Przejdź do opisu produktu

Lodówka Candy Fresco CCE4T618EB

lodówka

Candy
nr kat.
1260113

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Razem taniej!

Produkt, który aktualnie
przeglądasz:
Candy Fresco CCE4T618EB
1 699 zł
Candy Fresco CCE4T618EB
+
16,99 zł
-15%
15,99 zł
-20%
13,99 zł
-30%
19,99 zł
Przeznaczenie  lodówki
16,99 zł
-15%
15,99 zł
-20%
13,99 zł
-30%
19,99 zł
Kategoria  AGD
Przeznaczenie  lodówki
33,99 zł
-15%
31,99 zł
-20%
27,99 zł
-30%
39,99 zł
Przeznaczenie  lodówki
16,99 zł
-15%
15,99 zł
-20%
13,99 zł
-30%
19,99 zł
Przeznaczenie  lodówki
Wybierz inny produkt
67,99 zł
-15%
63,99 zł
-20%
55,99 zł
-30%
79,99 zł
Zawartość  garnek
W zestawie  garnek 1,5 l
271,15 zł
-15%
255,20 zł
-20%
223,30 zł
-30%
319 zł
Zawartość  4 garnki, 5 pokrywek szklanych, rondel
W zestawie  garnek 1,5 l, garnek 2 l, garnek 4 l, garnek 5 l, rondel 1 l
Wybierz inny produkt
67,99 zł
-15%
63,99 zł
-20%
55,99 zł
-30%
79,99 zł
Typ noża  nóż do obierania, nóż do krojenia, nóż do siekania, nóż do smarowania
Ostrze / rękojeść  stal nierdzewna / tworzywo sztuczne
Przeznaczenie  mięso, owoce, warzywa, pieczywo, drób, zioła
39,94 zł
-15%
37,59 zł
-20%
32,89 zł
-30%
46,99 zł
Wykonanie  tworzywo sztuczne, stal nierdzewna
Gwarancja  24 miesiące
67,99 zł
-15%
63,99 zł
-20%
55,99 zł
-30%
79,99 zł
Typ noża  nóż do krojenia, nóż do siekania
Ostrze / rękojeść  stal nierdzewna / tworzywo sztuczne
Przeznaczenie  mięso, warzywa, ryby
169,99 zł
-15%
159,99 zł
-20%
139,99 zł
-30%
199,99 zł
Liczba elementów  24 elementy
Wyposażenie  6 noży obiadowych, 6 widelców obiadowych, 6 łyżek obiadowych, 6 łyżeczek do herbaty
Możliwość mycia w zmywarce  tak
Wybierz inny produkt
Cena razem:
Oszczędzasz

Akcesoria

Opis produktu

Poznaj lodówkę

Postaw na innowacyjne technologie i oszczędność w Twoim domu.
Candy CCE4T618EB

DANE TECHNICZNE

Linia Fresco

Lodówki zapewniające świeżość przechowywanym produktom na niespotykanym dotąd poziomie.

DANE TECHNICZNE

Klasa energetyczna E

Efektywność energetyczna urządzenia w klasie E zapewnia niższe rachunki za prąd.

DANE TECHNICZNE

Wysokość

Bardzo wysoka lodówka mierząca 185 cm.

DANE TECHNICZNE

Szerokość

Szerokość lodówki wynosi 60 cm.

01

Lodówka zachowująca świeżość produktów na bardzo długo

Dzięki zastosowanym technologiom oraz zaawansowanemu systemowi chłodzenia, lodówki z linii Fresco gwarantują długotrwałą świeżość przechowywanych produktów.

02

Total No Frost Circle+

Dzięki technologii Total No Frost Circle+ stała i jednorodna temperatura oraz wilgotność są utrzymywane na każdej półce i w każdym miejscu Twojej lodówki.

03

Do 100 różnych kombinacji układu modułowego

Ogromna elastyczność konfiguracji półek i balkoników w pełni zaspokoi stale zmieniające się potrzeby.

04

ZERO WASTE - nie marnuj żywności dzięki porządkowi w lodówce

Fresco pozwala na lepszą kontrolę nad przechowywanymi produktami, minimalizując ryzyko marnowania żywności.

