymienne

Filtry wymienne

 

Urządzenie informuje o czyszczeniu filtra wstępnego oraz filtra nawilżającego.
Pamiętaj, aby zachować higienę działania urządzenia raz w tygodniu należy dokładnie płukać zbiornik wody, tackę na wodę i filtr nawilżający FY5156.
Kamień z wody osadza się na filtrze nawilżającym, jednak można w łatwy sposób się go pozbyć. Regularnie czyszcząc filtr nawilżający za pomocą wody z białym octem lub kwasem cytrynowym.

 
 
 

W OPAKOWANIU

 
 
 
Philips Hu5930 W Opakowaniu
 • Urządzenie Air Washer
 • Filtr do 1 roku użytkowania (FY5156)
 • Filtr NanoProtect do 1 roku użytkowania (FY1114)
 • Instrukcja obsługi
 
 
 

PORÓWNAJ PRODUKTY

 
 


Philips Hu9530 Tabelka
Nawilżacz z funkcją oczyszczania Air Washer HU5930

Bardzo wydajne nawilżanie do 70 m2 oraz skuteczne oczyszczanie powietrza.

Philips Hu4813 Tabelka
Nawilżacz powietrza HU4813


Wydajny, automatyczny nawilżacz do średnich pomieszczeń.

Philips Hu4803 Tabelka
Nawilżacz powietrza HU4803


Wydajny, automatyczny nawilżacz do mniejszych pomieszczeń.

Philips Hu4801 Tabelka
Nawilżacz powietrza HU4801


Wydajny nawilżacz do mniejszych pomieszczeń.
Technologia
 
 
 
 
NanoCloud
Tak
Tak
Tak
Tak
Oczyszczanie NanoProtect
Nie
nie
Tak
Tak
Komfort użytkowania
 
 
 
 
Elektroniczny wskaźnik poziomu nawilżenia
Tak
TAK
Nie
Tak
Elektroniczny wskaźnik temperatury
Nie
Tak
Nie
Nie
Tryby poziomów nawilżenia
4
3
3
Tak
Tryby prędkości wentylatora
4
3
3
2
Głośność w trybie cichym/nocnym
32 dB
34 dB
26 dB
26 dB
Programowanie czasu pracy
od 1h do 8h
1, 4 lub 8h
1, 4 lub 8h
Tryb automatyczny
Tak
Tak
Tak
NIE
Czujnik Healthy Air Protect
Tak
Tak
Nie
Tak
Blokada Healthy Air Protect
Tak
Tak
Nie
Tak
Blokada rodzicielska
Tak
Nie
Nie
Nie
Tryb nocny
Nie
Tak
Nie
Nie
Bezpieczeństwo
 
 
 
 
Rekomendacja Philips Avent
Tak
Tak
Tak
Tak
Wydajność
 
 
 
 
Wydajność nawilżenia
500 ml/h
300 ml/h
220 ml/h
200 ml/h
Wydajność oczyszczania
140  m3/h
nie
niee
Pojemność pojemnika na wodę
4 L
2 L
2 L
2 L
Maksymalny zasięg działania
70 m2
44 m2
25 m2
25 m2
Akcesoria i szacowana żywotność
 
 
 
 
Filtr I
Filtr do 1 roku
(FY5156)
Filtr do 3 miesięcy (HU4102)
Filtr do 3 miesięcy
(HU4102)
Filtr do 3 miesięcy
(HU4102)
Filtr II
Filtr NanoProtect do 1 roku (FY1114)
 
 
 
Parametry
 
 
 
 
Wymiary (szer. x gł. x wys.)
460 x 446 x 275
249 x 249 x 339
249 x 249 x 339
249 x 249 x 339
Moc
11W
18W
14W
14W
 

