Przejdź do opisu produktu

Samsung Chef Collection RB36R8899SR

lodówka do obudowy

Samsung
nr kat.
1184562

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Razem taniej!

Akcesoria

Opis produktu


Uwaga: Lodówka do instalacji w zabudowie kuchennej, z drzwiami ze stali szlachetnej. Zabudowa lodówki polega na obudowaniu jej od góry i po bokach.
 
 

WYBRANE CECHY

 

Kitchen Fit™ 

Urządzenie można obudować i spasować na równi z innymi meblami.

Strefa Cool Select+ 

Możliwość optymalnego dostosowania temperatury do przechowywanych produktów.

Twin Cooling Plus™ 

Idealna wilgotność w chłodziarce i zamrażarce dzięki dwóm obiegom chłodzenia.

Metal Cooling 

Metalowy panel na tylnej ściance lodówki utrzymuje niską temperaturę i szybko przywraca odpowiedni jej poziom.

Space Max

Technologia umożliwiła pogłębienie i poszerzenie powierzchni użytkowej chłodziarko-zamrażarki bez zwiększania jej wymiarów zewnętrznych.

 

KITCHEN FIT™ - IDEALNIE DOPASOWANE WZORNICTWO

 

Wolnostojąca lodówka Kitchen Fit™ to świetna alternatywa dla tradycyjnych lodówek do zabudowy. Dzięki perfekcyjnie spasowanym bokom, idealnie wpasuje się w linie mebli. Eleganckie drzwi i front ze stali nierdzewnej oraz delikatnie podświetlony na niebiesko uchwyt drzwiczek podkreślą wyjątkowy charakter Twojej kuchni. Również wnętrze zostało zaprojektowane z dbałością o detale. Szary kolor szuflad i pojemników wygląda nowocześnie nowocześnie i świetnie komponuje się z metalowymi elementami. Pamiętaj, że zawsze możesz wybrać kierunek, w którym otwierają się drzwi i dopasować lodówkę do preferowanego układu kuchni.

Zwiększony zakres otwarcia. Licowane drzwi

W lodówce Samsung zwiększył się zakres otwarcia drzwi, który ułatwia ich otwieranie. Nawet gdy lodówka stoi bezpośrednio przy ścianie.

Elegancja i praktyczność. Podświetlony podchwyt 

Delikatnie podświetlony na niebiesko podchwyt drzwiczek prezentuje się atrakcyjnie. Ułatwia też dotarcie do lodówki, gdy w kuchni jest ciemno.

Łatwa obsługa. Zewnętrzny błękitny wyświetlacz LED

Dostosuj temperaturę i tryb pracy lodówki dzięki łatwemu w obsłudze wyświetlaczowi LED.                                                                                                  

Szkło hartowane. Wytrzymałe półki

W lodówce zastosowano półki z hartowanego szkła. Są one wytrzymałe na duże obciążenia, odporne na zarysowania, a w razie zabrudzenia, łatwe do wyczyszczenia.

Oświetlenie LED. Jasne wnętrze lodówki

Pobierające mniej prądu oświetlenie LED, daje jednocześnie więcej światła niż tradycyjne żarówki. Dzięki zastosowaniu takiego oświetlenia zużywana jest mniejsza ilość energii, co przekłada się na niższe rachunki.

 

PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIA NA CO DZIEŃ

 

Lodówka posiada pojemność 368 litrów. Tak duża przestrzeń sprawi, że wygodnie zmieścisz w niej potrzebną Ci żywność i napoje. Przechowywane w niej produkty mają zapewnione optymalne warunki, dlatego na dłużej zachowują składniki odżywcze i świeżość. Dodatkowo, w dolnej części urządzenia możesz ustawić temperaturę do aktualnych potrzeb.

Cool Select+. Możliwość zamiany zamrażalnika w chłodziarkę

Chłódź lub zamrażaj produkty, w zależności od tego, co potrzebujesz aktualnie przechowywać. W dolnej części urządzenia możesz ustawić jedną z czterech różnych temperatur: -23~-15/-5/-1/2°C. 

Twin Cooling Plus. Dwa niezależne systemy chłodzenia

Produkty mają zapewnione najlepsze warunki przechowywania, dzięki czemu dłużej pozostają świeże. Optymalną wilgotność w chłodziarce i zamrażarce utrzymują dwa niezależne obiegi chłodzenia.

phpvYsXRZ phpzkhBCU 960 twin cooling plus TM

Metal Cooling. Utrzymuje stałą temperaturę

Nawet gdy otwierasz drzwi lodówki temperatura w jej wnętrzu jest stała. Metalowy panel na tylnej ściance zapewnia lepszą izolację, ograniczając wahania temperatury.

