Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

powerbank PQI i-Power 3300 (biało-zielony)

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
powerbank PQI i-Power 3300 (biało-zielony)
PQI i-Power 3300 (biało-zielony)
0 zł
Opis i dane
Zewnętrzny akumulatorek dla tabletów i smartfonów. Skutecznie wydłuża czas użytkowania twojego urządzenia mobilnego, a pojemność 3300mAh pozwoli na prawie dwukrotne naładowanie standardowego telefonu. Dzięki cienkiej obudowie (wysokość zaledwie 10.7mm) i zarazem przenośnej konstrukcji, doskonale sprawdzi się w podróży zapewniając solidny zapas zasilania w samolocie, autokarze czy pociągu.
Dodatkowo elegancka obudowa stylizowana na wzór urządzeń firmy Apple wyróżnia się spośród wielu innych nieporęcznych, zewnętrznych akumulatorków i stanowi doskonałe uzupełnienie dla twojego smartfona. 
Zastosowanie standardu złącza USB, umożliwia wykorzystanie akumulatorka i-Power do zasilania praktycznie każdego urządzenia. Ponadto i-Power został wyposażony w układ chroniący go przed przeładowaniem, zbyt mocnym rozładowaniem oraz zwarciem, co zabezpiecza zarówno Twoje podłączone urządzenie jak i sam akumulator. Zastosowanie ogniw Litowo-Polimerowych, pozwoliło zmniejszyć wymiary urządzenia oraz uzyskać nieznaczną przewagę w pojemności w porównaniu do ogniw Litowo-Jonowych.
Na obudowie znajduje się również przycisk, który umożliwia sprawdzanie stanu naładowania akumulatorka, po naciśnięciu cztery niebieskie diody wskażą aktualny poziom baterii.
4 diody - 76-100%
3 diody - 51-75%
2 diody - 26-50%
1 dioda - 1-25%
Do zestawu z urządzeniem dołączony jest przewód USB-Micro który służy zarówno do ładowania akumulatorka oraz innych urządzeń mobilnych wyposażonych w złącze microUSB
Energia w każdym miejscu i czasie!
Energia w każdym miejscu i czasie!
Nie martw się o rozładowanie swojego urządzenia. Powerbank  jest wyposażony w baterię o pojemności 3300 mAh. Dzięki niej bez problemu naładujesz swój telefon lub tablet w każdym miejscu, kiedy tylko będziesz tego potrzebował. 
Bateria litowo-polimerowa
Dzięki zastosowaniu soli litowych jako elektrolitu bateria litowo-polimerowa umożliwia kumulację kilkukrotnie większej ilości energii niż starsze typy baterii o takim samym rozmiarze. Poza tym w przeciwieństwie do baterii litowo-jonowych zastosowany jest tutaj elektrolit w stanie stałym. Dzięki temu baterie litowo-polimerowe mogą mieć dowolny kształt, a także są dużo mniejsze.
Bateria litowo-polimerowa

Dane

powerbank PQI i-Power 3300 (biało-zielony)

Typ baterii litowo-polimerowa
pojemność baterii 3300 mAh
Napięcie wyjściowe  5 V
Prąd ładowania 1,5 A
liczba wyjść USB 1
zastosowanie  smartfon/telefon, tablet, odtwarzacz MP3/MP4
Wtyczki/Złącza  USB, micro USB
Informacje dodatkowe  wskaźnik naładowania baterii
Kolor  biało-zielony
Wymiary  130 x 67 x 10,7 mm
Waga  95 g
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Konsorcjum FEN sp z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących PQI i-Power 3300 (biało-zielony), wpisz 607177 w wyszukiwarce euro.com.pl.