Przejdź do opisu produktu

Samsung BRB260035WW

lodówka do zabudowy

Samsung
nr kat.
1129303

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Razem taniej!

Akcesoria

Opis produktu

 

wybrane cechy

 

All-Around Cooling

Chłodne powietrze dociera do każdego zakamarka lodówki. Wydmuchiwane jest przez liczne otwory znajdujące się na poziomie każdej półki.

Pełny No Frost™

Technologia eliminuje tworzenie się szronu i lodu wewnątrz lodówki, dzięki czemu żywność pozostaje dłużej świeża i zachowuje więcej wartości odżywczych.

Metal Cooling

Metalowy panel na tylnej ściance lodówki, doskonale zatrzymujący zimno i pozwalający utrzymać optymalną temperaturę w lodówce.

Power Freeze

Funkcja Power Freeze aktywuje szybkie zamrażanie, zwłaszcza, gdy potrzebujesz błyskawicznie zamrozić produkt.

Silnik Digital Inverter

Silnik jest cichy i oszczędny. Optymalna praca kompresora pozwala obniżyć opłaty za prąd, a żywotność lodówki jest znacznie wydłużona.

Tryb wakacyjny

Tryb wakacyjny zachowuje w części chłodzącej temperaturę na poziomie 12°C. Jednocześnie zamrażalnik pracuje bez zmian.

 
 
 

Spójna ARANŻACJA KUCHNI 

 
 

Możliwość zabudowania urządzenia sprawia, że kuchnia będzie stanowiła spójną całość, a po zabudowie nie stracimy żadnej z jego praktycznych funkcji. Dzięki technologii Space Max, wewnątrz lodówki do zabudowy mamy więcej powierzchni użytkowej. Na praktyczne, optymalnie zaprojektowane wnętrze składają się półki z eleganckiego i łatwego w utrzymaniu czystości hartowanego szkła oraz pojemniki w drzwiach, które można umiejscowić tak, by przechowywać produkty o różnej wielkości.

 
 

IDEalna przestrzeń do przechowywania

 
 

Łatwa, samodzielna regulacja. Pojemniki na drzwiach

Przechowywanie nigdy nie było tak łatwe! Umieść pięć pojemników w drzwiach lodówki tak, by swobodnie przechowywać produkty o różnej wielkości. Wykorzystaj miejsce w drzwiach, zwalniając tym samym miejsce na półkach.

Jeszcze więcej miejsca w lodówce. Półka na butelki

System organizacji przestrzeni wewnątrz lodówek Samsung to rozmaite rozwiązania dające Ci łatwy dostęp do przechowywanych pokarmów i napoi. Metalowa, specjalnie wyprofilowana półka na wino, to idealne miejsce do zagospodarowania swoich ulubionych napojów butelkowych.

Wszystkie produkty w zasięgu ręki. Półka Easy Slide

Porządek w zamrażalniku i wszystko pod ręką! Wysuwasz lub wsuwasz. W pełni wykorzystane miejsce i funkcjonalne rozwiązanie. Zwłaszcza, gdy chcesz sięgnąć po rzeczy umieszczone głębiej. 

Wygodne rozwiązanie. Pojemne szuflady

Większe i bardziej praktyczne szuflady w zamrażalniku! Zapewniają optymalną przestrzeń do przechowywania żywności przeznaczonej do mrożenia. Szuflady wysuwają się do samego końca, dzięki czemu dostęp do przechowywanych produktów jest prosty i wygodny.

 
 

Technologie Samsung

 

Chłodne powietrze w każdym zakamarku lodówki! All-Around Cooling

System All-Around Cooling równomiernie rozprowadza chłodne powietrze po całej powierzchni lodówki. Jest ono wydmuchiwane przez liczne otwory, znajdujące się na poziomie wszystkich półek. Dzięki temu utrzymywana jest stała temperatura, a żywność dłużej zachowuje świeżość i smak.

Skuteczne chłodzenie bez szronu i lodu. Pełny No Frost

Technologia pełnego No Frost zapewnia stały obieg chłodnego i suchego powietrza wewnątrz lodówki i systematycznie usuwa z niej wilgoć. Pozbawione wilgoci powietrze sprawia, że na ściankach i na produktach nie osadza się szron oraz lód. W lodówce łatwiej utrzymać czystość, żywność zachowuje dłużej świeżość i wartości odżywcze, a w zamrażalniku produkty nie przywierają do siebie. Wewnątrz lodówki nie gromadzi się lód, dlatego nie trzeba jej rozmrażać.