Space Max. Cieńsze ścianki, więcej miejsca wewnątrz

Lodówki Samsung to więcej miejsca do przechowywania Twoich potraw, żywności czy napojów. Dzięki technologii Space Max™ i jej wyjątkowemu i wysoce wydajnemu systemowi izolacji ścianki urządzenia stały się cieńsze, a przestrzeń użytkowa uległa powiększeniu. Teraz Twoja lodówka do obudowy ma aż 368 litrów (chłodziarka 246 l, zamrażalnik 122 l).

phpofrOiX 960 pojemnosc 368
 

FUNKCJONALNA I EKONOMICZNA

 

Precise Chef Cooling™

Tryb dba o stałą, precyzyjną pracę lodówki i ogranicza wahania temperatury do ±0,5°C.

Pełny No Frost

Przechowywane w lodówce produkty na długo zachowują świeżość i walory odżywcze, pyszny smak i swój naturalny kolor, a brak osadzającego się szronu zapewnia więcej przestrzeni.

Power Freeze i Power Cool

kafle boczne power frezee cool czarne rowne

Power Freeze aktywuje intensywne zamrażanie, a Power Cool odpowiada za szybkie chłodzenie produktów. Funkcje aktywujesz jednym przyciskiem i to w zaledwie kilka sekund.

Klasa efektywności energetycznej D

phpOpeDgi kafle boczne klasa energetyczna czarna new2

Niższe rachunki za prąd to zasługa silnika, który dobiera optymalne parametry pracy i innowacyjnych technologii. Lodówka z klasą  energetyczną D pozwala zaoszczędzić energię, jest też bardziej przyjazna dla środowiska.

Tryb wakacyjny

Jeśli planujesz dłuższy wyjazd, uruchom tryb ekonomicznego zużycia energii. Zachowana zostaje normalna praca zamrażalnika, by produkty w nim przechowywane nie uległy rozmrożeniu. Pozostaw pustą część chłodzącą. Utrzyma się w niej temperatura 16°C, która wyeliminuje możliwość pojawienia się nieprzyjemnego zapachu.

Silnik Digital Inverter

Silnik dostosowuje prędkość pracy do aktualnego zapotrzebowania na chłodzenie. Zmniejsza zużycie energii, pracuje ciszej i jest trwalszy. Niezawodność potwierdza 10 letnia gwarancja.

 

DODATKOWE UDOGODNIENIA

 

Zastosowane w lodówce rozwiązania sprawiają, że jej codzienne użytkowanie staje się bardziej komfortowe. Miejsce w urządzeniu zostało dobrze zorganizowane tak, by każdy produkt przechowywany był w najlepszych dla niego warunkach, a specjalnie zaprojektowane naczynie posłuży Ci nie tylko do przechowywania, ale także do przygotowywania potraw.

Szuflada Metal Chef Zone. Idealna świeżość

Przechowuj mięso i ryby w optymalnych dla nich warunkach w szufladzie o obniżonej temperaturze, wykończonej metalową płytą. Produkty zachowają na dłużej świeżość i smak.

Naczynie Chef Pan™. Do przechowywania i gotowania

Specjalne zaprojektowane naczynie ułatwi Ci przyrządzanie posiłków. Taca ze stali nierdzewnej służy do przechowywania, przygotowywania oraz pieczenia potraw. Pasuje do prowadnic piekarnika. Możesz ją również umyć w zmywarce.

Półka na wino. Funkcjonalna organizacja

Napoje butelkowane mają swoje miejsce w lodówce. Nie zajmują cennej przestrzeni na półkach, ani na drzwiach. Zawsze są doskonale schłodzone. Na półce zmieści się aż 5 butelek z napojami.

Pojemnik na nabiał. Praktyczne rozwiązanie.

Lodówka posiada na drzwiach specjalną półkę do przechowywania nabiału. Wszystkie Twoje ulubione sery i jogurty możesz trzymać wygodnie w jednym miejscu, w którym panuje najlepsza dla nich temperatura.

