Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

kalkulator standardowy Casio MJ-120TG

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
kalkulator standardowy Casio MJ-120TG
Casio MJ-120TG
30 zł
Opis i dane

Kalkulator pozwala na wykonywanie podstawowych obliczeń matematycznych, a także prostych funkcji koniecznych w handlu czy w biurze. Kalkulator umożliwia wykonywanie obliczeń czasowych, podatkowych TAX, procentowych (z marżowym systemem liczenia).
Kalkulator ten jest wygodnym narzędziem w pracy i w szkole i świetnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba wykonywania szeregu obliczeń, które nie wymagają skomplikowanych formuł matematycznych. Podwójne zasilanie – bateryjne i fotowoltaiczne pozwala na długa pracę z kalkulatorem bez konieczności wymiany baterii.

Opis

kalkulator standardowy Casio MJ-120TG

Wyświetlacz 12 - cyfrowy wyświetlacz LCD
Informacje dodatkowe  Obliczenia podatkowe TAX, marża, obliczenia czasowe, obliczenia ze stałą, klawisz kasowania ostatniej cyfry, key rollover,konwersja 4 walut, pierwiastek kwadratowy,przybliżenia do: 4; 3; 2; 1; 0 miejsc po przecinku, zapis walutowy.
Zasilanie bateria słoneczna, bateria LR44
Kolor obudowy  czarny
Wymiary  30,1 x 123 x 140 mm
Waga  130 g
Wyposażenie  instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Casio MJ-120TG, wpisz 604190 w wyszukiwarce euro.com.pl.