Sony HDR-CX405B (czarny)

kamera

Sony
nr kat.
1045790

Podaj numer katalagowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.- sob. 8:00 - 21:00
nd. 9:00 - 19:00

Typ nośnika  karta pamięci
Jakość zapisu  Full HD (1080p)
Kod producenta  HDRCX405B.CEN
Polecane zestawy
Sony HDR-CX405B (czarny) + Lowepro Adventura SH 110 II + Sony microSDHC Class 10 32GB
- 25 zł
1 183,98 zł
1 208,98 zł
oszczędzasz 25zł
Akcesoria
Opis i dane

 

Stabilizator obrazu Optical SteadyShot™ z inteligentnym trybem aktywnym


Zaawansowany stabilizator obrazu umożliwia nagrywanie wyraźnego obrazu nawet w niesprzyjających warunkach. Skutecznie kompensuje drgania ręki użytkownika

 

 

Szerokokątny obiektyw Zeiss® - do 26,8 mm


Wspólną cechą firm Sony i Carl Zeiss jest dbałość o doskonałe parametry i konstrukcję. Obaj producenci wspólnie opracowują obiektywy, które pozwalają połączyć najlepszą możliwą optykę z wysokiej jakości technologią matryc obrazu i elektroniką do kamer Sony Handycam®. Ten zaawansowany obiektyw szerokokątny pozwala objąć większą część filmowanego lub fotografowanego krajobrazu albo pomieszczenia. Bardzo przydaje się tam, gdzie nie można zwiększyć odległości od obiektu. Wybrane modele kamer pozwalają bez konwertera szerokokątnego nastawiać przy filmowaniu minimalną ogniskową 26,8 mm (obraz 16:9)

 

 

Wyjątkowa jakość obrazu


Format XAVC S wyróżnia się dużą przepływnością obrazu i jest przeznaczony dla filmowców, którym zależy na poprawie jakości nagrywanego obrazu. Opracowano go na podstawie profesjonalnego formatu XAVC, stosowanego w produkcjach filmowych i telewizyjnych. Dzięki inteligentnej kompresji danych uzyskano rozmiary plików dostosowane do możliwości urządzeń powszechnego użytku.

 

 

Automatyczny montaż (Highlight Movie Maker)


Funkcja automatycznego montażu (Highlight Movie Maker) to uniwersalne narzędzie, które pozwala zaoszczędzić czas przy montażu nagranego materiału. W trakcie nagrywania można zaznaczać kluczowe momenty, a oprogramowanie automatycznie zsynchronizuje przejścia między nimi z wybraną ścieżką dźwiękową.

 

 

Motion Shot Video


Funkcja Motion Shot Video wyświetla sekwencję nałożonych na siebie obrazów. Pozwala  prześledzić nagranie akcji, która trwała ułamki sekund, i przeanalizować jej szczegóły. W trakcie odtwarzania można zmieniać odstępy czasowe między kolejnymi obrazami oraz zatrzymać wyświetlanie i zapisać fotografię do pokazywania znajomym.

 

 

Wbudowany przewód USB


Wbudowany, schowany w pasku na rękę przewód USB przydaje się do szybkiego podładowania akumulatora i do łączenia kamery z komputerem. Nie musisz już pamiętać o dodatkowym, zajmującym sporo miejsca przewodzie USB albo zasilaczu sieciowym. Do ładowania akumulatora bez podłączania komputera możesz użyć niewielkiego zasilacza sieciowego USB (sprzedawanego oddzielnie)

 

 

Przetwornik obrazu CMOS Exmor R®


Duży, zaawansowany przetwornik zwiększa czystość obrazu, redukuje szum w czasie nagrywania przy niewielkiej ilości światła i pozwala na miękkie rozmycie tła.

 

 

Procesor obrazu BIONZ X™


Dzięki zaawansowanemu procesorowi obrazu BIONZ X™ obraz jest żywszy i bardziej naturalny, a jego przetwarzanie przebiega znacznie szybciej. Czasami nie musisz - albo nie chcesz - nagrywać filmu. Po przełączeniu w tryb fotografowania kamera wykonuje znakomite, 9,2-megapikselowe zdjęcia z taką samą łatwością jak dobry aparat.

