Przejdź do opisu produktu

Samsung Twin RR39M7145S9

lodówka

Samsung
nr kat.
1115915

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Razem taniej!

Opis produktu

Samsung Kv 211 Rr39m7145s9 1
 
 

wybrane cechy

 
 
 
Samsung All Around CoolingSamsung All Around CoolingSamsung All Around Cooling

All Around Cooling

Chłodne powietrze dociera do każdego zakamarka chłodziarki. Wydmuchiwane jest przez liczne otwory znajdujące się na poziomie każdej półki.

Samsung Pełny No Frost™Samsung Pełny No Frost™Samsung Pełny No Frost™

Pełny No Frost™

Technologia eliminuje tworzenie się szronu i lodu wewnątrz chłodziarki, dzięki czemu żywność pozostaje dłużej świeża i zachowuje więcej wartości odżywczych.

Samsung Smart DongleSamsung Smart DongleSamsung Smart Dongle

Smart Dongle

Aplikacja, która zdiagnozuje problem techniczny, ale też poinformuje gdy drzwi chłodziarki pozostają zbyt długo otwarte.

 
 
Samsung Funkcja Power CoolSamsung Funkcja Power CoolSamsung Funkcja Power Cool

Funkcja Power Cool

Wystarczy na 3 sekundy nacisnąć przycisk Power Cool, by aktywować intensywne schładzanie produktów.

Samsung Silnik Digital InverterSamsung Silnik Digital InverterSamsung Silnik Digital Inverter

Silnik Digital Inverter

Silnik jest cichy i oszczędny. Optymalna praca kompresora pozwala obniżyć opłaty za prąd, a żywotność chłodziarki jest znacznie wydłużona.

Samsung Kontrola wilgotnościSamsung Kontrola wilgotnościSamsung Kontrola wilgotności

Kontrola wilgotności

Szuflada z możliwością zwiększenia cyrkulacji wilgotności, która doskonale sprawdza się  w przechowywaniu owoców i warzyw.

 
 
 
 
 

razem lub osobno - seria twin

 
 
 
Samsung Chlodziarka Rr39m7145s9 Seria Twin 1920x640
 
 

Jednodrzwiowa chłodziarka Samsung jest częścią wyjątkowej serii TWIN. Możesz ją połączyć z zamrażarką, tworząc jedną, perfekcyjnie dopasowaną, dwudrzwiową chłodziarko-zamrażarkę. Pojemność chłodziarki to aż 385 litrów, co pozwala na  przechowywanie wystarczającej ilości produktów dla wieloosobowej rodziny. Ponieważ chłodziarka i zamrażarka* są jednodrzwiowe można je ustawić razem lub osobno, by idealnie wpasowały się w wystrój kuchni. Dzięki wyjątkowemu designowi jednodrzwiową chłodziarkę i zamrażarkę Samsung można ustawić razem lub osobno, by idealnie wpasowały się do wystroju Twojej kuchni.

 

* Chłodziarka i zamrażarka są sprzedawane oddzielnie.

 
 

STAŁY DOPŁYW POWIETRZA I STREFY DO ZADAŃ SPECJALNYCH

 
 
 
Samsung Staly Doplyw Powietrza Rr39m7145s9 1920
 
 

Urządzenie wyposażono w technologię pełnego No Frost, który eliminuje szron i wilgoć wpływającą na trwałość przechowywanej żywności. Dzięki systemowi All Around Cooling, chłodne powietrze dociera do każdego zakamarka utrzymując świeżość produktów. W jednodrzwiowej chłodziarce Samsung zaplanowano także strefy do zadań specjalnych: szufladę z kontrolą wilgotności do przechowywania mięs i ryb, a także funkcję Power Cool, do szybkiego schładzania produktów. Szereg rozwiązań wpływa nie tylko na obniżone zużycie energii, ale przede wszystkim na świetne warunki do przechowywania jedzenia.

