Przejdź do opisu produktu

Philips Hue Motion Senesor

centralka

Philips
nr kat.
1163129

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Opis produktu

Philips Hue Czujnik ruchu

Wybierz czujnik ruchu Philips Hue i kontroluj swoje oświetlenie. Czujnik Philips Hue automatycznie wykrywa ruch i włącza światła kiedy są one potrzebne. Czujnik jest w pełni bezprzewodowy i może być zamontowany lub postawiony niemal w każdym miejscu w domu.

Zamontuj czujnik ruchu w dowolnym miejscu.

Czujnik ruchu Philips Hue jest w pełni bezprzewodowy i zasilany na baterię. Możesz zamontować go za pomocą jednej śruby, zamontować za pomocą dołączonego magnesu lub postawić. Umieść czujnik ruchu Philips Hue na suficie, na ścianie, na szafce lub na półce, a następnie ciesz się komfortem i wygodą.

Czujnik wykrywa światło dzienne.

Czujnik ruchu Philips Hue wyposażony jest również w czujnik światła dziennego. Za pomocą aplikacji Hue możesz dostosować czułość czujnika i określić, przy jakim natężeniu światła czujnik powinien reagować. Dzięki temu czujnik ruchu nie będzie włączał oświetlenia, kiedy będzie to zbędne, a Ty oszczędzisz energię.

Dostosuj oświetlenie kontrolowane przez czujnik ruchu.

Możesz dostosować inteligentny czujnik ruchu Hue tak, aby zapewniał oświetlenia stosowne do pory dnia i Twojego harmonogramu. Dzięki temu w ciągu dnia energetyzujące, jasne białe światło będzie oświetlało korytarze, a wieczorem relaksujące, delikatne ciepłe światło będzie wytyczać Ci drogę w ciemności.

Uaktywniaj inteligentne oświetlenie za pomocą czujników ruchu.

Postaw na wygodę i komfort. Do systemu inteligentnego oświetlenia Philips Hue dodaj czujnik ruchu, który automatycznie będzie włączał i wyłączał światło za Ciebie.

Wymaga mostka Philips Hue.

Produkt należy podłączyć do mostka Philips Hue.

Philips Hue to system inteligentnego oświetlenia, który pozwoli Ci inaczej spojrzeć na światło w Twoim domu i ogrodzie. Dzięki Philips Hue możesz sterować swoim oświetleniem wewnątrz i na zewnątrz za pomocą telefonu, łącząc się z poszczególnymi jego elementami przez mostek lub przez Bluetooth.

 

Dane techniczne

centralka Philips Hue Motion Senesor

Informacje ogólne   
Zastosowanie  wewnątrz
Liczba sztuk w opakowaniu  1
Parametry fizyczne   
Kolor obudowy  biały
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Producent / importer   
Nazwa producenta / importera  Philips
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Philips
  • Kolor obudowy: biały

Ocena klientów

Pytania i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Philips Hue Motion Senesor

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Philips Hue Motion Senesor, wpisz 1163129 w wyszukiwarce euro.com.pl.