Zimna jak stal i jeszcze bardziej oszczędna. Metal Cooling

Metal Cooling to metalowy panel umieszczony na tylnej ściance lodówki. Metal jest świetnym materiałem izolującym i zatrzymującym zimno. Pozwala utrzymywać właściwą temperaturę w każdym zakątku lodówki. Stabilna wewnętrzna temperatura oraz wyeliminowanie jej nagłych zmian (np. w wyniku otwarcia drzwi), zapewniają jeszcze lepsze warunki do przechowywania żywności.

Szybkie zamrażanie. Power Freeze

Niespodziewani goście, a Ty nie masz schłodzonego Waszego ulubionego wina? Żaden problem. Power Cool odpowiada za szybkie chłodzenie produktów w chłodziarce. Sposób jego aktywacji jest tak samo prosty, jak w przypadku Power Freeze. 3 sekundy i gotowe! 

 

Wytrzymałe półki. Szkło hartowane

W lodówce zastosowano półki z hartowanego szkła. Dzięki tak zabezpieczonej powierzchni, półki są wytrzymałe na duże obciążenia, odporne na zarysowania i bardzo łatwo jest je wyczyścić. W razie potrzeby i dla większej wygody półki można wyjąć i szybko umyć pod bieżącą wodą

Jasne wnętrze. Oświetlenie LED

Pobierające mniej prądu oświetlenie LED, daje jednocześnie więcej światła niż tradycyjne żarówki. Dzięki zastosowaniu takiego oświetlenia zużywana jest mniejsza ilość energii, co przekłada się na niższe rachunki.

 
 

Niezawodna i ekonomiczna lodówka na lata

 
 

 10 lat gwarancji. Kompresor Digital Inverter

Niezawodny z 10-letnią gwarancją kompresor Digital Inverter to "serce" lodówki. Jest on wytrzymały, działa cicho (hałas na poziomie 36 dB) i wydajnie. Częste otwieranie lodówki czy reakcja na ciepłą żywność mogą powodować zmiany temperatury. Wówczas kompresor dostarcza więcej zimnego powietrza. Kiedy osiągnie optymalną temperaturę, utrzymuje jej stały poziom. Digital Inverter to także oszczędność energii, wynikająca ze zmniejszonego tarcia wewnętrznego (bezszczotkowa budowa) oraz regulowanej prędkości pracy (7 stopni).

Jeszcze więcej oszczędności. Tryb wakacyjny

Jeśli planujesz dłuższy wyjazd warto skorzystać z funkcji, która uruchomi w lodówce tryb ekonomicznego zużycia energii. Jednocześnie utrzymana zostanie normalna praca zamrażalnika, tak aby przechowywane w nim produkty nie uległy rozmrożeniu. Inteligentny tryb wakacyjny zachowuje w części chłodzącej temperaturę na poziomie 12°C. W ten sposób eliminujemy możliwość pojawienia się w lodówce nieprzyjemnego zapachu. Należy pamiętać by przed włączeniem trybu wakacyjnego całkowicie opróżnić chłodziarkę.

 
 

rYSUNki techniczne

 

Wymiary lodówki

A

Szerokość:

540 mm

B

Głębokość:

550 mm

C

Wysokość:

1775 mm

D

 Szerokość:

971 mm

E

Głębokość:

735 mm

F

 Wysokość:

671 mm

G

Głębokość:

621 mm

Zabudowa meblowa

A

Głębokość:

min. 560 mm

B

Szerokość:

min. 560 mm

C

Wysokość:

min. 1778 mm

 
 
 
 
 

w opakowaniu

 
 
 

podsumowanie

 

POZNAJ CECHY LODÓWKI BRB260035WW

 

Charakterystyka

Typ

Do zabudowy

Kolor

Sniezna biel

Alarm otwartych drzwi

Tak

 