Zobacz funkcje Twojej nowej lodówki

Candy CCE4T618EB

Lodówka zachowująca świeżość produktów na bardzo długo

Candy Fresco to zupełnie nowa, zaprojektowana we Włoszech lodówka, która przenosi przechowywanie żywności na zupełnie nowy poziom. Możesz dostosować wnętrze lodówki do własnych potrzeb dzięki elastycznemu systemowi modułowemu. Co więcej, dzięki aplikacji hOn możesz osiągnąć pełny potencjał lodówki, zarządzając nią zdalnie i mając pełną kontrolę nad stanem umieszczonej w niej żywności, co skutecznie zapobiegnie jej marnowaniu.

Wysoka klasa energetyczna E

Poznaj urządzenie w nowej klasie energetycznej E. Od 1 marca 2021 roku obowiązują nowe oznaczenia etykiet w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/1369 z dnia 4 lipca 2017 r., ustanawiającemu ramy etykietowania energetycznego i uchylające dyrektywę 2010/30/UE. Zgodnie z powyższym stare klasy tracą ważność i nie mogą być bezpośrednio porównywane.

Total No Frost Circle +

Zachowaj świeżość żywności nawet o 40%* dłużej, bez względu na to, w którym miejscu ją przechowujesz. Dzięki technologii Total No Frost Circle + stała i jednorodna temperatura oraz wilgotność są utrzymywane na każdej półce i w każdym zakątku Twojej lodówki. Boczny przepływ powietrza zapewnia długotrwałą świeżość żywności oraz zachowanie pełni jej wartości odżywczych. *Wyniki testów przeprowadzone przez niezależne, zewnętrzne laboratorium techniczne porównujące lodówkę z technologią Total No Frost Circle + z lodówką z technologią bezpośredniego przepływu.

Tak cicha, że nie zaburzy domowego spokoju

Lodówki z serii Fresco mogą stawać w szranki z wieczornym szeptem, którego poziom hałasu oscyluje między 30 a 40 dB, i wychodzą z tego osobliwego, domowego pojedynku zwycięsko! Nasze chłodziarko-zamrażarki są niemal niesłyszalne i z powodzeniem mogą być częścią nowoczesnej kuchni otwartej na salon.

Łatwe sterowanie dwoma, niezależnymi obiegami powietrza

Intuicyjny, dotykowy panel sterowania, to prawdziwe centrum dowodzenia poziomem temperatury w całej lodówce. Bezproblemowo możesz zmieniać i kontrolować temperaturę zarówno w chłodziarce, jak i zamrażarce, a ustawienia te mogą być niezależne dla każdej strefy. Łatwe zarządzanie pracą urządzenia sprawi, że Twoje produkty będą zawsze odpowiednio zabezpieczone.

4 półki w chłodziarce

Zachowanie idealnego porządku w chłodziarce nigdy nie było tak proste jak w lodówce Candy Fresco. Cztery półki, których wysokość jest elastyczna, a ich układ można zmieniać na wiele sposobów, pozwolą optymalnie zarządzać przechowywanymi produktami każdego dnia.

5 balkoników na drzwiach

Zmieniaj układ pięciu balkoników niemal jak konstrukcję z klocków, dopasowując ich aranżację do rodzaju przechowywanych aktualnie produktów. Układaj bezpiecznie swoje ulubione napoje, soki, oleje, majonez czy musztardę i ciesz cię elastycznością oraz brakiem nudy.

Szuflada na owoce i warzywa z regulacją wilgotności

Przechowuj warzywa i owoce tak, by zachowały swoje wartości odżywcze na dłużej. Lodówka Candy Fresco wyposażona jest w przezroczystą szufladę z regulacją poziomu wilgotności, która nie tylko pozwoli szybko ocenić, czy Twoje ulubione produkty są nadal świeże, ale również ułatwi do nich dostęp.

3 szuflady w zamrażarce

Trzy pojemne szuflady w zamrażarce pozwolą nie tylko zmieścić o wiele więcej produktów niż dotychczas, ale również znacznie lepiej uporządkować przechowywaną żywność. Dzięki nim z pewnością nie zabraknie Ci już miejsca na zapasy dla całej rodziny.

