Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

mikrofon Aputure V-MIC D2

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
mikrofon Aputure V-MIC D2
Aputure V-MIC D2
Opis i dane
Aputure V-Mic D2 to mikrofon pojemnościowy wysokiej jakości dedykowany do lustrzanek VDSLR, bezlusterkowców i kamer wideo wyposażonych w wejście mikrofonowe mini stereo Jack 3,5 mm.

V-Mic D2 charakteryzuje się szerokim pasmem przenoszenia, dużą czułością i niską podatnością na szum otoczenia. Wbudowany filtr dolnoprzepustowy zapewnia wysoką jakość dźwięku stereo w nagrywanych materiałach.

Mikrofon rejestruje dźwięk w zakresie 20Hz - 20 000Hz z czułością -50dB w zakresie dynamicznym 114dB. Wysoki współczynnik sygnału do szumu wynoszący 74dB umożliwia rejestrację czystego i wyraźnego dźwięku.

Dzięki unikalnemu systemowi Super Isolation bardzo dobrze radzi sobie z tłumieniem stuków i trzasków. Amortyzacja w trzech miejscach (na mocowaniu do kamery, w uchwycie mocującym oraz w miejscu mocowania mikrofonu wewnątrz obudowy) gwarantuje komfortową pracę, pozbawioną drgań. W zestawie znajdują się: ekran i osłona przeciwwietrzna.

Dwie baterie typu AAA umożliwiają pracę do 100 godzin. 

Informacje

mikrofon Aputure V-MIC D2

Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  FoxFoto
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Aputure V-MIC D2, wpisz 1134865 w wyszukiwarce euro.com.pl.