 

 

Nagrywanie progresywne


Tryb nagrywania progresywnego obrazu Full HD 60p/50p umożliwia zapis wyraźnego  filmu, który zawiera dwukrotnie więcej danych o obrazie niż filmy nagrywane w trybie z przeplotem. Materiał rejestrowany w tempie 60/50 klatek na sekundę wyróżnia się płynnością. Każda klatka zawiera pełny obraz, dzięki czemu fotografie przechwycone z takiego nagrania wyglądają bardzo ostro.

 

 

Nagrywanie filmu w dwóch formatach


Możliwe jest równoczesne nagrywanie dwóch filmów: jednego w zapewniającym maksymalną jakość formacie XAVC S lub AVCHD, a drugiego w formacie MP4. Powstają wówczas dwa pliki: jeden niewielki, do natychmiastowego udostępniania, drugi - profesjonalny, do obróbki i montażu.

 

 

Tryb Dual Record


Funkcja Dual Record umożliwia wykonywanie zdjęć o wysokiej rozdzielczości w czasie nagrywania filmu HD

 

 

Rozpoznawanie twarzy


Ta funkcja automatycznie koryguje ostrość, ekspozycję i kolorystykę w celu zapewnienia najlepszego rezultatu. Ułatwieniem na zatłoczonych przyjęciach jest możliwość wskazania  priorytetowej osoby przez dotknięcie jej twarzy na ekranie LCD. Taka osoba może nawet zniknąć z kadru: po ponownym pojawieniu się zostanie rozpoznana i nadal będzie traktowana priorytetowo

 

 

Inteligentna automatyka


Ta funkcja automatycznie rozpoznaje rodzaj utrwalanej sceny i dobiera optymalne ustawienia z trzech grup (twarz, scena, drgania). Zapewnia optymalne rezultaty dla maksymalnie 180 rodzajów scen, nawet podczas zdjęć nocą i pod światło. Dla ułatwienia weryfikacji na ekranie LCD pojawiają się ikony wybranych ustawień.

 

 

Wykrywanie uśmiechu


Piękne uśmiechy są również ulotne, ale dzięki tej funkcji nie umknie Ci żaden uśmiech: jej działanie polega na automatycznym fotografowaniu uśmiechniętych twarzy - nawet w czasie nagrywania filmu.

 

 

Przeglądarka zdarzeń


Dla ułatwienia przeglądania i odtwarzania nagrań kamera wyświetla graficzne menu, w którym filmy i fotografie są grupowane w zdarzenia. Do wyboru są różne sposoby wyświetlania, takie jak widok wydarzenia czy widok indeksu. Ułatwia to porządkowanie, wyszukiwanie, oglądanie i udostępnianie nagrań.

 

 

Efekty w obrazie


Efekty zdjęciowe pozwalają zdać się na własną wyobraźnię i wzbogacać filmy oraz  fotografie siedmioma twórczymi efektami (częściowy kolor, zdjęcie retro, high-key: miękki, obraz czarno-biały o dużym kontraście, zabawkowy aparat, kolor pop i posteryzacja) - bez kłopotliwej edycji na komputerze.

 

 

Możliwość ręcznego nastawiania przysłony i czasu otwarcia migawki


Ta kamera pozwala ręcznie wybierać ustawienia przysłony i czasu otwarcia migawki podczas zdjęć pod światło, w warunkach niedoświetlenia i w innych sytuacjach.

 

 

Współpraca z dwoma rodzajami kart pamięci


Ten model Handycam® jest wyposażony w gniazda na karty Memory Stick Micro™ i karty microSD/microSDHC. Dzięki temu możesz użyć takiego nośnika, jaki akurat masz pod ręką.

