Przejdź do opisu produktu

Philips Hue Przełącznik dotykowy

centralka

Philips
nr kat.
1077791

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Opis produktu

Przełącznik dotykowy Philips Hue

Przełącznik Philips Hue to urządzenie bezbateryjne i całkowicie bezprzewodowe, które umożliwia wygodne sterowanie systemem inteligentnego oświetlenia.

Poznaj przełącznik dotykowy Philips Hue

KOMPATYBILNOŚĆ
KOMPATYBILNOŚĆ

Przełącznik Philips Hue to jedno z urządzeń współpracujących z mostkiem Philips Hue, do którego podpięte są wszystkie elementy systemu inteligentnego oświetlenia domu. Z przełącznikiem dotykowym Philips Hue będziesz mógł łatwo i wygodnie sterować każdym z nich.

RÓŻNE ARANŻACJE
RÓŻNE ARANŻACJE

Wystarczy odpowiednio dotknąć przełącznika Philips Hue, by uruchomić jedną z czterech zaprogramowanych aranżacji świetlnych stworzonych przez projektantów oświetlenia. Możesz je też zmieniać i dopasowywać do własnych potrzeb, jak również programować własne aranżacje.

STACJONARNIE I ZDALNIE
STACJONARNIE I ZDALNIE

Przełącznik dotykowy Philips Hue możesz przymocować do ściany, korzystając ze specjalnej płytki montażowej, lub też używać zdalnie i nosić go przy sobie, będąc w domu. Dzięki temu zawsze, gdy będziesz chciał zmienić nastrój w swoim otoczeniu, wystarczy, że zmienisz ustawienia kilkoma dotknięciami.

BEZBATERYJNY
BEZBATERYJNY

Przełącznik dotykowy Philips Hue jest urządzeniem całkowicie bezbateryjnym. Jak to możliwe? Zasilany jest energią kinetyczną generowaną w chwili dotykania przełącznika. Nie musisz się zatem martwić regularną wymianą baterii lub podłączaniem przełącznika do prądu – jest on całkowicie bezprzewodowy.

ŁATWA INSTALACJA
ŁATWA INSTALACJA

Aby zacząć korzystać z przełącznika dotykowego Philips Hue, wystarczy postępować według instrukcji w aplikacji. Proces instalacji jest bardzo prosty, a domyśle ustawienia umożliwiają błyskawiczne rozpoczęcie korzystania z urządzenia i dopiero późniejsze dostosowanie ustawień pod własne potrzeby.

STEROWANIE GŁOSOWE
STEROWANIE GŁOSOWE

Za pomocą przełącznika Philips Hue możesz sterować także wszystkimi urządzeniami współpracującymi z systemem Apple HomeKit. Dzięki temu możesz jednocześnie zmieniać ustawienia oświetlenia i np. inteligentnego termostatu.

Przełącznik dotykowy Philips Hue z bliska

1 BEZPRZEWODOWY

Z przełącznikiem dotykowym Philips Hue możesz zapomnieć o uciążliwych kablach. Włóż go do kieszeni i zmieniaj ustawienia światła w całym domu z kanapy.

2 SYMFONIA ŚWIATEŁ

Używając przełącznika dotykowego Philips Hue możesz jednym przyciśnięciem włączać i wyłączać wszystkie światła jednocześnie i dowolnie zmieniać aranżacje świetlne.

3 DZIAŁANIE NA DOTYK

Aby dostarczyć przełącznikowi dotykowemu Philips Hue energii potrzebnej do działania, wystarczy go dotykać – nie potrzebujesz żadnych dodatkowych źródeł zasilania.

W opakowaniu Philips Hue

1Przełącznik dotykowy Philips Hue

Philips – marka godna zaufania

2 lata gwarancji

Marka obecna w Polsce od ponad 90 lat

Przodujący producent sprzętu elektronicznego na świecie

Dane techniczne

centralka Philips Hue Przełącznik dotykowy

Funkcje   
Regulacja jasności (przyciemnianie)  tak
Parametry fizyczne   
Kolor obudowy  biały
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Producent / importer   
Nazwa producenta / importera  Philips
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Philips
  • Kolor obudowy: biały
  • Regulacja jasności (przyciemnianie): tak

Ocena klientów

Pytania i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Philips Hue Przełącznik dotykowy

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Philips Hue Przełącznik dotykowy, wpisz 1077791 w wyszukiwarce euro.com.pl.