Samsung RB37J5329SS

lodówka

Samsung
nr kat.
1046478

Podaj numer katalagowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

lodówka Samsung RB37J5329SS
Brak w sklepach stacjonarnych
Brak możliwości dostawy
Niedostępny

Produkt tymczasowo niedostępny

lodówka Samsung RB37J5329SS
Samsung RB37J5329SS
Brak w sklepach stacjonarnych
Brak możliwości dostawy
Niedostępny
Akcesoria
Opis i dane
Samsung Rb37j5329ss Kv 1920px
 
 

WYBRANE CECHY

 
 
 
Samsung Space Max™

Space Max™

Wysoce wydajny system izolacji sprawia, że ścianki urządzenia są cieńsze. Na żywność i napoje przypada większa przestrzeń.

Samsung Twin Cooling™

Twin Cooling™

Optymalna wilgotność utrzymana przez dwa niezależne pracujące obiegi chłodzenia w chłodziarce i zamrażalniku. Zapobiegają mieszaniu się zapachów.

 
Samsung Metal Cooling

Metal Cooling

Metalowy panel na tylnej ściance lodówki utrzymuje niską temperaturę i szybko przywraca odpowiedni jej poziom.

 
 
Samsung Pełny No Frost

Pełny No Frost

Technologia eliminuje tworzenie się szronu i lodu wewnątrz lodówki, dzięki czemu żywność pozostaje dłużej świeża i zachowuje więcej wartości odżywczych.

 
Samsung Szuflada Fresh Zone

Szuflada Fresh Zone

Zapewnia optymalne warunki do przechowywania mięsa i ryb. Produkty zachowują świeżość, smak i strukturę.

Samsung Silnik Digital Inverter

Silnik Digital Inverter

Wydajna praca kompresora pozwala obniżyć opłaty za prąd, a żywotność lodówki jest znacznie wydłużona.

 
 
 

NOWOCZESNE I PONADCZASOWE WZORNICTWO

 
 
 
Samsung Lodowka Eleganckie Wzornictwo Rb37j5329ss 502
 
 

Lodówka Samsung Combi RB37J5329SS to nowoczesna, a zarazem prosta i minimalistyczna konstrukcja pasująca niemal do każdego wnętrza. W lodówce połączono funkcjonalność użytkowania z eleganckim designem, dzięki zastosowanym w niej nowym rozwiązaniom oraz wykończeniu w kolorze Inox. Dodatkowo dla Twojej wygody lodówka posiada delikatne niebieskie podświetlenie LED, które podkreśla jej charakter i niepowtarzalny styl. 

 
 
Samsung Szkło hartowane. Wytrzymałe półki

Szkło hartowane. Wytrzymałe półki

W lodówce zastosowano półki z hartowanego szkła. Dzięki tak zabezpieczonej powierzchni, półki są wytrzymałe na duże obciążenia, odporne na zarysowania i bardzo łatwo jest je wyczyścić. W razie potrzeby i dla większej wygody półki można wyjąć i szybko umyć pod bieżącą wodą.

 
Samsung Oświetlenie LED. Jasne wnętrze lodówki

Oświetlenie LED. Jasne wnętrze lodówki

Pobierające mniej prądu oświetlenie LED, daje jednocześnie więcej światła niż tradycyjne żarówki. Dzięki zastosowaniu takiego oświetlenia zużywana jest mniejsza ilość energii, co przekłada się na niższe rachunki.

 
Samsung Licowane drzwi. Szerokie otwieranie i łatwy dostęp

Licowane drzwi. Szerokie otwieranie i łatwy dostęp

Bezkolizyjne drzwi lodówki z serii Cool, otwierają się pod kątem 90° nawet przy postawieniu jej bezpośrednio przy ścianie. Dzięki szeroko otwieranym drzwiom masz ułatwiony dostęp do wnętrza, a urządzenie sprawdzi się w małej kuchni.

 
Samsung Ergonomiczny uchwyt. Wygodne otwieranie

Ergonomiczny uchwyt. Wygodne otwieranie

W modelu lodówki RB37J5329SS zamontowano tradycyjne i funkcjonalne uchwyty, które zapewniają łatwy dostęp do jej wnętrza.