 

 

PlayMemories™ Home


Po zainstalowaniu w komputerze programu PlayMemories™ Home można w prosty sposób  importować materiał z kamery Handycam® w celu jego wyświetlenia, edycji, wydruku, publikacji w Internecie, nagrywania plików na płycie a nawet tworzenia filmów przedstawiających na podzielonym ekranie obraz z maksymalnie czterech źródeł.

 

 

Zasilanie z akumulatora typu X


Zastosowanie bardzo lekkiego i zwartego akumulatora typu X przyczynia się do zmniejszenia ogólnych wymiarów i wagi tego modelu Handycam® w czasie pracy.

 
Uchwycić na filmach każdy szczegół
Uchwycić na filmach każdy szczegół
30 - krotne zbliżenie optyczne umożliwiające przybliżenie filmowanego obiektu bez konieczności zbliżania się do niego. Dzięki niemu łatwo możesz nagrać film, nie tracąc na jakości obrazu.
Wyjątkowa jakość obrazu
Rozdzielczość 9,2 Mpix, która zagwarantuje Ci znakomity obraz z dużą ilością szczegółów. Dzięki temu filmy będą wiernie oddawać utrwalone sceny.
Wyjątkowa jakość obrazu
Stabilizator obrazu Optical SteadyShot™
Stabilizator obrazu Optical SteadyShot™
Zaawansowany stabilizator obrazu umożliwia nagrywanie wyraźnego obrazu nawet w niesprzyjających warunkach. Skutecznie kompensuje drgania ręki użytkownika
 
Filmy w rozdzielczości FullHD
Kamera umożliwia rejestrowanie filmów w rozdzielczości FullHD(1080) o wyjątkowej ostrości, niezrównanym poziomie szczegółów i żywych kolorach pozwoli na urzeczwistnienie swoich wizji.
Filmy w rozdzielczości FullHD
Przetwornik obrazu CMOS Exmor R®
Przetwornik obrazu CMOS Exmor R®
Duży, zaawansowany przetwornik zwiększa czystość obrazu, redukuje szum w czasie nagrywania przy niewielkiej ilości światła i pozwala na miękkie rozmycie tła.
Nie przegap żadnej chwili!
Zapis filmów na kartach pamięci, co pozwola Ci na dobranie pojemności w zależności od Twych potrzeb. Dodatkowym plusem jest fakt, iż karty nie posiadają żadnych ruchomych elementów, dzięki czemu nie są narażone na uszkodzenie.
Nie przegap żadnej chwili!
Łatwe kręcenie filmów
Łatwe kręcenie filmów
Duży, 2,7 calowy ekran LCD ułatwiający podgląd nagrywanego filmu oraz poruszanie się po menu kamery. Przyda Ci się także, gdy będziesz chciał obejrzeć wykonane filmy lub zdjęcia.
Technologia HDMI
Wyjście HDMI zapewniające najwyższą jakość przesyłanego sygnału. Za pomocą tego złącza przesyłany jest obraz i dźwięk o jakości HD. Możesz je wykorzystać do podłączenia kamery do telewizora.
Technologia HDMI

Dane techniczne

kamera Sony HDR-CX405B (czarny)

