Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

film Blu-ray Wejście Smoka

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
film Blu-ray Wejście Smoka
Wejście Smoka
0 zł
Opis i dane
Od ponad trzech dekad minionych od czasu swojej przedwczesnej śmierci Bruce Lee pozostaje wciąż niekwestionowanym mistrzem ekranowych sztuk walki. Jego ostatni film, mistrzowskie Wejście smoka, zwycięsko oparł się próbie czasu i dziś uznawany jest za najlepszy film o wschodnich sztukach walki w historii kina. Ten hit kasowy przenosi Lee na prywatną wyspę wojskowego gubernatora Hana, którego Akademia Wschodnich Sztuk Walk jest przykrywką dla przemytu opium i nielegalnej prostytucji. Aby pomścić śmierć siostry, Lee infiltruje siedzibę i uczestników brutalnego turnieju Hana - zapierających dech w piersiach zawodów, które łączą umiejętności różnych sztuk walki: karate, judo, tae kwon do, tai chi chuan i hapkido, przygotowanych przez samego Lee. Co za uderzenie!

Dane techniczne

film Blu-ray Wejście Smoka

Oryginalny tytuł filmu  Enter the Dragon
Polski tytuł filmu  Wejście Smoka
Data premiery  2010-12-03
Gatunek filmu  akcja
Reżyser filmu  Robert Clouse
Obsada  Bruce Lee, John Saxon, Ahna Capri
Czas trwania  102 godziny
Format obrazu  16x9
Język  polski 2.0, czeski 2.0, węgierski 5.1 DD, turecki 5.1, tajski 5.1, angielski 2.0
Napisy  angielski, bułgarski, chorwacki, czeski, grecki, hebrajski, hinduski, islandzki, japoński, koreański, polski, portugalski
Lektor  polski
Dodatki  Zwiastuny, Komentarze
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Wejście Smoka, wpisz 347891 w wyszukiwarce euro.com.pl.