Dane techniczne

2 w 1 nawilżacz, oczyszczacz Philips AirWasher HU5930/10

Moc 11 W
Kolor  biało-czarny
Powierzchnia nawilżania 70 m2
Regulacja poziomu wilgotności  tak
Pojemność zbiornika na wodę  4 litry
Sterowanie  elektroniczne
Automatyczny wyłącznik tak
Przeźroczysty zbiornik na wodę  nie
Wyjmowany zbiornik na wodę  tak
Filtry  nawilżający, oczyszczający
Wymienny filtr  tak
Wymiary  460 x 446 x 275 mm
Funkcje dodatkowe  blokada rodzicielska, czujnik Healthy Air Protect, filtracja NanoProtect, technologia NanoCloud, tryb nocny
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  34 x 50 x 57 cm
Waga z opakowaniem  13 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Philips
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Cena: od 300 zł
 • Marka: Philips
 • Typ: 2 w 1 nawilżacz, oczyszczacz

Ocena klientów

4,5 na podstawie 21 ocen
5
(13)
4
(2)
3
(2)
2
(4)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
 • design
 • głośność pracy
80% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Produkt niegodny polecenia
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
26-02-2017,
Krzysztof
Potwierdzony zakup

Niestety nie mogę polecić powyższego produktu. Produkt jak na swoją półkę cenową w porównaniu do konkurencji nie posiada zbyt wielu funkcji oraz zaawansowanego systemu filtracji. Na plus zaliczyć można ogólną estetykę urządzenia, niezbyt głośną pracę oraz dość dużą wydajność. Na minus samą eksploatację, która teoretycznie nie powinna sprawiać problemów, w praktyce przy intensywnej eksploatacji (24 h na dobę) urządzenie po dość szybkim czasie, wraz ze zużyciem wody, zaczyna wydalać bardzo, bardzo nieprzyjemny zapach, który moim zdaniem jest niedopuszczalny. Po umyciu filtra kołowego problem pojawia się po 2-3 pełnych dniach i procedurę mycia trzeba powtórzyć (filtr, prowadnica filtra oraz baniak z wodą). Niby nie jest to nic uciążliwego ale od urządzenia za 1600 zł oczekuję czegoś więcej. Filtr kołowy ulega również szybkiemu zakamienieniu, zapewne w zależności od jakości wody, w moim przypadku oczyszczam go co tydzień i procedura z udziałem octu na pewno nie trwa godzinę... Na największy minus zasługuje sama firma Philips. Od zgłoszenia problemów z urządzeniem (bardzo przykry zapach, który moim zdaniem nie powinien być generowany przez urządzenie tej klasy) drogą elektroniczną oraz telefoniczną minęły tygodnie, nie otrzymałem natomiast żadnej odpowiedzi oraz wsparcia. Kupując produkt tej firmy oczekiwałem czegoś więcej, niestety jest to ostatni produkt Philips, który kupiłem.

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (37) (13) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Witam. Ja używam oczyszczacz powietrza wraz z nawilżaczem firmy Sharp. Urządzenie pewnie działa podobnie choć było jeszcze o 1000zł droższe. Pierwsza sprawa jest taka że nie należy używać twardej wody do żadnego nawilżacza powierza gdyż efekt może być odwrotny do zamierzonego (zdrowotnie) + możliwy osad na meblach + filtry zabite kamieniem. Jeżeli chodzi o przykry zapach. Najlepiej i najtaniej wymyć filtry oraz urządzeniem do czyszczenia klimatyzacji w samochodach (ok12zł) . Kupuję w formie spraju który po zaaplikowaniu robi się pianka jak do golenia (nie kupuj tych co psikają jak perfum). Tą pianką myję wszystko (filtr wodny, filtr wstępny powietrza, urządzenie) . Zabija wszystkie bakterie, grzyby i brzydkie zapachy. Tanio i skutecznie (spokój na 3 tyg) . Odnośnie jeszcze wody. Wiadomo że w naszym cudownym kraju woda jest bardzo twarda. Przez pierwszy rok kupowałem tylko i wyłącznie wode demineralizowaną a następnie zamontowałem na wlocie wody do budynku uzdatniacz (2400zł + 600zł montaż). Mam obecnie miekką wodę w cąłym domu (czajnik bez kamienia, do zmywarki nie potrzeba soli, prysznic bez kamienia i zbędnej chemii, pranie także całkiem inne gdyż środki chemiczne inaczej działają z miękka wodą).
Shark777 zapytał 21-11-2017
Odpowiedz
Jaki ten uzdatniacz? I czy dochodzą jakieś koszty eksploatacji?
Gosia odpowiedział28-01-2019
Zwiń pytania
działa, ale nie jest wart tych pieniędzy
głośność pracy:
pojemność:
jakość wykonania:
wydajność:
design:
jakość obsługi:
10-09-2018,
Oskar
Potwierdzony zakup

