Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

gra The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition- Premium Games

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
gra The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition- Premium Games
The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition- Premium Games
Opis i dane
 Kolejna odsłona kultowej pozycji autorstwa programistów Bethesda Softworks. Dystrybuowana przez Cenegę edycja zawiera grę podstawową oraz dodatki Dawnguard, Hearthfire i Dragonborn.

Fabuła Dawnguard koncentruje się wokół działań wampirzego lorda Harkona, który przy pomocy uzyskanych prastarych zwojów będzie się starał zapanować nad kontynentem Tamriel i na zawsze spowić go gęstym mrokiem. Tytułowi Dawnguard – łowcy wampirów z Dovahkiinem na czele muszą użyć wszystkich dostępnych sposobów, aby do tego nie dopuścić i przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Co ciekawe, mogą wybrać stronę, po której chcą walczyć oraz związane z tym korzyści, które w obu wypadkach oczywiście się różnią.

Dawnguard otrzymali do dyspozycji zupełnie nowe bronie, zestaw nowych czarów oraz Krzyki. Umiejętnie się nimi posługując, będą mogli wydzierać wrogom dusze, wyrzucać ich w powietrze, zmieniać w nietoperze lub po prostu czynić swoimi sługami. Wybranie gry w roli wilkołaka pozwoli wzbogacić arsenał dostępnych cech o zupełnie nowe funkcjonalności, takie jak Zwierzęcy Zapał, Siła Bestii i Dziki Żer. Uczestnicy rozgrywki otrzymują do dyspozycji dwie twierdze: zamek Volkihar i Twierdzę Świtu, które można w niemal nieograniczony sposób konfigurować i dostosowywać do aktualnych potrzeb zaistniałych w toku gry.

Elder Scrolls V: Dragonborn oferuje zupełnie nowe wątki fabularne, dzięki którym gracze opuszczą wybrzeża Morrowind, odwiedzą wyspę Solstheim i poznają jej rdzennych mieszkańców. Zmierzą się również z popielcem, rieklingiem, smokami, gargulcami i wieloma innymi wrogami.

Elder Scrolls V: Hearthfire jest dodatkiem, w którym gracze będą mogli się skupić na budowie domostwa i obowiązkach rodzinnych. Nie wprowadza do gry nowych zadań, ani wątków fabularnych, stanowiąc rodzaj odpoczynku od „zwykłych” zadań i pozwalając graczom zdobyć zupełnie nowe umiejętności w przydatnych dziedzinach.Zmagania zawodników tradycyjnie odbywają się w imponującej szacie graficznej, do której programiści z Bethesda Softworks zdążyli już przyzwyczaić wielbicieli swoich produkcji. Wydanie jest ponadto wzbogacone o szereg poprawek, takich jak ulepszona praca kamery w momentach dynamicznie rozgrywającej się akcji oraz nieobecna wcześniej możliwość walki konnej. Dostępne są także nowe kusze i włócznie, rozszerzające arsenał dotychczas używanego uzbrojenia. Interesującym, wartym wspomnienia urozmaiceniem, jest również stworzona przez programistów możliwość zmiany aparycji postaci, skierowana do graczy niezadowolonych z wyglądu ich postaci biorących udział w grze. W celu zmiany niepożądanych cech zewnętrznych należy porozmawiać z odpowiednią osobą w kanałach mieszczących się pod miastem Riften.

Elder Scrolls V Skyrim Legendary Edition otrzymało rating PEGI 18.

Dane

gra The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition- Premium Games

Dane podstawowe   
Twórca  Bethesda Game Studios
Wydawca  Bethesda Softworks
Gatunek gry RPG
Interoperacyjność   
Platforma  komputer PC
Nośnik  DVD
Kod regionu  region 2
Wymagania sprzętowe  Windows XP/Vista/7 Procesor Dual Core 2.0 Ghz, Karta graficzna 100% zgodna z DirectX 9.0c, 512 MB, 2 GB RAM, 7GB Przestrzeni dyskowej.,
Funkcjonalność   
Wersja językowa  polska (napisy)
Tryb gry  singleplayer
Przedział wiekowy (PEGI) 18+
Ratingi  Przemoc
Funkcje sieciowe  tak
Producent   
Nazwa producenta / importera  CENEGA
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Rodzaj: gra
  • Gatunek gry: RPG
  • Wersja językowa: polska (napisy)
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition- Premium Games, wpisz 1091115 w wyszukiwarce euro.com.pl.