 
 
 
 
Samsung Skuteczne chłodzenie bez szronu i lodu. Pełny No FrostSamsung Skuteczne chłodzenie bez szronu i lodu. Pełny No FrostSamsung Skuteczne chłodzenie bez szronu i lodu. Pełny No Frost

Skuteczne chłodzenie bez szronu i lodu. Pełny No Frost

 

Technologia pełnego No Frost zapewnia stały obieg chłodnego i suchego powietrza wewnątrz chłodziarki i systematycznie usuwa z niej wilgoć. Pozbawione wilgoci powietrze sprawia, że na ściankach i na produktach nie osadza się szron oraz lód. Dzięki temu chłodziarki nie trzeba rozmrażać. Łatwiej utrzymać w niej czystość, a żywność zachowuje dłużej świeżość i wartości odżywcze.

 
Samsung Chłodne powietrze w każdym zakamarku chłodziarki. All-Around CoolingSamsung Chłodne powietrze w każdym zakamarku chłodziarki. All-Around CoolingSamsung Chłodne powietrze w każdym zakamarku chłodziarki. All-Around Cooling

Chłodne powietrze w każdym zakamarku chłodziarki. All-Around Cooling

 

System All-Around Cooling równomiernie rozprowadza chłodne powietrze po całej powierzchni chłodziarki. Jest ono wydmuchiwane przez liczne otwory, znajdujące się na poziomie wszystkich półek. Dzięki temu utrzymywana jest stała temperatura, a żywność dłużej zachowuje świeżość i smak.

 
 
 
 

Szuflada do zadań specjalnych. Kontrola wilgotności

Samsung Szuflada do zadań specjalnych. Kontrola wilgotnościSamsung Szuflada do zadań specjalnych. Kontrola wilgotnościSamsung Szuflada do zadań specjalnych. Kontrola wilgotności

Pojemna szuflada to nie tylko wygodne przechowywanie dużej ilości warzyw czy owoców. Funkcja kontroli wilgotności, zapewnia produktom optymalne warunki do zachowania świeżości.

Łatwa, samodzielna regulacja. Pojemniki na drzwiach

Samsung Łatwa, samodzielna regulacja. Pojemniki na drzwiachSamsung Łatwa, samodzielna regulacja. Pojemniki na drzwiachSamsung Łatwa, samodzielna regulacja. Pojemniki na drzwiach

Przechowywanie nigdy nie było tak łatwe! Umieść siedem pojemników w drzwiach chłodziarki tak, by swobodnie przechowywać produkty o różnej wielkości. Wykorzystaj miejsce w drzwiach, zwalniając tym samym miejsce na półkach.

 
 

Szybkie chłodzenie produktów. Power Cool

Samsung Szybkie chłodzenie produktów. Power CoolSamsung Szybkie chłodzenie produktów. Power CoolSamsung Szybkie chłodzenie produktów. Power Cool

Niespodziewani goście, a Ty nie masz schłodzonego Waszego ulubionego wina? Żaden problem. Power Cool odpowiada za szybkie chłodzenie produktów w chłodziarce. Sposób jego aktywacji jest niezwykle prosty. Wciśnij przycisk Power Cool, przytrzymaj go przez 3 sekundy i gotowe!

Wszystko na swoim miejscu. Półka na butelki

Samsung Wszystko na swoim miejscu. Półka na butelkiSamsung Wszystko na swoim miejscu. Półka na butelkiSamsung Wszystko na swoim miejscu. Półka na butelki

System organizacji przestrzeni wewnątrz chłodziarek Samsung to rozmaite rozwiązania dające Ci łatwy dostęp do przechowywanych pokarmów i napojów. Metalowa, specjalnie wyprofilowana półka na wino, to idealne miejsce do zagospodarowania swoich ulubionych napojów butelkowych.

 
 

zdalne monitorowanie pracy chłodziarki

 
 
 
Samsung Smart Dongle Rr39m7145s9 1920
 
 

Smart Dongle* umożliwia połączenie się smartfona z chłodziarką poprzez Wi-Fi. Wystarczy podłączyć niewielkie urządzenie USB do chłodziarki, by móc korzystać z aplikacji. Jeśli zostawisz zbyt długo otwarte drzwi, pojawią się problemy techniczne lub przerwa w dostawie prądu, aplikacja zainstalowana na Twoim telefonie poinformuje Cię o tym. W przypadku usterki Smart Dongle zdiagnozuje problem, a Ty odczytasz diagnozę dzięki aplikacji, bez potrzeby studiowania instrukcji.