Ani dobry ani niedobry. Działać może całą dobę i jest bardzo cichy. Zbiornik jest bardzo duży. Jednak jakość oczyszczania jest dość przeciętna. Mam sharpa też w domu i tamten działa lepiej. Gdyby było warte 1/3 mniej poleciłbym. Jednak trochę za drogie moim zdaniem, szczególnie że co roku powinno się wymieniać filtry.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Dobry sprzęt
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
07-02-2017,
mat
Potwierdzony zakup

Nawilżam i filtruję powietrze w mieszkaniu 55m i znacząco odczułem zmianę jakości powietrza. Inaczej się zasypia i wstaje rano, bez wysuszonych oczu i skóry, bólu głowy. Sprzęt jest łatwy w obsłudze i konserwacji. Cichy, choć faktycznie jak w poprzedniej opinii, co 15-30 słychać bardzo krótki bulgot przelewającej się wody (1 sekunda).

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (11) (8) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Czy urządzenie trzymane jest w pokoju czy w korytarzu zastanawiam się czy jak postawie w jednym pokoju to i tak rozejdzie się po całym mieszkaniu
martyna zapytał 08-02-2017
Odpowiedz
Zwiń pytania
polecam
głośność pracy:
pojemność:
jakość wykonania:
wydajność:
design:
jakość obsługi:
30-03-2019,
powi
Potwierdzony zakup

Mam go 1 rok i naprawdę spełnia zadanie w mieszkaniu 60 m2 korek trzeba zmienić bo nie wytrzymał ale to nie ma znaczenia dla tego urządzenia polecam

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Skuteczny nawilżacz
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
29-01-2017,
Zejman
Klient Euro

Nawilżacz używam w sypialni od 3 tygodni. Jest prosty w obsłudze i działa skutecznie. Przy intensywnym użytkowaniu zbiornik wody trzeba napełniać codziennie. Nie wymaga wody demineralizowanej, tak jak nawilżacze ultradźwiękowe. W trybie nocnym jest bardzo cichy z wyjątkiem krótkiego, ale dość głośnego bulgotu wody przelewającej się ze zbiornika do komory nawilżacza - co 15 - 30 minut. We śnie to nie przeszkadza, ale przy trudnościach z zasypianiem - tak.

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (10) (3) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
zastanawiam się nad zakupem AC4080/10, ale po przeczytaniu pana opinii widze ze HU5930/10 może być lepszym rozwiązaniem...
ja zapytał 22-12-2017
Odpowiedz
Zwiń pytania
Kompletna klapa i nieporozumienie
głośność pracy:
pojemność:
jakość wykonania:
wydajność:
design:
jakość obsługi:
07-02-2018,
Jako
Klient Euro

Filtr kołowy w nawilżaczu to jakieś kompletne nieporozumienie. Po tygodniu pojawia się na nim bardzo dużo kamienia chociaż woda w mieszkaniu nie jest twarda (była badana dwukrotnie). Nie to jest niestety najgorsze. Najgorszy jest zapach zgnilizny, który pojawił się już po 2 tygodniach użytkowania. Odkamienianie i czyszczenei specjalnymi środkami niewiele dały. Po 2 meisiącach filtr kołowy umyty i odkamieniony trzykrotnie właściwie się rozpadł. Zdecydowanie nie polecam tego produktu.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (8) (2) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Garść faktów
głośność pracy:
pojemność:
jakość wykonania:
wydajność:
design:
jakość obsługi:
04-02-2019,
muy.amable.chico
Potwierdzony zakup