Możliwość przekładania drzwi

Tak

Wyświetlacz

Wewnętrzny

Zawiasy

Suwakowe

Technologia

Metal Cooling

Tak

Pełny No Frost

Tak

All-Around Cooling

Tak

 

Digital Inverter

Lorem ipsum dolor

 
 

Cechy chłodziarki

Półki z hartowanego szkła 

4

Pojemnik na warzywa

1

Oświetlenie LED

Tak

 

Półka na nabiał

Tak

Pojemnik na jajka

Tak

Półka na drzwiach na butelki

5

 

Półka na wino

Tak

Szuflada Fresh Zone

1
 

Cechy zamrażalnika

Półka wysuwana Easy Slide

1

Szuflady

2

Kostkarka

Taca na lód

dodatkowe funkcje

Power Freeze

Tak

Tryb wakacyjny

Tak

 

parametry

Klasa energetyczna

G

Zużycie energii (roczne)

240 kWh

Poziom hałasu

36 dBA

 

Waga

58,5 kg

Pojemność chłodziarki

195 l

Pojemność zamrażalnika

74 l

 
 

Warto wiedzieć

 

Czy chłodziarko-zamrażarkę można położyć na jej tylną ścianę podczas zmiany kierunku otwarcia drzwi?

Chłodziarko-zamrażarki nie wolno kłaść na jej tylną ścianę. Podczas zmiany kierunku otwierania drzwi konieczne jest podniesienie przedniej części lodówki w celu wykręcenia dolnego zawiasu z mocowaniem przedniej nóżki. Maksymalny kąt o jaki można podnieść przednią część obudowy (odchylić urządzenie do tyłu) wynosi 45 stopni.

Oświetlenie LED - jakie są jego zalety?

Wysoko wydajne oświetlenie LED zajmuje mniej miejsca, nie emituje ciepła i jest dużo bardziej ekologiczne niż standardowe. Rozświetla każdy kąt lodówki jasnym światłem, abyś mógł zobaczyć więcej i z łatwością znaleźć potrzebne produkty.

Tryb wakacyjny - przydatna funkcja.

Tryb wakacyjny jest funkcją, która pozwoli zaoszczędzić energię w sytuacji, gdy przez dłuższy czas nie będziemy korzystali z części chłodzącej. W przypadku gdy nie chcemy korzystać z chłodziarki a jedynie z zamrażarki (np. podczas dłuższych wyjazdów), możemy urządzenie przełączyć właśnie w tryb wakacyjny.

Jakimi normami kieruje się Samsung na rynku europejskim?

Samsung łączy wyśrubowane wymagania europejskich norm jakości z innowacyjnością i nowatorstwem koreańskich założycieli. Ośrodki badawcze w Europie - w tym w Polsce - wciąż opracowują nowe rozwiązania. Bazują one na europejskiej tradycji solidności wykonania i dbałości o elementy oraz nowoczesnej technologii i designie. Wszystkie produkty Samsung powstają w atmosferze szacunku do Klienta oraz solidnej, fachowej pracy, której towarzyszy idea tworzenia rzeczy pięknych.

 