Nośnik   
Rodzaj nośnika  karta pamięci Memory Stick Micro, karty pamięci micro SD, karty pamięci micro SDHC, karty pamięci micro SDXC
Obiektyw   
Zbliżenie optyczne 30 x
Zbliżenie cyfrowe 350 x
Stabilizator obrazu optyczny
Nagrywanie filmów   
Rozdzielczość 9,2 Mpix
Typ przetwornika CMOS Exmor R
Jakość zapisu Full HD (1080p)
Dźwięk   Dolby Digital 2.0
Informacje dodatkowe   
Technologia 3D  nie
Zapis na kartach pamięci micro SD, micro SDHC, micro SDXC
Wielkość ekranu LCD 2,7 "
Dotykowy ekran LCD  nie
Wizjer brak
Menu w języku polskim tak
Funkcje dodatkowe  funkcja Dual Video Recording, inteligentny tryb AUTO, PlayMemories™ Home, stabilizator obrazu Optical SteadyShot
Wejścia / wyjścia   
Wyjście HDMI tak
Złącze USB 2.0 tak
Parametry fizyczne   
Kolor obudowy   czarny
Wymiary  54 x 59,5 x 128 mm
Waga (bez baterii)  215 g
Wyposażenie   
Wyposażenie  akumulator litowo-jonowy NP-BX1, instrukcja obsługi w języku polskim, kabel HDMI, kabel USB, karta gwarancyjna, zasilacz sieciowy
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Rozszerz ochronę o przypadkowe uszkodzenia! 
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Sony Europe Limited Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Nośnik   
Rodzaj nośnika  karta pamięci Memory Stick Micro, karty pamięci micro SD, karty pamięci micro SDHC, karty pamięci micro SDXC
Rozdzielczość   
Rozdzielczość 9,2 Mpix
Typ przetwornika CMOS Exmor R
Obiektyw   
Obiektyw Sony G Lens
Zbliżenie optyczne 30 x
Zbliżenie cyfrowe 350 x
Stabilizator obrazu optyczny
Ogniskowa 1.9 - 57 mm
Jasność f/1.8 - 4.0
Średnica filtra  37 mm
Ręczne ustawianie ostrości tak
Nagrywanie filmów   
Jakość zapisu Full HD (1080p)
Rozdzielczość nagrywanego filmu  2,29 Mpix
Kompresja obrazu  AVCHD, H.264, MP4, MPEG-4, XAVC S
Minimalne oświetlenie  3 luksy
Automatyczny balans bieli tak
Nagrywanie w trybie 16:9 tak
Liczba trybów zapisu  6
Mikrofon kierunkowy   nie
Dźwięk   Dolby Digital 2.0
Czas pracy na załączonym akumulatorze   90 minut
Łączność bezprzewodowa   
Wi-Fi nie
DLNA  nie
Podgląd filmów   
Wielkość ekranu LCD 2,7 "
Rozdzielczość ekranu LCD   230,4 tys. pikseli
Wizjer brak
Menu   
Menu w języku polskim tak
Zapis zdjęć   
Zapis na kartach pamięci micro SD, micro SDHC, micro SDXC
Maksymalna wielkość zapisywanego zdjęcia 4032 x 2272 pikseli
Wejścia/wyjścia   
Wyjście HDMI tak
Złącze USB 2.0 tak
Parametry fizyczne   
Wymiary  54 x 59,5 x 128 mm
Waga (bez baterii)  215 g
Kolor obudowy   czarny
Wyposażenie   
  akumulator litowo-jonowy NP-BX1
  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, kabel HDMI, kabel USB, zasilacz sieciowy
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Rozszerz ochronę o przypadkowe uszkodzenia! 
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Sony Europe Limited Sp. z o.o.
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Marka: Sony
 • Cena: od 900 do 1 199
 • Jakość zapisu: Full HD (1080p)
Ocena klientów
5 na podstawie 31 ocen
5
(23)
4
(7)
3
(1)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
 • rozmiar
 • sterowanie
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Masz pytanie dotyczące sprzętu?
Zadaj je w zakładce pytania
i odpowiedzi na karcie produktu!
Wczytywanie...
domyślne
oceny malejąco
oceny rosnąco
daty dodania malejąco
daty dodania rosnąco
przydatności malejąco
przydatności rosnąco
wszystkie
wszystkie
Kamera Sony HDR-CX405B
sterowanie:
jakość obrazu:
wygoda trzymania:
jakość dźwięku:
rozmiar:
jakość konstrukcji:
11-06-2015,
kwant2000
Potwierdzony zakup

Bardzo dobra kamera FHD w przystępnej cenie. Świetna optyka Zeissa (30 krotny zoom optyczny plus 30 krotny Clear Image Zoom). Nie zauważyłem pogorszenia obrazu przy maksymalnym 60x zoomie. Szeroki kąt 26,8 mm. Bardzo dobra optyczna stabilizacja obrazu i dobre odwzorowanie kolorów dla tak w dni słoneczne, jak i pochmurne. Kamerę jak najbardziej polecam.

