Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

modem Media-Tech MT4210

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
modem Media-Tech MT4210
Media-Tech MT4210
Opis i dane
Potrzebujesz błyskawicznego dostępu do Internetu mobilnego ? Sięgnij po 3G HSDPA MODEM USB MT4210 - bezprzewodowy modem z interfejsem USB od Media-Tech. Ten nowoczesny modem pracuje w standardzie HSDPA. 

  • Podstawową zaletą MT4210 jest brak blokady simlock, dzięki czemu modem może pracować w większości sieci telefonii komórkowej.
  • 3G HSDPA MODEM USB MT4210 jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują szybkiego dostępu do Internetu oraz intuicyjnego i łatwego w obsłudze urządzenia. 
  • Modem MT4210 jest zgodny z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP/VISTA/Win7. 
  • Zaletą modemu jest instalacja oprogramowania z pamięci wewnętrznej urządzenia, po podłączeniu do portu USB. 
Surfuj po internecie z 3G
Surfuj po internecie z 3G
Korzystaj z internetu mobilnego dzięki technologii 3G! Teraz moźesz oglądać filmny i zdjęcia, wysyłać maile i słuchać ulubionej muzyki, będąc w podróźy. Nie musisz szukać zasięgu WiFi, dzięki czemu jesteś niezaleźny.
Korzystaj z internetu gdzie tylko zechcesz
Modem Media-Tech MT4210 to kompaktowe urządzenie, które możesz zabrać wszędzie ze sobą. Podłącz je do portu USB swojego urządzenia (np. laptopa), a następnie zainstaluj sterowniki do i ciesz się dostępem do internetu. Przenieś swoje biuro do parku, chatuj z bliskimi podczas podróży - nie ograniczaj się z powodu braku WiFi.
Korzystaj z internetu gdzie tylko zechcesz
Korzystaj ze swojej karty SIM
Korzystaj ze swojej karty SIM
Zainstaluj w modemie kartę SIM i zacznij korzystać z internetu bez zbędnych kabli i innych ograniczeń. Szybki i prosty sposób na to, aby zawsze być online.
Uzyskaj wysoką wydajność
Modem MT4210 działa w następujących typach sieci: 3G: HSDPA/UMTS: 2100MHz dzięki czemu uzyskasz jeszcze większą wydajność i stabilność podczas połączenia bezprzewodowego z internetem.
Uzyskaj wysoką wydajność
Pracuj z szybką prędkością
Pracuj z szybką prędkością
Modem MT4210 pracuje z prędkością 3,6 Mbps, dzięki czemu bez problemów będziesz mógł prowadzić rozmowy przez internet, pobierać dane lub oglądać filmy.

Dane techniczne

modem Media-Tech MT4210

Porty  USB, gniazdo na kartę SIM
Przepustowość 3,6 Mbps
Typ sieci  3G: HSDPA/UMTS: 2100MHz
Standard bezprzewodowy  nie dotyczy
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Producent   
Nazwa producenta / importera  Media-Tech Polska sp. z o.o.
Kod producenta  MT4210
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Media-Tech MT4210, wpisz 431501 w wyszukiwarce euro.com.pl.