Przejdź do opisu produktu

Tech-Med TM-NEB NANO

inhalator

Tech-Med
nr kat.
1257717

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Pojemność  6 ml
Wydajność  0,9 ml/min
Wielkość cząsteczek  5 µm
Zasilanie  akumulatorowe
Funkcje dodatkowe  automatyczne wyłączenie
Zobacz pełny opis produktu

Opis produktu

Tech-Med TM-NEB NANO

Inhalator Tech-Med. TM-NEB NANO to niezwykłe urządzenie, które dzięki swojej budowie oraz wykorzystaniu nowoczesnych technologii skutecznie rozprowadza lek w formie aerozolu i dopasowuje się do oddechu użytkownika.

Poznaj Tech-Med TM-NEB NANO

TECHNOLOGIA MICROWAVE®

TECHNOLOGIA MICROWAVE®

Technologia MicroWave® jest aktywna w trybie mikrofalowym, nazywanym także nebulizacją falową z powodu sinusoidalnego rozprowadzania leku w formie aerozolu. Tech-Med TM-NEB NANO zaczyna dawkować lek w tempie 0,7 ml/min. Następnie spada do 0,25 ml/min i powraca do wyższego poziomu, dopasowując się do oddechu użytkownika. W efekcie optymalna dawka pozostaje na dłużej w organizmie.

WBUDOWANY AKUMULATOR

WBUDOWANY AKUMULATOR

Przenośny inhalator membranowy jest wyposażony w akumulator litowo-tytanowy, który czerpie energię za pomocą ładowarki dołączonej do zestawu. Urządzenie pracuje aż do 60 minut na jednym ładowaniu, dzięki czemu nie wymaga stałego podłączenia do gniazdka. Akumulator ładuje się do 100% w zaledwie 2 godziny.

POCHYLONY ZBIORNICZEK

POCHYLONY ZBIORNICZEK

Delikatne pochylenie dna komory na lek gwarantuje optymalne wykorzystanie dawki przepisanej przez lekarza. Drgania membrany skutkują rozbijaniem cieczy do malutkich cząsteczek, ale nie zmieniają ich struktury molekularnej. Nebulizacja za pomocą Tech-Med TM-NEB NANO jest skuteczna przy różnego rodzaju schorzeniach, np. w astmie.

2 TRYBY PRACY

2 TRYBY PRACY

Użytkownik inhalatora membranowego może wybrać, czy chce skorzystać z automatycznej nebulizacji w trybie mikrofalowym z technologią MicroWave®, czy kontrolować natężenie nebulizacji w trybie regulowanym. Redukowanie i zwiększanie natężenia odbywa się za pomocą przycisków w obudowie urządzenia. Aktywność trybu jest potwierdzona zieloną diodą.

CICHE DZIAŁANIE

CICHE DZIAŁANIE

Cichy model Tech-Med TM-NEB NANO generuje hałas na poziomie nieprzekraczającym 50 dB. To oznacza, że urządzenie pracuje z głośnością porównywalną do przeciętnych rozmów w biurze. Niska liczba decybeli sprzyja użytkowaniu urządzenia przez osoby nadwrażliwe na dźwięk i małe dzieci, którym szczególnie mógłby przeszkadzać intensywniejszy szum.

DOWOLNE USTAWIENIE

DOWOLNE USTAWIENIE

O ile prawidłowa nebulizacja wymaga zwykle od użytkownika przyjęcia pozycji siedzącej lub stojącej, o tyle ten nowoczesny model działa efektywnie także w innych położeniach. Tech-Med TM-NEB NANO pracuje w dowolnym usytuowaniu – komora może być skierowana do dołu przez maksymalnie 15 sekund.

Inhalator Tech-Med TM-NEB NANO z bliska

1 POJEMNIK NA LEK

Zbiornik o pojemności 6 ml jest dostosowany do leków do inhalatorów membranowych. Tech-Med TM-NEB NANO wykrywa pusty pojemnik lub zbyt małą ilość leku, uniemożliwiając rozpoczęcie inhalacji. Aby wyczyścić komorę, przepłucz ją wodą i osusz.

2 WYMIENNE MASKI

W zestawie wymiennych akcesoriów znajduje się ustnik i dwie maski – większy model dla osób dorosłych oraz mniejszy dla dzieci. Dzięki dopasowaniu nakładki do twarzy użytkownika masz pewność, że inhalacja jest efektywna.

3 NIEWIELKIE WYMIARY

Kompaktowa forma (60 mm x 45 mm x 109 mm) i niska waga (ok. 109 g) sprawiają, że inhalator Tech-Med TM-NEB NANO można zabrać w podróż. Pamiętaj, aby ograniczyć ryzyko wstrząsów w transporcie. Przewoź urządzenie w pokrowcu.

W opakowaniu Tech-Med TM-NEB NANO

1Inhalator membranowy
2Etui
3Ładowarka USB
4Maska dla dorosłych
5Maska dla dzieci
6Ustnik
7Instrukcja obsługi
8Karta gwarancyjna

Tech-Med – marka godna zaufania

Producent sprzętu medycznego do użytku profesjonalnego i domowego

Firma rodzinna wspierająca polską służbę zdrowia

Na rynku od 1949 roku

Dane techniczne

inhalator Tech-Med TM-NEB NANO

Wielkość cząsteczek  5 µm
Pojemność  6 ml
Funkcje dodatkowe  automatyczne wyłączenie
Wymiary  6 x 4,5 x 10,9 cm
Zasilanie  akumulatorowe
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  17 x 8,50 x 13,50 cm
Waga z opakowaniem  0,20 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  etui, instrukcja obsługi, kabel USB, karta gwarancyjna, maska dla dorosłych, maska dla dzieci, ustnik, zasilacz
Gwarancja   
Gwarancja  36 miesięcy
Producent   
Nazwa producenta / importera  Tech-Med
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Tech-Med

Ocena klientów

Pytania i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Tech-Med TM-NEB NANO

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Tech-Med TM-NEB NANO, wpisz 1257717 w wyszukiwarce euro.com.pl.