Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

kamera sportowa Contour Roam 2 (czerwony)

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
kamera sportowa Contour Roam 2 (czerwony)
Contour Roam 2 (czerwony)
649 zł
Opis i dane
ContourROAM2 to łatwość obsługi, wytrzymałość, wszechstronność oraz możliwość tworzenia filmów najwyższej jakości. To idealna kamera dająca radość z filmowania przygód wszędzie tam gdzie zaprowadzi Cię życie. Po prostu przesuń suwak nagrywania, tyle potrzeba abyś filmował w pięknej jakości FullHD. Wielokrotnie nagradzana konstrukcja firmy Contour jest wytrzymała, wodoszczelna do głebokości 1 metra, wszechstronna i łatwa w użyciu, to wszystko pozwala na korzystanie z ContourROAM2 wszędzie i zawsze filmując.

Łatwa w użyciu.
Filmowanie powinno być proste i przyjemne. Z ContourROAM2 przedstawiamy jedno stopniowy system włącz-nagrywaj. Wystarczy przesunąć włącznik nagrywania, a kamera rozpocznie filmowanie. To takie proste, nie trzeba włączać zasilania, jednym przelącznikiem uruchamiamy kamerę i odpalamy nagrywanie. To idealna kamera do przyjemnego oraz bez stresowego uwieczniania przygód we wszystkich warunkach i okolicznościach. Obsługa ContourROAM2 jest niewiarygodnie intuicyjna i prosta, z opływową wielokrotnie nagradzaną konstrukcją, z laserami pomagającymi w ustawieniu kamery nakręcisz wspaniałe ujęcia zawsze kiedy zechcesz.

Piękne filmy w fullHD.
ContourROAM2 nagrywa akcję przez super szerokokątny obiektyw ze 170o polem widzenia, uwieczniając tło oraz wydarzenia, które mogą umknąć kamerom z wąskim kątem. Wyrafinowana technologia kamery automatycznie dobiera ekspozycję oraz balans bieli, zapewniając przejrzyste, ostre i piękne filmy za każdym razem. Do wyboru są trzy różne rozdzielczości 720p, 960p oraz 1080p, można też robić zdjęcia o rozdzielczości 5 megapixeli, pozwala to na większą kreatywności nie ograniczając Twoich możliwości.

Wodoszczelność.
Koniec zamartwiania się o kamerę przy kolejnej wodnej eskapadzie, ContourROAM2 jest wodoszczelny do głębokości jednego metra. Uszczelnienie zabezpiecza wnętrze kamery, umożliwiając kręcenie pod wodą, w deszczu, śniegu lub gołoledzi. Dla sportów podwodnych, jak nurkowanie lub wakeboard dodatkowa obudowa wodoszczelna do ContourROAM2 zapewnia szczelność do sześćdziesięciu metrów.

Wszechstronność.
Kręcenie filmów akcji, sportów nie powinno być dostępne jedynie dla kilku dyscyplin. Oferujemy cały ekosystem mocowań, specjalnie dopasowanych dla wszelkich możliwych sportów, aktywności czy zainteresowań. Od lufy karabinu, podwozia pojazdów, wszelkiego rodzaju rurek, nart, desek, części motocykli czy ludzkiego ciała system TRailTM Contoura pozwala na szybkie i łatwe umieszczenie kamery w wybranym miejscu pozwalającym na najciekawsze ujęcia  wybranego sportu. Zamiast tracić czas na kombinowanie z mocowaniem kamery, mocowania Contour dedykowane do określonych sportów są gotowe do użycia po wyjęciu z pudełka i pewnie utrzymają kamerę w określonej pozycji od startu do mety.

Super wytrzymała.
Błoto. Brud. Śnieg. Deszcz. Miejsca po których wędrujesz, mogą być najbardziej niegościnnymi terenami na Ziemi. ContourROAM2 stworzono aby wytrzymał wszystko od wywrotek w błocie w Bieszczadach po surfowanie na wielkiej fali Teahupoo, czy zjazdu z najbardziej stromych stoków Alp.  Wzmocniona aluminiowa obudowa wytrzyma najpoważniejsze ciosy, a uszczelnienia zapewnią wodoszczelność i bezpieczeństwo pod wodą na głębokości do jednego metra.

Co nowego?
  • W Contour ROAM2, w porównaniu do poprzedniego modelu ROAM, zastosowano kilka interesujących usprawnień:
  • tryb kręcenia filmu w 60kl/sek
  • karta SD 4 GB w zestawie
  • różne kolory obudowy
  • przycisk „record-lock” znany z Contour+2
  • dłuższy czas pracy bez ładowania akumulatora (ok 3.5 godz)
  • ulepszona elektronika, pozwalająca na uzyskanie jeszcze lepszej jakości nagrywanych filmów
  • format nagrywanych filmów to mp4

Dane techniczne

kamera sportowa Contour Roam 2 (czerwony)

Parametry   
Matryca  CMOS
Rozdzielczość nagrywanego filmu HD 960 (1280 x 960), HD 720 (1280 x 720) 60 fps
Kompresja obrazu  H.264, MP4
Dźwięk  mono
Maksymalna wielkość zapisywanego zdjęcia  5 mln. pikseli
Obiektyw   
Stabilizator obrazu cyfrowy
Informacje dodatkowe   
Dotykowy ekran LCD  nie
Wodoodporna tak
Funkcje dodatkowe  odporna na kurz, odporna na brud, odporna na błoto, odporna na śnieg, odporna na zachlapanie, wodoodporna do 1 m
Nośnik   
Rodzaj nośnika  karta pamięci microSD, karta pamięci microSDHC
Wejścia/wyjścia   
Wyjście HDMI nie
Złącze USB 2.0  tak
Parametry fizyczne   
Wymiary  60 x 100 x 34 mm
Kolor obudowy  czerwony
Wyposażenie   
  2 mocowania, instrukcja obsługi, kabel USB, karta gwarancyjna, karta microSD 4GB
Gwarancja   
Gwarancja  12 miesięcy
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Contour Roam 2 (czerwony), wpisz 351915 w wyszukiwarce euro.com.pl.