Przejdź do opisu produktu

Samsung BRB260087WW

lodówka do zabudowy

Samsung
nr kat.
1101593

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Akcesoria

Opis produktu

 

wybrane cechy

 

Coolselect+

Komorę zamrażalnika możesz ustawić według swoich potrzeb, na 1 z 4 trybów: zamrażalnika, chłodziarki, przechowywania mięsa i ryb lub delikatnego zamrażania.

Twin Cooling Plus™

Technologia eliminuje tworzenie się szronu i lodu wewnątrz lodówki, dzięki czemu żywność pozostaje dłużej świeża i zachowuje więcej wartości odżywczych.

Pełny No Frost™

Technologia eliminuje tworzenie się szronu i lodu wewnątrz lodówki, dzięki czemu żywność pozostaje dłużej świeża i zachowuje więcej wartości odżywczych.

Space Max

Cieńsze niż w tradycyjnej lodówce ścianki. Zwiększona pojemność wewnętrzna, przy zachowaniu tych samych wymiarów zewnętrznych.

Silnik Digital Inverter

Silnik jest cichy i oszczędny. Optymalna praca kompresora pozwala obniżyć opłaty za prąd, a żywotność lodówki jest znacznie wydłużona.

Silnik Digital Inverter

Zapewnia optymalne warunki do przechowywania mięsa i ryb. Produkty zachowują świeżość i smak.

 
 

Spójna ARANŻACJA KUCHNI 

 
 

Możliwość zabudowania urządzenia sprawia, że kuchnia będzie stanowiła spójną całość, a po zabudowie nie stracimy żadnej z jego praktycznych funkcji. Dzięki technologii Space Max, wewnątrz lodówki do zabudowy mamy więcej powierzchni użytkowej. Na praktyczne, optymalnie zaprojektowane wnętrze składają się półki z eleganckiego i łatwego w utrzymaniu czystości hartowanego szkła oraz pojemniki w drzwiach, które można umiejscowić tak, by przechowywać produkty o różnej wielkości.

 
 

WIĘKSZA POJEMNOŚĆ, DZIĘKI CIEŃSZYM ŚCIANKOM LODÓWKI

 
 

Technologia Space Max, umożliwiła pogłębienie i poszerzenie przestrzeni użytkowej chłodziarko-zamrażarki. Wyjątkowy i wysoce wydajny system izolacji sprawił, że ścianki urządzenia stały się cieńsze i wewnątrz do dyspozycji mamy większą pojemność. W tak zaprojektowanej lodówce zmieścisz więcej mimo tego, że parametry zewnętrzne się nie zmieniły.

 
 
 

Łatwa, samodzielna regulacja. Pojemniki na drzwiach

Przechowywanie nigdy nie było tak łatwe! Umieść pięć pojemników w drzwiach lodówki tak, by swobodnie przechowywać produkty o różnej wielkości. Wykorzystaj miejsce w drzwiach, zwalniając tym samym miejsce na półkach.

Idealne warunki przechowywania. Szuflada Fresh Zone

System organizacji przestrzeni wewnątrz lodówek Samsung to rozmaite rozwiązania dające Ci łatwy dostęp do przechowywanych pokarmów i napoi. Metalowa, specjalnie wyprofilowana półka na wino, to idealne miejsce do zagospodarowania swoich ulubionych napojów butelkowych.

Praktyczny niezbędnik. 

Pojemnik a produkty delikatesowe

Dzięki pojemnikowi na produkty delikatesowe z łatwością zorganizujesz przestrzeń w swojej lodówce. Możesz używać go jako dodatkową szufladę lub jako przenośny pojemnik na żywność. A ponieważ jest przeźroczysty szybko zauważysz, co jest w środku.

Wygodne rozwiązanie. 

Pojemne szuflady

Większe i bardziej praktyczne szuflady w zamrażalniku! Zapewniają optymalną przestrzeń do przechowywania żywności przeznaczonej do mrożenia. Szuflady wysuwają się do samego końca, dzięki czemu dostęp do przechowywanych produktów jest prosty i wygodny.

Jeszcze więcej miejsca w lodówce.

Półka na butelki

System organizacji przestrzeni wewnątrz lodówek Samsung to rozmaite rozwiązania dające Ci łatwy dostęp do przechowywanych pokarmów i napojów. Metalowa, specjalnie wyprofilowana półka na wino, to idealne miejsce do zagospodarowania swoich ulubionych napojów butelkowych.