Używam urządzenia od tygodnia w dwóch pomieszczeniach, sypialni i pokoju dziennym. W zależności od pory dnia znajduje się ok. 1 meta od progu z jednej lub drugiej jego strony. W sumie ok. 40 m², temperatura 22-23 ℃ , wilgotność ok. 30 %. Zbiornik wody wystarcza spokojnie na 24h, przy pracy na najniższych obrotach i utrzymuje nawilżenie na poziomie ok. 48%. Wczoraj sprawdziłem jakość oczyszczania powietrza z PM2,5. Okazja była idealna, na zewnątrz lekko ponad 300 µg/m3. Po godzinie pracy na najniższych obrotach było ok. 14 µg/m3. Dla porównania w łazience przy zamkniętych drzwiach i oknie ok. 40µg/m3. Zgodnie z zalecaniem producenta wyczyściłem zbiornik po tygodniu użytkowania. Nie zauważyłem żadnych nieprzyjechanie zapachów, natomiast potwierdzam charakterystyczne "bulgotanie". Poziom głośności wg producent przy prędkości 1 - 32 dB. W rzeczywistości można porównać do bardzo cichego szeptu. P.S. Jedyny minus to brak pomiaru zanieczyszczenia, ale o tym wiedziałem kupując produkt.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Piszcie po polsku!!
głośność pracy:
pojemność:
jakość wykonania:
wydajność:
design:
jakość obsługi:
23-11-2017,
oper11
Klient Euro

W naszym kraju obowiązuje język polski! Co to jest "AIR WASHER"?? Nie każdy jest poliglotą i zna angielski!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (10) (33) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Dobry jako nawilżacz, ale nie jako oczyszczacz powietrza.
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
24-02-2017,
marecki102
Klient Euro

Urządzenie moim zdaniem sprawuje się bardzo dobrze jako nawilżacz, ale nie oczyszczacz powietrza. Niestety nie jestem zadowolony z jego działania jeżeli mowa o funkcji oczyszczania powietrza. Efekt odczuwalny dopiero przy włączonej maksymalnej mocy urządzenia a co się z tym wiąże również nawilżania, po 15 minutach poziom nawilżenia powietrza przekraczał 70% wilgotności, natomiast nie ma możliwości zatrzymania nawilżania, a wzmocnienia funkcji samego oczyszczania powietrza - moim zdaniem to duży minus.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (10) (4) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Super produkt
głośność pracy:
pojemność:
jakość wykonania:
wydajność:
design:
jakość obsługi:
01-07-2018,
nuta007
Klient Euro

Produkt nie tylko oczyszcza i świetnie nawilża powietrze, ale również je schładza, jeśli chcemy, co szczególnie sprawdza się w gorące dni. Fajny design, łatwy w obsłudze, cichy, lekki. Produkt godny polecenia!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
1 2 3
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Pytania i odpowiedzi (3)
Powiadom o pytaniach
Witam czy nawilzacz do rade nawilzyc i oczyścić mieszkani czy ma tylko zastosowanie do 1 pomieszczenia ? Mieszkanie ma 70m2
Witam, czy urządzenie oczyszcza powietrze z cząstek PM10 i PM2.5 (smog), alergenów itp. i w jakim stopniu? Czy ma wskaźnik nawilżenia powietrza?
Witam, czy są/będą dostępne filtry do tego urządzenia? Philips FY1114/10 oraz Philips FY5156/10
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Philips AirWasher HU5930/10, wpisz 1093762 w wyszukiwarce euro.com.pl.