Przejdź do opisu produktu

Lodówka Samsung RB41R7837B1

lodówka

Samsung
nr kat.
1184928

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Zakres od A+++ do D Karta produktu

Akcesoria

Opis produktu

 

WYBRANE CECHY

 

Strefa CoolSelect+

Możliwość 4 ustawień temperatury w dolnej komorze w zakresie -23~-15/-5/-1/2°C.

 

Twin Cooling Plus™

Optymalna wilgotność utrzymana przez dwa niezależnie od siebie pracujące obiegi chłodzenia w chłodziarce i zamrażalniku. Zapobiegają mieszaniu się zapachów.

 

Metal Cooling

Metalowy panel na tylnej ściance lodówki utrzymuje niską temperaturę i szybko przywraca odpowiedni jej poziom.

 

Space Max 

Technologia umożliwiła pogłębienie i poszerzenie przestrzeni użytkowej chłodziarko-zamrażarki bez zwiększania jej wymiarów zewnętrznych .

Pełny No Frost

Technologia eliminuje tworzenie się szronu i lodu wewnątrz chłodziarki, dzięki czemu żywność pozostaje dłużej świeża i zachowuje więcej wartości odżywczych.

 

Kompresor Digital Inverter

Trwały i ekonomiczny, automatycznie dostosowuje pracę do zapotrzebowania na chłodzenie.

 

DESIGN PREMIUM I WYSOKA FUNKCJONALNOŚĆ

 

Nowy design linii wyróżnia minimalistyczna elegancja wykończenia oraz funkcjonalność. Fantastycznie prezentuje się elegancki front lodówki w kolorze grafitowej stali. Podkreśla go delikatnie podświetlony na niebiesko podchwyt drzwiczek. Również wnętrze urządzenia zostało zaprojektowane z dbałością o każdy detal. We wnętrzu lodówki szuflady i pojemniki mają teraz szary kolor przez co wyglądają nowocześnie i świetnie komponują się z elementami metalowymi. Pamiętaj, że zawsze możesz wybrać kierunek, w którym otwierają się drzwi i dopasować lodówkę do preferowanego układu kuchni.

Łatwa obsługa.Zewnętrzny błękitny wyświetlacz LED

Dostosuj temperaturę i tryb pracy lodówki dzięki łatwemu w obsłudze wyświetlaczowi LED.

Elegancja i praktyczność. Podświetlony podchwyt

Delikatnie podświetlony na niebiesko podchwyt drzwiczek prezentuje się atrakcyjnie. Ułatwia też dotarcie do lodówki, gdy w kuchni jest ciemno.

Trwałość i bezpieczeństwo. Szkło hartowane

W lodówce zastosowano półki z hartowanego szkła. Są one wytrzymałe na duże obciążenia, odporne na zarysowania, a w razie zabrudzenia, łatwe do wyczyszczenie.

Oświetlenie LED. Jasne wnętrze lodówki

Pobierające mniej prądu oświetlenie LED, daje jednocześnie więcej światła niż tradycyjne żarówki. Dzięki zastosowaniu takiego oświetlenia zużywana jest mniejsza ilość energii, co przekłada się na niższe rachunki.

 

DUŻO MIEJSCA I OPTYMALNE WARUNKI PRZECHOWYWANIA

 

Lodówka posiada pojemność 406 litrów. Tak duża przestrzeń sprawi, że wygodnie zmieścisz w niej potrzebną Ci żywność i napoje. Przechowywane w niej produkty mają zapewnione optymalne warunki, dlatego na dłużej zachowują składniki odżywcze i świeżość. Dodatkowo, w dolnej części urządzenia możesz ustawić temperaturę do aktualnych potrzeb.

Strefa CoolSelect+. Możliwość zamiany zamrażalnika w chłodziarkę

Chłódź lub zamrażaj produkty, w zależności od tego, co potrzebujesz aktualnie przechowywać. W dolnej części urządzenia możesz ustawić jedną z czterech różnych temperatur: -23~-15/-5/-1/2°C.

Twin Cooling Plus™. Dwa niezależne systemy chłodzenia

Produkty mają zapewnione najlepsze warunki przechowywania, dzięki czemu dłużej pozostają świeże. Optymalną wilgotność w chłodziarce i zamrażarce utrzymują dwa niezależne obiegi chłodzenia.