 

* Akcesorium Smart Dongle sprzedawane jest osobno.

 
 

minimalistyczny design. praktyczna w działaniu

 
 
 
Samsung Minimalistyczny Design Rr39m7145s9 293
 
 

Smukła i elegancka jednodrzwiowa chłodziarka z serii TWIN sprawi, że stanie się ona designerskim elementem każdej kuchni. Chłodziarka idealnie dopasuje się do pozostałych mebli, nie wystając poza ich krawędzie. Drzwi jednodrzwiowej chłodziarki są tak zaprojektowane, by zapewnić swobodę podczas ich otwierania, nawet jeśli otwierają się na ścianę.

 
 
 

Licowane drzwi - większy zakres otwarcia

Samsung Licowane drzwi - większy zakres otwarciaSamsung Licowane drzwi - większy zakres otwarciaSamsung Licowane drzwi - większy zakres otwarcia

Dzięki licowanym drzwiom w jednodrzwiowej chłodziarce Samsung RR39M7145S9 zwiększył się zakres ich otwierania. Nawet gdy chłodziarka stoi bezpośrednio przy ścianie.

Oświetlenie LED - jasne wnętrze chłodziarki

Samsung Oświetlenie LED - jasne wnętrze chłodziarkiSamsung Oświetlenie LED - jasne wnętrze chłodziarkiSamsung Oświetlenie LED - jasne wnętrze chłodziarki

Pobierające mniej prądu oświetlenie LED, daje jednocześnie więcej światła niż tradycyjne żarówki. A mniejsze zużycie energii przekłada się na niższe rachunki.

Szkło hartowane - wytrzymałe półki
 

Samsung Szkło hartowane - wytrzymałe półkiSamsung Szkło hartowane - wytrzymałe półkiSamsung Szkło hartowane - wytrzymałe półki

Półki ze szkła hartowanego są wytrzymałe na duże obciążenia, odporne na zarysowania i bardzo łatwo jest je wyczyścić.

 
 

Niezawodna chłodziarka na lata

 
 
 
Samsung 10 lat gwarancji. Kompresor Digital InverterSamsung 10 lat gwarancji. Kompresor Digital InverterSamsung 10 lat gwarancji. Kompresor Digital Inverter

10 lat gwarancji. Kompresor Digital Inverter

 

Niezawodny kompresor Digital Inverter z 10-letnią gwarancją  to "serce" chłodziarki. Jest on wytrzymały, działa cicho (hałas na poziomie 41dB) i wydajnie. Częste otwieranie drzwi chłodziarki czy reakcja na ciepłą żywność mogą powodować zmiany temperatury. Wówczas kompresor dostarcza więcej zimnego powietrza. Kiedy osiągnie optymalną temperaturę, utrzymuje jej stały poziom. Digital Inverter pozwala obniżyć zużycie energii, wynikające ze zmniejszonego tarcia wewnętrznego (bezszczotkowa budowa) oraz regulowanej 7 stopniowej prędkości pracy.

 
Samsung Jeszcze więcej oszczędności. Tryb wakacyjnySamsung Jeszcze więcej oszczędności. Tryb wakacyjnySamsung Jeszcze więcej oszczędności. Tryb wakacyjny

Jeszcze więcej oszczędności. Tryb wakacyjny

 

Jeśli planujesz dłuższy wyjazd warto skorzystać z funkcji, która uruchomi w chłodziarce tryb ekonomicznego zużycia energii. Jednocześnie utrzymana zostanie normalna praca zamrażalnika, tak aby przechowywane w nim produkty nie uległy rozmrożeniu. Inteligentny tryb wakacyjny zachowuje w części chłodzącej temperaturę na poziomie 12°C. W ten sposób eliminujemy możliwość pojawienia się w chłodziarce nieprzyjemnego zapachu. Należy pamiętać by przed włączeniem trybu wakacyjnego całkowicie opróżnić chłodziarkę.

