Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

gra Quantum Break

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
gra Quantum Break
Quantum Break
Opis i dane
Quantum Break to widowiskowa gra TPP, w realiach science fiction. Inspiracją dla twórców były podróże w czasie i konsekwencje, jakie mogą z tego wyniknąć dla otaczającego nas świata. Twórcami gry jest studio Remedy Entertainment znane z takich gier jak Alan Wake, Alan Wake American Nightmare a w szczególności z pierwszych 2 części Max Payne.

W grze gracz wciela się w postać Jacka Joyca, który na skutek wypadku podczas prac badawczych zostaje obdarzony specjalnymi mocami, panowania nad czasem. Jack stara się zapobiec  kataklizmowi, który może zniszczyć cały świat oraz staje do walki z korporacją Monarch, której celem jest uratowanie jedynie garstki wybranych ludzi.

Mechanika gry przypomina serial telewizyjny. Na końcu każdego odcinka gracz musi podejmować decyzje, które mają istotny wpływ na fabułę i zakończenie gry.

Ekskluzywne wydanie pudełkowe - Quantum Break trafi na półki sklepowe w ekskluzywnym wydaniu: Timless Colletors Edition.

Wydanie będzie zawierało:

  • Wysokiej jakości opakowanie
  • 5 płyt DVD z grą
  • Płytę z materiałami przedstawiającymi proces powstania gry
  • Album z grafikami i historią powstawiania gry
  • Płytę ze ścieżką dźwiękową
  • 2 plakaty A3
  • Instrukcje uruchomienia

Wersja gry będzie zawierała wszystkie opublikowane aktualizacje. Wersja pudełkowa działa z systemami operacyjnymi Windows 7 / 8 / 8.1 / 10.

Dane

gra Quantum Break

Dane podstawowe   
Data premiery  14.09.2016
Twórca  Remedy
Wydawca  Microsoft Studios
Gatunek gry akcja, strzelanka
Interoperacyjność   
Platforma  komputer PC
Nośnik  DVD
Kod regionu  region 2
Wymagania sprzętowe  system operacyjny: Windows 7 - 64 bit; procesor: Intel Core i5-4460, 2.70GHz; pamięć: 8 GB RAM; karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 760; directX: wersja 11; miejsce na dysku: 68 GB dostępnej przestrzeni,
Funkcjonalność   
Wersja językowa  angielska
Tryb gry  singleplayer
Przedział wiekowy (PEGI) 16+
Ratingi  Wulgarny język, Przemoc
Funkcje sieciowe  tak
Wyjście wideo HD  1080p, 1080i, 720p
Producent   
Nazwa producenta / importera  Microsoft
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Quantum Break, wpisz 1092031 w wyszukiwarce euro.com.pl.