 
Samsung Szkło hartowane. Wytrzymałe półkiSamsung Szkło hartowane. Wytrzymałe półkiSamsung Szkło hartowane. Wytrzymałe półki
 
 
 

WIĘKSZA POJEMNOŚĆ, DZIĘKI CIEŃSZYM ŚCIANKOM LODÓWKI

 
 
 
Samsung Lodowki Duzo Miejsca Rb37j5329ss 502
 
 

Technologia Space Max™ umożliwiła pogłębienie i poszerzenie przestrzeni użytkowej chłodziarko-zamrażarki. Wyjątkowy i wysoce wydajny system izolacji sprawił, że ścianki urządzenia stały się cieńsze i wewnątrz do dyspozycji mamy większą pojemność. W tak zaprojektowanej lodówce zmieścisz więcej mimo tego, że parametry zewnętrzne się nie zmieniły.

 
 
Samsung Pojemniki w drzwiach. Łatwa, samodzielna regulacjaSamsung Pojemniki w drzwiach. Łatwa, samodzielna regulacjaSamsung Pojemniki w drzwiach. Łatwa, samodzielna regulacja

Pojemniki w drzwiach. Łatwa, samodzielna regulacja

 

Przechowywanie nigdy nie było tak łatwe! Umieść sześć pojemników w drzwiach lodówki tak, by swobodnie przechowywać produkty o różnej wielkości. Wykorzystaj miejsce w drzwiach, zwalniając tym samym miejsce na półkach.

 
Samsung Szuflada Fresh Zone. Idealne warunki przechowywaniaSamsung Szuflada Fresh Zone. Idealne warunki przechowywaniaSamsung Szuflada Fresh Zone. Idealne warunki przechowywania

Szuflada Fresh Zone. Idealne warunki przechowywania

 

Specjalnie zaprojektowana szuflada Fresh Zone, zapewnia idealne warunki do przechowywania mięsa i ryb. Zachowuje właściwą temperaturę, która pomaga utrzymać dłużej świeżość i smak produktów oraz ich wartości odżywcze.

 
Samsung Wygodne rozwiązanie. Pojemne szufladySamsung Wygodne rozwiązanie. Pojemne szufladySamsung Wygodne rozwiązanie. Pojemne szuflady

Wygodne rozwiązanie. Pojemne szuflady

Większe i bardziej praktyczne szuflady w zamrażalniku! Idealna przestrzeń do przechowywania żywności przeznaczonej do mrożenia. Szuflady wysuwają się do samego końca, dzięki czemu dostęp do przechowywanych produktów jest prosty i wygodny.

 
Samsung Praktyczne rozwiązanie na butelki. Półka na butelkiSamsung Praktyczne rozwiązanie na butelki. Półka na butelkiSamsung Praktyczne rozwiązanie na butelki. Półka na butelki

Praktyczne rozwiązanie na butelki. Półka na butelki

 

Metalowa, specjalnie wyprofilowana półka na wino to idealne miejsce do zagospodarowania ulubionych napojów butelkowanych.

 
 
 

Technologie Samsung

 
 
 
Samsung Lodowka Rb37j5329ss Technologie Lifestyle
 
 
Samsung Dłuższa świeżość produktów. Twin Cooling™Samsung Dłuższa świeżość produktów. Twin Cooling™Samsung Dłuższa świeżość produktów. Twin Cooling™

Dłuższa świeżość produktów. Twin Cooling™

Twin Cooling Plus™ to dwa niezależne obiegi chłodzenia w chłodziarce i zamrażalniku. Dzięki czemu żywność zachowuje doskonałą jakość i wilgotność, a zapachy nie przenikają się między komorami.

 
Samsung Stabilna temperatura chłodzenia. Metal CoolingSamsung Stabilna temperatura chłodzenia. Metal CoolingSamsung Stabilna temperatura chłodzenia. Metal Cooling

Stabilna temperatura chłodzenia. Metal Cooling

Metalowy panel działa jak akumulator zimna. Pozwala szybko wyrównać temperaturę wewnątrz urządzenia po otwarciu drzwi i dostaniu się ciepłego powietrza do środka. Dzięki temu jedzenie zachowuje świeżość i przechowywane jest w odpowiedniej temperaturze.