Dane techniczne

lodówka do zabudowy Samsung BRB260035WW

Wymiary (wys. x szer. x gł.)  177,5 x 54 x 55 cm
Położenie zamrażarki na dole
Liczba agregatów 1
Liczba termostatów 2
Zdolność zamrażania 9 kg/24h
Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania 14 godzin
Bezszronowa (No Frost) pełny No Frost
System automatycznego odszraniania (rozmrażania) chłodziarki tak
Sposób odszraniania (rozmrażania) chłodziarki No Frost
System automatycznego odszraniania (rozmrażania) zamrażarki tak
Sposób odszraniania (rozmrażania) zamrażalnika No Frost
Sterowanie elektroniczne
Szybkie chłodzenie nie
Szybkie zamrażanie tak
Zmiana kierunku otwierania drzwi tak
Sposób montowania frontu front mocowany na paskach
Funkcje dodatkowe elektroniczna regulacja temperatury, funkcja "wakacje", komora świeżości "Fresh Zone", oświetlenie ledowe, Precise Cooling, system All Around Cooling, technologia Digital Inverter, technologia Space Max, wnętrze Metal Cooling, zamrażarka z systemem No Frost
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna G
Roczne zużycie prądu 317 kWh = 196,54 zł rocznie
Pojemność użytkowa chłodziarki 195 litrów
Pojemność użytkowa zamrażarki 74 litry
Klasa zamrażarki ****
Klasa klimatyczna N, SN, T, ST
Poziom hałasu 36 dB
Klasa poziomu hałasu  C
Rodzaj lodówki  lodówka do zabudowy
Bezpieczeństwo użytkowania   
Bezpieczeństwo użytkowania  półki wykonane ze „szkła bezpiecznego”, alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  63 x 58 x 186 cm
Waga z opakowaniem  67 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  1 półka na butelki, 1 półka z klapką w zamrażarce, 1 szuflada na warzywa i owoce, 1 szuflada świeżości, 2 szuflady w zamrażarce, 3 półki szklane w chłodziarce, 5 półek w drzwiach, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pojemnik na jajka, pojemnik na kostki lodu, pojemnik na nabiał
Instrukcja użytkownika  Pobierz   
Gwarancja    
Gwarancja  24 miesiące
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: od 2 500 zł
  • Marka: Samsung
  • Bezszronowa (No Frost): pełny No Frost

Ocena klientów

4,5 na podstawie 137 ocen
5
(97)
4
(21)
3
(12)
2
(3)
1
(4)
Najwyżej ocenione zalety:
  • design
  • utrzymanie temperatury
94% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Ok, ale...
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
03-02-2021,
M.
Potwierdzony zakup

Generalnie jestem zadowolona z lodówki, cicho pracuje, bardzo dobrze chłodzi i utrzymuje temperaturę, półki i szuflady całkiem pojemne, ale.... niestety miałam pecha i najprawdopodobniej trafiłam na wadliwy produkt bo po roku od zakupu zaczęły pękać i łamać się półki na drzwiach... na początku zaczęły się pojawiać małe ledwo widoczne rysy, a później przerodziły się w duże pęknięcia. Teraz zdecydowałabym się na inną firmę.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (4) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Gówno nie lodówka
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
12-01-2021,
Szkoda
Potwierdzony zakup

Lodówka po przełożeniu drzwi na drugą stronę jest nieszczelna. Serwisant powiedział ze to wada tych lodówek. Nie polecam

Pokaż całość
Pytania (2) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (7) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Również chętnie się dowiem co dalej z tym zrobiono ponieważ mam ten sam problem - chcę przełożyć drzwi.
Marta zapytał 04-02-2021
Odpowiedz
wymiana albo zwrot pieniędzy
tom odpowiedział21-04-2021
Na czym stanął temat? Wymiana, zwrot, naprawa?
Seba zapytał 16-01-2021
Odpowiedz
Zwiń pytania
Nie polecam
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
07-01-2021,
Kate
Potwierdzony zakup

Nowy zakup w maju 2020 i już dwa razy w naprawie, a i tak znowu powstaje lód w słynnym no Frost, także to pewnie nie koniec przygód. Z chęcią bym oddała tego bubla i kupiła cos innego.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (4) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
NIe kupił bym 2gi raz
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
15-11-2020,
Marcin
Potwierdzony zakup

Mrozi dobrze, ale strasznie głośna w pracy. Nie kupił bym 2gi raz ze względu na hałas.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Naprawdę głośna!
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
03-01-2021,
Ania
Potwierdzony zakup

Niestety nie mogę polecić lodówki. Czytając komentarze przed zakupem stwierdziłam, że na pewno nie może być tak głośna i że piszący przesadzają. Niestety nie przesadzali. Lodówka ciągle szumi, przez cały czas słychać jakby chodził jakiś wentylator. Dodatkowo szuflady błyskawicznie się rysują. Bardzo żałuję zakupu. Mam nadzieję, że z czasem przyzwyczaję się do niej, ale póki co jestem załamana.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (7) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Ocena
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
28-11-2020,
Terka
Potwierdzony zakup

Produkt trafiony. Kupiłbym jeszcze raz.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
lodówka do zabudowy Samsung BRB260035WW
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
02-12-2020,
MZ
Potwierdzony zakup

Lodówka działa od miesiąca. Zauważalny dla mnie problem, to słyszalny jednostajny szum w czasie pracy - jak w czasie lotu samolotem. reszta ok.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Informacyjnie
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
29-03-2021,
Stały klient
Potwierdzony zakup

Dlaczego pisze 2 raty gratis a po złożeniu wniosku na zakup na raty płaci się za całość bo Bank tak wymaga?

