Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

kamera sportowa JVC GC-FM2 (czarny)

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
kamera sportowa JVC GC-FM2 (czarny)
JVC GC-FM2 (czarny)
529 zł
Opis i dane

Zastosowana w kamerach PICSIO matryca CMOS rejestruje zdjęcia w formacie JPEG w rozdzielczości do 5 Megapikseli, bez interpolacji. Nagrania video rejestrowane są w rozdzielczości Full HD 1920x1080P z szybkością 25 klatek/sek. Stabilizacja obrazu gwarantuje przyjemność oglądania na ekranach HDTV za pośrednictwem łącza HDMI. Oprócz tego Użytkownik a do dyspozycji 4x cyfrowy zoom i wiele trybów fotografowania. W celu łatwego transferu do różnych aplikacji bez straty czasu i jakości, filmy są rejestrowane w formacie MPEG-4 AVC/H.264 i przechowywane jako pliki MP4. Dzięki funkcji Time-Lapse (nagrywanie poklatkowe) możesz oglądać trwający godzinami ruch w ciągu zaledwie kilku sekund, umożliwia to rejestrację subtelnych zjawisk przyrodniczych i oddanie niepowtarzalności tych scen w sposób twórczy.
Oprogramowanie LoiLoScope EX preinstalowane dla Windows®, umożliwia szybką i intuicyjną edycję w celu bezpośredniego przesyłania materiału do YouTube™, Facebooke’a, eksport do biblioteki iTunes ® itp. Oprogramowanie zostaje uruchomione w chwili gdy kamera zostanie podłączona do dowolnego komputera. Proces transferu materiału, włącznie z edycją, wymaga zaledwie kilku prostych kroków. Dostępna jest pełna gama efektów specjalnych dla kreatywnej edycji, wspierana przez uproszczony dostęp oparty na ikonach i intuicyjną obsługę typu “drag-and-drop” (przeciągnij i upuść). Kompatybilność z systemem Windows 7 Multi-Touch, gwarantuje prawidłowe działanie ze wszystkimi komputerami PC posiadającymi ekran dotykowy. Dostępny jest również plik wyjściowy do tworzenia płyt DVD.
Obydwa modele PICSIO współpracują z iMovie na komputerach Mac. Kamery oferują również możliwość nagrywania filmów w iFrame, przyjaznym formacie video, który znacznie uproszcza proces edycji i udostępniania treści video. Format iFrame jest zgodny z aplikacjami Mac i PC.

Ekran LCD z funkcją dotykową
Ekran LCD z funkcją dotykową
Przyda się, gdy będziesz chciał obejrzeć wykonane zdjęcia lub filmy. Dzięki bezproblemowej dotykowej obsłudze, praca z kamerą będzie prawdziwą frajdą 
Nagrywanie poklatkowe
Time-lapse to specjalny tryb poklatkowy, który powstaje na skutek połączenia bardzo wielu zdjęć- dzięki któremu możemy nagrywać bardzo widowskowe filmy.

Nagrywanie poklatkowe
Technologia HDMI
Technologia HDMI
Wyjście HDMI zapewniające najwyższą jakość przesyłanego sygnału. Za pomocą tego złącza przesyłany jest obraz i dźwięk o jakości HD. Możesz je wykorzystać do podłączenia kamery do telewizora.

Dane techniczne

kamera sportowa JVC GC-FM2 (czarny)

Parametry   
Matryca  CMOS
Rozdzielczość nagrywanego filmu HD 1080 (1920 x 1080), HD 720 (1280 x 720), 960 x 540
Dźwięk  stereo
Maksymalna wielkość zapisywanego zdjęcia  2592 x 1944 piksele
Obiektyw   
Zbliżenie cyfrowe  4 x
Ogniskowa  3,9 mm
Stabilizator obrazu cyfrowy
Informacje dodatkowe   
Wielkość ekranu LCD  3 cale
Dotykowy ekran LCD  tak
Wodoodporna nie
Funkcje dodatkowe  funkcja Time Lapse (nagrywanie poklatkowe), funkcja wykrywania twarzy, Eye-Fi Card Ready dla połączenia Wi-Fi
Nośnik   
Rodzaj nośnika  karta pamięci SDHC, karta pamięci SD, karta pamięci SDXC
Wejścia/wyjścia   
Wyjście HDMI tak
Złącze USB 2.0  tak
Wyjście AV  tak
Parametry fizyczne   
Kolor obudowy  czarny
Wyposażenie   
  akumulator, instrukcja obsługi, kabel USB, karta gwarancyjna, oprogramowanie
Gwarancja   
Gwarancja  12 miesięcy
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących JVC GC-FM2 (czarny), wpisz 346411 w wyszukiwarce euro.com.pl.