Wszystkie produkty w zasięgu ręki. 

Półka Easy Slide

Porządek w zamrażalniku i wszystko pod ręką! Wysuwasz lub wsuwasz. W pełni wykorzystane miejsce i funkcjonalne rozwiązanie. Zwłaszcza, gdy chcesz sięgnąć po rzeczy umieszczone głębiej. 

 
 

Technologie Samsung

 

Dopasuj tryby pracy do swoich potrzeb! Coolselect+

Coolselect+ to możliwość ustawienia optymalnej temperatury w zamrażalniku dla różnych produktów. Dzięki czemu żywność na dłużej pozostaje świeża i smaczna. Jeden przycisk umożliwia przestawienie temperatury, w jednym z czterech trybów chłodzenia: zamrażalnika, chłodziarki, przechowywania mięsa i ryb lub delikatnego zamrażania. To więcej możliwości, więcej swobody i więcej miejsca na Twoje produkty.

Dwa obiegi chłodzenia. Twin Cooling Plus™

Niezależna praca komór chłodziarki i zamrażarki? Absolutnie możliwe. Technologia Twin Cooling Plus™ to dwa samodzielnie pracujące wentylatory i systemy, które gwarantują najlepsze z możliwych chłodzenie zarówno w chłodziarce, jak i w zamrażalniku. Zapobiega mieszaniu się zapachów, a także utrzymuje optymalną wilgotność w każdej z komór, by łatwo psujące się warzywa czy owoce dłużej zachowały świeżość.

Skuteczne chłodzenie bez szronu i lodu. Pełny No Frost

Technologia pełnego No Frost zapewnia stały obieg chłodnego i suchego powietrza wewnątrz lodówki i systematycznie usuwa z niej wilgoć. Pozbawione wilgoci powietrze sprawia, że na ściankach i na produktach nie osadza się szron oraz lód. W lodówce łatwiej utrzymać czystość, żywność zachowuje dłużej świeżość i wartości odżywcze, a w zamrażalniku produkty nie przywierają do siebie. Wewnątrz lodówki nie gromadzi się lód, dlatego nie trzeba jej rozmrażać.

 

Lepsza izolacja, większa oszczędność. Metal Cooling

Metal jest świetnym materiałem izolującym i zatrzymującym zimno. Pozwala utrzymywać właściwą temperaturę w każdym zakątku lodówki. Stabilna wewnętrzna temperatura oraz wyeliminowanie jej nagłych zmian (np. w wyniku otwarcia drzwi), zapewniają jeszcze lepsze warunki do przechowywania żywności. Metal Cooling to metalowy panel umieszczony na tylnej ściance lodówki.

Precyzja w każdym calu. Precise Cooling

Stabilna praca lodówki i brak skoków temperatury wpływa nie tylko na pobór energii, ale także na żywotność urządzenia. Tryb Precise Cooling utrzymuje temperaturę we wnętrzu lodówki na tym samym poziomie, co pozwala zachować świeżość produktów na dłużej.

Szybkie zamrażanie produktów. Power Freeze

Wciśnij przycisk Power Freeze i przytrzymaj go przez 3 sekundy, by aktywować intensywne zamrażanie. Funkcja ułatwia i przyspiesza zamrażanie dużej ilości żywności. Jest aktywna przez 50 godzin i przez ten czas w zamrażarce będzie się utrzymywać minimalna temperatura.

Szybkie chłodzenie produktów. Power Cool

Niespodziewani goście, a Ty nie masz schłodzonego Waszego ulubionego wina? Żaden problem. Power Cool odpowiada za szybkie chłodzenie produktów w chłodziarce. Sposób jego aktywacji jest tak samo prosty, jak w przypadku Power Freeze. 3 sekundy i gotowe! 

 

Wytrzymałe półki. Szkło hartowane

W lodówce zastosowano półki z hartowanego szkła. Dzięki tak zabezpieczonej powierzchni, półki są wytrzymałe na duże obciążenia, odporne na zarysowania i bardzo łatwo jest je wyczyścić. W razie potrzeby i dla większej wygody półki można wyjąć i szybko umyć pod bieżącą wodą

Jasne wnętrze. Oświetlenie LED

Pobierające mniej prądu oświetlenie LED, daje jednocześnie więcej światła niż tradycyjne żarówki. Dzięki zastosowaniu takiego oświetlenia zużywana jest mniejsza ilość energii, co przekłada się na niższe rachunki.

