Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

gra Ace Combat: Assault Horizon - Premium Games

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
gra Ace Combat: Assault Horizon - Premium Games
Ace Combat: Assault Horizon - Premium Games
Opis i dane
Ace Combat: Assault Horizon łączy elementy zręcznościowej gry lotniczej z niewielkimi aspektami symulacyjnymi, a wszystko to opakowane jest w rozwinięty wątek fabularny.

Assault Horizon jest pierwszą pozycją z serii Ace Combat, która umieszczona jest w rzeczywistych realiach politycznych. Gra przenosi nas do roku 2015, gdzie wcielamy się w rolę porucznika Williama Bishopa, dowódcę szwadronu Warwolf, operującego pod rozkazami NATO. Naszym zadaniem jest powstrzymanie planów Andreia Markova, rosyjskiego najemnika, który za cel postawił sobie rozpętanie III wojny światowej. Ma mu w tym pomóc tajemnicza superbroń, znana jako Trinity.

Gra pozwala zasiąść za sterami wielu nowoczesnych samolotów, które odtworzone są zgodnie z rzeczywistością. Dodatkowo po raz pierwszy w historii serii dane nam będzie pokierować helikopterami. Co więcej, obejmuje to nie tylko samo latanie i sterowanie, ale również własnoręczne obsługiwanie działka pokładowego. Jedną z ciekawszych nowości jest wprowadzenie specjalnego trybu lotu, w którym „przyczepiamy” się do ogona przeciwnika, a rozgrywka zaczyna bardziej przypominać grę FPS.

Dane

gra Ace Combat: Assault Horizon - Premium Games

Dane podstawowe   
Data premiery  4.07.2013
Twórca  Namco Bandai
Wydawca  Namco Bandai
Gatunek gry symulacja
Interoperacyjność   
Platforma  komputer PC
Nośnik  DVD
Kod regionu  region 2
Wymagania sprzętowe  Core i5 2.7 GHz, 2 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza), 20 GB HDD, Windows XP/Vista/7, łącze internetowe + opcjonalnie: Joystick,
Funkcjonalność   
Wersja językowa  polska (napisy)
Tryb gry  singleplayer, multiplayer
Przedział wiekowy (PEGI) 16+
Ratingi  Przemoc, Online
Funkcje sieciowe  tak
Wyjście wideo HD  1080p, 1080i, 720p
Gwarancja   
Szczegółowe warunki gwarancji  Brak karty gwarancyjnej
Producent   
Nazwa producenta / importera  CENEGA
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Ace Combat: Assault Horizon - Premium Games, wpisz 429545 w wyszukiwarce euro.com.pl.