Elastyczna łączność

Aplikacja hOn otwiera zupełnie nowe możliwości, dokonując prawdziwej rewolucji w codziennym użytkowaniu jednego z najważniejszych domowych urządzeń. Dzięki połączeniu z siecią wi-fi możesz sprawdzać swoje zapasy żywności i napojów, tworzyć wirtualną listę zakupów, mieć pełną kontrolę nad datami ważności, zmieniać temperaturę i tryby pracy lodówki oraz stale kontrolować jej stan techniczny.

Candy Fresco to zupełnie nowa, zaprojektowana we Włoszech lodówka, która przenosi przechowywanie żywności na zupełnie nowy poziom. Możesz dostosować wnętrze lodówki do własnych potrzeb dzięki elastycznemu systemowi modułowemu, który pozwala na 100 różnych kombinacji układu półek i balkoników. Co więcej, dzięki aplikacji hOn możesz osiągnąć pełny potencjał lodówki, zarządzając nią zdalnie i mając pełną kontrolę nad stanem umieszczonej w niej żywności, co skutecznie zapobiegnie jej marnowaniu.

 

Połącz za pomocą sieci wi-fi swoją lodówkę Fresco z aplikacją hOn i rozpocznij zupełnie nowy rozdział w codziennym użytkowaniu jednego z najważniejszych domowych urządzeń. Korzystając ze smartfona możesz sprawdzać swoje zapasy żywności i napojów, tworzyć wirtualną listę zakupów, mieć pełną kontrolę nad datami ważności, zmieniać temperaturę i tryby pracy lodówki oraz stale kontrolować jej stan techniczny.

 

Masz ochotę na doskonale schłodzony napój bez konieczności częstego zaglądania do lodówki i sprawdzania, czy już osiągnął optymalną temperaturę? Nic prostszego! Wystarczy skorzystać z aplikacji hOn i pomocy wirtualnego asystenta, który poprosi Cię jedynie o niezbędne informacje, takie jak rodzaj opakowania i pojemność, a gdy Twój napój osiągnie idealną temperaturę wyśle stosowne powiadomienie na Twój smartfon.

 

Dzięki systemowi chłodzenia znajdującemu się wokół ścian zamrażarki, przepływ powietrza jest delikatny i równomierny, co skutecznie zapobiega tworzeniu się dużych ilości szronu i lodu. Proces ręcznego rozmrażania jest szybszy, a szuflady są łatwiejsze do czyszczenia. Taka technologia efektywniej konserwuje żywność i pozwala oszczędzać energię elektryczną.

 
Odkryj więcej funkcji

Candy CCE4T618EB

Zaawansowana łączność z aplikacją

Dzięki wbudowanemu modułowi wi-fi możesz połączyć lodówkę z aplikacją hOn i zarządzać nią zdalnie.

Kontroluj swoje urządzenie zdalnie za pomocą głosu

Zarządzaj, kontroluj i steruj swoją lodówką za pomocą głosu, dzięki aplikacji hOn.

Sprawdź daty ważności z asystentem inwentaryzacji

Uniknij marnowania żywności dzięki lepszej kontroli dat za pomocą aplikacji hOn.

Sprawdź stan swojego urządzenia za pomocą Smart Check-up

Aplikacja hOn umożliwia kontrolę diagnostyczną lodówki z poziomu smartfona.

   Czy wiesz, że...?

Pierwsze urządzenia do chłodzenia produktów pojawiły się już w 1851 roku, a ich działanie polegało na produkcji kostek lodu. Choć w gospodarstwach domowych urządzenia tego typu zaczęły pojawiać się w 1913 roku, to ich sprzedaż na szerszą skalę zaczęła się dopiero w 1920, kiedy zaczęto wykorzystywać freon. Prawdziwy rozkwit produkcji lodówek nastąpił natomiast w latach 40. XX wieku – wtedy również pojawiły się zamrażalniki.

Zainspiruj się!
Najczęściej zadawane pytania
 • Czy rozmieszczenie produktów w lodówce ma wpływ na poziom ich świeżości?

