FIFA 17 PC

gra

Electronic Arts
nr kat.
1085351

Podaj numer katalagowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Dziś do 23:00!

20.06.2019 (czwartek) infolinia jest nieczynna

Platforma  komputer PC
Gatunek  dla dzieci/familijna, sportowa
Wersja językowa  polska (dubbing)
Data premiery  29.09.2016
Zobacz pełny opis
Edycja:
Standardowa
Brak w sklepach stacjonarnych
Brak możliwości dostawy
Niedostępny

Produkt tymczasowo niedostępny

gra FIFA 17 PC
FIFA 17 PC
Brak w sklepach stacjonarnych
Brak możliwości dostawy
Niedostępny
Akcesoria
Opis i dane
Nie ma bardziej znanej na świecie gry o piłce nożnej. Dzieło EA Sports to od lat pozycja obowiązkowa nie tylko dla fanów futbolu. Jeśli jeszcze jej nie masz, powinieneś ją zdobyć, tym bardziej, że FIFA 17 w porównaniu do swoich poprzedniczek daje jeszcze większą przyjemność z gry. Jej twórcy wzbogacili ją o pełnoprawną kampanię fabularną, która uatrakcyjnia godziny spędzone z symulacją. Gra FIFA 17 to również lepsze stałe fragmenty gry, starcia fizyczne, urozmaicone techniki ofensywne i udoskonalona sztuczna inteligencja. Do stworzenia gry wykorzystano silnik Frostbite, dzięki któremu wszystko wygląda jeszcze bardziej realistycznie i gra wciąga jak nigdy dotąd!

 

FIFA 17

 

 
 
Gra FIFA 17 wykorzystuje silnik Frostbite, jeden z najlepszych w branży, aby umożliwić graczon rozgrywanie meczów wyglądających tak samo, jak w telewizji i zabrać ich w podróż po nowych piłkarskich światach zamieszkanych przez postacie o wyrazistych charakterach, okazujące prawdziwe emocje. FIFA 17 wprowadza tryb "Droga do sławy" - wciągającą, realistyczną opowieść fabularną z kinową narracją. Gracze wcielą się w postać Aleksa Huntera, obiecującego młodego piłkarza debiutującego w Premier League. W rozgrywce wprowadzono daleko idące zmiany w sposobie myślenia i poruszania się zawodników, fizycznych sarciach z rywalami i zachowaniu w ataku, tak aby gracze mogli zapanować nad każdą chwilą meczu.

Gra oparta na silniku Frostbite


Frostbite to jeden z najlepszych silników w branży gier. Dzięki niemu gra FIFA 17 na konsole Xbox One, systemy PlayStation 4 i komputery PC oferuje graczom realistyczne mecze wyglądające tak samo, jak w telewizji, a także możliwość odwiedzenia nowych piłkarskich światów i poznania postaci o wyrazistych charakterach, okazujących prawdziwe emocje.

Nowe piłkarskie światy: Silnik Frostbite umożliwia przedstawienie świata piłki w grze FIFA 17 z jeszcze większą dbałością o szczegóły. Dzięki niemu gracze zobaczą zupelnie nowe miejsca, takie jak tunele prowadzące do szatni, same szatnie, wnętrza samolotów czy biura zarządów klubów.

Realistyczna rozgrywka: Silnik Frostbite umożliwia przedstawienie graczom wciągającej, fabularyzowanej opowieści pozwalającej poznać świat piłki od podszewski i samodzielnie zakosztować emocji towarzysztących sportowcom na boisku i poza nim.

Wyraziste, ludzkie postacie: Silnik Frostbite umożliwia stworzenie postaci wyglądających i zachowujących się bardzo realistycznie tak na boisku, jak i poza nim. Ten ogromny skok jakościowy daje nam nowe możliwości snucia opowieści i zaoferowania wciągającej zabawy każdemu graczowi.

