Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

dron DJI Inspire 1 PRO

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
dron DJI Inspire 1 PRO
DJI Inspire 1 PRO
0 zł
Opis i dane

Rejestrowany obraz z drona DJI Inspire 1 to rewelacyjny materiał w rozdzielczości Ultra HD 4K. Kamera w DJI Inspire 1 to 9-cio elementowy obiektyw, oferujący świetnej jakości obraz bez zniekształceń (94 stopni). Nowa kamera oferuje również możliwość robienia zdjęć matrycą 12 MP, dzięki czemu jakość będzie jeszcze lepsza.

 

 
Zenmuse X5 to pierwsza na świecie bezlusterkowa, kompaktowa kamera MFT stworzona specjalnie do filmowania i fotografii lotniczej. Zaprojektowana do współpracy z platformą Inspire 1 DJI, Zenmuse X5 wyposażona jest w potężny sensor zdolny do nagrywania filmów w rozdzielczości 4K w 30 klatkach i rejestrowania zdjęć w 16-tu megapikselach. Kamera pozwala na pełną zdalną kontrolę nad ostrością, przysłoną i innymi. Dzięki 13 stopniowej regulacji dynamiki tonalnej, obszary zacienione i naświetlone cechuje wyjątkowa czystość obrazu. Rewolucyjny sensor MFT pozwala na nagrania wysokiej jakości w zasięgu ISO 100-25600. Tryb auto-focus pozwala, za jednym dotknięciem ekranu dotykowego na urządzeniu mobilnym, ustawić ostrość na konkretnym obiekcie.

 

 
APLIKACJA DO PODGLĄDU NA ŻYWO W 720P!


Zasięg drona DJI Inspire to 2000 m, więc konieczny jest podgląd na żywo. Bezpłatna aplikacja DJI to pełna kontrola nad dronem oraz ujęciami z kamery. Sygnał podglądu można dodatkowo przekazać na dowolny ekran zewnętrzny poprzez kabel HDMI, co dodatkowo zwiększa możliwości i daje większe poczucie bezpieczeństwa. Dane z lotu, przekazywane są w czasie rzeczywistym - to w prostej linii bezpieczeństwo lotu, natomiast podgląd kadru to bardzo proste tworzenie wyjątkowych nagrań


 
 ZASILANIE 

Inspire 1 za pomocą aplikacji informuje operatora o pozostałym czasie pracy. Wystarczy z niej skorzystać, by na bieżąco otrzymać informacje o punkcie krytycznym (stan naładowania baterii, przy którym dron może bezpiecznie wrócić do punktu startowego), aktualnym stanie każdej z komórek baterii czy ogólnej jej kondycji. Takie rozwiązanie to możliwie największe bezpieczeństwo lotu przy braku stresu o rozbicie drona i skupieniu się na tworzeniu pięknych ujęć z kamery.


W BUDYNKACH

Operowanie dronem w pomieszczeniach zamkniętych to nie lada wyzwanie. Brak wsparcia GPS i dużo przeszkód to czynniki, które mogą spowodować wypadek. DJI w modelu Inspire 1 oferuje pewne rozwiązanie problemu latania we wszelkiego rodzaju budynkach i obiektach zamkniętych. Zupełnie nowy system sensoryczny, oparty na dodatkowej kamerze i małych czujnikach, umieszczonych na spodzie drona, to prosty, komfortowy i bezpieczny lot w budynkach.

APARATURA STERUJĄCA

Kontroler do drona DJI Inspire 1 poza zwykłą aparaturą do manewrowania dronem posiada również przyciski np. do robienia zdjęć czy rozpoczynania nagrywania ujęcia z kamery. Dodatkowo można sterować również gimbalem, tak by ujęcia były jak najwartościowsze. W przypadku dwóch kontrolerów połączonych z dronem mamy możliwość pełnej interakcji, której nie ogranicza skupienie. Jedna osoba może odpowiadać za manewrowanie dronem, druga natomiast za ujęcia, mając do dyspozycji sterowanie kamerą niezależnie od położenia DJI Inspire 1.


 

.

 

 
Dokładność lokalizacji GPS
Dokładność lokalizacji GPS
Dzięki wbudowanej nawigacji GPS możemy sterować lotem drona bezpośrednio na mapie opracowując plan lotu w swoim smartfonie, a dron wykona całą resztę.
Zaawansowany 3-osiowy stabilizator
Zachowaj wspomnienia na zawsze na wysokiej jakości, wyraźnym i stabilnym video. Wszystko to przy użyciu 3-osiowy gimbala pozwalający na nagrywanie klipów video oraz wykonywanie zdjęć tak jak profesjonalne wytwórnie filmowe.
Zaawansowany 3-osiowy stabilizator
Aplikacja do podglądu na żywo w 720p !
Aplikacja do podglądu na żywo w 720p !
Bezpłatna aplikacja DJI to pełna kontrola nad dronem oraz ujęciami z kamery. Dane z lotu, przekazywane są w czasie rzeczywistym - to w prostej linii bezpieczeństwo lotu, natomiast podgląd kadru to bardzo proste tworzenie wyjątkowych nagrań
Profesjonalna aparatura sterująca
Kontroler do drona DJI Inspire 1 poza zwykłą aparaturą do manewrowania dronem posiada również przyciski np. do robienia zdjęć czy rozpoczynania nagrywania ujęcia z kamery. Dodatkowo można sterować również gimbalem, tak by ujęcia były jak najwartościowsze
Profesjonalna aparatura sterująca
Wszystkie barwy stają się żywe i realistyczne!
Wszystkie barwy stają się żywe i realistyczne!
Możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości 4K o wyjątkowej ostrości, niezrównanym poziomie szczegółów i żywych kolorach pozwoli na urzeczwistnienie swoich wizji. Dzięki obrazowi w rozdzielczości 4K wprowadza nową dynamikę w procesie nagrywania filmów.

Dane techniczne

dron DJI Inspire 1 PRO

Specyfikacja techniczna   
Przewidywany czas lotu  18 minut
Prędkość max.  22 m/s
GPS tak
Wi-Fi tak
Czujniki  akcelerometr, żyroskop, kompas, wysokościomierz
Rodzaj baterii  litowo-polimerowa
Pojemność baterii  4500 mAh
Zapis na kartach pamięci  microSD
USB  tak
Kolor  czarno-biały
Waga  2935 g
Wymiary  438 x 451 x 301 mm
Kamera   
Rozdzielczość nagrywania  4K (3840 x 2160), 2,7K 2592 x 1458
Kompresja obrazu  mov, MP4, MPEG-4
Maksymalna wielkość zapisywanego zdjęcia  4608 x 3456 pikseli
Rodzaj przetwornika  4/3 CMOS 16 Mpix
Stabilizator gimbal 3-osiowy
Maksymalny bitrate  60Mbps
Aparatura   
Uchwyt urządzenia mobilnego  smartfon, tablet
Częstotliwość  5.725~5.825 GHz
Wyposażenie   
Wyposażenie  aparatura sterująca, bateria , instrukcja obsługi, ładowarka, walizka
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Action SA
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących DJI Inspire 1 PRO, wpisz 1066509 w wyszukiwarce euro.com.pl.