Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

film Blu-ray Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I BD

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
film Blu-ray Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I BD
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I BD
0 zł
Opis i dane
Harry Potter i Insygnia Śmierci, część 1" to pierwsza z dwóch ekranizacji ostatniego tomu sagi autorstwa J.K. Rowling. Po śmierci Albusa Dumbledore'a świat nie jest już tak bezpieczny, a Lord Voldemort rośnie w siłę szybciej, niż kiedykolwiek przedtem. Harry staje zaś z misją powierzoną mu przez zmarłego dyrektora – musi znaleźć i zniszczyć pozostałe horkruksy Czarnego Pana, które są jedynym sposobem na przełamanie jego nieśmiertelności. W zadaniu tym oczywiście pomagają mu Ron i Hermiona, dwójka przyjaciół z Hogwartu.

Wydanie DVD składa się z dwóch płyt – na pierwszej znajdziemy sam film, na drugiej zaś dodatki specjalne. Tylko na Blu-ray scena otwarcia części drugiej!

Dane techniczne

film Blu-ray Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I BD

Oryginalny tytuł filmu  Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I
Polski tytuł filmu  Harry Potter i Insygnia śmierci: część 1
Data premiery  2010-04-15
Gatunek filmu  akcja, przygoda, fantasy
Reżyser filmu  David Yates
Obsada  Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Ralph Fiennes, Michael Gambon, Alan Rickman, Robbie Coltrane, Helena Bonham Carter
Czas trwania  146 minut
Format obrazu  2.40:1 - 16x9
Język  angielski 5.1 DTS-HD MA, węgierski 5.1 DD, ukraiński 5.1 DD, polski 5.1 DTS-HD MA, turecki 5.1 DD, rosyjski 5.1 DD
Napisy  angielski, bułgarski, grecki, polski, portugalski, rosyjski, rumuński, serbski, turecki, węgierski
Lektor  polski dubbing
Dodatki  Płyta z dodatkami to uczta dla fanów kulis produkcji – mamy tu zarówno niewykorzystane sceny, odkrywanie tajemnic kręcenia niektórych scen, wywiady z aktorami i twórcami oraz specjalny dokument o ścieżce dźwiękowej towarzyszącej filmowi.
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I BD, wpisz 347703 w wyszukiwarce euro.com.pl.