 
 

Niezawodna i ekonomiczna lodówka na lata

 
 

 10 lat gwarancji. Kompresor Digital Inverter

Niezawodny z 10-letnią gwarancją kompresor Digital Inverter to "serce" lodówki. Jest on wytrzymały, działa cicho (hałas na poziomie 37 dB) i wydajnie. Częste otwieranie lodówki czy reakcja na ciepłą żywność mogą powodować zmiany temperatury. Wówczas kompresor dostarcza więcej zimnego powietrza. Kiedy osiągnie optymalną temperaturę, utrzymuje jej stały poziom. Digital Inverter to także oszczędność energii, wynikająca ze zmniejszonego tarcia wewnętrznego (bezszczotkowa budowa) oraz regulowanej prędkości pracy (7 stopni).

Jeszcze więcej oszczędności. Tryb wakacyjny

Jeśli planujesz dłuższy wyjazd warto skorzystać z funkcji, która uruchomi w lodówce tryb ekonomicznego zużycia energii. Jednocześnie utrzymana zostanie normalna praca zamrażalnika, tak aby przechowywane w nim produkty nie uległy rozmrożeniu. Inteligentny tryb wakacyjny zachowuje w części chłodzącej temperaturę na poziomie 12°C. W ten sposób eliminujemy możliwość pojawienia się w lodówce nieprzyjemnego zapachu. Należy pamiętać by przed włączeniem trybu wakacyjnego całkowicie opróżnić chłodziarkę.

 
 

rYSUNki techniczne

 

Wymiary lodówki

A

Szerokość:

540 mm

B

Głębokość:

550 mm

C

Wysokość:

1775 mm

D

 Szerokość:

971 mm

E

Głębokość:

735 mm

F

 Wysokość:

671 mm

G

Głębokość:

621 mm

Zabudowa meblowa

A

 Szerokość:

40 mm

B

 Głębokość:

500 mm

C

Wysokość:

min. 560 mm

D

 Szerokość:

min. 1780 mm

E

Głębokość:

min. 562, maks. 570

F

 Wysokość:

maks. 19 mm

 
 
 

w opakowaniu

 
 
 

podsumowanie

 

POZNAJ CECHY LODÓWKI BRB260087WW

 

Charakterystyka

Typ

Do zabudowy

Kolor

Sniezna biel

Alarm otwartych drzwi

Tak

 

Możliwość przekładania drzwi

Tak

Wyświetlacz

Wewnętrzny

Zawiasy

Suwakowe

Technologia

Space Max™

Tak

Pełny No Frost

Tak

Twin Cooling Plus™

Tak

 

Digital Inverter

Tak

Metal Cooling

Tak

Coolselect+

Tak

Cechy chłodziarki

Półki z hartowanego szkła 

4

Pojemnik na warzywa

1

Oświetlenie LED

Tak

 

Półka na nabiał

Tak

Pojemnik na jajka

Tak

Półka na drzwiach na butelki

5

 

Półka na wino

Tak

Szuflada Fresh Zone

Tak

Podwieszany pojemnik na produkty delikatesowe

Tak

Cechy zamrażalnika

Półka wysuwana Easy Slide

1

Szuflady

2

Kostkarka

Taca na lód

dodatkowe funkcje

Power Freeze

Tak

Power Cool

Tak

Tryb wakacyjny

Tak

parametry

Klasa energetyczna

G

Zużycie energii (roczne)

239 kWh

Poziom hałasu

37 dBA

 

Waga

62 kg

Pojemność chłodziarki

191 l

Pojemność zamrażalnika

74 l

 
 

Warto wiedzieć

 

Czy chłodziarko-zamrażarkę można położyć na jej tylną ścianę podczas zmiany kierunku otwarcia drzwi?

Chłodziarko-zamrażarki nie wolno kłaść na jej tylną ścianę. Podczas zmiany kierunku otwierania drzwi konieczne jest podniesienie przedniej części lodówki w celu wykręcenia dolnego zawiasu z mocowaniem przedniej nóżki. Maksymalny kąt o jaki można podnieść przednią część obudowy (odchylić urządzenie do tyłu) wynosi 45 stopni.

Oświetlenie LED - jakie są jego zalety?

