Przejdź do opisu produktu

Funiverse Little Big Fish

gra strategiczna

Funiverse
nr kat.
1176843

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Wiek dziecka  od 8 roku życia
Zobacz pełny opis produktu

Opis produktu

Little Big Fish jest grą taktyczną dla dwóch graczy, którzy rywalizują między sobą, aby szybciej od przeciwnika zjeść jego 5 rybek.

Na początku, każdy z graczy ma trzy małe rybki w pierwszej linii planszy, przy czym plansza składa się z czterech planszetek, tworzących razem kwadrat. Aby urosnąć, rybka musi zjeść plankton. Kiedy przesuniesz się na pole, na którym znajduje się rybka przeciwnika tego samego rozmiaru lub mniejsza niż twoja, zjadasz ją. Małe rybki są szybkie, ale delikatne; mogą zjadać małe rybki, przy czym same mogą być zjedzone przez każdą rybkę. Jednak tylko one mogą przepływać przez wraki. Średnie rybki zjadają małe i średnie rybki przeciwnika i nie mogą przepłynąć przez wraki. Duże rybki zjadają wszystkie rybki i również nie mogą przepływać przez wraki.

W swojej turze przesuwasz jedną ze swoich rybek o dwa pola lub dwie swoje rybki o jedno pole. Rybki mogą poruszać się prostopadle, ale musisz rozpatrzeć efekt pola, zanim zrobisz drugi ruch. Przesuń się na pole z planktonem, aby twoja rybka urosła. Przejdź na pole narodzin, aby dodać jedną rybkę ze swojej rezerwy na planszę. Wraki działają jak tunele dla małych rybek, a pola "?" pozwalają Ci dobrać żeton, wykonać jego efekt i odrzucić go. Możesz obrócić planszetkę, natknąć się na rybaka, lub dostać gratisową rybkę. Rozpocznij wyścig i jako pierwszy zjedz pięć rybek!

Zawartość:
- Instrukcja
- 4 plansze
- 8 żetonów Niespodzianki
- 8 żetonów Planktonu
- 24 figurki Rybek

Wiek: 8+
Ilość graczy: 2
Czas: 15 min

Dane techniczne

gra strategiczna Funiverse Little Big Fish

Wiek dziecka  od 8 roku życia
Producent   
Nazwa producenta / importera  Rekman Sp. z o.o.
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Funiverse
  • Rodzaj: gra strategiczna
  • Wiek dziecka: od 8 roku życia

Ocena klientów

Pytanie i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Funiverse Little Big Fish

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Funiverse Little Big Fish, wpisz 1176843 w wyszukiwarce euro.com.pl.