Metal Cooling. Utrzymuje stałą temperaturę

Nawet gdy otwierasz drzwi lodówki temperatura w jej wnętrzu jest stała. Metalowy panel na tylnej ściance zapewnia lepszą izolację, ograniczając wahania temperatury.

Space Max. Cieńsze ścianki, więcej miejsca wewnątrz

Lodówki Samsung to więcej miejsca do przechowywania Twoich potraw, żywności czy napojów. Dzięki technologii Space Max i jej wyjątkowemu i wysoce wydajnemu systemowi izolacji ścianki urządzenia stały się cieńsze, a przestrzeń użytkowa uległa powiększeniu. Teraz Twoja lodówka ma aż 406 litrów (chłodziarka 276 l, zamrażalnik 130 l).

 

FUNKCJONALNA I EKONOMICZNA

 

Precise Chef Cooling™

Tryb dba o stałą, precyzyjną pracę lodówki i ogranicza wahania temperatury do ±0,5°C.

Pełny No Frost

Przechowywane w lodówce produkty na długo zachowują świeżość i walory odżywcze, pyszny smak i swój naturalny kolor, a brak osadzającego się szronu zapewnia więcej przestrzeni.

Power Freeze i Power Cool

Power Freeze aktywuje intensywne zamrażanie, a Power Cool odpowiada za szybkie chłodzenie produktów. Funkcje aktywujesz jednym przyciskiem i to w zaledwie kilka sekund.

Klasa efektywności energetycznej A++

Niższe rachunki za prąd to zasługa silnika, który dobiera optymalne parametry pracy i innowacyjnych technologii. Lodówka pozwala zaoszczędzić energię, jest też bardziej przyjazna dla środowiska.

Tryb wakacyjny

Jeśli planujesz dłuższy wyjazd, uruchom tryb ekonomicznego zużycia energii. Zachowana zostaje normalna praca zamrażalnika, by produkty w nim przechowywane nie uległy rozmrożeniu. Pozostaw pustą część chłodzącą. Utrzyma się w niej temperatura 16°C, która wyeliminuje możliwość pojawienia się nieprzyjemnego zapachu.

Silnik Digital Inverter

Silnik dostosowuje prędkość pracy do aktualnego zapotrzebowania na chłodzenie. Zmniejsza zużycie energii, pracuje ciszej i jest trwalszy. Niezawodność potwierdza 10 letnia gwarancja.

 

DODATKOWE UDOGODNIENIA

 

Zastosowane w lodówce rozwiązania sprawiają, że jej codzienne użytkowanie staje się bardziej komfortowe. Miejsce w urządzeniu zostało dobrze zorganizowane tak, by każdy produkt przechowywany był w najlepszych dla niego warunkach.

Szuflada Optimal Fresh Zone. Idealna świeżość

Przechowuj mięso i ryby w optymalnych dla nich warunkach w szufladzie o obniżonej temperaturze. Produkty zachowają na dłużej świeżość i smak.

Półka na wino. Funkcjonalna organizacja

Napoje butelkowane mają swoje miejsce w lodówce. Nie zajmują cennej przestrzeni na półkach, ani na drzwiach. Zawsze są doskonale schłodzone. Na półce zmieści się aż 5 butelek z napojami.

Pojemnik na nabiał. Praktyczne rozwiązanie.

Lodówka posiada na drzwiach specjalną półkę do przechowywania nabiału. Wszystkie Twoje ulubione sery i jogurty możesz trzymać wygodnie w jednym miejscu, w którym panuje najlepsza dla nich temperatura.

 

RYSUNEK TECHNICZNY

 

A

Szerokość:

595 mm

B

Głębokość:

590 mm

C

Wysokość:

2016 mm

 

PODSUMOWANIE

 
 
 

RB41R7837B1

RB36R8837S9

RB33R8737S9

Twin Cooling Plus™

Precise Chef Cooling™

CoolSelect+

Metal Cooling

Space Max™

No Frost

Silnik Digital Inverter

Funkcja Power Freeze i  Power Cool

Tryb Wakacyjny

Szuflada Optimal Fresh Zone

Liczba półek w chłodziarce

3 półki z hartowanego szkła

3 półki z hartowanego szkła

3 półki z hartowanego szkła

Liczba szuflad w chłodziarce

2

2

2

Pojemnik na nabiał

Półka na wino

Pojemniki w drzwiach w chłodziarce

6

6

6

Liczba szuflad w zamrażalniku

3

3

3

Oświetlenie wewnętrzne

LED

LED

LED

Alarm otwartych drzwi

Otwieranie

Podchwyt

Podchwyt

Podchwyt

Pojemność całkowita lodówki

406 l

355 l

332 l

Pojemność chłodziarki

276 l

245 l

222 l

Pojemność zamrażalnika

130 l

110 l

110 l

Kolor

Grafitowa stal

Stal nierdzewna szczotkowana

Stal nierdzewna szczotkowana

Klasa energetyczna

A++

A++

A++

Poziom głośności

39dB(A)

