Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

telekonwerter Fujifilm TCL-X100 (srebrny)

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
telekonwerter Fujifilm TCL-X100 (srebrny)
Fujifilm TCL-X100 (srebrny)
Opis i dane

Telekonwerter TCL-X100 przeznaczony do aparatów Fujifilm X100 i Fujifilm X100S. Obiektyw montuje się bezpośrednio na aparacie. Pozwala on urozmaicić opcje fotografowania, zwiększając stałą długość ogniskowej o około 1,4x, mianowicie z 23 mm (odpowiednik: 35 mm) do 33 mm (odpowiednik: 50 mm). Dostępny w kolorze czarnym.

Zapewnia wysoką jakość obrazu nawet po ustawieniu przysłony na wartość F2,0, zachowując pierwotne właściwości optyczne.

Zawiera cztery elementy wykonane z najwyższej jakości szkła umieszczone w czterech grupach. Ograniczają aberracje do minimum i zapewniają wyjątkowe rezultaty dzięki pokryciu unikalną powłoką Fujinon Super EBC.

Model TCL-X100 zwiększa funkcjonalność aparatów Fujifilm X100 i X100S. Szybkość autofokusa pozostaje bez mian, można nadal korzystać z 14-centymetrowej odległości w trybie makro, a ponadto telekonwerter współpracuje z wizjerem hybrydowym w aparatach Fujifilm X100 i X100S. Po wybraniu wizjera optycznego wyświetlane są ikony wskazujące na krawędzie kadru, a po wybraniu wizjera elektronicznego użytkownik ma 100-procentowe pole widzenia.

Opis

telekonwerter Fujifilm TCL-X100 (srebrny)

Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Producent   
Nazwa producenta / importera  Fujifilm Europe GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Fujifilm TCL-X100 (srebrny), wpisz 1067458 w wyszukiwarce euro.com.pl.