Wysoko wydajne oświetlenie LED zajmuje mniej miejsca, nie emituje ciepła i jest dużo bardziej ekologiczne niż standardowe. Rozświetla każdy kąt lodówki jasnym światłem, abyś mógł zobaczyć więcej i z łatwością znaleźć potrzebne produkty.

Tryb wakacyjny - przydatna funkcja.

Tryb wakacyjny jest funkcją, która pozwoli zaoszczędzić energię w sytuacji, gdy przez dłuższy czas nie będziemy korzystali z części chłodzącej. W przypadku gdy nie chcemy korzystać z chłodziarki a jedynie z zamrażarki (np. podczas dłuższych wyjazdów), możemy urządzenie przełączyć właśnie w tryb wakacyjny.

Jakimi normami kieruje się Samsung na rynku europejskim?

Samsung łączy wyśrubowane wymagania europejskich norm jakości z innowacyjnością i nowatorstwem koreańskich założycieli. Ośrodki badawcze w Europie - w tym w Polsce - wciąż opracowują nowe rozwiązania. Bazują one na europejskiej tradycji solidności wykonania i dbałości o elementy oraz nowoczesnej technologii i designie. Wszystkie produkty Samsung powstają w atmosferze szacunku do Klienta oraz solidnej, fachowej pracy, której towarzyszy idea tworzenia rzeczy pięknych.

 

Dane techniczne

lodówka do zabudowy Samsung BRB260087WW

Wymiary (wys. x szer. x gł.)  177,5 x 54 x 55 cm
Położenie zamrażarki na dole
Bezszronowa (No Frost) pełny No Frost
Sterowanie elektroniczne
Kompresor inverter  tak
Zmiana kierunku otwierania drzwi tak
Sposób montowania frontu zawiasy ślizgowe
Liczba termostatów 2
Liczba agregatów 1
Klasa klimatyczna N, SN, T, ST
Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania 14 godzin
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna G
Roczne zużycie prądu 317 kWh = 196,54 zł rocznie
Pojemność użytkowa chłodziarki 191 litrów
Pojemność użytkowa zamrażarki 74 litry
Poziom hałasu 37 dB
Klasa poziomu hałasu  C
Funkcje   
Kostkarka  pojemnik na kostki lodu
Funkcje dodatkowe  funkcja "wakacje"
Dodatkowe informacje  oświetlenie ledowe
Zastosowane technologie  kompresor Samsung Digital Inverter, zwiększona pojemność Samsung Space Max, zmniejszenie wahań temperatury Samsung Precise Cooling, niezależne obiegi powietrza Samsung Twin Cooling System
Chłodziarka   
Sposób odszraniania (rozmrażania) chłodziarki No Frost
Liczba półek  3
Komora świeżości  tak
Szuflada z kontrolą wilgotności  nie
Szybkie chłodzenie tak
Wyposażenie  5 półek w drzwiach, 3 półki szklane, pojemnik na nabiał, 1 półka na butelki, 1 szuflada świeżości, 1 szuflada na warzywa i owoce
Zamrażarka   
Sposób odszraniania (rozmrażania) zamrażalnika No Frost
Liczba pojemników  2
Szybkie zamrażanie tak
Zdolność zamrażania 9 kg/24h
Wyposażenie  pojemnik na kostki lodu, 2 szuflady, 1 półka z klapką
Klasa zamrażarki ****
Bezpieczeństwo użytkowania   
Bezpieczeństwo użytkowania  półki wykonane ze „szkła bezpiecznego”, alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  63 x 58 x 186 cm
Waga z opakowaniem  67 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Instrukcja użytkownika  Pobierz
Gwarancja    
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: od 2 500 zł
  • Marka: Samsung
  • Bezszronowa (No Frost): pełny No Frost

Ocena klientów

5 na podstawie 99 ocen
5
(82)
4
(12)
3
(3)
2
(1)
1
(1)
Najwyżej ocenione zalety:
  • utrzymanie temperatury
  • design
97% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Bardzo ładna
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
30-11-2021,
Tomek_CZ
Potwierdzony zakup

Przy zakupie kierowaliśmy się wzronictwem. Świetne zimne oświetlenie. Mogłaby być trochę cichsza, ale w kuchni i tak jej nie słychać. To i tak bardzo subiektywna ocena, bo nie mam teraz porównania do innych, a mieszkamy w bardzo cichej okolicy. zapewne w bloku będzie kompletnie niesłyszalna. Dość duża pojemność jak na lodówkę w zabudowie. Używamy już ponad półtora roku, żadnych problemów