EA SPORTS przedstawia: FIFA 17 Droga do sławy


Po raz pierwszy w historii serii FIFA gracze mogą wcielić się w postać Aleksa Huntera - nowej wschodzącej gwiazdy Premier League - i przeżyć piłkarską przygodę tak na boisku, jak i poza nim. Można rozpocząć karierę w dowolnym klubie ligi, pracować pod okiem prawdziwych menedżerów i grać ramię w ramię z wieloma spośród najlepszych piłkarzy na świecie. Gracze poznają w grze FIFA 17 nowe światy, doświadczając na własnej skórze wzlotów i upadków podczas wielkiej piłkarskiej przygody.

Fabuła: Tuż przed rozpoczęciem sezonu 2016/17 Alex Hunter, młody obiecujący angielski piłkarz, rozpoczyna swoją karierę w klubie Premier League. Droga do sławy jest usiana przeszkodami, które musi pokonać. Chłopak o nazwisku sławnym w świecie piłki, pragnący wypracować własną spuściznę. Alex będzie musiał sprostać poważnym wyzwaniom na murawie i podejmować trudne decyzje poza nią. Dzięki trybowi gracze będą mogli zakosztować życia piłkarza wchodzącego w świat jednej z najlepszych lig świata.

Kim jest Alex Hunter? Alex Hunter, chwalony młody talent, rozpoczyna swoją przygodę w Premier League, pragnąc zostawić swój slad w angielskiej piłce. Oczekiwania wobec jednego z najlepszych juniorów ze swojego rocznika w szkółce piłkarskiej są duże. Noszący sławne nazwisko Alex dostaje swoją szansę na najważniejszej scenie świata i tylko od niego zależy, czy ją wykorzysta. Już w młodym wieku Alex odkrywa, że on również ma rodzinny talent do gry w piłkę, i ciężko trenuje pod okiem dziadka, aby wyrobić sobie markę i zrealizować marzenia. Teraz wszystko przed nim - i to w samej Premier League.

Twoje występy. Twoje decyzje. Twoja opowieść. W trybie "Droga do sławy" występy na boisku oraz decyzje podejmowane poza nim wpływają na karierę Aleksa Huntera. Gracze będą podejmowali ważne decyzje przez cały sezon, wpływając na rozwój wydarzeń i stosunek innych do ich postaci.
 • Wybór klubu: Możliwość podpisania kontraktu z dowolnym z 20 klubów grających w Premier League w sezonie 2016/17.
 • Interakcje z innymi postaciami: Gracze będą odpowiadali na pytania dziennikarzy i innych postaci, kształtując w ten sposób osobowość swojej postaci i wpływając na rozwój wydarzeń.
 • Cele wyznaczane przez menedżera: Gracze będą musieli starać się spełniać oczekiwania menedżera komunikowane przed każdym meczem. Dobry lub zły występ na boisku może w znacznej mierze wpłynąć na przebieg opowieści.
 • Cechy i atrybuty: Wysiłki graczy będą nagradzane punktami, za które będą mogli zwiększać umiejętności piłkarskie Aleksa huntera.

Realistyczna fabuła: Tryb "Droga do sławy" to realistyczna opowieść o yciu piłkarza w Premier League. To filmowy świat tworzony przez prawdziwych piłkarzy, wielkie osobowości i wydarzenia, dzięki którym gracze odwiedzą miejsca, w których ich nigdy jeszcze nie było.

Zdominuj każdą chwilę każdego spotkania


Nowe techniki ofensywne: Nowe możliwości w ataku pozwolą graczom kreować sytuacje bramkowe i wykańczać je na więcej sposobów niż wcześniej.
 • Mocne niskie strzały: Nowa technika strzałów pozwoli graczom utrzymać piłkę blisko murawy w każdej sytuacji - czy to przy strzale finezyjnym, uderzeniu z woleja czy kopnięciu podbiciem.
 • Uderzenia głową w dół: Większe panowanie nad kierunkiem uderzenia pozwala skierować piłkę głową w dół, utrudniając bramkarzowi skuteczną interwencję.
 • Precyzyjne podanie prostopadłe: Gracze mogą posyłać mocniejsze podania prostopadłe, a także tworzyć więcej okazji bramkowych, dzięk większej precyzji takich zagrań.
 • Mocne auty bramkowe: Umożliwiają rozpoczęcie szybkiej kontry mocnym i precyzyjnym podaniem od bramki.

System aktywnej inteligencji: Zupełnie nowy system dokonuje analizy ustawienia obu zespołów, zwiększa aktywność piłkarzy bez piłki i zmienia sposób poruszania się, ragowania i podejmowania decyzji przez zawodników.
 • Nieustanna analiza sytuacji na boisku: Teraz każdy zawodnik analizuje odległość od rywali oraz ilość dostępnego miejsca, aby lepiej oceniać możliwości wyprowadzenia ataku.
 • Nowy ruch w ofensywie: Bardziej inteligentni zawodnicy i większa aktywność bez piłki stworzy nowe, kreatywne sposoby rozbijania szyków obronnych rywali. Gracze będą mogli korzystać z wybiegania na pozycje przez kilku zawodników jednocześnie, markowanych wybiegów, wybiegania na raty czy wymienności pozycji.

Przebudowa starć fizycznych: Zmieniono sposób rozstrzygania starć fizycznych we wszystkich rejonach boiska. Teraz to gracz ma pełną kontrolę nad zachowaniem piłkarza podczas walki o pozycję i piłkę, dzięki możliwości skorzystania z nowej mechaniki (przycisku gry fizycznej).
 • Mechanizm odpychania: Zgłoszona do opatentowania w USA technologia zmienia sposób przyjmowania piłki, dryblowania, walki fizycznej i gry w obronie. W ten sposób rywalizacja o pozycję i piłkę będzie dużo bardziej realistyczna.
 • Nowe starcia fizyczne: Interakcje między piłkarzami ożywają w najdrobniejszych szczegółach na całym boisku. Gracze zobaczą realistyczne zasłanianie piłki, zderzenia z bramkarzami, odcinanie rywali od futbolówki i wiele innych zagrań obserwowanych na co dzień na prawdziwych boiskach.
 • Drybling z pełną ochroną piłki: Nowy mechanizm zastawiania piłki zależny od bliskości rywala pomoże obronić piłkę przed zakusami przeciwników. Piłkarz będzie widział, skąd nadciąga największe zagrożenie i w razie skorzystania z tej mechaniki w odpowiednim momencie należycie zasłoni piłkę.

Przebudowanie stałych fragmentów gry: Od rzutów wolnych przez karne po rożne - gracze przejmą pełną kontrolę nad wykonywaniem stałych fragmentów gry i będą mogli to robić w swoim niepowtarzalnym stylu.
 • Nowe rzuty karne: Gracze mogą w pełni kontrolować ruch piłkarza podczas rozbiegu, nabiegając na piłkę pod różnymi kątami i z różną prędkością. W ten sposób rzuty karne będą bardziej urozmaicone.
 • Nowe rzuty rożne: Nowy system celowania przy rzuyach rożnych pozwala dokładniej zagrywać piłkę do kolegów z drużyny. Jednocześnie gdy piłka znajdzie się już w powietrzu, zawodnicy będą się inaczej poruszać w polu karnym.
 • Rzuty wolne: Gracze będą mogli przy rzutach wolnych nabiegać na piłkę na różne sposoby, aby wpływać na jej rotację i trajektorię. Teraz można nawet uderzać bezpośrednio na bramkę zewnętrzną stroną stopy, aby sprytnie podkręcić piłkę wokół muru.
 • Pełna kontrola nad wrzutami z autu: Gracze mogą przesuwać się wzdłuż linii bocznej, aby wrzucić piłkę z lepszego miejsca, zamarkować wrzut, aby posłać obrońców rywala w niewłaściwą stronę, a na koniec wrzucić piłkę na wolne pole dla kolegi na dobieg.

Dane

gra FIFA 17 PC

Dane podstawowe   
Data premiery  29.09.2016
Twórca  EA Sports
Wydawca  Electronic Arts
Gatunek dla dzieci/familijna, sportowa
Edycja  Standardowa
Interoperacyjność   
Platforma  komputer PC
Nośnik  DVD
Kod regionu  region 2
Wymagania sprzętowe  Wymagania sprzętowe Windows 7/8.1/10 (64-bitowy), Procesor: Intel Core i3-2100 @ 3,1 GHz lub AMD Phenom II X4 965 @ 3,4 GHz RAM: 8GB, Karta: NVIDIA GTX 460 lub AMD Radeon R7 260, Wymagania sprzętowe (1) DirectX: 11.0, Miejsce na dysku twardym: 50,0 GB
Funkcjonalność   
Wersja językowa  polska (dubbing)
Tryb gry  singleplayer, multiplayer
Przedział wiekowy (PEGI) 3+
Ratingi  Online
Funkcje sieciowe  tak
Wyjście wideo HD  1080p, 1080i, 720p
Producent   
Nazwa producenta / importera  Electonic Arts Polska
Zgłoś błąd na tej stronie

Ocena klientów

5 na podstawie 9 ocen
5
(8)
4
(0)
3
(1)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
 • grafika
 • grywalność
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
jeeee
grafika:
grywalność:
fabuła:
sterowność:
ścieżka dźwiękowa:
22-06-2017,
Panek328
Potwierdzony zakup

Gra elegancka towar przeszedł w miarę szybko

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
gra
grafika:
grywalność:
fabuła:
sterowność:
ścieżka dźwiękowa:
01-05-2017,
ja
Potwierdzony zakup

jak bardzo nie musicie to sobie możecie darować grę. jak na grę która ma co roku wznowienie to sporo kasy. i niestety jest niedopracowana. jak macie kiepski sprzęt to nawet o niej nie myście nie pociągnie. ogólnie myślę że trzeba chwilę poczekać aż załatają ją na tyle aby można było grać. zresztą odsyłam na fora

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
fifa
grafika:
grywalność:
fabuła:
sterowność:
ścieżka dźwiękowa:
12-02-2017,
michal
Potwierdzony zakup

super gra i lepsza niz popszednie. moze troche skomplikowana nawigacja menu gry

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (5) (3) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Fifa 17
grafika:
grywalność:
fabuła:
sterowność:
ścieżka dźwiękowa:
10-08-2017,
Tomek Nowak
Potwierdzony zakup

O takiej grze mój brat marzył ta gra to marzenie.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
FIFA 17
grafika:
grywalność:
fabuła:
sterowność:
ścieżka dźwiękowa:
20-01-2017,
Ela111
Potwierdzony zakup

mam na PC, super gra, bardzo dobra jakość, super grafika, polecam

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (6) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Mega
grafika:
grywalność:
fabuła:
sterowność:
ścieżka dźwiękowa:
29-04-2017,
Rożek
Potwierdzony zakup

Mega gra czuć to co kiedyś

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Gorąca siedemnastka.
grafika:
grywalność:
fabuła:
sterowność:
ścieżka dźwiękowa:
10-10-2016,
Xen
Klient Euro

Jeśli chodzi o nową Fifę to pozostały błędy od jej młodszej siostry. Momentami piłkarze zachowują się skandalicznie, np. uciekają od piłki, albo podania najlepszych zawodników na krótką odległość nie dochodzą. Polski komentarz to po prostu tragedia, ale to według uznania. Niestety z tego co widzę i udało mi się wyszperać w sieci, "NIESTETY" nie ma mozliwości dogrania innych języków jak to miało miejsce w poprzednich wersjach. Mam nadzieję że to poprawią. OK negatywów wystarczy. Pozytywne jest to że grafika powala, skok jest bardzo mocno widoczny dzięki nowemu silnikowi. Dodatkowo tryb fabularny jest świetną nowinką i daje zastrzyk świeżości i odskocznię od tłuczenia w mecze bez opamiętania. Na szczęście w nowej odsłonie jest więcej pozytywów niz negatywów, dla niektórych pewnie odgrzewany kotlet, ale to wszystko jest indywidualną sprawą.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (10) (5) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Kozak
grafika:
grywalność:
fabuła:
sterowność:
ścieżka dźwiękowa:
04-10-2016,
dulczas
Klient Euro

Lepiej na PC niż na konsole ! Zawsze to lepsza grafika ;) Polecam !

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (12) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Potwierdzony zakup
grafika:
grywalność:
fabuła:
sterowność:
ścieżka dźwiękowa:
28-11-2018,
Użytkownik 1523
Potwierdzony zakup

Przesyłka dotarła szybko - w terminie.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pasuje do

Pytania i odpowiedzi (47)
Powiadom o pytaniach
Mam pytanie chce kupić fife 17 bo ma 19 i 18 ale nie mam 17 i czy fife 17 trzeba pobierać przez Origin czy włożyć płyte i zainstalować
Kiedy dostanę swój oczekiwany kod do żetonów itp.? Prosiłbym o szybką odpowiedź. Trzeci raz to piszę i wszyscy sprzedawcy mówią ,że odpowiedzą do 2 dni roboczych ,a jeszcze nie odpowiedzieli. Z góry dziękuję.
Kupilem fife w przedsprzedaży, kiedy dostane żetony i inne rzeczy ?
Kiedy dostanę kod do żetonów ,bo kupiłem fifę 17 w przedsprzedaży i jeszcze go nie otrzymałem. Sprawdzałem skrzynkę spam.
Kiedy dostanę swój oczekiwany kod do żetonów itp.? Prosiłbym o szybką odpowiedź. Z góry dziękuję.
Witem. Zamówiłem wersję przed premierową Fifa 17 lecz żadnego kodu ani moich żetonów nie otrzymałem. Proszę o POMOC.
Witam dzisiaj doszła do mnie fifa 17 i jak zainstalowałem naciskam graj i nic się nie dzieję czy mogę prosić o radę lub odpowiedź na pytanie czy mogę oddać grę?
Minek50 zapytał 3 lata temu
Dla tego pytania nikt nie dodał jeszcze odpowiedzi. Dodaj odpowiedź
Witam kupiłem przedpremierowo i nie mam żetonów w emailu też żadnej wiadomości
Witam, mijają prawie 2 tygodnie od zakupu mojej pre-orderowej fify. Nadal nie dostałem żadnych żetonów DRAFT, strojów, oraz wypożyczeń zawodnika. W skrzynce SPAM nie ma żadnych wiadomości. Proszę o rozwiązanie sytuacji. Pozdrawiam.
Kupilam fife w przedsprzedaży, kiedy dostane żetony i inne rzeczy
Witam. Piszę do Państwa w celu uzyskania informacji na temat uzyskania żetonów Draft. Gra została kupiona przed premierowo i nie dostałem żadnej wiadomości ( również nie ma jej w spamie )
Czy jest taka możliwość aby wysłać TEN SAM KOD CO 1 DZIEŃ PRZED PREMIERĄ na żętony draftu itp.? Ponieważ przez pomyłkę mój tata usunął wiadomość. NIE MA JEJ W SPAMIE.
Czy jest mozliwość wysłania ponownie TEGO SAMEGO KODU do żetonów draftu itp.? Ten sam co wysyłaliście przed premierą. czekam na szybką odpowiedź....
Kiedy można spodziewać sie żetonów do drafta nie dostałem już mija tydzień
Gdzie wpisuje się kod na żeton draftu itd.?
Witam, chciałem się zapytać o żetony DRAFT do standardowej edycji? Zamówiłem przez internet przed premierą, w dniu premiery odebrałem i nie ma. Ktoś coś może poradzić?
Witam. Czy żetony draftu dostanę automatycznie w grze czy na email? ( gra kupiona przed premierą przez kogoś innego)
witam. zakupiłem grę fifa 17 na pc w waszym sklepie. Pisałem parametry mojego komputera i pan Artur odpowiedział że na minimalnych ustawieniach powinna ta gra pójść. Gdy włączam grę wyskakuje czarny ekran który po chwili znika. Nie wiem co się dzieje. Proszę o pilną odpowiedź z góry dziękuje
Kupiłem u was tą gre. Po uruchomieniu pojawia się czarny ekran który po chwili znika. Nie wiem co mam z tym zrobić. Czy moge oddać tą grę
Michałkos zapytał 3 lata temu
Dla tego pytania nikt nie dodał jeszcze odpowiedzi. Dodaj odpowiedź
Dzień dobry, kupiłem grę FIFA 17 w przedsprzedaży. Po co było w pudełku 5 dysków, jesli tylko wpisałem kod do Origin znajdujący sie na ultoce w srodku?!
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących FIFA 17 PC, wpisz 1085351 w wyszukiwarce euro.com.pl.