 

RYSUNEK TECHNICZNY

 

A

Szerokość:

595 mm

B

Wysokość:

2016 mm

C

Głębokość:

590 mm

 

W OPAKOWANIU

 
 

PODSUMOWANIE

 
 
 

RB36R8899SR

RB36R8837S9

RB33R8737S9

Wzornictwo Kitchen Fit™

Twin Cooling Plus™

Precise Chef Cooling™

Cool Select+

Metal Cooling

Space Max™

No Frost

Silnik Digital Inverter

Funkcja Power Freeze i  Power Cool

Tryb Wakacyjny

Szuflada Metal Chef Zone™

-

-

Naczynie Chef Pan™

-
-

Liczba półek w chłodziarce

3 półki z hartowanego szkła

3 półki z hartowanego szkła

3 półki z hartowanego szkła

Liczba szuflad w chłodziarce

2

2

2

Pojemnik na nabiał

Półka na wino

Pojemniki w drzwiach w chłodziarce

6

6

6

Liczba szuflad w zamrażalniku

3

3

3

Oświetlenie wewnętrzne

LED

LED

LED

Alarm otwartych drzwi

Otwieranie

Podchwyt

Podchwyt

Podchwyt

Pojemność całkowita lodówki

368 l

368 l

346 l

Pojemność chłodziarki

246 l

246 l

224 l

Pojemność zamrażalnika

122 l

122 l

122 l

Kolor

Stal nierdzewna

Stal nierdzewna szczotkowana

Stal nierdzewna szczotkowana

Klasa energetyczna

D

E

E

Poziom głośności

38dB(A)

38dB(A)

38dB(A)

Wymiary (WxSXG)

2016 x 595 x 590 mm

2016 x 595 x 650 mm

1927 x 595 x 590 mm

 

WARTO WIEDZIEĆ

 

Co oznacza Kitchen Fit™?

Wzornictwo Kitchen Fit™ to minimalistyczna elegancja wykończenia oraz funkcjonalność. Urządzenia z tej linii zostały zaprojektowane tak, by można je było obudować idealnie na równi z meblami. Przy tym, zyskały około 90 l więcej pojemności. Również wnętrze lodówki zyskało odświeżony wygląd z szufladami i pojemnikami w szarym kolorze.

Jak poprawnie układać jedzenie w lodówce? 

W przypadku niektórych artykułów spożywczych, jak np. butelkowanych napojów, nie ma znaczenia gdzie je umieścimy, chociaż najwygodniej jest to zrobić na drzwiach. Produkty mleczne i sosy należy przechowywać na górnej półce. Z kolei na półce poniżej najlepiej trzymać potrawy gotowane i pozostałą żywność. Jeżeli chodzi o mięso i wędliny, to należy zawsze trzymać je na najniższej półce. Jest to najważniejsza zasada, ponieważ tego rodzaju produkty są najczęstszym źródłem zachorowań. Należy zawsze zawijać surowe mięso, ryby i drób w folię spożywczą z polietylenu, aby uniknąć ich kontaktu z innymi produktami i zachować lepszy zapach. Sałatki, warzywa i owoce należy przechowywać w oddzielnych szufladach na samym dole lodówki, dzięki czemu unikniemy ich wyschnięcia i dłużej zachowają swoją świeżość.

Oświetlenie LED - jakie są jego zalety? 

Wysoko wydajne oświetlenie LED zajmuje mniej miejsca, nie emituje ciepła i jest dużo bardziej ekologiczne niż standardowe. Rozświetla każdy kąt lodówki jasnym światłem, abyś mógł zobaczyć więcej i z łatwością znaleźć potrzebne produkty.

Jakimi normami kieruje się Samsung na rynku europejskim? 

Samsung łączy wyśrubowane wymagania europejskich norm jakości z innowacyjnością i nowatorstwem koreańskich założycieli. Ośrodki badawcze w Europie - w tym w Polsce - wciąż opracowują nowe rozwiązania. Bazują one na europejskiej tradycji solidności wykonania i dbałości o elementy oraz nowoczesnej technologii i designie. Wszystkie produkty Samsung powstają w atmosferze szacunku do Klienta oraz solidnej, fachowej pracy, której towarzyszy idea tworzenia rzeczy pięknych.