38dB(A)

38dB(A)

Wymiary (WxSXG)

2016 x 595 x 650 mm

2016 x 595 x 650 mm

1927 x 595 x 590 mm

 

WARTO WIEDZIEĆ

 

Jak poprawnie układać jedzenie w lodówce? 

W przypadku niektórych artykułów spożywczych, jak np. butelkowanych napojów, nie ma znaczenia gdzie je umieścimy, chociaż najwygodniej jest to zrobić na drzwiach. Produkty mleczne i sosy należy przechowywać na górnej półce. Z kolei na półce poniżej najlepiej trzymać potrawy gotowane i pozostałą żywność. Jeżeli chodzi o mięso i wędliny, to należy zawsze trzymać je na najniższej półce. Jest to najważniejsza zasada, ponieważ tego rodzaju produkty są najczęstszym źródłem zachorowań. Należy zawsze zawijać surowe mięso, ryby i drób w folię spożywczą z polietylenu, aby uniknąć ich kontaktu z innymi produktami i zachować lepszy zapach. Sałatki, warzywa i owoce należy przechowywać w oddzielnych szufladach na samym dole lodówki, dzięki czemu unikniemy ich wyschnięcia i dłużej zachowają swoją świeżość.

Oświetlenie LED - jakie są jego zalety? 

Wysoko wydajne oświetlenie LED zajmuje mniej miejsca, nie emituje ciepła i jest dużo bardziej ekologiczne niż standardowe. Rozświetla każdy kąt lodówki jasnym światłem, abyś mógł zobaczyć więcej i z łatwością znaleźć potrzebne produkty.

Jakimi normami kieruje się Samsung na rynku europejskim? 

Samsung łączy wyśrubowane wymagania europejskich norm jakości z innowacyjnością i nowatorstwem koreańskich założycieli. Ośrodki badawcze w Europie - w tym w Polsce - wciąż opracowują nowe rozwiązania. Bazują one na europejskiej tradycji solidności wykonania i dbałości o elementy oraz nowoczesnej technologii i designie. Wszystkie produkty Samsung powstają w atmosferze szacunku do Klienta oraz solidnej, fachowej pracy, której towarzyszy idea tworzenia rzeczy pięknych.

Dane techniczne

lodówka Samsung RB41R7837B1

Wymiary bez elementów wystających (WxSxG) 201,6 x 59,5 x 65 cm
Kolor  grafitowa stal
Kolor / wykończenie frontu  grafitowa stal
Kolor / wykończenie boków  srebrny metalic
Położenie zamrażarki na dole
Bezszronowa (No Frost) pełny No Frost
Sterowanie elektroniczne
Wyświetlacz  tak
Zmiana kierunku otwierania drzwi tak
Liczba termostatów 2
Liczba agregatów 1
Klasa klimatyczna N, SN, T, ST
Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania 18 godzin
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna A++
Roczne zużycie energii 288 kWh = 178,56 zł rocznie
Pojemność użytkowa chłodziarki 276 litrów
Pojemność użytkowa zamrażarki 130 litrów
Poziom hałasu 39 dB
Funkcje   
Kostkarka pojemnik na kostki lodu
Funkcje dodatkowe funkcja "wakacje"
Dodatkowe informacje  podświetlane uchwyty, oświetlenie ledowe
Zastosowane technologie  kompresor Samsung Digital Inverter, zwiększona pojemność Samsung Space Max, niezależne obiegi powietrza Samsung Twin Cooling System
Chłodziarka   
Sposób odszraniania (rozmrażania) chłodziarki No Frost
Komora świeżości tak
Szybkie chłodzenie tak
Wyposażenie  5 półek w drzwiach, 3 półki szklane, pojemnik na nabiał, 1 półka na butelki, 1 szuflada świeżości, 1 szuflada na warzywa i owoce
Zastosowane technologie - chłodziarka  stabilna temperatura Samsung Metal Cooling
Zamrażarka   
Sposób odszraniania (rozmrażania) zamrażarki No Frost
Szybkie zamrażanie tak
Zdolność zamrażania 15 kg/24h
Klasa zamrażarki ****
Wyposażenie  3 szuflady, pojemnik na kostki lodu
Bezpieczeństwo użytkowania   
Bezpieczeństwo użytkowania półki wykonane ze „szkła bezpiecznego”, alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  75 x 64 x 208 cm
Waga z opakowaniem  77 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Instrukcja użytkownika  Pobierz   
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: 3 000 zł - 3 999 zł
  • Marka: Samsung
  • Kolor: srebrny/szary

