Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

mysz komputerowa Razer Naga 2012 MMO Expert

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
mysz komputerowa Razer Naga 2012 MMO Expert
Razer Naga 2012 MMO Expert
0 zł
Opis i dane
Jednym z najbardziej rozpoznawalnych modeli myszy nie tylko wśród produktów firmy Razer, ale także innych producentów, zdecydowanie jest mysz Razer Naga. Z początku wprowadzenie tego modelu na rynek  wiązało się z różnorodnymi komentarzami szczególnie odnośnie klawiatury numerycznej. Wiele ludzi zastanawiało się czy to nadal mysz czy może już telefon komórkowy? :) Naga znalazła również szereg entuzjastów i wtedy się zaczęło... Dziś Naga jest najczęściej kupowaną myszą, a producent chcąc w pełni sprostać wymaganiom profesjonalnych Graczy wprowadzał w projekcie już wiele poprawek i tak powstało kilka przeróżnych odmian gryzonia. Razershop.pl ma przyjemność przedstawić Ci kolejny model Razer Naga MMO Expert 2012. Czym wyróżnia się od swoich poprzedników?

Główną nowością wprowadzoną do nowej myszy Razer Naga 2012 jest możliwość wyboru trzech wariantów panelu górnego. Każdy panel jest wyprofilowany inaczej: jeden posiada bardziej płaski kształt, drugi jest standardowy, a trzeci konstrukcyjnie wypośrodkowany. Jest to zupełna nowość, ponieważ żaden z poprzednich modeli takowych paneli nie posiadał. Oznacza to, że Razer naprawdę  “słucha” swoich fanów i stara się miarę możliwości wprowadzać dogodne dla nich zmiany. Wszystkie warianty wykonane zostały z trwałego, antypoślizgowego tworzywa o matowiej powierzchni, która zapobiega pozostawianiu odcisków palców.  

Wizualnie Razer Naga 2012 nie różni się od pozostałych myszy. Całość jest zupełnie czarna z elementami zielonego podświetlenia. Na grzbiecie gryzonia znajdziesz też subtelny, charakterystyczny logotyp Razera. Mysz nadal posiada 17 funkcyjnych, programowalnych przycisków, które z łatwością możesz obsługiwać kciukiem. Doszło jednak do niewielkiej zmiany położenia dwóch dodatkowych przycisków w górnej części myszy - są w samym centrum gryzonia, a nie, jak to miało miejsce wcześniej z lewej strony. Kolejnym atutem będzie współpraca z aplikacją Synapse 2.0, która pozwala na zapis ustawień profilu na serwerze Razera.

Zastosowany w Naga 2012 sensor laserowy Precision 3.5G sprawi, że mysz w Twojej ręce z pełną precyzją będzie poruszać się po podkładce. Gryzoń komunikuje się z komputerem za pomocą kabla interfejsu USB 2.0.

Dane techniczne

mysz komputerowa Razer Naga 2012 MMO Expert

Typ myszy laserowa
Komunikacja z komputerem przewodowa
Rozdzielczość 5600 dpi
Typ podłączenia USB
Zasięg  2 m
Liczba przycisków 17
Liczba rolek  1
Kolor  czarny
Opis  brak
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Kod producenta  RZ01-00580100-R3G1
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Veracomp SA
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Razer Naga 2012 MMO Expert, wpisz 426865 w wyszukiwarce euro.com.pl.