 
Samsung Bezpieczeństwo w domu. Kontrola napięciaSamsung Bezpieczeństwo w domu. Kontrola napięciaSamsung Bezpieczeństwo w domu. Kontrola napięcia

Bezpieczeństwo w domu. Kontrola napięcia

 


Nagłe skoki napięcia czy przerwy w dostawie prądu zwiększają możliwość awarii niektórych urządzeń. W chłodziarce Samsung zaprogramowano system kontroli prądu zapewniający jej bezpieczną pracę nawet przy obniżonym napięciu do 110 V. Kontrola dopływu energii znacząco wpływa na bezpieczeństwo urządzenia i Twojego domu.

 
 

rzut techniczny

 
 
 
Samsung Zamrazarka Rysunek Techniczny 100
  • A Szerokość:  595 mm
  • B Głębokość:  644 mm
  • C Wysokość: 1853 mm
 
 

w opakowaniu

 
 
 
Samsung W Opakowaniu 211 1920
 
 

podsumowanie

 
 
 

POZNAJ CECHY CHŁODZIARKI RR39M7145S9

 
 
cechy zewnętrzne
Samsung Fridge Icon30
Wyświetlacz
Zewnętrzny srebrny
Samsung Fridge Icon6
Możliwość przekładania drzwi
Tak
Uchwyt
Rączka
 
 
 
Samsung Fridge Icon5
Kolor
Stal
Alarm otwartych drzwi
Tak
 
 

 
 
Technologia
Samsung No Frost
Pełny No Frost
Tak
Samsung All Around Cooling Small
All Around Cooling
Tak
 
 

 
 
cechy chłodziarki
Samsung Fridge Icon18
Półka na nabiał
Tak
Samsung Fridge Icon15
Pojemnik na jajka
Tak
Samsung Fridge Icon16
Pojemnik na warzywa
2
 
 
 
Samsung Polka
Łączna ilość półek
6
Samsung Komora Wilgotosci
Komora z kontrolą wilgotności
1
Samsung Fridge Icon24
Oświetlenie LED
Tak
 
 
 
Samsung Fridge Icon20
Półka na drzwiach 
7
Półki z hartowanego szkła
Tak
Półka na wino
Tak

 
 
dodatkowe funkcje
Samsung Lodowki Power Cool
Power Cool
Tak
Samsung Lodowki Tryb Wakacyjny
Tryb wakacyjny
Tak
Samsung Smart Dongle Mala
Smart Dongle
Tak
 
 
parametry
Samsung Efektywnosc
Klasa energetyczna
A++
Samsung Efektywnosc
Zużycie energii (roczne)
115 kWh
Samsung Halas
Poziom hałasu
41 dBA
 
 
 
Samsung Waga
Waga
73,5 kg
Samsung Pojemnosc
Pojemność chłodziarki
385 l
 
 


 
 
 

Warto wiedzieć

 
 

Moja chłodziarka oszrania się - czy to znaczy, że No Frost nie działa?
Na pożądaną pracę chłodziarki w systemie No Frost mają wpływ inne czynniki, np. należy upewnić się, że drzwi są szczelnie zamykane, na co ma wpływ wypoziomowanie chłodziarki. Żywność i płyny (najlepiej zamknięte w pojemnikach lub zawinięte w folię) wkładane do chłodziarki powinny być w temperaturze pokojowej. Wkładane produkty powinny być też suche. Należy uważać, aby oleje i tłuszcze nie wchodziły w kontakt z  z plastikowymi zamocowaniami np. półek lub uszczelkami drzwi, gdyż materiały te łatwo stają się porowate i kruche. Wówczas uszczelki będą przepuszczać powietrze, a w środku będzie tworzył się szron.

 

Chłodziarka czasem wydaje niezwykłe dźwięki. Czy to jest normalne?
Chłodziarki z No Frost mogą wydawać odgłosy, które jednak są prawidłowymi oznakami pracy chłodziarki i nie przekraczają podanego na etykiecie poziomu hałasu (np. 39dB). Jest to związane z technologią No Frost oraz z elementami dodatkowego wyposażenia, jeśli chłodziarka takie posiada, jak np. wsypywanie lodu do pojemnika w kostkarce. Normalne odgłosy pracy chłodziarki to np. odgłosy pracy wentylatora, regulującego temperaturę po dłuższym otwarciu drzwi; obieg czynnika chłodzącego (bulgotanie); odszranianie (syczenie); włączanie i wyłączanie się kompresora (brzęczenie, kilkanaście sekund do ustabilizowania pracy); po przerwie w dostawie prądu (klikanie, gdy kompresor próbuje się uruchomić).