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Lodówka warta polecenia
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
05-06-2017,
mm
Potwierdzony zakup

Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Może lodówka mogłaby być nieco cichsza, ale... Początkowo obawiałam się o to czy wszystko, co do tej pory trzymałam w mojej starej lodówce, da się tu pomieścić. W praktyce okazało się, że przestrzeni jest całkiem sporo. Bardzo praktyczny pojemnik na lód. Ciekawy patent z wyciąganym pojemnikiem na nabiał. Może szkoda tylko, że za każdym razem aby coś z niego wyjąć, trzeba go w całości wysunąć. Praktyczniejsza byłaby klapka z silikonowym zawiasem w połowie, umożliwiająca wyjęcie produktów ze środka (bez potrzeby wyjmowania całego pojemnika. Generalnie polecam.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (6) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Bardzo dobra
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
08-06-2017,
Sylwia
Potwierdzony zakup

Lodówkę mam już trzeci miesiąc.Jestem bardzo zadowolona.Poprzednia miałam 11 lat,ale nawet na początku nie utrzymywała tak rewelacyjnie temperatury.Mieso z zamrażarki jest zupełnie pozbawione wody,która zawsze kazała przy rozmrażania.Moglaby mieć troszkę bardziej funkcjonalne półki,ale dla chcącego nic trudnego:)w codziennym użytkowaniu sprawdzają się rewelacyjnie,natomiast przy większej imprezie trzeba pokombinować.Glosnosc średnia,ale prze zabudowie to norma,nie ma tragedii,hałas nie wzbudza,wręcz przeciwnie jest to bardziej szmer tylko że odrobinkę glosniejsxy.Ogolnie jestem bardzo zadowolona.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (9) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Eksploatacja
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
31-08-2017,
Zbigniew
Potwierdzony zakup

Po zakupie jestem użytkownikiem niniejszej lodówki. W chwili obecnej eksploatuję ja od kilkunastu dni, więc za szybko aby ocenić walory o których można mówić po co najmniej rocznym okresie użytkowania. To co oceniam w tej chwili to: 1. Bardzo estetyczne wykonanie. 2.Bardzo dobre rozmieszczenie półek, szuflad i pojemników zarówno w części chłodzącej, jak też zamrażającej. 3.Jakość i wygląd tworzyw sztucznych na ten moment cieszy oko. 4.Pracuje dosyć cicho zarówno agregat sprężarkowy jak też wentylacja. 5.Temperatura chłodzenia i mrożenia na ten czas jest utrzymana. 6.Panel sterowania bardzo przystępny. 7.Sygnalizacja alarmowa (otwarte drzwi) bardzo przydatna. 8.Design urządzenia bardzo miły dla oka, zachowana estetyka. 9.Energooszczędność nie do oceny w tak krótkim przedziale czasowym.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (7) (3) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Samsung
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
30-12-2017,
lukas069014
Potwierdzony zakup

Produkt godny polecenia. Lodówki pod zabudowę mają mniej miejsca w środku, ale nie ma tragedi. Generalnie jest funkcjonalna dobre rozmieszczenie półek itp.itd. Lodowka zabudowana jest prakrycznie nie slyszalna . Jest dobrze wykonana .Polecam produkt dla wymagających którzy zwracają uwagę na detale.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Świetna lodówka
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
06-09-2017,
Bart
Potwierdzony zakup

Bardzo dobra lodówka! Cichutko pracuje, dobrze trzyma temperaturę, pojemna, funkcjonalne półki, elegancki desing. Biorąc pod uwagę wszystkie zalety i jej klasę energooszczędności to najlepsza lodówka w stosunku cena/jakość. Gorąco polecam!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Bardzo dobra
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
29-08-2017,
Pawko
Potwierdzony zakup

Szczerze mówiąc poszukiwaliśmy czegoś innego, ale w kategorii lodówek do zabudowy nie ma zbyt wiele wyboru. Mimo to jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu. Wnętrze lodówki prezentuje się bardzo dobrze, działa cicho i przede wszystkim bardzo dobrze trzyma temperaturę i chłodzi. Różnica w porównaniu do poprzedniej lodówki jest ogromna więc produkt można jest naprawdę wart swojej ceny.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Zadowolony klient
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
01-09-2017,
Emi199
Potwierdzony zakup