 
Samsung Skuteczne chłodzenie bez szronu i lodu. Pełny No FrostSamsung Skuteczne chłodzenie bez szronu i lodu. Pełny No FrostSamsung Skuteczne chłodzenie bez szronu i lodu. Pełny No Frost

Skuteczne chłodzenie bez szronu i lodu. Pełny No Frost

Przechowywane produkty na długo zachowują świeżość i walory odżywcze, pyszny smak i swój naturalny kolor, a brak osadzającego się szronu zapewnia więcej przestrzeni. Technologia No Frost to nie tylko smak i zdrowie, ale również wygoda, gdyż pozwala raz na zawsze pożegnać się z nieprzyjemnym obowiązkiem rozmrażania lodówki!

 
Samsung Power Freeze. Szybkie zamrażanie produktówSamsung Power Freeze. Szybkie zamrażanie produktówSamsung Power Freeze. Szybkie zamrażanie produktów

Power Freeze. Szybkie zamrażanie produktów

Wciśnij przycisk Power Freeze i przytrzymaj go przez 3 sekundy, by aktywować intensywne zamrażanie. Funkcja ułatwia i przyspiesza zamrażanie dużej ilości żywności. Jest aktywna przez 50 godzin i przez ten czas w zamrażalniku będzie utrzymywana minimalna temperatura.

 
 
 

Niezawodna i ekonomiczna lodówka na lata

 
 
 
Samsung Kompresor Digital Inverter. 10 lat gwarancjiSamsung Kompresor Digital Inverter. 10 lat gwarancjiSamsung Kompresor Digital Inverter. 10 lat gwarancji

Kompresor Digital Inverter. 10 lat gwarancji

Niezawodny z 10-letnią gwarancją kompresor Digital Inverter to "serce" lodówki. Jest on wytrzymały, działa cicho (hałas na poziomie 38 dBA) i wydajnie. Częste otwieranie drzwi lodówki czy reakcja na ciepłą żywność mogą powodować zmiany temperatury. Wówczas kompresor dostarcza więcej zimnego powietrza. Kiedy osiągnie optymalną temperaturę, utrzymuje jej stały poziom. Digital Inverter pozwala obniżyć zużycie energii, wynikające ze zmniejszonego tarcia wewnętrznego (bezszczotkowa budowa) oraz regulowanej prędkości pracy (7 stopni).

 
Samsung Tryb wakacyjny. Jeszcze więcej oszczędnościSamsung Tryb wakacyjny. Jeszcze więcej oszczędnościSamsung Tryb wakacyjny. Jeszcze więcej oszczędności

Tryb wakacyjny. Jeszcze więcej oszczędności

Jeśli planujesz dłuższy wyjazd warto skorzystać z funkcji, która uruchomi w lodówce tryb ekonomicznego zużycia energii. Jednocześnie utrzymana zostanie normalna praca zamrażalnika, tak aby przechowywane w nim produkty nie uległy rozmrożeniu. Inteligentny tryb wakacyjny zachowuje w części chłodzącej temperaturę na poziomie 12°C. W ten sposób eliminujemy możliwość pojawienia się w lodówce nieprzyjemnego zapachu. Należy pamiętać by przed włączeniem trybu wakacyjnego całkowicie opróżnić chłodziarkę.