Ocena klientów

5 na podstawie 11 ocen
5
(10)
4
(1)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • utrzymanie temperatury
  • wygląd
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Fajna lodówka z małym minusem
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
10-03-2021,
Maciej
Potwierdzony zakup

Lodówka wizualnie wygląda bardzo dobrze. Na plus obudowa, na której nie widać palców. Wnętrze jest również duże. Nie mam wielkich oczekiwań wobec takiego sprzętu. Jedynie czego nie uwzględniłem, bo nie wiedziałem, to że lodówka jest nieco odchylona do tyłu. Jeśli nie ma w planach ustawienie lodówki w jednej płaszczyźnie z innym urządzeniem/elementem kuchni to OK, ale jeśli tak to niestety nóżkami tego nie wyregulujesz. Podobno wszystkie lodówki wolnostojące Samsunga tak mają.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Lodówka
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
05-06-2019,
Dorota
Potwierdzony zakup

Lodówka godna polecenia. Cicho pracuje i ładnie wygląda. Niezwykle pojemna.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
;)
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
11-08-2019,
W
Potwierdzony zakup

Mam ją od tygodnie, w tym czasie nie zepsuła .... :)))

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (2) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Samsung RB41R7837B1
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
02-08-2019,
Adrian
Potwierdzony zakup

Lodówkę posiadam od 2 tygodni. Dostarczona lodówka miała dwa obicia, oraz małą rysę na dolnych drzwiach za co przyznany został nam rabat 120 zł. W późniejszym czasie zauważyliśmy, że odstępy w górnych drzwiach do obudowy lodówki są różne między dołem, a górą o około 4mm (wymiana zawiasów przez serwisanta nic nie dała, czekamy na odpowiedz Samsunga). Lodówka po zamknięciu górnych drzwi głośno 'syczała' (naprawione podczas wizyty serwisanta), Wewnątrz lodówki (ustawiona temperatura +6C) osadza się szron, a etykiety produktów są mokre i niemalże się odklejają (częściowo naprawione przez serwisanta). Jakość użytych materiałów dobra, zarówno w środku jak i na zewnątrz. Lodówka wygląda dość elegancko. Na drzwiach odbijają się odciski palców, choć i tak jest lepiej niż w innych modelach. Zamrażalnik i górna komorą mają osobne systemy chłodnicze. Dużym plusem jest pojemy zamrażalnik. Przeszkadza trochę to, że półeczka na lód jest dość wąska. Przydatne jest podświetlenie zamrażalnika, zwłaszcza gdy skradamy się wieczorem po lody i nie chcemy być nakryci. Jak dla mnie trochę za mało opcji modulowania wysokościami półek w górnej komorze, w porównaniu ze starą lodówką. W półeczce na jajka nie mieszczą się średnio-duże kurze jajka, prawdopodobnie Samsung uznał, że klient który kupuje lodówkę za ponad 3,5k zł je wyłącznie jajka przepiórcze.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (12) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Samsung RB41R7837B1
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
13-12-2019,
Solo13
Potwierdzony zakup