Dane techniczne

lodówka do obudowy Samsung Chef Collection RB36R8899SR

Wymiary (wys. x szer. x gł.)  201,6 x 59,5 x 59 cm
Położenie zamrażarki na dole
Bezszronowa (No Frost) pełny No Frost
Sterowanie elektroniczne
Kompresor inverter  tak
Zmiana kierunku otwierania drzwi tak
Sposób montowania frontu brak możliwości zamontowania frontu
Liczba termostatów 2
Liczba agregatów 1
Klasa klimatyczna N, SN, T, ST
Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania 18 godzin
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna D
Roczne zużycie prądu 210 kWh = 130,20 zł rocznie
Pojemność użytkowa chłodziarki 246 litrów
Pojemność użytkowa zamrażarki 122 litry
Poziom hałasu 38 dB
Klasa poziomu hałasu  C
Funkcje   
Funkcje dodatkowe  funkcja "wakacje"
Dodatkowe informacje  podświetlane uchwyty, oświetlenie ledowe
Zastosowane technologie  kompresor Samsung Digital Inverter, zwiększona pojemność Samsung Space Max, niezależne obiegi powietrza Samsung Twin Cooling System
Chłodziarka   
Sposób odszraniania (rozmrażania) chłodziarki No Frost
Liczba półek  3
Komora świeżości  tak
Szuflada z kontrolą wilgotności  nie
Szybkie chłodzenie tak
Wyposażenie  5 półek w drzwiach, naczynie Chef Pan do przechowywania i gotowania, 3 półki szklane, pojemnik na nabiał, 1 półka na butelki, 1 szuflada świeżości, 1 szuflada na warzywa i owoce
Zastosowane technologie - chłodziarka  komora świeżości Samsung Chef Zone, tryb Chef Mode Samsung
Zamrażarka   
Sposób odszraniania (rozmrażania) zamrażalnika No Frost
Liczba pojemników  3
Szybkie zamrażanie tak
Zdolność zamrażania 15 kg/24h
Klasa zamrażarki ****
Bezpieczeństwo użytkowania   
Bezpieczeństwo użytkowania  półki wykonane ze „szkła bezpiecznego”, alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  70 x 64 x 208 cm
Waga z opakowaniem  88 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Instrukcja użytkownika  Pobierz
Gwarancja    
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: od 2 500 zł
  • Marka: Samsung
  • Bezszronowa (No Frost): pełny No Frost

Ocena klientów

5 na podstawie 22 ocen
5
(19)
4
(2)
3
(1)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • ustawienia chłodzenia
  • utrzymanie temperatury
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Lodówka RB36R8899SR
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
16-08-2021,
4Est
Potwierdzony zakup

lodowka super, duza pojemnosc chlodziarki i zamrazarki, bardzo ladny design (pasuje idealnie do mebli) sprawuje sie ok, latwosc zmian temperatur zmiany polek w lodowce - proste ale trzeba troche pomanewrowac

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (5) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
lodówka
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
14-09-2021,
heh
Potwierdzony zakup

wielki plus za wymiary tj. mała głębokość minus cena

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
polecam
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
02-11-2021,
Jurek
Potwierdzony zakup

bardzo estetyczna. półki z przyjemnego w dotyku i mocnego plastiku. wysuwane szuflady są na dobrych prowadnicach. Jest dopiero zamontowana. Myślę, że w taki sam pozytywny sposób ocenię ją w trakcie użytkowania.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Samsung Chef Collection RB36R8899SR
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
22-12-2021,
zane
Potwierdzony zakup

Jest głośna mimo delklaracji producenta o (38 db) Trudna do wypoziomowania a to jest warunek cichej pracy. Duży fabryczny przechył lodówki do tyłu odbiera estetykę. Wzywam serwis 1 tydzień po zakupie

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Lodówka Samsung Chef Collection RB36R8899SR
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
02-09-2021,
EK
Potwierdzony zakup

Lodówka estetyczna, cicho pracuje, gabaryty odpowiednie do małej, blokowej kuchni. Polecam.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
polecam
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
18-09-2021,
KL
Potwierdzony zakup

Bardzo dobra jakość wykonania, świetne rozwiązania w środku, pięknie się prezentuje. Dla mnie jedynym minusem jest to, że za żadne skarby nie potrafimy wyjąć półek, ponieważ są one tak dopasowane że po prostu nie da się ich wyjąć i ustawić tak jakbym chciała. Zaleta tej lodówki jest to, że ma głębokość 59,5 cm więc nie wystaje z obudowy.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Lodówka
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
25-09-2021,
Tarzan
Potwierdzony zakup

Lodówka rewelacyjna ,na razie wszystko ok :)

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Godna polecenia
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
07-10-2021,
Adam
Potwierdzony zakup

Brak uwag, wysoki model lodówki, spełnia oczekiwania klienta

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Piękna i wydajna !!!
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
11-12-2019,
Komandos200
Potwierdzony zakup

Bardzo cicha,pojemna i ślicznie wygląda. Energooszczędna.Polecam!!!