 
 
 

rzut techniczny

 
 
 
Samsung Rysunek Techniczny 438
  • A Szerokość: 595 mm
  • B Głębokość: 675 mm
  • C Wysokość: 2010 mm
 
 
 

w opakowaniu

 
 
 
Samsung Lodowka W Opakowaniu 404 1920
 
 
 

porównaj produkty

 
 
 
  Samsung Lodowka Tabela Rb37j5329ssRB37J­5329SS Samsung Lodowka Tabela Rb31ferncww RB31F­ERNCWW Samsung Lodowka Tabela Rb31ferncssRB31F­ERNCSS Samsung Lodowka Tabela Rb31fsrndsaRB31F­SRNDSA Samsung Lodowka Tabela Rb31fsrndssRB31F­SRNDSS
Space Max™ Tak Nie Nie Nie Nie
Pełny No Frost Tak Tak  Tak   Tak  Tak
System Twin Cooling ™ Tak Nie Nie Nie Nie
Metal Cooling Tak Nie Nie Nie Nie
System Multi Flow Nie Tak Tak   Tak   Tak
Szuflada Cool Select Zone™ Nie Tak Tak   Tak Tak
Funkcja Power Freeze Tak  Tak Tak   Tak  Tak
Tryb wakacyjny Tak  Tak  Tak Tak  Tak
Ilość półek w chłodziarce 3  3  4
Szuflady na warzywa 2  2  1
Półka na nabiał w chłodziarce Tak Tak Tak  Tak   Tak
Półka na wino Tak Tak Tak Tak   Tak
Pojemnik na jajka Tak Tak Tak Tak   Tak
Pojemniki drzwiowe w chłodziarce Tak Tak  Tak  Tak   Tak
Szuflady w zamrażalniku 3  3  3  3  3
Kostkarka Tak  Tak Tak  Tak  Tak
Wyświetlacz Zewnętrzny Zewnętrzny  Zewnętrzny Wewnętrzny Wewnętrzny 
Oświetlenie LED Tak  Tak  Tak  Tak Tak
Alarm otwartych drzwi Tak Tak  Tak Tak   Tak
Możliwość przekładania drzwi Tak Tak  Tak Tak Tak
Kolor Inox Biały Inox Metaliczny Grafit Inox
Klasa energetyczna A+++  A++  A++ A+ A+ 
Roczne zużycie energii 173 kWh 257 kWh  257 kWh  280kWh 280 kWh 
Pojemność chłodziarki 267 l 206 l 206 l  212 l 212 l 
Pojemność zamrażalnika 98 l 98 l 98 l  98 l 98 l 
Waga  79 kg 70 kg 70 kg   70 kg  70 kg 
Wymiary (WxSxG) 2010 x 595 x 675 mm 1850 x 595 x 668 mm    1850 x 595 x 668 mm   1850 x 595 x 668 mm  1850 x 595 x 668 mm 
 
 
 

Warto wiedzieć

 
 
 

Czy chłodziarko-zamrażarkę można położyć na jej tylną ścianę podczas zmiany kierunku otwarcia drzwi?
Chłodziarko-zamrażarki nie wolno kłaść na jej tylną ścianę. Podczas zmiany kierunku otwierania drzwi konieczne jest podniesienie przedniej części lodówki w celu wykręcenia dolnego zawiasu z mocowaniem przedniej nóżki. Maksymalny kąt o jaki można podnieść przednią część obudowy (odchylić urządzenie do tyłu) wynosi 45 stopni.

 

Oświetlenie LED - jakie są jego zalety?
Wysoko wydajne oświetlenie LED zajmuje mniej miejsca, nie emituje ciepła i jest dużo bardziej ekologiczne niż standardowe. Rozświetla każdy kąt lodówki jasnym światłem, abyś mógł zobaczyć więcej i z łatwością znaleźć potrzebne produkty.

 

Jakimi normami kieruje się Samsung na rynku europejskim?
Samsung łączy wyśrubowane wymagania europejskich norm jakości z innowacyjnością i nowatorstwem koreańskich założycieli. Ośrodki badawcze w Europie - w tym w Polsce - wciąż opracowują nowe rozwiązania. Bazują one na europejskiej tradycji solidności wykonania i dbałości o elementy oraz nowoczesnej technologii i designie. Wszystkie produkty Samsung powstają w atmosferze szacunku do Klienta oraz solidnej, fachowej pracy, której towarzyszy idea tworzenia rzeczy pięknych.