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Czołg
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
28-11-2020,
Irmen1
Potwierdzony zakup

Mam ją tydzień .To jakiś czołg.Praca bardzo głośna.Wygląd oki.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Lodówka do zabudowy
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
28-12-2020,
Wojtek
Potwierdzony zakup

Bardzo fajny produkt. Na razie po około 3 tygodniach użytkowania jest OK. Jedynym mankamentem są: pozioma półka na napoje oraz półeczki na drzwiach. Według mnie powinna być normalna półka, a półkę na napoje umieści na drzwiach. Najwyższa półeczka na drzwiach mało praktyczna (ale to tylko moje odczucia).

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytanie i odpowiedzi (18)

Powiadom o pytaniach
Dzień dobry, czy lodówka posiada w zestawie mocowanie frontu lodówki do zabudowy?
Dzień dobry, czy przy kącie otwarcia drzwi 90 stopni da się wysunąć wszystkie szuflady oraz półki?
Jaki system montażowy posiada ta lodówka
Co obejmuje montaż lodówki do zabudowy? Rozumiem , że demontaż starej, umieszczenie nowej w zabudowie oraz przymocowanie drzwi lodówki do drzwi zabudowy ,wypoziomowanie oraz podłączenie do zasilania celem sprawdzenia czy działa prawidłowo . Zakupu chcę dokonać wraz z dodatkowymi usługami : wniesienem do domu ,montażem oraz wywiezieniem starej lodówki.
l.karolczakpoczta.onet.pl zapytał 3 miesiące temu
Czy wszystkie lodówki są fabrycznie z drzwiami otwieranymi prawostronnie ?Ja potrzebuję lodówkę z drzwiami lewymi. Czy to należy zgłosić przy składaniu zamówienia on-line za dodatkową opłatą? Pozdrawiam L.K.
l.karolczakpoczta.onet.pl zapytał 4 miesiące temu
Czy istnieje możliwość dokupienia usługi zmiany kierunku otwierania drzwi już po dostawie sprzętu?
Czy do lodówki do zabudowy Samsung BRB260035WW dołączony jest zestaw montażowy - prowadnice
Temperatura w lodówce jest cały czas 9 stopni i nie mogę jej zmienić na niższą czy to oznacza że lodówka jest zepsuta? Zamrażarka dobrze pracuje.
Montaż w zabudowie z Ikea powoduje utrudnione otwieranie chłodziarki - zawiasy opierają się o front lodówki powodując opór. Co z tym można zrobić? Podobno nic... Także przy okazji uwaga dla kupujących - ta lodówka nie lubi się z Ikea (lub odwrotnie).
Pełny NoFrost dotyczy zarówno górnej komory jak i zamrażalnika?
Witam, jaka jest długość kabla? Pozdrawiam
Dzień dobry Czy panel na gorze jest schowany za frontem meblowym czy on jest odkryty ? Pozdrawiam
Dzień dobry, czy ta lodówka wraz z jej zabudową może stać bezpośrednio obok piekarnika (również w zabudowie)? Jak z gwarancją?
Witam posiadam lodówkę od 3 tygodnie. A ona przez większość czasu dosyć mocno pracuje. Czy to jest w porządku?? Wyłącza się na jakieś 30-40 min po czym znowu odpala się i głośno pracuje
Czy to normalne, że ta lodówka prawie cały czas pracuje?
Witam, zamówiłam lodówkę wraz z usługą "zmiana kierunku otwierania drzwi", fachowcy z Euro zrobili to na lodówce położonej na tylnej ścianie, czy takie ułożenie lodówki, nawet na tak krótki czas (ok 20min) nie spowoduje jej uszkodzenia?
witam, czy jest jakis sposob aby warzywa w dolnej szufladzie nie zamarzaly?
Dzień Dobry, jaki jest wymiar dolnych drzwi w zamrażarce
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung BRB260035WW, wpisz 1129303 w wyszukiwarce euro.com.pl.