Pokaż całość
Pytania (2) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (20) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Witam, czy tą kamerę sprzedacie Państwo za 949 zł lub taniej, Za tą cenę jest do kupienia.
darek  zapytał 09-07-2017
Odpowiedz
Czy Kamerka nagrywa przy zamknięciu klapki? Potrzebuję jakiejś niedrogiej na koncerty, a tam trzeba uważać na klapkę, już dwie kamery tak mi rozwalono.
Syriusz zapytał 13-06-2015
Odpowiedz
Zwiń pytania
dobra kemra w niskiej cenie
sterowanie:
jakość obrazu:
wygoda trzymania:
jakość dźwięku:
rozmiar:
jakość konstrukcji:
13-09-2015,
ml
Potwierdzony zakup

od razu po wyjęciu z pudełka kamera wydaje się za lekka - tak jakby była pusta w środku (bo pewnie jest). Po otwarciu okazuje się, że ma tylko kilka przycisków. Następnie zdziwienie następuje po włączeniu bo okazuje się że obiektyw trzeba odsunąć ręcznie. Potem jest już tylko lepiej. Stabilizacja obrazu super, zoom optyczny bardzo dobry. Prostota sterowania też maksymalna. Dużym plusem jest zintegrowany kabel USB (nigdy się nie zgubi) oraz (o dziwo) brak dotykowego ekranu - joystick jest dużo wygodniejszy przy dużych palcach. Generalnie polecam jako niedrogą kamerę do nagrywania domowego.

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (18) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Stabilizacja obrazu super,
Właściciel zapytał 09-06-2017
Odpowiedz
Zwiń pytania
Zadowolony z SONY CX405B
sterowanie:
jakość obrazu:
wygoda trzymania:
jakość dźwięku:
rozmiar:
jakość konstrukcji:
08-12-2015,
cJanek
Potwierdzony zakup

dawno, dawno temu zwolennik SONY. Przesiadłem się na Canona. Wróciłem do SONY CX405B ma jasny szerokokątny obiektyw. Duży zoom, jak dla mnie aż za duży. Dobrze działającą stabilizację, optyczną nie pogarszającą jakości obrazu. Jest wyjątkowo lekka (wrażenie że trzymam tylko plastik :( ). Filmuje dobrze. Duża czułość matrycy, nagrywa w domowych warunkach oświetlenia, jednak nie pogardzi dodatkowym halogenem obraz jest lepszy. Szkoda że nie filmuje przy zamkniętym wizjerze, po zamknięciu wyłącza się, oczywiście wizjer można złożyć w drugą stronę ale dalej świeci. Podczas ładowania nie można filmować, szkoda bo przy pomocy power banku nie trzeba by kupować drugiego akumulatora. Dla mnie brakuje dedykowanych przycisków do funkcji. Wszystko poprzez MENU, jojstick działa znośnie, jednak szukanie może denerwować. Brakuje mi szybko działającego ZOOM, działa płynne ma kilka prędkości jednak na max mógł by być szybszy. Do warunków domowych SUPER sprzęt za tę cenę. :)

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (8) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
przyzwoita w dobrej cenie
sterowanie:
jakość obrazu:
wygoda trzymania:
jakość dźwięku:
rozmiar:
jakość konstrukcji:
01-02-2016,
piterman
Potwierdzony zakup

.Filmy dobrej jakosci. W sam raz na wakacyjne wyjazdy,poręczna i wygodna w obsłudze

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Sony...
sterowanie:
jakość obrazu:
wygoda trzymania:
jakość dźwięku:
rozmiar:
jakość konstrukcji:
02-02-2016,
mldream01
Potwierdzony zakup