 
 

Dane techniczne

lodówka Samsung RB37J5329SS

Wymiary bez elementów wystających (WxSxG) 201 x 59,5 x 67,2 cm
Kolor  stal nierdzewna + srebrny-malowany
Kolor / wykończenie frontu  srebrny - stal nierdzewna inox
Kolor / wykończenie boków  srebrny
Położenie zamrażarki na dole
Liczba agregatów 1
Liczba termostatów 2
Zdolność zamrażania 13 kg/24h
Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania 18 godzin
Bezszronowa (No Frost) pełny No Frost
Sposób odszraniania (rozmrażania) chłodziarki No Frost
Sposób odszraniania (rozmrażania) zamrażarki No Frost
Sterowanie elektroniczne
Szybkie chłodzenie nie
Szybkie zamrażanie tak
Zmiana kierunku otwierania drzwi tak
Funkcje dodatkowe komora świeżości "Fresh Zone", oświetlenie ledowe, technologia Digital Inverter, technologia Space Max, Twin Cooling System, wnętrze Metal Cooling, wyświetlacz elektroniczny
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna A+++
Roczne zużycie energii 173 kWh = 105,53 zł rocznie
Pojemność użytkowa chłodziarki 267 litrów
Pojemność użytkowa zamrażarki 98 litrów
Klasa zamrażarki ****
Klasa klimatyczna N, SN, T, ST
Poziom hałasu 37 dB
Bezpieczeństwo użytkowania   
Bezpieczeństwo użytkowania  powłoka antybakteryjna, półki wykonane ze „szkła bezpiecznego”, alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  75 x 63 x 210 cm
Waga z opakowaniem  87 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  1 półka na butelki, 1 szuflada na warzywa i owoce, 1 szuflada świeżości, 3 półki szklane w chłodziarce, 3 szuflady w zamrażarce, 4 półki w drzwiach, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Instrukcja użytkownika  Pobierz   
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: 2 000 zł - 2 499 zł
  • Marka: Samsung
  • Kolor: srebrny/szary

Ocena klientów

5 na podstawie 160 ocen
5
(145)
4
(9)
3
(3)
2
(1)
1
(2)
Najwyżej ocenione zalety:
  • wygląd
  • utrzymanie temperatury
98% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Samsung RB37J5329SS
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
03-02-2020,
Małgosia
Potwierdzony zakup

Lodówko-zamrażarka spełnia swoje funkcje. Jedyny jej mankament to pojawiające od czasu do czasu niemal thriller'owskie odgłosy pracy.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Bardzo dobra
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
25-10-2019,
woper
Potwierdzony zakup

Działa bez zarzutu już długi czas. Jedynie półka na jajka to jakaś paranoja, nie ma szans włożyć jajek i zamknąć klapkę. Ten kto to projektował powinien się puknąć w głowę.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Lodówka Samsung
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
08-11-2019,
Kwak
Potwierdzony zakup

Cicha, dobrze ro, planowane wnętrze, estetyczna, wygodna w użyciu

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jak na razie - bardzo udany model lodówki
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
09-04-2015,
Ilona
Potwierdzony zakup

Lodówkę mam od miesiąca. Gdy ją zamawiałam, nie było jeszcze żadnej opinii, ponieważ był to nowy model. Kryteria zakupu: wygląd, wyposażenie, koszty energii i także poziom hałasu. Szukałam czegoś z niskim poziomem decybeli. Bałam się, że lodówka będzie głośna (po opiniach podobnych modeli Samsunga) - ale niepotrzebnie. Pracuje cichutko. Żywność idealnie się przechowuje (w porównaniu do starej lodówki), fajne są szuflady na świeże mięso i warzywa. Nie mogę się nic wypowiedzieć na temat kosztów eksploatacji, za krótki okres, poczekamy na rachunki ;) Ogólnie jestem bardzo zadowolona.