Jestem bardzo zadowolona z zakupu lodówki Samsung BRB260087WW. Jest cicha, funkcjonalna i estetyczna. Posiada dwa agregaty dzięki czemu można z łatwością ustawić dogodną temperaturę w dowolnej części. Komora świeżości - super się sprawdza u mnie w domu, Kupuję dużo świeżych warzyw i owoców - to faktycznie działa. Polecam zakup sprzętów firmy SAMSUNG.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (10) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Ocena lodówki.
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
28-08-2017,
StefanMartel
Potwierdzony zakup

Lodówka ładnie wykonana, estetycznie. Będzie zapewne super wyglądała w zabudowie. Faktycznie potwierdza się fakt, że dosyć głośno chodzi. Co to znaczy głośno...? Kojarzy się z szumem zmywarki nieco wygłuszonym w czasie mycia naczyń. Nie jest to dokuczliwe, aczkolwiek jestem zaskoczony, że w ogóle słychać lodówkę w czasie pracy. Ten szum kojarzy mi się też z lodówkami PEPSI ze szklanymi drzwiami (witryny), które ustawione są często w sklepach. Zaskoczeniem jest dołączony pojemnik na jajka. No więc przyznam szczerze, że producent mógł sobie darować dodanie tego akcesorium. Śmieszny dodatek, którym się chwali w opisie produktu, jako dodatkowe akcesorium w cenie, ale wyjątkowo prymitywne. Chyba wykorzystam raczej na podstawkę do jajek na miękko do jedzenia podczas śniadania. Generalnie z zakupu jestem zadowolony, dopiero kilka dni, ale jak coś będzie nie tak to dodam tu swój komentarz. Lodówka nie jest tania, ale póki co pozytywne wrażenia.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (6) (4) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
samsung
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
08-09-2017,
ewa
Potwierdzony zakup

polecam,lodówka spełnia wszystkie moje oczekiwania,jest ładna ,ekonomiczna i cicha.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytania i odpowiedzi (10)

Powiadom o pytaniach
Czy lodówka będzie kompatybilna z szafką z Ikea Metod 200 x 60 x 60 cm /???
Czy lodówka wejdzie do wnęki wysokiej na równo 1775mm? Czy ma jakieś nóżki które można zdemontować? Pozostałe wymiary pasują do wnęki.
Witam, czy w ramach usługi wniesienia i ustawienia sprzętu jest możliwe przełożenie drzwi (zmiana kierunku otwierania drzwi)? Jeśli nie to czy można dodatkowo zamówić taką usługę?
Dzień dobry, kupiłem u Państwa ten model lodówki i w przesyłce nie było żadnych elementów pozwalających na montaż w zabudowie i przytwierdzenie frontu meblowego. Według producenta wyposażenie powinno być dołączone do lodówki i nie jest sprzedawane osobno. Jak mogę uzyskać taki zestaw do montażu?
Jedna rzecz mnie zaciekawiła przy tej lodówce a mianowicie złącze USB na górze lodówki. Czy jest to jakieś przyłącze serwisowe czy może wejście na SmartThings.
Witam, Chciałbym kupić akcesoria do tej lodówki. Mianowicie - półkę na drzwi dolną, "na mleko" oraz półkę małą na drzwi. Czy można zakupić te rzeczy u Was? Dodam, że lodówkę również zakupiłem w Waszym sklepie.
Chciałabym zmienić kierunek otwierania drzwi czy mogę zrobić to sama w domu, czy że względu na gwarancję i dalszą prawidłową eksploatację lepiej wezwać odpłatnie serwis ?
Witam . Czy model Samsung BRB260087WW może być także jak lodówka wolno stojąca bez zabudowy ? mam bardzo ograniczone miejsce w kuchni i tylko lodówka o maksymalnie 55cm głębokości może się zmieścić a nie chcę zabudowywać . Pozdrawiam
Witam, Czym ten model różni sie od brb260187ww/ef? Pozdrawiam
Co jakiś czas słychać trzask z lodówki, o czy to może świadczyć i skąd się bierze? Czy we wszystkich lodówkach występuje? Czy należy wezwać serwis?
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung BRB260087WW, wpisz 1101593 w wyszukiwarce euro.com.pl.