Kamera jako jedyna w niskiej cenie posiada stabilizację optyczną co jest jedyną ale istotną zaletą. Reszta wykonana poprawnie lecz przypomina zabawkę nie sprzęt markowy. Tylko napis SONY sugeruje że to nie zabawka / wykonanie tak. Jeśli chodzi o łatwość obsługi to kamera ( zabawkowa ) spełnia swoje zadanie. Jakość kręcenia filmów w pomieszczeniu nie zachwyca ale może być. Jeśli chodzi o zbliżenie filmowanego obiektu to Sony chyba trochę kłamie z optyką… Wydaje się jakby zbliżenie było realizowane cyfrowo nie optycznie jak zapewnia producent. Kolejna wada to brak możliwości zamontowania lampy doświetlającej lub większego akumulatora. Zaletą niewątpliwie jest waga i wielkość urządzenia ( patrz – wygląda jak zabawka ) Mimo wszystko w tej cenie prawdopodobnie nie znajdziesz drogi konsumencie kamery z stabilizacją obrazu optyczną… A to największa zaleta która powoduje że wady tej kamery są do przełknięcia. Samsung produkuje jeszcze bardziej zabawkowe sprzęty...

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (4) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Dobra kamera
sterowanie:
jakość obrazu:
wygoda trzymania:
jakość dźwięku:
rozmiar:
jakość konstrukcji:
02-02-2016,
Filek77
Potwierdzony zakup

Kamerka jest super. Jest to moja trzecia kamera i jak za te pieniądze to nie ma się do czego przyczepić. Jak się dokupi kartę micro sdxc 10 klasy, 64 GB to można naprawdę kręcić całkiem niezłe filmy. Karta starcza na około 2,5 godziny filmu z całkiem dobrą jakością. Potem program do obróbki i jest duże OK. Mógłby być większy akumulator. Ale kupiłem power bank i jakoś sobie radzę.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
OK!
sterowanie:
jakość obrazu:
wygoda trzymania:
jakość dźwięku:
rozmiar:
jakość konstrukcji:
02-03-2016,
roman
Potwierdzony zakup

Jak za takie pieniądze to jest OK!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Lux.
sterowanie:
jakość obrazu:
wygoda trzymania:
jakość dźwięku:
rozmiar:
jakość konstrukcji:
06-07-2015,
A.
Potwierdzony zakup

Trzeba było kupić nową kamerę. Stara miała 10 la,i nie była HD. Wybór oczywisty.Sony. Model ten jest wystarczający do wakacyjnego nagrywania.Aby potem oglądać w tv.Nagrywam od lat, i film to film.Zdjęcia nie oddają wspomnień jak film. (wyższy model ma projektor i wifi, mnie jest to zbędne, dlatego jej nie kupiłem , a reszta jest taka sama).Bardzo łatwa w użytkowaniu. Świetny nagrywany obraz.Niezły dźwięk.Wygląd w sam raz. Plastik bardzo się nie palcuje od spoconych dłoni.Program playmemories, bardzo łatwy w obsłudze. Jak był miał kasę, to kupił bym model 4K, ale to ponad 4 tyś...Lubię ją :)

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (21) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
KAMERA sony
sterowanie:
jakość obrazu:
wygoda trzymania:
jakość dźwięku:
rozmiar:
jakość konstrukcji:
04-11-2015,
Jarusin
Potwierdzony zakup

To moja kolejna Sony, czasami ma kłopoty z ostrością, klapeczka umiejscowiona pod paskiem często otwiera się przy wsuwaniu dłoni, denerwujące. Wielki plus obiektyw szerokokątny, nie trzeba dokupować przystawek, akumulator przy normalnej pracy wystarczy na godzinę a to wystarczy na 8 gb karty w HD dlatego trzeba liczyć się z zakupem dodatkowego akumulatorka jeśli chcemy mieć większą kartę, poza tym wszystko jak w sony bez zarzutów, zwłaszcza w tej cenie.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (12) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Bardzo dobra kamera
sterowanie:
jakość obrazu:
wygoda trzymania:
jakość dźwięku:
rozmiar:
jakość konstrukcji:
25-04-2015,
zibi 84
Potwierdzony zakup

Bardzo dobra kamera jak zwykle u Sony , małe wymiary i dobra jakość wykonania, doskonały obiektyw i znakomita jakość zapisu. polecam!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (9) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Usługi
Opcje
Mam zużyty sprzęt do oddania
Mam zużyty sprzęt do oddania

nr kat. 489 Więcej
Przedłuż Gwarancję ®

Nie płać za naprawę lub wymianę sprzętu z własnej kieszeni. Z Przedłuż Gwarancję® przez najbliższe 3 lub 5 lat będziesz mieć zapewniony spokój i wygodę, aby w pełni cieszyć się nowym sprzętem.