 

Jakimi normami kieruje się Samsung na rynku europejskim?
Samsung łączy wyśrubowane wymagania europejskich norm jakości z innowacyjnością i nowatorstwem koreańskich założycieli. Ośrodki badawcze w Europie - w tym produkcyjny w wielkopolskich Wronkach - wciąż opracowują nowe rozwiązania. Bazują one na europejskiej tradycji solidności wykonania i dbałości o elementy oraz nowoczesnej technologii i designie. Wszystkie produkty Samsung powstają w atmosferze szacunku do Klienta oraz solidnej, fachowej pracy, której towarzyszy idea tworzenia rzeczy pięknych.

 

Dane techniczne

lodówka Samsung Twin RR39M7145S9

Wymiary bez elementów wystających (WxSxG) 185,3 x 59,5 x 69,4 cm
Kolor  stal nierdzewna + srebrny-malowany
Kolor / wykończenie frontu  srebrny - stal nierdzewna inox
Kolor / wykończenie boków  srebrny
Położenie zamrażarki brak
Bezszronowa (No Frost) chłodziarka
Sterowanie elektroniczne
Wyświetlacz  tak
Zmiana kierunku otwierania drzwi tak
Liczba termostatów 1
Liczba agregatów 1
Klasa klimatyczna SN, T
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna A++
Roczne zużycie energii 115 kWh = 70,15 zł rocznie
Pojemność użytkowa chłodziarki 385 litrów
Poziom hałasu 41 dB
Funkcje   
Dodatkowe informacje  oświetlenie ledowe
Zastosowane technologie  kompresor Samsung Digital Inverter
Chłodziarka   
Sposób odszraniania (rozmrażania) chłodziarki No Frost
Szybkie chłodzenie tak
Wyposażenie  6 półek szklanych, 7 półek w drzwiach, pojemnik na nabiał, 1 półka na butelki, pojemnik na jajka, 1 szuflada z niezależną kontrolą wilgotności, 1 szuflada na warzywa i owoce
Zastosowane technologie - chłodziarka  równomierne chłodzenie Samsung All Around Cooling
Zamrażarka   
Klasa zamrażarki nie dotyczy
Bezpieczeństwo użytkowania   
Bezpieczeństwo użytkowania półki wykonane ze „szkła bezpiecznego”, alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  76 x 64 x 195 cm
Waga z opakowaniem  86 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  rączki/uchwyty zewnętrzne, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Instrukcja użytkownika  Pobierz   
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: 2 500 zł - 2 999 zł
  • Marka: Samsung
  • Kolor: srebrny/szary

Ocena klientów

5 na podstawie 24 ocen
5
(20)
4
(3)
3
(1)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • wygląd
  • utrzymanie temperatury
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Fajna lodówka
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
11-12-2020,
aidil
Potwierdzony zakup

Wreszcie maj dużą , pojemną lodówkę, dobrze chłodzi, owoce i warzywa są dłużej świeże. Fajny uchwyt na napoje, możliwość zsunięcia półki jeśli mam do włożenia coś dużego. Półki dobrze rozplanowane. Cichutka , mam otwartą kuchnię na salon i niczego nie słychać. Ogólnie fajna :) jestem zadowolona z zakupu.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Potwierdzony zakup
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
11-12-2020,
Jolka
Potwierdzony zakup

Kupiłam chłodziarkę i zamrażarkę. Razem prezentują się wspaniale. Długo szukałam lodówki, która spełni moje oczekiwania. Zestaw Twin ma wszystko to na czym mi zależy - nowoczesny wygląd, funkcjonalne wnętrze, duża powierzchnia chłodzące i mrożące no i kostkarka. Super sprzęt, polecam niezdecydowanym. Jak dla mnie strzał w 10.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Nowoczesna i pojemna lodówka Samsung
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
11-01-2019,
Agnes
Potwierdzony zakup

