Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

klawiatura komputerowa Roccat ARVO

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
klawiatura komputerowa Roccat ARVO
Roccat ARVO
0 zł
Opis i dane
Zaprojektowana przez specjalistów o wieloletnim doświadczeniu w grach klawiatura zapewnia większą przejrzystość na biurku i podczas gier. Reakcje są szybsze i bardziej elastyczne, niż kiedykolwiek przedtem.
Dzięki jej niewielkim wymiarom klawiatura Arvo wymaga niewiele miejsca i pozostawia dużą swobodę dla ruchów myszy oraz indywidualnych sposobów gry.
Na bazie klawiatury o standardowym układzie dopasowano dokładnie do potrzeb graczy wysokość klawiszy, ich skok oraz rozmieszczenie. Płaskie klawisze i wyraźny punkt nacisku klawisza sprawiają, że Arvo idealnie nadaje się do precyzyjnej gry.

Ponadto, jest to pierwsza i jedyna klawiatura, która wreszcie przypisuje kciukowi większą rolę, niż tylko monotonne naciskanie klawisza spacji. Trzy klawisze makr z możliwością swobodnego przypisania funkcji znajdują się w optymalnym zasięgu kciuka. Umożliwia to szybkie uruchamianie makr, przy czym optymalny punkt nacisku klawiszy obsługiwanych kciukiem zapobiega przypadkowym naciśnięciom klawiszy.
Jednak trzy klawisze makr to nie wszystko. W trybie gier do dyspozycji są dwa kolejne. W tym trybie normalny blok cyfrowy otrzymuje funkcje do gier. Ma on podświetlone na niebiesko klawisze kursora, a po ich bokach znajdują się dwa kolejne klawisze makr ze swobodnie przypisywanymi funkcjami.
Inne klawisze, jak Caps Lock czy Windows, które często przeszkadzają podczas gier, można za to łatwo wyłączyć.

Dane techniczne

klawiatura komputerowa Roccat ARVO

Klawisze zarządzające energią  nie
Klawisze multimedialne  nie
Klawisze internetowe  nie
Klawisze numeryczne  tak
Wbudowany HUB USB nie
Krótki skok klawisza  tak
Rodzaj przełączników  -
Podświetlenie tak
Komunikacja z komputerem przewodowa
Typ podłączenia USB
Kolor  czarny
Opis  brak
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Producent   
Kod producenta  ROC-12-501
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Roccat ARVO, wpisz 427103 w wyszukiwarce euro.com.pl.