Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

mysz komputerowa Mad Catz R.A.T. 7 Contagion (biało-srebrny)

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
mysz komputerowa Mad Catz R.A.T. 7 Contagion (biało-srebrny)
Mad Catz R.A.T. 7 Contagion (biało-srebrny)
Opis i dane
Konstrukcja tej myszy bazuje na dobrze już znanym modelu myszy RAT 7. Nowa wersja została zadedykowana fanom białego koloru i użytkownikom sprzętu spod znaku nadgryzionego jabłka, czyli doskonale znanego APPLE.

RAT Contagion została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, którzy nie uznają kompromisu i oczekują komfortu, precyzji i kontroli każdego parametru, a także ergonomii. Konstrukcja urządzenia pozwala użytkownikowi na wymianę metalowych elementów obudowy o różnych typach pokrycia zapewniających zmienną przyczepność i geometrię myszki. W tym możliwość zmiany wagi, rozmiarów długości, wysokości i szerokości myszki za pomocą dołączonego narzędzia kalibrującego.

RAT Contagion  zaopatrzono w 3 tryby CYBORG, w których parametry myszki diametralnie różnią się między sobą i mogą być użyte w każdej chwili wg własnych preferencji.  Kolejnym udogodnieniem jest oprogramowanie SST, za pomocą którego mamy możliwość dostosowania praktycznie każdego z parametrów. 

To co wyróżnia Contagion od swoich braci z serii RAT to odświeżony design w kolorach białym i srebrnym oraz nowej generacji sensor o podwyższonej rozdzielczości sięgającej 6400 dpi.  Tak wysoka rozdzielczość powoduje, że  CONTAGION jest precyzyjniejszy od pierwowzoru. Dodatkowo biały szczur jest kompatybilny z platformą Apple.

RAT Contagion (opisany wyżej) to prawdziwy HIGH END w serii, gdzie wiele kluczowych parametrów zostało podniesionych do granic możliwości i posiada wszystkie cechy swoich braci z serii 3 i 5 oraz bezprzewodowego modelu 9.

Dane techniczne

mysz komputerowa Mad Catz R.A.T. 7 Contagion (biało-srebrny)

Typ myszy laserowa
Komunikacja z komputerem przewodowa
Rozdzielczość 6400 dpi
Typ podłączenia USB
Zasięg  2 m
Liczba przycisków 8
Liczba rolek  1
Kolor  biało-srebrny
Opis  brak
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  IMPAKT Sp z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Mad Catz R.A.T. 7 Contagion (biało-srebrny), wpisz 429756 w wyszukiwarce euro.com.pl.