Przejdź do opisu produktu

SPC Gear Atlas 100 SPG093

stojak pod ekran

SPC Gear
nr kat.
1230111

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Maksymalne obciążenie  8 kg
Materiał  metal
Kolor  czarny
Zobacz pełny opis produktu

Razem taniej!

Akcesoria

Opis produktu

SPC Gear Atlas 100 to uniwersalny uchwyt na monitor, na którym z powodzeniem można zamontować szeroką gamę monitorów. Jest on kompatybilny ze standardem VESA 75×75 oraz 100×100 mm. Po zamontowaniu monitora na tym uchwycie znacznie poprawia się ergonomia stanowiska - zwalnia się miejsce na biurku zajmowane dotychczas przez podstawę ekranu a także możliwe jest ustawienie monitora na wygodnej dla użytkownika wysokości. Konstrukcja tego prostego w montażu uchwytu jest niezwykle solidna, co zapewnia wysoką stabilność ekranu. Dodatkowo umożliwia swobodną regulację pochylenia ekranu w poziomie oraz pionie, a także dostosowanie jego wysokości. Atlas 100 wykonany jest z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu jest kompatybilny z najróżniejszymi monitorami zarówno biurowymi jak i tymi przeznaczonymi dla graczy - od 13 do aż 27 cali, o maksymalnej wadze 8 kg.

WIĘCEJ MIEJSCA NA BIURKU

LEPSZA ERGONOMIA STANOWISKA

WYSOKA KOMPATYBILNOŚĆ

PROSTY MONTAŻ I OBSŁUGA

WIĘCEJ MIEJSCA NA BIURKU

Atlas 100 to uchwyt, dzięki któremu z łatwością powiększy się wolną przestrzeń na biurku. Miejsce do tej pory zajmowane przez nogę bądź podstawę monitora dzięki uchwytowi będzie teraz zwolnione i gotowe na lepsze rozplanowanie przewodów, ustawienie dodatkowych akcesoriów komputerowych czy też pozostawione puste polepszy walory wizualne stanowiska. Dodatkowy plastikowy zatrzask z tyłu uchwytu pomoże również w eleganckim ułożeniu kabli.

LEPSZA ERGONOMIA STANOWISKA

Jedną z najważniejszych cech każdego stanowiska komputerowego jest jego ergonomia. Dzięki uchwytowi Atlas 100 z łatwością można dostosować wysokość monitora do własnych preferencji, co znacząco podnosi komfort użytkowania ekranu. Uchwyt daje możliwość obrotu ekranu o 90° w lewo lub prawo oraz pochylenia w górę/dół w zakresie od -35° do +35°.

WYSOKA KOMPATYBILNOŚĆ

Atlas 100 obsługuje standardy montażu VESA 75×75 oraz 100×100 mm, co zapewnia wysoką kompatybilność. Bez problemu można go wykorzystać do zamontowania najróżniejszych monitorów, od tych przeznaczonych dla grafików komputerowych, po klasyczne monitory biurowe aż po modele przeznaczone dla graczy. Uchwyt udźwignie ekrany o maksymalnej wadze 8 kg (sam ekran, bez jego odkrecanej podstawy) oraz maksymalnej przekątnej wynoszące 27”.

PROSTY MONTAŻ I OBSŁUGA

Uchwyt może zostać zamontowany na blatach nieprzekraczających 60 mm grubości, a jego montaż jest niezwykle prosty i intyicyjny — wystarczy przykręcenie go do krawędzi biurka w dogodnym miejscu. Szeroki zacisk równomiernie rozkłada nacisk i zapewnia stabilną pozycję monitora. Zmiana pozycji ekranu odbywa się natomiast poprzez poluzowanie śruby z tyłu uchwytu i ustawienie monitora, jak chce tego użytkownik.

Dane techniczne

stojak pod ekran SPC Gear Atlas 100 SPG093

Maksymalne obciążenie  8 kg
Materiał  metal
Kolor  czarny
Pasuje do  uniwersalny
Informacje dodatkowe  porządek na biurku, komfortowa pozycja ekranu, wysoka kompatybilność, łatwy montaż, przękatna ekranu 13-27 cali, VESA 75x75, 100x100, zakres obrotu 90 stopni, zakres odchylenia 35 stopni
Wymiary  410 x 120 x 65 mm
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Cooling.pl Zdziech Sp.J.
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: SPC Gear
  • Rodzaj: stojak pod ekran
  • Pasuje do: uniwersalny

Ocena klientów

Pytanie i odpowiedzi (1)

Powiadom o pytaniach
Dlaczego cena wzrosła tak drastycznie?
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących SPC Gear Atlas 100 SPG093, wpisz 1230111 w wyszukiwarce euro.com.pl.