Po kilku tygodniach użytkowania mogę powiedzieć, że wnętrze chłodziarki jest bardzo pakowne i w środku mieści się swobodnie naprawdę dużo rzeczy. Metaliczne wykończenie tylnej wewnętrznej ścianki chłodziarki plus "zimna" barwa oświetlenia wnętrza sprawiało na początku wrażenie zaglądania do kostnicy ale po tygodniu durne skojarzenia minęły. Pojemność zamrażarki (szuflad) bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Różnica jest naprawdę znaczna. Dodatkowo oświetlenie szuflad zamrażarki z góry to według mnie bardzo przydatny szczególik. Lodówka pracuje ciągle ale bardzo cicho na poszczególnych poziomach pracy (silnik inwerterowy). Po zmianie kierunku otwierania drzwi (przez upoważnionego fachowca) producent zaleca przełożenie uszczelek. Świadomie tego nie zrobiłem na początku i okazało się, że drzwi zamrażarki są nieszczelne, co powodowało nawarstwianie się szronu/lodu na szufladach, ale tylko z jednej, nieszczelnej strony. Wystarczyło zbliżyć dłoń do zamkniętych drzwiczek, aby wyczuć gdzie jest nieszczelność. Po przełożeniu uszczelek (w kilka minut) było już w porządku, a szron samoistnie zniknął. Żeby nie było tak różowo: lodówka od początku użytkowania wydaje dość głośne trzaski, "stęknięcia" pochodzące z obudowy. To tak jakby zabudowana w niej izolacja "pracowała" pod wpływem temperatury. Strasznie mnie to denerwuje, że firma raczej porządna, lodówka też do najtańszych nie należy, a tu taki "zgrzyt". Na szczęście z biegiem czasu (2-3 tygodnie) częstotliwość tych trzasków znacznie spadła i teraz słyszę je 3-4 razy na dobę. Poza tym trochę się już do nich przyzwyczaiłem i wewnętrzna złość opadła. Mam nadzieję, że trzaski z czasem ustaną lub staną się sprawą zupełnie marginalną i nieistotną. Ogólnie z lodówki jestem, póki co, bardzo zadowolony. Nowa, ładna i zapełniona. POLECAM.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Samsung RB41R7837B1
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
23-04-2020,
Lilka333
Potwierdzony zakup

Lodówka jest bardzo pojemna, cicho pracuje świetnie utrzymuje temperaturę. Panel sterujący na drzwiach jest bardzo intuicyjny. Lód nie zbiera się ani w lodówce ani w zamrażarce. Jedyna uwaga, jaką mogę do niej mieć, to podstawka pod jajka, która pasuje tylko na najwyższą półkę z klapką, a po włożeniu nie mieszczą się do niej żadne jajka rozsądnej wielkości, więc leży nieużywana. Sama półka z klapką natomiast mieści opakowanie 10 jajek, jednak wchodzi ono na styk i za każdym razem trzeba je wyjmować. Mimo to jestem bardzo zadowolona i zdecydowanie polecam.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
piękna i pojemna
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
11-09-2020,
Madzia
Potwierdzony zakup

Po kilku tygodniach użytkowania lodówki mogę śmiało powiedzieć, że to był dobry zakup. Lodówka z zewnątrz wygląda ślicznie, a wnętrze jest przestronne i eleganckie. Jej pojemność bardzo mile mnie zaskoczyła. Pomieści naprawdę spore zakupy. Fajnie są rozplanowane wszystkie półki i szuflady. Dodatkowym plusem jest oświetlenie szuflad zamrażarki od góry, co świetnie się sprawdza wieczorami. Utrzymuje zadaną temperaturę. Minusy: Przy pierwszym uruchomieniu byłam załamana. Słychać było buczenie syczenie i trzaski. Przeczytałam instrukcję i okazało się, że to całkiem normalne, ten typ tak po prostu ma. Po unormowaniu się temperatury w środku odgłosy te znikły. Lodówka pracuje non stop, słychać delikatny szum. Wg większości użytkowników lodówek Samsunga minusem jest półka z pojemnikiem na jajka. Faktycznie ciężko włożyć i wyjąć z niej jajka. Ja nie trzymam jajek w lodówce, a zamykaną półeczkę wykorzystałam na leki, które muszą leżeć w lodówce. Dla mnie minusem jest ciężko wyjmowana szuflada na warzywa i owoce. Przydałaby się prowadnica, żeby mieć łatwiejszy dostęp do znajdujących się w niej produktów.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Lodówka
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
14-06-2020,
Paweł
Potwierdzony zakup

Duża i cicha, dobrze się prezentuje. Wszystko zgodnie z opisem

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Zadowolony klient
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
24-04-2020,
Seb
Potwierdzony zakup

Cicha pojemna, estetyczna. Spełnienia wymagania. Wszystko zgodnie z opisem.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
20-06-2020,
Edyta
Potwierdzony zakup

Lodówka pięknie się prezentuje. Pojemna nareszcie się wszystko mieści,można dużo włożyć. Na początku ją słyszałam (lekko szumi) teraz już się przyzwyczaiłam

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
1 2
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytania i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Samsung RB41R7837B1

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung RB41R7837B1, wpisz 1184928 w wyszukiwarce euro.com.pl.