Właśnie takiej lodówki szukałam - pomimo swojego gabarytu wygląda elegancko i nowocześnie. Świetny desing zapewni, że lodówka będzie wyglądała dobrze w każdej kuchni. Pracuje cicho, łatwo się czyści - ułożenie szufladek pomaga dobrze zagospodarować wnętrze (w końcu dzieci mogą sięgać po jogurty, które są na wysokości ich oczu). Mam ją od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona). Zdecydowanie warta swojej ceny.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Lodwka
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
04-09-2017,
Lidia
Potwierdzony zakup

Bardzo porządna lodówka, nareszcie produkty są świeże i nie psują się. Jeżeli chodzi o bezawaryjność to jak do tej pory Ok - mam ją dopiero 3 tygodnie, cichutka i na reszcie wszystko się w niej mieści. Polecam

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (2) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
polecam
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
16-10-2017,
mcril
Potwierdzony zakup

Lodówka bardzo ładna, ale dość głośno pracuje. Głośniej niż nasza poprzednia 10-letnia lodówka. Bardzo dobrze rozmieszczone półki. Praktyczny sprzęt. Polecam

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (6) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Witam serdecznie, mam pytanie odnosnie lodowki Samsung. Wacham sie miedzy Samsung a Siemens KS 36VVI30. Planuje kupic tez osobno zamrazarke. Czy pracuje tak glosno ze nie nadaje sie do aneksu kuchennego? Szukam cichej jednodzwiowej lodowki. Dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam, Anna
Yasmins zapytał 17-10-2017
Odpowiedz
Zwiń pytania
Bardzo udany zakup pod każdym względem.
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
03-07-2019,
Sdar
Potwierdzony zakup

Lodówka nie tylko wygląda bardzo elegancko ale również sprawdza się w działaniu pod każdym względem. Utrzymywanie temperatury, praktyczne rozplanowanie półek i inne oczekiwania spełniane są tutaj na bardzo dobrym poziomie.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (4) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Super produkt
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
27-12-2017,
admaja252
Potwierdzony zakup

Jestem zadowolona jest dosyć cicha ,wnętrze ogromne pojemne, oświetlenie wewnętrzne świetne. Pomysłowe otwieranie drzwi ,lekkie . Pojemniki na owoce i warzywa ogromne super wszystko się mieści. A ta składana półka to super pomysł na nietypowe wysokie naczynia. Nie znalazłam lepszej lodówki w tej cenie a dosyć długo szukałam .

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (4) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
OK
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
23-09-2018,
ok
Potwierdzony zakup

Mam od kilku tygodni, jestem zadowolona, cicha, dobrze równomierne chłodzi, drzwi same się domykają, więc ni ma straty energii. Fajny rozkład półek, można spokojnie włożyć większe butelki, czy słoiki

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
super lodówka
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
09-11-2018,
Ewa
Potwierdzony zakup

jest to lodówka bardzo pojemna o bardzo ładnym wygladzie. Bardzo funkcjonalna, warzywa w szufladach sa długo swieże. Jest cicha.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
10-05-2018,
Alicja
Potwierdzony zakup

Jestem zadowolona cicha pojemna bardzo ładne wykonana mam za krótko żeby powiedzieć coś o energooszczędności ale nie spodziewam się zaskoczenia w tej klasie

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
1 2 3
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytanie i odpowiedzi (3)

Powiadom o pytaniach
Witam. Czy w tym modelu jest składana półka?
u mnie w tej lodówce pojawił się kolejny problem, mianowicie pękła ramka od szklanej dzielonej półki. Mimo iż stały na niej lekkie rzeczy, po pewnym czasie (przed upływem gwarancji) ramka od tej półki pękła. Samsung gwarancji nie uznał. Mimo iż po zdjęciu półki widać, że ramka wygina się pod ciężarem samego szkła. Ciekawe co teraz padnie i Samsung nie uzna gwarancji.
Mam pytanie do użytkowników, czy u Was też nie można tej lodówki wypoziomować? Mam maksymalnie obniżone przednie stopki ale i tak na pierwszy rzut oka widać że sprzęt jest pochylony na ścianę. Dodatkowo jeszcze drzwi się same zamykają, i jak chcę coś włożyć większego, (np większy gar, który trzeba wkładać dwoma rękami), to druga osoba musi przytrzymać drzwi. Też tak macie ?
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung Twin RR39M7145S9, wpisz 1115915 w wyszukiwarce euro.com.pl.

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów