Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

modem D-Link DWM-221

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
modem D-Link DWM-221
D-Link DWM-221
Opis i dane


Modem USB 4G LTE DWM-221 to kompaktowe urządzenie, które umożliwi dostęp do Internetu, wszędzie tam gdzie tylko zechcesz. Technologia LTE to znacznie większa szybkość pobierania i wysyłania, w porównaniu do 3G, jak również niskie opóźnienia dla szybkiego i elastycznego połączenia w podróży1.

 

 

Superszybkie połączenia LTE

 

DWM-221 to gwarancja szybkiego połączenia z Internetem, bez względu na to gdzie jesteś. W przypadku technologii 4G LTE, prędkość pobierania wynosi do 100 Mb/s, a prędkość wysyłania do 50 Mb/s.

 

Cechy produktu

 

Prostota w każdym aspekcie
Korzystaj z 4G LTE - stabilnego i szybkiego połączenia z Internetem w podróży. Pobieranie plików, odtwarzanie muzyki i filmów oraz przeglądanie Internetu przy użyciu najnowocześniejszej technologii.

Internet, gdzie tylko chcesz
Plug and play - to znaczy podłączyć, a reszta sama się zrobi.

Zaprojektowany z myślą o biznesie
Kieszonkowy rozmiar, brak baterii i kabli. Tylko to, co niezbędne.

 


 

Internet. Wszędzie gdzie chcesz.

 

Wystarczy podłączyć modem do komputera, aby połączyć się z Internetem przy użyciu technologii LTE, HSPA, GMS, GPRS lub EDGE. DWM-221 ma wbudowaną antenę, która łączy się z nadajnikiem, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.

 

 

Dziecinnie prosta instalacja

 

Wystarczy podłączyć modem do komputera, a reszta zrobi się sama. Automatycznie uruchomi się proces instalacji sterowników, bez potrzeby posiadania napędu CD-ROM. Natomiast menadżer połączeń umożliwi wysyłanie smsów bez konieczności pobierania dodatkowego oprogramowania.

 


 

Zaprojektowany dla mobilności

 

Jest wystarczająco mały i płaski, aby zmieścić go w kieszeni. Wbudowany czytnik kart microSD (obsługa kart do 32 GB)2, umożliwia dostęp do plików, w dowolnym momencie, bez zbędnych kabli, oprogramowania i zewnętrznych czytników kart.

 


1 Podana przepustowość jest teoretyczna. Może się ona różnić ze względu na siłę sygnału, zakłócenia powstające w wyniku pracy innych urządzeń bądź uwarunkowań geograficznych.
2 Karta SD nie znajduje się w zestawie

Surfuj po internecie z 4G
Surfuj po internecie z 4G
Korzystaj z internetu mobilnego dzięki technologii 3G! Teraz moźesz oglądać filmny i zdjęcia, wysyłać maile i słuchać ulubionej muzyki, będąc w podróźy  i zdecydwanie szybciej niż w 3G. Nie musisz szukać zasięgu WiFi, dzięki czemu jesteś niezaleźny.
Korzystaj z internetu gdzie tylko zechcesz
Modem D-Link DWM-221 to kompaktowe urządzenie, które możesz zabrać wszędzie ze sobą. Podłącz je do portu USB swojego urządzenia (np. laptopa), a następnie zainstaluj sterowniki do i ciesz się dostępem do internetu. Przenieś swoje biuro do parku, chatuj z bliskimi podczas podróży - nie ograniczaj się z powodu braku WiFi.
Korzystaj z internetu gdzie tylko zechcesz
Korzystaj ze swojej karty SIM
Korzystaj ze swojej karty SIM
Zainstaluj w modemie kartę SIM i zacznij korzystać z internetu bez zbędnych kabli i innych ograniczeń. Szybki i prosty sposób na to, aby zawsze być online.
Powiększ pamięć wewnętrzną urządzenia
W bardzo łatwy i szybki sposób powiększ pamięć wewnętrzną modemu za pomocą wbudowanego czytnika kart pamięci microSD i używaj go jako jako pendrive. Pozwoli to na szybkie przenoszenie danych i ułatwi wymianę plików między modemem, a innymi urządzeniami (np. komputer, tablet).
Powiększ pamięć wewnętrzną urządzenia
Uzyskaj wysoką wydajność
Uzyskaj wysoką wydajność
Modem DWM-221 działa w następujących typach sieci: LTE/DC-HSPA+/HSPA/WCDMA, GSM/GPRS/EDGE (LTE 1800/ 2600/ 800 MHz, UMTS 900/2100 MHz, Quad-band GSM/GPRS/EDGE) dzięki czemu uzyskasz jeszcze większą wydajność i stabilność podczas połączenia bezprzewodowego z internetem.
Pracuj z szybką prędkością
Modem DWM-221 pracuje z prędkością 100 Mbps, dzięki czemu bez problemów będziesz mógł prowadzić rozmowy przez internet, pobierać dane lub oglądać filmy.
Pracuj z szybką prędkością

Dane techniczne

modem D-Link DWM-221

Porty  USB, gniazdo na kartę SIM, czytnik kart microSD
Przepustowość 100 Mbps
Typ sieci  LTE/DC-HSPA+/HSPA/WCDMA, GSM/GPRS/EDGE (LTE 1800/ 2600/ 800 MHz, UMTS 900/2100 MHz, Quad-band GSM/GPRS/EDGE)
Kompatybilne systemy operacyjne  Windows XP/Vista/7/8, Mac OS X 10.5 lub nowszy
Standard bezprzewodowy  nie dotyczy
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  D-Link (Europe) Ltd.
Kod producenta  DWM-221
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących D-Link DWM-221, wpisz 1055451 w wyszukiwarce euro.com.pl.