Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

etui dedykowane Krusell Ekero FolioSkin Sony Xperia Z4/Z3+ (brązowy)

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
etui dedykowane Krusell Ekero FolioSkin Sony Xperia Z4/Z3+ (brązowy)
Krusell Ekero FolioSkin Sony Xperia Z4/Z3+ (brązowy)
0 zł
Opis i dane
FolioSkin Ekero - to nowatorskie rozwiązania dla osob ceniących prostotę, trwałość oraz funkcjonalność. Etui jest minimalistyczne i cienkie, urządzenie montuje się w nim na platformie pokrytej mocną taśmą klejącą wielokrotnego użytku. W kazdej chwili bez problemy można je usunąć lub przyczepić ponownie. W przypadku kiedy taśma traci swoje właściwości mocujące wystarczy przetrzeć ją ściereczką. Etui FolioSkin Ekero wykonane jest ze skóry ekologicznej oraz jest podszyte włóknem z mikrofibry co dodatkowo zwiększa jego właściwości zabezpieczające. Etui nie ogranicza dostępu do przycisków i złącz urządzenia oraz posiada wycięcie na obiektyw aparatu fotograficznego. Dodatkowo nie zakłóca pracy ładowarki magnetycznej. Jest ponadczasowe, funkcjonalne i eleganckie.

Dane techniczne

etui dedykowane Krusell Ekero FolioSkin Sony Xperia Z4/Z3+ (brązowy)

Pasuje do  Sony Xperia Z4, Sony Xperia Z3+
Typ etui z klapką
Kolor  brązowy
Materiał TPU (termoplastyczny poliuretan)
Przypięcie do pasa  nie
Opis  oficjalna rekomendacja "Made for Xperia", możliwość prowadzenia rozmów z zamkniętą klapką, taśma klejąca wielokrotnego użytku, wyłożone włóknem z mikrofibry, kompatybilne z ładowarką indukcyjną, nie ogranicza dostępu do interfejsów urządzenia
Gwarancja   
Gwarancja  wieczysta
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Krusell International AB
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Krusell Ekero FolioSkin Sony Xperia Z4/Z3+ (brązowy), wpisz 1064066 w wyszukiwarce euro.com.pl.