  Prawidłowe rozmieszczenie żywności w lodówce ma duże znaczenie dla zachowania jej właściwości odżywczych. Na najwyższej półce powinny znajdować się produkty o dłuższych terminach trwałości. Środkowe półki to idealne miejsce na nabiał. Dolne półki to z kolei najzimniejsze miejsce w chłodziarce i należy umieszczać na nich mięso, ryby oraz pokrojone owoce i warzywa. Drzwi lodówki natomiast, to doskonałe miejsce na napoje, słoiki z majonezem i musztardą oraz sosy.

 • Jak mogę zindywidualizować moją lodówkę?

  Możesz dostosować wnętrze lodówki do własnych potrzeb dzięki elastycznemu systemowi modułowemu, który umożliwia aż 100 różnych kombinacji układu półek i balkoników. Modyfikuj przestrzeń lodówki, dostosowując ją do rodzaju przechowywanych produktów.

 • Czy mogę zamontować drzwi lodówki z dowolnej strony?

  Tak, lodówka Candy Fresco umożliwia łatwy montaż drzwi zarówno z prawej, jak i lewej strony. Swoboda w wyborze instalacji drzwi ułatwi najlepsze wkomponowanie urządzenia w domową przestrzeń.

 • Czym jest system Total No Frost Circle +?

  Total No Frost Circle + to specjalne rozwiązanie, które gwarantuje stałą i jednorodną temperaturę oraz wilgotność na każdej półce i w każdym miejscu lodówki. Boczny przepływ powietrza zapewnia długotrwałą świeżość żywności oraz zachowanie pełni jej wartości odżywczych.

 • Czy korzystanie z aplikacji hOn na smartfonie może pomóc w niemarnowaniu żywności?

  Zdecydowanie tak! Dzięki połączeniu lodówki z aplikacją masz możliwość pełnej kontroli nad jej zawartością gdziekolwiek jesteś. Dzięki temu możesz zawsze sprawdzić swoje aktualne zapasy żywności i napojów oraz tworzyć wirtualne listy zakupów i mieć zawsze na wyciągnięcie ręki informacje o wszystkich terminach ważności.

Dane techniczne

lodówka Candy Fresco CCE4T618EB

Wymiary bez elementów wystających (WxSxG) 185 x 59,5 x 65,8 cm
Kolor  czarny
Kolor / wykończenie frontu  czarny
Kolor / wykończenie boków  czarny
Położenie zamrażarki na dole
Bezszronowa (No Frost) pełny No Frost
Sterowanie elektroniczne
Wyświetlacz  tak
Zmiana kierunku otwierania drzwi tak
Licowane drzwi tak
Liczba termostatów 1
Liczba agregatów 1
Klasa klimatyczna N, ST
Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania 10 godzin
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna E
Roczne zużycie energii 256 kWh = 197,12 zł rocznie
Pojemność użytkowa chłodziarki  222 litry
Pojemność użytkowa zamrażarki  119 litrów
Poziom hałasu  39 dB
Klasa poziomu hałasu  C
Funkcje   
Dystrybutor wody nie
Wymuszona cyrkulacja powietrza tak
Funkcje dodatkowe funkcja "wakacje", funkcja "eco", zdalne sterowanie
Dodatkowe informacje  rolki jezdne, oświetlenie ledowe
Zastosowane technologie  wbudowany moduł Wi-Fi, obieg powietrza Candy Circle +, aplikacja Candy/Haier hOn
Chłodziarka   
Sposób odszraniania (rozmrażania) chłodziarki No Frost
Liczba półek  4
Szybkie chłodzenie tak
Regulacja wysokości półek  tak
Wyposażenie  5 półek w drzwiach, 4 półki szklane, 1 szuflada z niezależną kontrolą wilgotności
Zamrażarka   
Sposób odszraniania (rozmrażania) zamrażarki No Frost
Liczba pojemników  3
Zdolność zamrażania 5,4 kg/24h
Klasa zamrażarki ****
Wyposażenie  3 szuflady
Bezpieczeństwo użytkowania   
Bezpieczeństwo użytkowania półki wykonane ze „szkła bezpiecznego”, alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  65 x 74 x 189 cm
Waga z opakowaniem  65 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim
Instrukcja użytkownika  Pobierz
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz
Producent   
Nazwa producenta / importera  Candy Hoover Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Cena: 1 600 zł - 1 799 zł
 • Marka: Candy
 • Kolor: czarny