Pokaż całość
Pytania (2) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (19) (34) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
jaka ocena po roku uzytkowania ? jaki poziom halasu ? oraz bezawaryjnosc
slav zapytał 21-02-2016
Odpowiedz
Witam. Jak sprawuje się lodówka? Czy nie ma za mało półek? A gdzie w tej lodówce trzymać jajka????
lortsniv zapytał 16-12-2015
Odpowiedz
Zwiń pytania
Polecam
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
22-07-2015,
Kate
Potwierdzony zakup

Wygląda tak, jak się spodziewałam, Pracuje cicho, niezauważalnie mimo, iż w kuchni mam drewnianą podłogę pływającą - więc nie ma możliwości stałego 100% wypoziomowania. Fajna półka na butelki wina, dużo miejsca. O energooszczędności się nie mogę wypowiedzieć - za krótko. Nie mam z nią żadnych problemów.

Pokaż całość
Pytania (2) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (9) (13) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
jaka ocena po roku uzytkowania ? jaki poziom halasu ? oraz bezawaryjnosc
slav zapytał 21-02-2016
Odpowiedz
Jestem zadowolona. Duża, pojemna, wygodna w używaniu, wygodne póki na drzwiach, fajny wieszak na wina, wykorzystywany u mnie także na butelki z mlekiem czy napoje. Lodówka jest bardzo cicha, stoi w kuchni otwartej na salon. Obawiałam się o poziom hałasu, bo wraz z transportem zamówiłam zmianę kierunku otwierania drzwi. Czytałam opinie, że zrobione niefachowo powoduje głośną pracę. Nic takiego nie ma miejsca. Dotychczas bezawaryjna i na pewno energooszczędna - znacznie niższe rachunki za prąd w stosunku do poprzedniego mieszkania, gdzie miałam 15 letnią lodówkę. Ale to nie jedyna energooszczędna zmiana w mieszkaniu i nie prowadzę dokładnych pomiarów/wyliczeń -więc na pewno nie tylko to ma wpływ.
Kate odpowiedział23-02-2016
Witam. Jak sprawuje się lodówka? Czy nie ma za mało półek? A gdzie w tej lodówce trzymać jajka????
lortsniv zapytał 16-12-2015
Odpowiedz
Zwiń pytania
Polecam
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
17-05-2016,
andziale
Potwierdzony zakup

Lodówkę mam od 3 tygodni. Spełnia moje oczekiwania. Bardzo cicha, wcale jej nie słychać. Dobre rozmieszczenie półek, ładny wygląd. Funkcjonalne i estetyczne uchwyty do otwierania lodówki i zamrażalnika. Polecam

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (9) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
24-05-2016,
morlok
Potwierdzony zakup

Wygląd, pojemność, cicha praca - niezaprzeczalne atuty lodówki.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (5) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Super lodówka
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
26-05-2016,
Morgan78
Potwierdzony zakup

Posiadam lodówkę 3 tygodnie, uważam że zakup trafiony bardzo funkcjonalna, dużo póle, zamrażarka działa bardzo dobrze, szybko mrozi produkty. Może małym minusem są słyszalne odgłosy pracy ale nie zawsze. Sprzęt godny polecenia.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (7) (3) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Rewelacja
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
31-05-2016,
Sticker89
Potwierdzony zakup

Lodówka jest piękna a przy tym bardzo funkcjonalna. Zapachy się nie mieszają. Lód się nigdzie nie zbiera. Miejsca mnóstwo.Po prostu super.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (7) (5) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Lodówka Samsung RB37J5329SS
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
06-09-2016,
Łukasz
Potwierdzony zakup