 

Przedłuż Gwarancję® to umowa ubezpieczenia (polisa) zawierana między Tobą, a ubezpieczycielem. Polisa nie stanowi gwarancji jakości w rozumieniu art. 577-581 k.c., ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne. Zakres ochrony i wyłączenia odpowiedzialności ubezpieczycieli opisują Warunki Ubezpieczenia.

 

Zyskujesz
Ochrona rozszerzona
Ochrona podstawowa
Standardowa gwarancja
Od dnia zakupu przez 12 miesięcy
Szybka naprawa w razie przypadkowego uszkodzenia
Szybka naprawa w razie przepięcia prądu
Po 2 latach od zakupu
Szybki i profesjonalny serwis w razie awarii
Wymiana na nowy, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Brak limitu napraw i ukrytych kosztów
Wygoda - wystarczy telefon, aby zgłosić awarię
Oszczędność pieniędzy - niska cena w stosunku do kosztów napraw
5,95 zł zł miesięcznie
Warunki ubezpieczenia
7,08 zł zł miesięcznie
Warunki ubezpieczenia
7,08 zł zł miesięcznie
Warunki ubezpieczenia
12,75 zł zł miesięcznie
Warunki ubezpieczenia
Raty
Raty 10x0%
Dobre Raty
10
101,90 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz więcej
3 miesiące
36 miesięcy
3
349,86 zł
4
264,94 zł
5
213,99 zł
6
180,02 zł
7
155,76 zł
8
137,56 zł
9
123,41 zł
10
112,09 zł
11
102,83 zł
12
95,11 zł
13
88,57 zł
14
82,98 zł
15
78,12 zł
16
73,88 zł
17
70,13 zł
18
66,80 zł
19
63,82 zł
20
61,14 zł
21
58,71 zł
22
56,51 zł
23
54,49 zł
24
52,65 zł
25
50,95 zł
26
49,38 zł
27
47,93 zł
28
46,58 zł
29
45,33 zł
30
44,16 zł
31
43,06 zł
32
42,03 zł
33
41,07 zł
34
40,16 zł
35
39,30 zł
36
38,50 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz więcej

Wypełnij wniosek, potwierdź tożsamość przelewem 1 zł i podpisz Umowę - wszystko przez Internet

 • Do 5 tys. złotych
 • Bez wychodzenia z domu
 • Minimum formalności
 • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

Zarezerwuj towar przez internet, a następnie wypełnij wniosek kredytowy w sklepie z pomocą Doradcy.

 • Do 31 tys. złotych
 • Wsparcie doradcy w sklepie Euro
 • Przy kredycie do 5 tys. zł wystarczy dowód
 • Szybka decyzja, nawet w 15 minut
Pytania i odpowiedzi (5)
Powiadom o pytaniach
Chcę kupić kamerę Sony HDR-CX405B czy moge dokupić akumulatorki do tej kamery ....a jak tak to jakie...
Czy jest możliwość podłączenia zewnętrznego mikrofonu?
Witam zakupiłem kamerkę sony 405 teraz chce dokupić kartę microSD 64Gb na jak dług wystarczy ta karta przy nagrywaniu w jakość HD = czas nagrywania, Nie znalazłem nigdzie tego
Czy faktyczna rozdzielczość to 9,2 megapiksela ? Na stronie producenta model HDR-CX405 ma rozdzielczość 2,29 megapiksela.Rozumiem ze końcowa literka B odpowiada za kolor obudowy.
Czy SONY HDR-CX405B zakupiona w Polsce ma menu w języku portugalskim i będzie współpracować z telewizorami w Brazylii.
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Sony HDR-CX405B (czarny), wpisz 1045790 w wyszukiwarce euro.com.pl.