Ocena klientów

5 na podstawie 34 ocen
5
(34)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione cechy:
 • wygląd
 • utrzymanie temperatury
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Ocena wysoka oznacza 3, 4 lub 5 gwiazdek
Wczytywanie...
Najbardziej pomocne
Najwyżej ocenione
Najniżej ocenione
Najnowsze
wszystkie
wszystkie
Potwierdzony zakup, pozostałe opinie
Potwierdzony zakup (1)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Klient Euro (0)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Pozostałe opinie (33)
Nie możemy potwierdzić, że autorzy tych opinii są naszymi klientami i kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Polecanko
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
22-03-2022,
Agnes

To mój kolejny sprzęt marki Candy i tym razem również się nie zawiodłam! Wykonanie na najwyższym poziomie. Chodzi bardzo cicho, praktycznie niezuważalnie, szron nie powstaje. Nie mam jej nic do zarzucenia

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
dobry sprzęt
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
04-04-2022,
kokos

Fajna wąska lodówka z super stylowym designem. Jesteśmy w fazie testów ale póki co cicho chodzi i wszystko długo utrzymuej świeże

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
doskonała
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
07-04-2022,
violet

Pierwszy raz kupiłam lodówkę z polecenia i okazało się, że przyjaciółka totalnie miała rację! Obie mamy małe dzieci, więc "buczenie" nie wchodziło w grę. Tej lodówki w ogóle nie słychać. Jakby w ogóle jej nie było. Do tego aplikacja, samodzielne przestawianie półek i balkoników i to no frost, które faktycznie działa. Jestem zachwycona!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
lodówka
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
04-04-2022,
ellka

Tak matowej lodówki jeszcze nie widziałam ;) wygląda świetnie a aplikacja to doskonałe rozwiązanie. W końcu wiem, co w niej mam i nie ma opcji żebym zapomniała o czymś i musiała potem wyrzucać. Zero waste górą!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Fajna
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
28-03-2022,
Julek

Bardzo fajny czarny matowy kolor. Wykończenie robi wrażanie, jest estetyczne. Jest pojemna, szczególnie zamrażarni. Super!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Super
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
07-04-2022,
Mary

Cieszę się że zdecydowałam się na ten model. Lodówka sprawuje się bez zarzutu, bardzo dobrze chłodzi dzięki czemu produkty długo pozostają świeże, a przy tym jest bardzo cichutka

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
jest super!
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
08-04-2022,
marlonka

Według mojej oceny ten model jest świetny. Szukałam czarnej poręcznej lodówki i ta jest właśnie taka. A cena? Mega przystępna!!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam!
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
08-04-2022,
Agata

Świetny wybór, polecam każdemu! Bardzo pojemna, idealna dla dużej rodziny

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
klasa
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
09-04-2022,
tomik

szkoda, że na promce nie kupiłem.. ale wy kupujcie bo to jest klasa sprzęcik!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam!
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
14-04-2022,
Dorota

Piękny design,a oprócz niego lodówka ma jeszcze wiele do zaoferowania, myślę, że na tej półce cenowej to najrozsądniejsze rozwiązanie

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Autor tej opinii jest naszym klientem. Kupił ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Autor tej opinii jest naszym klientem. Nie możemy potwierdzić, że kupił ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
Najbardziej pomocne
Najwyżej ocenione
Najniżej ocenione
Najnowsze
wszystkie
wszystkie
Potwierdzony zakup, pozostałe opinie
Potwierdzony zakup (1)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Klient Euro (0)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Pozostałe opinie (33)
Nie możemy potwierdzić, że autorzy tych opinii są naszymi klientami i kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.

Pytania i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Candy Fresco CCE4T618EB

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Candy Fresco CCE4T618EB, wpisz 1260113 w wyszukiwarce euro.com.pl.