Używam od ok 4 m-cy. Ogólnie lodówka jest super - duże wnętrze, fajnie rozłożone półki i szuflady. Super sprawa to przemieszczalne półeczki na drzwiach. Wygląd też ok. Jedyny minus i to dość duży to kultura pracy - lodówka pracuje bardzo rzadko ale jak już się "rozkręci" to wydaje dźwięk o wysokiej częstotliwości (takie jakby piszczenie) który jest naprawdę irytujący.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (6) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Pytania i odpowiedzi (19)
Powiadom o pytaniach
co zawiera - transport 0 zł
dziatek zapytał 1 rok temu
Dla tego pytania nikt nie dodał jeszcze odpowiedzi. Dodaj odpowiedź
Witam W specyfikacji jest informacja o alarmie otwartych drzwi. w jaki sposób działa ? Mam wrażenie że moja lodówka nie posiada tej opcji ?
Witam.Chcialam zapytać czy to normalne że drzwi od chłodziarki po otwarciu automatycznie się zamykają nie można otworzyć szuflady bo dźwi cały czas chcą się zamknąć w zamrażarce ok otwieram na szerokość jaką chce.
Witam. Słyszałam że niektóre lodówki Samsunga, które nie są do zabudowy, można zabudować (na przykład model RB41J7839S4). A jak jest z tym modelem?
Witam. Czy lodówkę Samsung RB37J5329SSmozna zamówić w kolorze czarnym ?
Lodówka. A dokładne zamrażalnik dziwnie się zachowuje a dokładnie z tyłu na ściance zamrażalnika pojawił się szron na półkach też jest lód czemu tak się stało pisze że beszronowy zamrażarki a pojawił się od d
Pytanie do użytkowników: czy u Was też słychać (w zasadzie cały czas) dźwięk dobiegający z tyłu lodówki i przypominający "świergotanie"? Dźwięk ten znika dopiero chwilę (pół minuty?) po wyłączeniu lodówki z kontaktu. Pewnie jest to dźwięk przepływającego czynnika chłodzącego, ale w nocy jest naprawdę słyszalny. Nie wiem, czy podlega to naprawie?
Dlaczego tydzień temu bez promocji ce na wynosiła 2.499,00 zł , a po wprowadzeniu rzekomej promocji na sprzęt agd koszt wynosi 2.599,00 zł ????
Witam potrzebuję wymiary od samego końca czyli od ściany do końca uchwytu (głębokość). Mam dokładnie 70 cm i muszę wiedzieć czy się zmieści.dzieki i Pozdrawiam
Czy przy zmianie kierunku otwierania drzwi trzeba obracać uszczelki? Przy oględzinach wydaje się że na całym obwodzie są takie same.
Witam - mam pytanie - przy otwieraniu drzwi tak trochę szerzej słychać takie dziwne pyknięcie - zwykle pojawia się gdy po dłuższym czasie otwieram lodówkę po raz pierwszy, natomiast nie słychać tego dźwięku gdy otworze drzwi po raz 2,3 itp. Czy to kwestia zawiasów? (mam wrażenie że ten dźwięk wydaje górny zawias) Czy to kwestia do reklamacji ?
Na stronach producenta Samsung jest napisane o 6 półkach, a tutaj o 4 ile ich w końcu jest?
Czy głębokość podana przy produkcie 67,2cm to wymiar łącznie z uchwytem? Jeżeli nie jaka jest całkowita głębokość lodówki?
Witam czy drzwi lodówki przy otwieraniu wychodzą poza obrys urządzenia?
Dzień dobry. W papierowej instrukcji obsługi wyczytałem że lodówka posiada alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi i że przy ręcznej zmianie ustawień temperatury zaznacza to cichym dźwiękiem. U mnie w świeżo zakupionej lodówce nic takiego nie występuje.Proszę o potwierdzenie że ten typ lodówki posiada jedną i drugą opcję
Jak wygląda kwestia przełożenia drzwi i ile to kosztuje ? - Samsung RB37J5329SS
witam mam pytanie gdy kupię lodówkę przez internet z transportem mogę liczyć na wniesienie na 1piętro oraz zabranie starej lodówki
Witam, bardzo proszę o informację ,czy lodówka RB37J5329SS ma funkcję szybkiego chłodzenia. Pozdrawiam
Dzień dobry. W opisie lodówki jest tzw. bezkolizyjne otwieranie drzwi, co rozumie się jako bezproblemowe wysuwanie szuflad, gdy drzwi są otwarte pod kątem 90 stopni. Natomiast z instrukcji, którą skądś ściągnęłam, wynika że lodówka potrzebuje 40 cm prawie do otwarcia. Czy mogłabym prosić o wyjaśnienie w takim razie tych dwóch sprzeczności, lodówki nigdzie nie można obejrzeć...
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung RB37J5329SS, wpisz 1046478 w wyszukiwarce euro.com.pl.