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Czy ta lodówka jest inwertorowa.? Nigdzie nie mogę na to pytanie uzyskac odpowiedzi.
alex zapytał 19-05-2020
Odpowiedz
Zwiń pytania
wygląd to za mało
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
24-05-2020,
ja
Potwierdzony zakup

jeśli miałabym możliwość obejrzenia jej w sklepie nie kupiłabym z uwagi na zaniżoną użyteczność. lodówka obok wielu zalet ma też liczne wady. 1. drzwi lodówki są za grube w stosunku do grubości obudowy - to powoduje szereg problemów z dostępem do zawartości lodówki i wkładaniu bądź wyjmowaniu półek czy szuflad - to istna ekwilibrystyka. przeszkadza mi to że stojąc naprzeciw otwartej lodówki drzwi razem z pojemnikami zabierają 15 cm z 52 cm szerokości wnętrza. w tym samym miejscu stała lodówka elektrolux, ale jej drzwi odchylały się całkowicie. Samsung ma dodatkowo znacznie głębsze pojemniki na drzwiach, które pogłębiają problem. Naczynie chef pan nie pasuje ani do mojego piekarnika ani bosh'a sąsiadów - bezużyteczna. Szkoda że euro nie daje możliwości wyboru dodatkowej półki zamiast tego naczynia albo przynajmniej nie sprawdzi do jakich piekarników to pasuje. Pólka pod którą podwieszany jest chef pan ma otok plastikowy który powoduje że półka nie ma jednej płaszczyzny - słoiki stoją przekrzywione. Jest za mały zakres regulacji wysokości półek. ponieważ nie używam półki na butelki a chef pan jest bez sensu brakuje mi jednej półki. Zaniżyłam oceny w gwiazdkach bo euro zawyża ocenę ogólną, a utrzymania temperatury czy energooszczędności nie mogę ocenić po 2 tygodniach użytkowania.

Pokaż całość
Pytania (2) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (19) (3) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
To dla kogo jest przeznaczona ta lodówka? Bo nie zrozumiałam części wypowiedzi osoby odpowiadającej
Krystyna zapytał 12-02-2021
Odpowiedz
Niestety zastrzeżenia dotyczace lodówki wynikają wyłącznie z niedoinformowania. To lodówka tylko dla tych którzy zamierzają wykorzystać jej niespotykane u innych producentów cechy zabudowy w ciągu kuchennym, w innym przypadku jej wybór jest funkcjonalnie i ekonomicznie nieuzasadniony. Drzwi lodówki nie mogą się szerzej otwierać, bo lodówka jest przeznaczona do obudowy (2,5 milimetra od sąsiedniego mebla) - gdyby otwierały się szerzej, zahaczały by w mebel. Naczynie chef pan jest przeznaczone do piekarników Samsung - jest ta informacja w instrukcji, która jest na stronie Samsunga. Każdy piekarnik ma inne, choć podobne wymiary wnętrza, więc nie powinno to być zaskoczeniem.
mariowp zapytał 22-06-2020
Odpowiedz
Zwiń pytania
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
1 2 3
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytania i odpowiedzi (9)

Powiadom o pytaniach
Zależy mi na urządzeniu nie emitującym światła w miejscu postawienia. - Czy możliwe jest wyłączenie niebieskiego podświetlania uchwytu? - Czy panel kontrolny na froncie świeci cały czas czy jedynie podczas ustawiania opcji?
Jaki piekarnik będzie pasował do tej lodówki, przy założeniu ,że będą na tej samej ścianie kuchennej?
Czy lodówka nadaje się również do postawienia jako niezabudowana?
Na którą stronę otwierają się drzwi lodówki, fabrycznie?
Można na stałe wymontować ten dodatek chew pan razem z tą plastikową ,,otoczką'' tak aby półka nad była bardziej stabilna i prosta? Chodzi mi o zrobienie z niej klasycznej półki takiej jak w tańszym bliźniaczym modelu.
Czy lodówkę Samsung Chef Collection RB36R8899SR obudowuje się na styk z bokami lodówki i górą? Jak odbywa się wówczas wentylacja i chłodzenie silnika?
Czy drzwi lodówki po otwarciu wychodzą poza obrys lodówki? Chodzi mi o to, czy może stać zabudowana mając po prawej stronie od razu ścianę, czy też będzie potrzebny jakiś cokół pomiędzy lodówką a ścianą, żeby ją swobodnie otwierać?
Co to znaczy do obudowy. Czy lodówkę można zlicować z frontami mebli kuchennych gdy głębokość szafek kuchennych wynosi 60 cm?Zostaje wtedy pół centymetra z tyłu lodówki. Czy lodówka może stykać się z meblami kuchennymi? Czy producent dopuszcza taki montaż.
Czy ta lodówka ma możliwość zamontowania frontów meblowych?
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung Chef Collection RB36R8899SR, wpisz 1184562 w wyszukiwarce euro.com.pl.